Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Το πίο περίεργο, τρελό, παράξενο σας όνειρο!


  • Please log in to reply
251 replies to this topic

#181 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 28 September 2009 - 16:35

ε ρεεε τρελα που πεφτει:hahaha:εγω οταν εβλεπα πολυ λιακοπουλο...για διασκεδαση γιατι οπως και να το κανουμε για γελιο ειναι η εκπομπη :himitsu:

ε επεσα για υπνο και λεει

ο κοσμος μαζευοταν με φιλους και γνωςστους για να γιορτασει την συντελια του κοσμου....ε και εγω ημουν καπου μακρια λεει και επρεπε να γυρισω σπιτι μου...και στο δρομο οπως γυρναγα ακουω 2 παπαδες που κουβαλουσαν μια τηλεοραση να λενε ελα αρχιζει αρχιζει :hahaha:

ε εγω τρεχω ακομα πιο πολυ και φτανω σε μια πλατια και βγαινει ο κορμος σαν μουρλος να φωναζει θα πεθανουμε ολοι ΑΡΧΙΣΕ ΑΡΧΙΣΕ.... και αρχιζουν ολοι να παθαιθινουν πανικο και να χτυπιουνται σαν ψαρια λες και ειχαν επιλιψια....εντομεταξυ απο το διαστιμα να φαινετε ο κομητης που πλισιαζει στην γη.....

και να βλεπω να ερχετε ο πατερας μου να με παρει με το αμαξι (btw δεν εχω ιδεα που θα πηγεναμε ετσι και αλλιος ο κοσμος θα καταστρεφοταν:terror2:) ε και να παθενει και αυτος επιλιψια και ξαφνικα ολοι γινονται ζομπι και με κυνηγαγαν και εγω προσπαθουσα να ξεφυγω αλλα ματεα.....ε μετα ο κομμητης εφτασε στην γη.... και ήρθε η λυτρωση απο αυτο το εφιαλτικο ονειρο :hahaha:
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#182 super sayian

super sayian

    Anime Fan

  • Members
  • 183 posts

Posted 01 October 2009 - 03:50

επαιζα paintball match me to predator αντιπαλο και αφου με κερδιζει ενω εγω εριχνα χρωμα κ αυτος λειζερ πηγα στο τελος του αγωνα κ του ζητησα να τα φτιαξουμε

μου ειπε οχι ....

πιστευω πως χρειζω ιατρικης βοηθειας

#183 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 22 March 2011 - 10:56

Επειδή κανένας συμβατικός ονειροκρίτης δε με βοήθησε, θα απευθυνθώ στη κοινότητα.

Στο όνειρο κατέβασα ένα update για τα windows 7 που τα μετέτρεψε σε windows xp.Στην αρχή νόμισα πως η αλλαγή που έφερε το update ήταν μόνο επιφανειακή. Ο πανικός μου μεγάλωσε όταν συνειδητοποίησα πως έχασα όλα τα εγκατεστημένα μου παιχνίδια και τα saves αυτών.

Όνειρο να σου πετύχει.

Edited by Nikos1451, 22 March 2011 - 11:42.


#184 Kenobi-sensei

Kenobi-sensei

    Άρχοντας

  • Members
  • 1,451 posts

Posted 22 March 2011 - 11:29

κόψε τα παιχνίδια αυτό λέει το όνειρο :)

#185 Blackcut

Blackcut

    Anime Amateur

  • Members
  • 118 posts

Posted 22 March 2011 - 14:51

Εγω δεν βλεπω όνειρα αλλά τώρα τελευταία μου έρχεται μια Μορα στον ύπνο μου. Οποίος εχει δει κατάλαβε.

#186 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 22 March 2011 - 14:59

ότι πέθανα και ανέβηκα μια σκάλα προς τον ουρανό..(προφανώς επειδή άκουγα το Stairway to heaven των Led Zeppelin) :P
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#187 ice_hime

ice_hime

    and the livin's (not) easy

  • Moderators
  • 1,396 posts

Posted 22 March 2011 - 18:22

το πιο περιεργο περιεργο ονειρο που ειδα τελευταια ηταν οτι ειχα παει διακοπες με ολη την παρεα απο το the big bang theory και οτι στο τελος ηθελα να σκοτωσω τον Sheldon

#188 mikroyla84

mikroyla84

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 23 March 2011 - 03:26

πριν 5 χρονια 12-12-2006 ειχα δει στον υπνο μου οτι ειμουν στο σπιτι του φιλου μου κ ειχε πολυ κοσμο.....
επισης στο μπανιο ηταν γεματο σκατα κ τα καθαριζα...........
την επομενη μερα του ελεγα να προσεχει γιατι δεν μου αρεσε αυτο που ειδα(σκατα)
εκεινος μου ελεγε αμαν οτι βλεπεις το κανεις ολοκληρο θεμα.....
τα ξυμερωματα 13-12-2006 με περνει ο φιλος μου τηλεφωνο κ μου ειπε οτι σκοτωθηκε η ξαδερφη του......τρακαρε με το αμαξι στην ποσειδωνος...........
ηταν 20 χρονων.......
κ μια εβδομαδα μετα πηρα κατι χρηματα που μου χρωσταγαν απο μια δουλεια.......
αλλη μια φορα ειχα δει να καθομαι στο μπαλκονι μου κ εβλεπα απο μακρια το σπιτι του φιλου μου κ βλεπω την πολυκατοικια να γκρεμιζετε κ ετρεχα να παω να δω κ ειδα τον διλο μου μεσα σε ενα κουτι......
δυο μερες μετα τρακαρε με το μηχανακι κ τον εσωσε το κρανος.......

#189 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 23 March 2011 - 03:40

Έκανα σεχ με μια καρέκλα του σκηνοθέτη.

HnH5aB0.jpg


#190 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 23 March 2011 - 08:24

πριν 5 χρονια 12-12-2006 ειχα δει στον υπνο μου οτι ειμουν στο σπιτι του φιλου μου κ ειχε πολυ κοσμο.....
επισης στο μπανιο ηταν γεματο σκατα κ τα καθαριζα...........
την επομενη μερα του ελεγα να προσεχει γιατι δεν μου αρεσε αυτο που ειδα(σκατα)
εκεινος μου ελεγε αμαν οτι βλεπεις το κανεις ολοκληρο θεμα.....
τα ξυμερωματα 13-12-2006 με περνει ο φιλος μου τηλεφωνο κ μου ειπε οτι σκοτωθηκε η ξαδερφη του......τρακαρε με το αμαξι στην ποσειδωνος...........
ηταν 20 χρονων.......
κ μια εβδομαδα μετα πηρα κατι χρηματα που μου χρωσταγαν απο μια δουλεια.......
αλλη μια φορα ειχα δει να καθομαι στο μπαλκονι μου κ εβλεπα απο μακρια το σπιτι του φιλου μου κ βλεπω την πολυκατοικια να γκρεμιζετε κ ετρεχα να παω να δω κ ειδα τον διλο μου μεσα σε ενα κουτι......
δυο μερες μετα τρακαρε με το μηχανακι κ τον εσωσε το κρανος.......


Είσαι επικίνδυνη :hihi2:

Ευτυχώς που τα δικά μου όνειρα δεν βγαίνουν αληθινά. Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε. :hahaha:
phmava.php

#191 Kenobi-sensei

Kenobi-sensei

    Άρχοντας

  • Members
  • 1,451 posts

Posted 23 March 2011 - 09:01

πριν 5 χρονια 12-12-2006 ειχα δει στον υπνο μου οτι ειμουν στο σπιτι του φιλου μου κ ειχε πολυ κοσμο.....
επισης στο μπανιο ηταν γεματο σκατα κ τα καθαριζα...........
την επομενη μερα του ελεγα να προσεχει γιατι δεν μου αρεσε αυτο που ειδα(σκατα)
εκεινος μου ελεγε αμαν οτι βλεπεις το κανεις ολοκληρο θεμα.....
τα ξυμερωματα 13-12-2006 με περνει ο φιλος μου τηλεφωνο κ μου ειπε οτι σκοτωθηκε η ξαδερφη του......τρακαρε με το αμαξι στην ποσειδωνος...........
ηταν 20 χρονων.......
κ μια εβδομαδα μετα πηρα κατι χρηματα που μου χρωσταγαν απο μια δουλεια.......
αλλη μια φορα ειχα δει να καθομαι στο μπαλκονι μου κ εβλεπα απο μακρια το σπιτι του φιλου μου κ βλεπω την πολυκατοικια να γκρεμιζετε κ ετρεχα να παω να δω κ ειδα τον διλο μου μεσα σε ενα κουτι......
δυο μερες μετα τρακαρε με το μηχανακι κ τον εσωσε το κρανος.......


εγώ αν ήμουναο φίλος σου θα σταματαγα τη φιλία κααι θα μετακόμιζα...αμάν θα το φάς το παλικάρι:hahaha:

#192 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 23 March 2011 - 19:21

Εγω ειχα δει πως ο διευθηντης του σχολειου πεθανε και ο υποδιευθηντης εγινε δικτατορας!!Εμεις σηκοσαμε μυστικη επανασταση τον νικησαμε και καναμε διευθηντρια(βασσιλισα)τη μουσικου μας και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα!!!Πρεπει να κοψω τον tolkien:hot:

sc5bab.jpg


#193 mikroyla84

mikroyla84

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 23 March 2011 - 23:26

εγώ αν ήμουναο φίλος σου θα σταματαγα τη φιλία κααι θα μετακόμιζα...αμάν θα το φάς το παλικάρι:hahaha:


:blingeye2::blingeye2::blingeye2:

#194 johntheo95

johntheo95

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts
  • LocationThessaloniki

Posted 23 March 2011 - 23:27

ενα απο τα πιο τρελα ονειρα που ειχα ειναι οταν επαιξα το rogue trooper μετα απο μια θετικη συστηση ενος φιλου.Πρεπει να εχα πορωθει πολυ τοτε γιατι δεν εξηγιτε αλλιως το ονειρο που ειδα.Ειχα παιξει μονο μια πιστα επειδη ειχα ερχισει να παιζω αργα.(παιζει να εφαγα μεγαλο ψυχολογικο επειδη θυμαμαι ακομα το intro,το gameplay,το ονομα του παιχνιδιου και τις λεπτομεριες που μου ελεγε ο φιλος μου....:sadist:)ειδου και η φοτο Posted Image


λοιπον ονειρευτικα οτι ημουν ο κεντρικος ηρωας και οτι ημουν στην πρωτη πιστα,στην αρχη μου αρεσε αλλα μετα απο λιγο βαρεθηκα και ηθελα να αλλαξω ονειρο (LOL:hihi2:)προσπαθω,κανω αλλες σκεψεις,ξαναπροσπαθω τιποτα:nanteee:
οποτε μου ερχεται ιδεα:thatsit:(τα σκευτομουν στον υπνο μου ενω ονειρευομουν ολλα αυτα:hahaha:)
και λεω:
κατσε να τερματισω την πιστα,με το που τελειωνω κανω respawm στην αρχη και ολο απο την αρχη FAILED
να κανω ολλα τα objectives FAILED και ξανα το ιδιο με πριν
να σκοτωσω ολους τους εχθρους FAILED και ξανα respawm&restart
απο`δω και περα προσπαθειες απελησειας
να πεσω πανω στους εχθρους και να τους αφησω να με σκωτωσουν FAILED respawm&restart
να σκωτωσω ολους τους φιλους μου.... FAILED respawm&restart
να σκωτωσω τους παντες στο χαρτη FAILED respawm&restart
να αυτοκτονήσω αφηνοντας να πεσει η χειροβομβηδα και πηγεντοντας πανω της πριν σκασει
FAILED respawm&restart
να πηδηξω απο εναν λοφο στο κενο και να πεθανω μαντεψτε
Spoiler:

δεν ηξερα το αλλο να κανω οταν ξαφνικα ακουω μια φωνη απο το βαθος "ΓΙΑΝΝΗ ΞΥΠΝΑ ΟΧΤΩ Η ΩΡΑ,ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΕ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙΣ.
πραγματικα ηταν απο της λιγες φορες που ημουν χαρουμενος που ακουγα αυτο το σπαστικο ξυπνημα:joyful:

Ελπιζω να γελασατε
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Posted Image

#195 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 23 March 2011 - 23:28

Έκανα σεχ με μια καρέκλα του σκηνοθέτη.


Αχ..τι άλλο θα ακούσω...
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"