Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μεγαλυτερη Βλακεια Που Εχεις Κανει Ποτε;


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#16 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 26 March 2007 - 16:32

αχ! αυτές οι τριμερές και αυτές οι 5ημερες.
Λύκειο, 5ήμερη στα Χανιά γυρνάμε ξημερώματα από το κέντρο και εγώ και η παρέα μου στήνουμε πάρτι
στην πισίνα και μια φίλη μου αστέρι πέταξε απορρυπαντικό στο φίλτρο της πισίνας και ήρθε η πισίνα
και άφρισε και έδεσε : και αρχίσαμε και εμείς να παίζουμε αφροπόλεμο :bleh: και μαζεύτηκε και άλλο πλήθος
και άρχισε να παίζει αφροπόλεμο μαζί μας :clap::whistling::P Μετά ακολούθησε και πατινάζ στους διαδρόμους.
Όσο για τα μοσχάρια τους καθηγητές χαμπάρι δεν πείραν:shock: και αν κατάλαβαν κάτι σημασία δεν έδωσαν<<
Υπεύθυνοι σου λέει μετά :tongue: Μια φορα εμείς το καταευχαρηστηθίκαμε :twisted: :hehe: :bleh:

> > > άλλη φάση τώρα...
3η λυκείου τελικές εξετάσεις και εγώ να έχω την συνεχείς τάση να αφήνω την αποπίσω μου να αντιγράφει
από την κόλα μου και να λέω τι να γράψουν και στους δεξιά και αριστερά μου :rolleyes: Ε!και σε κάποια φάση
μου είπε μια καθηγήτρια ότι αναφέρθηκα στο συμβούλιο και ότι καταλήξανε ότι αν το ξαναέκανα θα μου
έριχναν σουτ : Και μετά δεν έδειχνα σε κανέναν τίποτα με αποτέλεσμα ναι μεν να μην φάω το σουτ
αλλά η από πίσω μου από τις πολλές τσιμπιές να με κάνει μαύρη : :P

> > > και ίσως η χειρότερη στιγμή μου.... Πέρσι το καλοκαίρι, είμαι στο μπαλκόνι μαζί με τις κολλητές μου
και απλώνουμε την μπουγάδα και περνάει από κάτω ένα παιδί που μου άρεσε, και οι άλλες αρχίζουν
να με πειράζουν και κατά λάθος, ειλικρινά κατά λάθος!! έφυγε από την απλώστρα ένα άσπρο,δαντελωτό
και extra small ξέρετε τι... και του ήρθε καπέλο :shock: :oops: Και η ύστατη καταστροφή κατάλαβε από που
ακριβώς έπεσε και το έβαλε μέσα στο γραμματοκιβώτιο μου για να το πάρω. Ξεφτιλίστηκααααααααααα :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Πιστέψτε με αυτή ήταν η πιο ταπεινωτική στιγμή της ζωής μου μέχρι σήμερα :( :(

rrmr.png


#17 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 26 March 2007 - 18:44

κόντεψα να πάθω πνευμονία όταν στην τρήμερη του ΤΕΙ στη Σαντορίνη έπεσα στις 5 το πρωί στην Πισίνα και ήρθε ένας σεκιουρίτας και μ'εβγαλε έξω.


Μια απο τα ιδια....στην εκδρομη της σχολης στη Μυκονο...πηγα να κανω μπανιο στη θαλασσα...Δεν το λενε τυχαια νησι των ανεμων! Το δ@γκωσ@! :greece:

#18 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 26 March 2007 - 20:17

Να μία βλακεία που ίσως θα σας κάνει να γελάσετε τελείως...

Εγώ με έναν κολλητό μου παίζαμε στην κρεβατοκάμαρα ξύλο και ελληνορωμαική παλή.Εδώ είναι το αστείο...Κλωτσάγαμε το ξύλο του κρεβατιου χωρίς να το ξέρουμε και ψιλοέσπασε...Το βράδυ όμως που κοιμόμασταν ακούστηκε γδούπος και τι βλέπω ο γέρος μου έπεσε από το κρεββάτι στο πλάι από το σημείο που σπάσαμε το ξύλο του κρεβατιού...και μετά από μερικές βδομάδες τώρα ξαναέγινε το ίδιο...και αυτή τη φορά έπεσε ολόκληρο το μπροστινό μέρος του κρεββατιού και ο γέρος μου ξάναπεσε αυτή τη φορά από μπροστά με τα πόδια προς το πάτωμα και το κεφάλι του στο κανονικό ύψος ...LOL :lol: :rofl: από τότε το έχει αλλάξει με ένα άλλο ξύλο και για να το αλλάξουν του πήρε πολλές μέρες να του έρθει καινούργιο και κοιμόταν όπως οι ιάπωνες... LOOOOOOOOL

Λοιπόν έχω ένα άλλο για τα χιόνια...αμά το δείτε θα κλαίτε από τα γέλια...Την ώρα που μάθαινα σκι επειδή δεν ήξερα να φρενάρω φώναζα "ΦΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!!!!!!"(X2 ΦΟΡΈΣ) "ΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΑ ΣΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????" ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" και χωρίς να το θέλω έπεσα πάνω σε 7-9 ανθρώπους που είχαν την σειρά τους στο lifting και τους έριξα κάτω με τέτοια ταχύτητα που έκανα...
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#19 Shiba

Shiba

    Newbie

  • Members
  • 41 posts

Posted 30 March 2007 - 14:58

1. Ήμουν στην αρετσού και είπαμε με τα παιδιά να πάμε μια βόλτα στην προβλήτα και ήταν η κανονική η προβλήτα και η πλωτή p ναι τελείως μέσα στη θάλασσα (κάπως etc ήταν η δυο προβλήτες
-|) και λέω πάμε στοίχημα ότι πηδάω από τι μια στην άλλη ξεκινάνε όλοι όχι δη γίνετε και τέτοια (ήταν κάνα 2metro απόσταση) λέει ένας ακόμα άντε να το κάνουμε μαζί ok τελικά πηδάμε στην άλλη μεριά (ήταν βραδυ) και βλέπουμε ότι για πηδήξουμε πίσω η ali προβλήτα είναι ποιο ψιλά λέει αυτός p πήδηξε μαζί m άντε να δούμε παίρνει φορα τρέχει λίγο πριν πηδήξει σταματάει και mploum στο θερμαϊκό με τα ρούχα λέω και γω μην την πάθω etc βγάζω ρούχα τα πετάω απέναντι μένω με το μποξεράκι περνώ φορα τρέχω και σκάω με τι κοιλια απέναντι και κρέμομαι από τι προβλήτα e μέχρι να με βοηθήσουν οι άλλοι και να συνέρθουν από τα γέλια κουράστηκαν τα χερια m και γλιστράω μέχρι τι μέση μέσα και κόβω τις πατούσες m σε κάτι πέτρες εκεί τελοσπάντων με τραβάνε πάνω και βγάζω το μποξεράκι (νομίζοντας ότι μονο εμείς ήμασταν εκεί)για να βάλω το στεγνό παντελόνι μην πάθω και τίποτα (ήταν "οκτομβριος") e οποτε m χτυπάν την πλάτη οι άλλοι και μου δείχνουν κάτι. Αυτό το κάτι ήταν δυο κοπελιές p είδαν όλη τι φάση και κρατούσαν την κοιλια τους από τα γέλια με τι φάτσα p πήρα όταν τις είδα

#20 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 March 2007 - 15:03

λολ

Στην Ιατρού Γογούση στην Σταυρούπολη τον χειμώνα, κοιτάω ψηλά και λέω ρε συ Δ. κοίτα τι όμορφο είναι το φεγγάρι, ξαφνικά βλέπω ότι το φεγγάρι έχει κάτι κόκκινο πάνω του. Καθότι 100% προληπτική σε τέτοια θέματα αρχίζω και να πανικοβάλλομαι και φωνάζω. "Κάτι Κακό θα συμβεί!!! Το Φεγγάρι έχει αίμα!!!!!!"
Το βλέπει και η Δ και αρχίζει και τσιρίζει. Αφού τσιρίζουμε για μερικά δευτερόλεπτα μαζί, ξαφνικά βλέπουμε το φεγγάρι να κουνιέται και να αποκαλύπτει μια διαφήμιση.... Ναι είδαμε ένα τεράστιο μπαλόνι τελικά.... ναι είναι τελείως βλακώδης. Αλλά την έχουν πατήσει και άλλοι σαν και μένα.

#21 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 01 April 2007 - 00:09

Η μεγαλυτερη βλακεια που εχω κανει ηταν οταν αποφασισα να κανω την αλλαγη φυλου, παντα ηθελα να γινω ενα αγορι με ολα τα προσοντα τα οποια αυτα εχουν.Δυστηχως η εγχειρηση δεν πειγε καλα...πλεον δεν ξερω ουτε εγω τι ειμαι.Δεν μπορω να κυκλοφορησω καν εξω ,τωρα τα anime ειναι το μονο που κανω ολη μερα αφου ειναι η μονη επικοινωνια που εχω με τον εξω κοσμο.

Ελπιζω να μην κανει κανενας σας κατι τετειο.

Αυτο κατεστρεψε την ζωη μου, πλεον ειμαι μονος/ή.

#22 vasilisk

vasilisk

    Anime Professional

  • Members
  • 668 posts

Posted 01 April 2007 - 00:18

...
Posted Image

#23 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 01 April 2007 - 00:35

Η μεγαλυτερη βλακια που εχω κανει ηταν οταν αποφασισα να κανω την αλλαγη φυλου, παντα ηθελα να γινω ενα αγορι με ολα τα προσοντα τα οποια αυτα εχουν.Δυστηχως η εγχειρηση δεν πειγε καλα...πλεον δεν ξερω ουτε εγω τι ειμαι !Δεν μπορω να κυκλοφορησω καν στον εξω κοσμο και πλεον τα anime ειναι το μονο που κανω ολη μερα αφου ειναι η μονη επικοινωνια που εχω με τον εξω κοσμο.

Ελπιζω να μην κανει κανενας σας κατι τετειο.

Αυτο κατεστρεψε την ζωη μου, πλεον ειμαι μονος/ή.


Aυτό το Post είναι όλα τα λεφτά.

#24 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 01 April 2007 - 01:39

Η μεγαλυτερη βλακεια που εχω κανει ηταν οταν αποφασισα να κανω την αλλαγη φυλου, παντα ηθελα να γινω ενα αγορι με ολα τα προσοντα τα οποια αυτα εχουν.Δυστηχως η εγχειρηση δεν πειγε καλα...πλεον δεν ξερω ουτε εγω τι ειμαι.Δεν μπορω να κυκλοφορησω καν εξω ,τωρα τα anime ειναι το μονο που κανω ολη μερα αφου ειναι η μονη επικοινωνια που εχω με τον εξω κοσμο.

Ελπιζω να μην κανει κανενας σας κατι τετειο.

Αυτο κατεστρεψε την ζωη μου, πλεον ειμαι μονος/ή.


x2 με την erisabetsu.

Shiba όλα τα λεφτά είσαι εσύ...ούτε ο Onizuka δεν θα μπορούσε να κάνει μία τέτοια βλακεία.Έτσι όπως έγινε η όλη ιστορία που κάνατε εσύ και οι φίλοι σου στην καλαμαρία φαντάζομαι θα άρεσες σε μία από τις 2 που σε είδαν... :lol: :rofl: lolz roflz
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#25 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 01 April 2007 - 22:26

Η μεγαλυτερη βλακεια που εχω κανει ηταν οταν αποφασισα να κανω την αλλαγη φυλου, παντα ηθελα να γινω ενα αγορι με ολα τα προσοντα τα οποια αυτα εχουν.Δυστηχως η εγχειρηση δεν πειγε καλα...πλεον δεν ξερω ουτε εγω τι ειμαι.Δεν μπορω να κυκλοφορησω καν εξω ,τωρα τα anime ειναι το μονο που κανω ολη μερα αφου ειναι η μονη επικοινωνια που εχω με τον εξω κοσμο.

Ελπιζω να μην κανει κανενας σας κατι τετειο.

Αυτο κατεστρεψε την ζωη μου, πλεον ειμαι μονος/ή.

Welcome to the Internet! Where Men are Men, Women are Men, and Little Girls are FBI Agents!!

.+-


oR4yYRl.gif


#26 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 01 April 2007 - 22:36

And today is april fools :P

#27 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 02 April 2007 - 12:29

Oσοι απο εσας θεωρησαν το παραπανω post μου σαν
:clap::bleh:ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΗ ΦΑΡΣΑ:bleh::clap: ενα εχω να πω ,οτι ειχατε δικιο::tongue2:



Υ.Γ.
Δεν ηταν πολυ αρρωστημενο?:shock:

#28 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1,117 posts

Posted 04 April 2007 - 04:30

χαχαχα και να ηθελε να σε πιστεψει κανεις που να τα βρισκες τα λεφτα για αλλαγη φυλου ffs δλδ <_<

anywayz εχω κανει αρκετες βλακειες και καφριλες μαζι

Μιλαγα με εναν φιλο και εκει που λεγαμε μαλακιες περναει μια κοπελα και καθεται διπλα μας την κοιταω την ξανακοιταω ειχε περιεργο στυλακι ξερω γω ειστε κατωτεροι μου και ετσι και επειδη το καταλαβε και ο φιλος μου μου λεει κανε κατι

αρχιζω να λεω δυνατα μα πως ειναι ετσι αυτη ρε ξεφουσκωτη τελειως καταλαβενετε τι εννοω κτλπ μεχρι που ηθελε δεν ηθελε μου εδωσε σημασια αφου με ειχε ακουσει ο μισος κοσμος ερχεται κοντα και μου τραβαει ενα χαστουκι στα ξαφνικα και μετα middlefinger οταν εφευγε και σε μενα και στον φιλο μου

η βλακεια ειναι οτι ειχα δικιο και σνομπ ηταν και ξεφουσκωτη αδικα εφαγα χαστουκι :@

#29 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 April 2007 - 08:18

χαχαχα και να ηθελε να σε πιστεψει κανεις που να τα βρισκες τα λεφτα για αλλαγη φυλου ffs δλδ <_<

anywayz εχω κανει αρκετες βλακειες και καφριλες μαζι

Μιλαγα με εναν φιλο και εκει που λεγαμε μαλακιες περναει μια κοπελα και καθεται διπλα μας την κοιταω την ξανακοιταω ειχε περιεργο στυλακι ξερω γω ειστε κατωτεροι μου και ετσι και επειδη το καταλαβε και ο φιλος μου μου λεει κανε κατι

αρχιζω να λεω δυνατα μα πως ειναι ετσι αυτη ρε ξεφουσκωτη τελειως καταλαβενετε τι εννοω κτλπ μεχρι που ηθελε δεν ηθελε μου εδωσε σημασια αφου με ειχε ακουσει ο μισος κοσμος ερχεται κοντα και μου τραβαει ενα χαστουκι στα ξαφνικα και μετα middlefinger οταν εφευγε και σε μενα και στον φιλο μου

η βλακεια ειναι οτι ειχα δικιο και σνομπ ηταν και ξεφουσκωτη αδικα εφαγα χαστουκι :@


Καλά σε έκανε :P
αυτό δεν ήταν βλακεία που έκανες καφρίλα ήταν :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:

#30 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 04 April 2007 - 09:01

αυτό δεν ήταν βλακεία που έκανες καφρίλα ήταν

Μαλακία ήταν, βασικά.

> > > και ίσως η χειρότερη στιγμή μου.... Πέρσι το καλοκαίρι, είμαι στο μπαλκόνι μαζί με τις κολλητές μου
και απλώνουμε την μπουγάδα και περνάει από κάτω ένα παιδί που μου άρεσε, και οι άλλες αρχίζουν
να με πειράζουν και κατά λάθος, ειλικρινά κατά λάθος!! έφυγε από την απλώστρα ένα άσπρο,δαντελωτό
και extra small ξέρετε τι... και του ήρθε καπέλο :shock: :oops: Και η ύστατη καταστροφή κατάλαβε από που
ακριβώς έπεσε και το έβαλε μέσα στο γραμματοκιβώτιο μου για να το πάρω. Ξεφτιλίστηκααααααααααα :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Πιστέψτε με αυτή ήταν η πιο ταπεινωτική στιγμή της ζωής μου μέχρι σήμερα :(

Αυτό είναι εντελώς σαν σκηνή fanservice όμως.