Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μεγαλυτερη Βλακεια Που Εχεις Κανει Ποτε;


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#46 Gkatzos

Gkatzos

    Starting...

  • Members
  • 13 posts

Posted 06 April 2007 - 02:24

+1
dj Μην ακούς κανένα


#47 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 06 April 2007 - 02:32

Thnx Guys... :respect:

Φυσικά δεν ακούω κανέναν...(τα ίδια μου είπε και ο Nίκος Πλούμης του Safari FM). ;)
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#48 zidane72003

zidane72003

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 13 April 2007 - 08:40

Συνεχιζεται μεχρι και σημερα...Διαστρημα βαθμου Α επι 1 βδομαδα...Δεν εχω αφησει το ποδι σε ηρεμια και το πριξιμο παραμενει...

Και ο γιατρος λεει οτι οσο δεν παλουκονομαι κατω(και συνεχιζω να πηγαινω γυμναστηριο,προπονησεις ποδοσφαιρου και κανα μπασκετακι οταν υπαρχει ελευθερος χρονος)τοσο πιο σιγουρο ειναι οτι σε 2 χρονακια το πολυ θα χρειαστω ενχειρηση...

Docs...what do they know?
Μονο 2 πραγματα ειναι απεραντα:Το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια.Και δεν ειμαι καθολου σιγουρος για το 1ο

Τα τηλεφωνα τα αλεξιπτωτα και τα μυαλα δουλευουνε καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα

George Afroudakis:1000 goal στην Α εθνικη...keep walking

#49 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 13 April 2007 - 10:02

καλά άμα άκουγα τους γιατρούς για κάθε διάστρεμμα τότε θα είχα χάσει τους μισούς αγώνες στο μπάσκετ τόσα χρόνια... Κάθε δευτερη εβδομάδα "γύρναγαν" οι αστραγάλοι μου... Διπλή κάλτσα+επιστραγαλίδα+καλά δεμένα τα παπούτσια [μποτάκια συνήθως] και έτοιμος...

τώρα αν στα 40 μου [έλεγα στα 30 μου αλλά τα πέρασα] αλλάζει ο καιρός και το καταλαβαίνουν οι γείτονές μου από τα ουρλιαχτά μου , άλλο θέμα...

#50 RiTO

RiTO

    Tactical.Leader

  • Members
  • 31 posts

Posted 26 April 2007 - 21:10

Μεγαλυτερη Βλακεια που εχω κανει ειναι που γεννηθηκα.
Insanity has taken over me..
Posted Image

#51 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 26 April 2007 - 21:27

Μεγαλυτερη Βλακεια που εχω κανει ειναι που γεννηθηκα.


Αυτό όμως δεν εξαρτιόταν από εσένα, άρα μην έχεις τύψεις :P

E5VV38U.jpg


#52 RiTO

RiTO

    Tactical.Leader

  • Members
  • 31 posts

Posted 26 April 2007 - 21:54

Οχι κ.Phantom Duck γιατι θα μπορουσα να ειχα αυτοκτονησει πνιγωντας με, με το καλωδιο usb που με συνδεε με την κατωχο μου.
Insanity has taken over me..
Posted Image

#53 Shiba

Shiba

    Newbie

  • Members
  • 41 posts

Posted 26 April 2007 - 22:15

Πω πω καποιος εχει καταθλιψη λοιπον για να σας φτιαξω τι διαθεση μια XL βλακεια. Εβγαινα με μια κοπέλα οποτε σε καποια στιγμη αφου ειδε και απο ειδε το κοριτσι (βλεπετε δεν τα παω καλα σε αυτα τα θεματα) ειπε να μου την πεσει αυτη αφου εγω κωλονα οποτε εκει που καθομαστε οι δυο μας μου την πεφτει μεταξυ σοβαρου και αστειου (εγω αφηρημενος σκεφτομουνα τι να της πω για να κανω ενα βημα) και δεν της εδωσα σημασια. Οταν τελειωσε (και αφου δεν ακουσα τπτ)το μονο που σκεφτικα να τις πω ειταν "Πω δες την ωρα γραφω αυριο!" . Περιτο να σας πω οτι η κοπελα δν μου ξαναμηλισε και οταν ρωτισα την κολιτη της τι εγινε το μονο π ειπε ηταν "Να μ@λ@κ@"


BEAT THAT ^.^

#54 Alexiel

Alexiel

    Anime Freak

  • Members
  • 475 posts

Posted 26 April 2007 - 22:18

Εμ και να ήθελες δεν θα μπορούσες γιατί δεν βγαίνεις εσύ, σε βγάζουν.

Ούτε και έχεις επίγνωση της αυτοκτονίας όταν είσαι μωρό, άλλο όταν μεγαλώνεις.

Και για τι καταθλιπτικό θέμα πιάσαμε συζήτηση.

:6f428754: :6f428754: :6f428754: :6f428754: <--- Δες και την θετική πλεύρα.

#55 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 26 April 2007 - 23:15

Όταν ήμουν μικρός(8-10 χρονών) είχα πάει με τους γονείς μου βόλτα στο εξοχικό ενός φίλου μου και οι δυο μας πετούσαμε με λεκάνες καυτό ή κρύο νερό σε γάτες.><

Και κάτι άλλο όταν ήμουν επίσης πολύ μικρός.Ήμουν στο σπίτι της γιαγιάς μου και έβλεπα Area 88 και άλλα anime στο juniors tv(ωραίες εποχές) και επειδή δεν ήθελα να χάσω καμία σκηνή αντί στην τουαλέτα
Spoiler:


Αν θυμηθώ κάτι πιο πρόσφατο θα το γράψω.

Posted Image


#56 Κagouras

Κagouras

    monkey d. loufas

  • Members
  • 205 posts

Posted 27 April 2007 - 12:51

ηταν τη μερα που ο κολλητος μου,μου εδωσε να δω το πρωτο επισοδειο του naruto.απο τοτε κολλησα στον μαγικο κοσμο των anime και δε μπορω να ξεφυγω.
Posted Image
Πρωιν kakashi_sensei

#57 THe_Champloo_mastahh!

THe_Champloo_mastahh!

    of DisAstaaAhhhH!

  • Members
  • 254 posts

Posted 28 April 2007 - 00:29

χαχαχα και να ηθελε να σε πιστεψει κανεις που να τα βρισκες τα λεφτα για αλλαγη φυλου ffs δλδ <_<

anywayz εχω κανει αρκετες βλακειες και καφριλες μαζι

Μιλαγα με εναν φιλο και εκει που λεγαμε μαλακιες περναει μια κοπελα και καθεται διπλα μας την κοιταω την ξανακοιταω ειχε περιεργο στυλακι ξερω γω ειστε κατωτεροι μου και ετσι και επειδη το καταλαβε και ο φιλος μου μου λεει κανε κατι

αρχιζω να λεω δυνατα μα πως ειναι ετσι αυτη ρε ξεφουσκωτη τελειως καταλαβενετε τι εννοω κτλπ μεχρι που ηθελε δεν ηθελε μου εδωσε σημασια αφου με ειχε ακουσει ο μισος κοσμος ερχεται κοντα και μου τραβαει ενα χαστουκι στα ξαφνικα και μετα middlefinger οταν εφευγε και σε μενα και στον φιλο μου

η βλακεια ειναι οτι ειχα δικιο και σνομπ ηταν και ξεφουσκωτη αδικα εφαγα χαστουκι :@


αυτο δεν ειναι βλακεια! την εβαλες στον παγκο της την σκατογκομενα και επρεπε να μην την αφισεις να σε χαστουκισει αν ημου εγω θα την εριχνα μια να πει τον δεσποτη παναγιοτη!!

μια βλακεια που με εχει κανει να νευριασο με τον ευατο μου ειναι οτι δεν πιγα στην κοπελα που γουσταρα x6 χρονια(λυκειο,γυμνασιο)

και τωρα εχουν μινει λιγοι μηνες σχολειου και δεν εχω τα αρ***** να παω να το πω:deadga6:
Posted Image
My blog http://cultureofaboy.blogspot.com για comic/movie informal reviews :P

#58 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 posts

Posted 28 April 2007 - 00:56

Γενικά βλακείες δεν κάνω γιατί είμαι προσεχτικός.

Η μόνη που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι κάποιες φορές είπα άσχημα πράγματα σε ανθρώπους που με αγαπάν και ότι δεν συνέχισα να διαβάζω όπως παλιά.

Αλλά έχουμε ακόμη μέλλον.....

#59 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 28 April 2007 - 09:37

Όταν ήμουν μικρή στο εξοχικό, έφτιαξαν την βεράντα και το τσιμέντο ήταν φρέσκο. Μου είπα να μη πατήσω εκεί με τα παπούτσια μου.
Τι να έκανα τα έβγαλα και πάτησα.
Έτσι μετά από μια ώρα και αφού κατάλαβαν ότι λείπω.
Βρήκαν αποτυπώματα απο πατουσάκια στην βεράντα και εμένα μέσα στο σπίτι να παίζω με μαύρα πόδια, περιττό να σας πω οτι για πολλές ημέρες πονούσε το κωλαράκι μου απο το ξύλο.
πφ η ζωή ειναι ωραία οταν εισαι 6

#60 LiosAlfa

LiosAlfa

    Anime Elite

  • Members
  • 1,175 posts

Posted 28 April 2007 - 11:00

Όταν ήμουν μικρή στο εξοχικό, έφτιαξαν την βεράντα και το τσιμέντο ήταν φρέσκο. Μου είπα να μη πατήσω εκεί με τα παπούτσια μου.
Τι να έκανα τα έβγαλα και πάτησα.
Έτσι μετά από μια ώρα και αφού κατάλαβαν ότι λείπω.
Βρήκαν αποτυπώματα απο πατουσάκια στην βεράντα και εμένα μέσα στο σπίτι να παίζω με μαύρα πόδια, περιττό να σας πω οτι για πολλές ημέρες πονούσε το κωλαράκι μου απο το ξύλο.
πφ η ζωή ειναι ωραία οταν εισαι 6


OMG προς στιγμή τρομοκρατήθικα ότι σε τσιμεντόσανε και ήταν έτοιμη να σε πετάξουν από την γέφυρα :(

Πέρα από την πλάκα δεν νομίζω αυτή να ήταν η μεγαλύτερή σου ανοησία,οι παιδικές ανοησίες δεν πολη πιάνοντε imo.
Posted Image