Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Vagelio no Fanart Gallery


  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#211 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 12 March 2013 - 21:45

Αυτη τη φορά θα κανω skip τους (αυτονοητους πλέον) διθυραμβους και θα παω παρακάτω.

Το καλυτερο και για μενα ειναι το πλοκαμοειδες BL, μόνο λίιιιγο προσοχή σε κατι λαθακια στους αντρικούς μυες (και το λέω μόνο και μόνο επειδή καταλαβαινω οτι πήγες να το κανεις ρεαλιστικο ανατομικά, αλλιώς αν ήταν πιο "manga" δεν θα το ανεφερα καν) ειδικά στο πως τεντωνει σε αυτη τη σταση το στερνο, και στο πως διπλωνει το πόδι (γυρω από το γόνατο, γαμπα κλπ.)

Φανταστική όπως πάντα!

stasou%2520mygdala.jpg


#212 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 25 November 2014 - 00:36

Εντάξει, πιστεύω πως η αντίληψή μου και οι γνώσεις πάνω στην ανατομία έχουν βελτιωθεί αρκετά τον τελευταίο καιρό. Οπότε ας ενημερώσουμε το θρεντ μετά από μια παύση ενάμισι έτους με τρεις-τέσσερις πρόσφατες δουλειές που προέκυψαν από τα rpg που ξεκίνησα με παρεούλα από το φόρουμ :D. Btw, I LOVE RPGS. Mακάρι να είχα ξεκινήσει να παίζω νωρίτερα, είναι υπέροχες πηγές έμπνευσης.

Legend of the five rings campaign:

Spoiler:


Dungeons and Dragons campaign(s)
Spoiler:


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#213 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 25 November 2014 - 00:39

i can't even. ειναι πανέμορφα όλα Τ_Τ Το afterlife meadow μου έχει κλέψει την καρδιά όμως.



#214 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 25 November 2014 - 00:46

Όποτε θες, μου λες να σου στείλω το custom brush για τα λουλούδια :3


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#215 gexion

gexion

    πάμε για σουβλάκια?

  • Members
  • 207 posts

Posted 19 December 2014 - 10:41

I super love..LOVE the running girl in the field!! Με το που την βλέπω μου βγάζει τόση ελευθερία, μαγεία και δροσιά !!
Μου αρέσει πάρα πολύ το background το οποίο με τα χρώματα και τα λουλούδια ενισχύει την αέρινη ύπαρξη και το φρεσκάδα της κοπέλας η οποία φαίνεται να τρέχει προς την περιπέτεια!! :awww:  good job overall!! Keep it up, your progress is a fact and we love it :thumbup:


Posted Image

Everyone has an A C E hidden,it's Hope

#216 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 19 December 2014 - 12:11

Είναι παλικάρι, αλλά ευχαριστώ όπως και να έχει :D. Γενικά θεωρώ πως είναι από τα πετυχημένα μου χρωματάκια.


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#217 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 posts

Posted 19 December 2014 - 13:00

Δεν είχα ιδεά πως ασχολιούσουν και υπήρχε αυτό το thread. Εξαιρετικές δουλειές και χρώματα.

Μου αρέσει να ξεκινάει η μέρα μου πολύχρωμα, xD!

 

Συνέχισε την προσπάθεια και την καλή δουλειά! Α, και συγχαρητήρια για την επιτυχία σου να περάσεις τις εξετάσεις που είδα στην τρύπα.


a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#218 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 19 December 2014 - 13:25

Ευχαριστώ πολύ, ελπίζω η μέρα σου να συνεχίσει πολύχρωμα :riiight:  (κι εγώ να έχω έτοιμα τα χαρτιά μου μέχρι την Δευτέρα)


Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.