Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Vagelio no Fanart Gallery


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#31 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 24 November 2009 - 18:56

Και ιδου το προς εκτυπωση για τα μπλουζακια της ταξης μου θεμα! Chibi classmates Return!!!
P.S: Μην ακουσω προσβλητικα σχολια για το yaoi...
Spoiler:

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#32 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 24 November 2009 - 21:07

Αwwww so cute. I could die from the moeness!!!!!!! :wooi2:

#33 Xod

Xod

    Green and evil

  • Members
  • 46 posts

Posted 28 November 2009 - 05:15

Χα χα χα χα!! Είναι όλοι τόσο γλυκά σχεδιασμένοι!!! :clap:

Posted Image


#34 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 05 February 2010 - 19:20

Arigatou :kawaii:

Και για να μην ξεχναμε το traditional art, που ειναι πιο ποιοτικο απο τα digital, ιδου η εργασια μου για το μαθημα των γραφιστικων εφαρμοφων
Eξωφυλλο μαθηματικων 100% χειροποιητο:wis:
Posted Image

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#35 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 05 February 2010 - 19:49

:oo:

Απίστευτη δουλειά! Μπράβο! :riiight:

(BTW, αυτή τη γραμματοσειρά την ψάχνω εδώ και καιρό, που τη βρήκες; ^^)

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#36 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 05 February 2010 - 19:55

omg απιστρφτα σχεδια!!! το εχεις το αθλημα κοπελια!! congrats!! αλλα αυτο που ειναι τελειο ειναι το βιβλιο των μαθηματικων. αν ηταν σε τετοιο στυλ ολα τα βιβλια ολοι θα ειχαμε περισσοτεροι (λεμε τωρα) ορεξη για διαβασμα. keep up the good work (και με εξωφυλλο βιολογις ελπιζω :P )
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#37 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 05 February 2010 - 21:38

:oo:

Απίστευτη δουλειά! Μπράβο! :riiight:

(BTW, αυτή τη γραμματοσειρά την ψάχνω εδώ και καιρό, που τη βρήκες; ^^)


Ευχαριστώ :blush2:. Η γραμματοσειρές ονομάζονται CF KourkoudisGraffiti-regular (η κανονική) και CF KourkoudisGraffiti-Dust (αυτή που έβαλα στον τίτλο). Δεν τις έψαξα στο δίκτυο, ο καθηγητής που μου κάνει μαθήματα γραφιστικής μου την έδωσε αλλά λογικά θα υπάρχει στο ίντερνετ. Αν δεν μπορέσεις να την βρεις πουθενά, πες μου το να την ανέβασω στο megaupload και να σου στείλω link, okies?

omg απιστρφτα σχεδια!!! το εχεις το αθλημα κοπελια!! congrats!! αλλα αυτο που ειναι τελειο ειναι το βιβλιο των μαθηματικων. αν ηταν σε τετοιο στυλ ολα τα βιβλια ολοι θα ειχαμε περισσοτεροι (λεμε τωρα) ορεξη για διαβασμα. keep up the good work (και με εξωφυλλο βιολογις ελπιζω :P )


Αριγκάτο Kakashinote :if:, ελπίζω να γίνω ακόμα καλύτερη με τον καιρό. Σε νιώθω παντως, κανένα εξώφυλλο σχολικού βιβλίου δεν είναι καλό, και όχι μόνο ως προς την μεριά της εικονογράφησης, δεν βάζουν ούτε καν τα απαραίτητα στοιχεία που πρέπει να εμπεριέχονται στο cover :roar:
Για εξώφυλλο βιολογίας δεν μου έρχεται κανένας στο μυαλό :hihi2:

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#38 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 05 February 2010 - 22:01

εκπληκτικη εισαι...στην φωτο με το ''γ γραφιστων'' ελιωσα...yaoi & gintama βιβλια..χαχαχαχα nice :D


2bbd14fc.jpg


#39 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 05 February 2010 - 22:06

Xεχ. Να σου δώσω και εγώ κάτι βιβλιαράκια της σχολής να μου κάνεις εξώφυλλο μπας και τα διαβάσω με περισσότερη όρεξη? Το ένα είναι και διπλωματική ιστορία τριών αιώνων οπότε τα φανταστικά σου hetalia fanarts θα του πήγαιναν γάντι.:hihi2:

Προφανώς και συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Περιμένουμε κι άλλα!!!

#40 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 05 February 2010 - 23:40

πραγματικα πολυ ωραια δουλεια, αν γινεται παιζει να ανεβασεις καμια εικονα του πως ειναι το βιβλιο κανονικα? μου βγηκε μια περιεργεια / απορια.

#41 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 06 February 2010 - 17:35

omg το τελευταίο είναι απίστευτοοοοο:kawaii:!!!!!!!!!!!
πολύ καλή δουλεία!!!!! μπράβο......

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#42 Wofer

Wofer

    Dragon's tear

  • Members
  • 95 posts

Posted 06 February 2010 - 19:56

Μπράβο Βαγγελιώ πολυ ώραιο!Μου άρεσε πολύ:)
KORE DE OWARI DA!!

#43 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 07 February 2010 - 19:38

wow awesome σχεδια :kawaii:
Imagination is the only limit!

#44 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 07 February 2010 - 20:25

Πραγματικά είναι υπέροχα τα σχέδια!Τρομερή δουλειά!Συνέχισε έτσι!:riiight:

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#45 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 07 February 2010 - 20:44

εκπληκτικη εισαι...στην φωτο με το ''γ γραφιστων'' ελιωσα...yaoi & gintama βιβλια..χαχαχαχα nice :D


Eυχαριστω :) . Ναι, τα εβαλα στο chibi self μου δεν μπορω να ζησω χωρις αυτα:kawaii:

Xεχ. Να σου δώσω και εγώ κάτι βιβλιαράκια της σχολής να μου κάνεις εξώφυλλο μπας και τα διαβάσω με περισσότερη όρεξη? Το ένα είναι και διπλωματική ιστορία τριών αιώνων οπότε τα φανταστικά σου hetalia fanarts θα του πήγαιναν γάντι.:hihi2:

Προφανώς και συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Περιμένουμε κι άλλα!!!


Οσο καλο και να ειναι το εξωφυλλο, αν το βιβλιο ειναι απο αυτα που σε κοιμιζουν με του που ανοιγεις να διαβασεις τις 2 πρωτες σελιδες δεν γινεται τιποτα :yawn2:, αυτο παντως με το hetalia-themed βιβλιο ιστοριας ειναι πολυ καλη ιδεα:blingeye2:. Ελπιζω να μου αναθεσουν καμια εικονογραφιση σχολικου βιβλιου οταν με το καλο γινω επαγγλεματιας!

πραγματικα πολυ ωραια δουλεια, αν γινεται παιζει να ανεβασεις καμια εικονα του πως ειναι το βιβλιο κανονικα? μου βγηκε μια περιεργεια / απορια.


Here:
Spoiler:

Τι απαισιο μπροσθοφυλλο που εχει, δεν εχουν βαλει ουτε ονομα συγγραφεα, ουτε καν το λογοτυπο του εκδοτικου οικου, που ειναι ακρως απαραιτητα στοιχεια:burningbe3:

omg το τελευταίο είναι απίστευτοοοοο:kawaii:!!!!!!!!!!!
πολύ καλή δουλεία!!!!! μπράβο......


Arigato:blush2:. Οντως, βγηκε καλυτερο απ' οτι περιμενα. Πρεπει να χρησιμοποιω τις ξυλομπογιες μου πιο συχνα.

Wofer , DaimonHand & shinigami94

Σας ευχαριστω πολυ :)

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.