Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 2 votes

The Playstation World


  • Please log in to reply
1842 replies to this topic

#1576 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 27 June 2019 - 18:22

ΠΩΣ

ΤΟ

ΚΑΝΕΙΣ

ΑΥΤΟ;

Ρε φίλε πως γίνεται να μπουστάρεις συνέχεια; Εγώ μόνο στις στροφές το κάνω όταν μπαίνω κι αρχίζω να ντριφτάρω.

Οσιετε λεμε ή αλλιώς μίλα σκουλίκι!
rsrGbGx.gif

#1577 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 27 June 2019 - 21:14

Δεν βλέπω καν το βιντεάκι γιατί θα συγχιστώ μα τον Τουτατή.

 

ΔΕΝ

 

ΜΠΟΡΩ

 

ΝΑ

 

ΚΑΝΩ

 

ΜΠΟΥΣΤ

 

Είμαι καταδικασμένη πραγματικά Τ_______Τ


xbJ3b2w.jpeg


#1578 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 28 June 2019 - 00:16

[...] Ρε φίλε πως γίνεται να μπουστάρεις συνέχεια; Εγώ μόνο στις στροφές το κάνω όταν μπαίνω κι αρχίζω να ντριφτάρω.
Οσιετε λεμε ή αλλιώς μίλα σκουλίκι!

Προπόνηση και εξάσκηση θέλει, και φυσικά προϋποθέτει πολύ ελεύθερο χρόνο, και φυσικά να σου αρέσει τόσο ώστε να διαθέσεις αυτόν τον χρόνο :P. Κι εγώ έτσι έλεγα όταν ήμουν πιτσιρίκι πριν 20 χρόνια, έβλεπα τον Oxide στα Time Trials να δίνει πόνο, αλλά τελικά έκατσα και το έλιωσα. Γι' αυτό και αγόρασα το remake και φέτος. Βέβαια, αν δεν είχα ασχοληθεί καθόλου τότε, δεν νομίζω να καθόμουν να φάω τόσο πολύ χρόνο με το καινούργιο, θέλει πολύ χρόνο, αλλά είναι παιχνιδάρα το άτιμο, και κολλητικό όσο δεν πάει :congrats:


E5VV38U.jpg


#1579 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 June 2019 - 09:14

Να ξέρεις σε μισεί το τίμιο σπιτικό μας


rsrGbGx.gif

#1580 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 03 July 2019 - 08:53

PES 2019 τσαμπε ολε απο το Ps store για τον μηνα ιουλιου και ισως να ειναι και η μονη φορα μετα το PES 2015 που θα πατησω ξανα χορταρι στα ευρωπαικα γηπεδα!!!

ΛΟΛ...για λογο αγνωστο μεχρι στιγμης ακυρωσαν το pes 2019 απο τα free του ιουλιου την τελευταια μερα πριν δοθει και στην θεση του εβαλαν το DETROIT BECOME HUMAN deluxe edition η οποια εκτος απο ψηφιακο artbook εχει και το HEAVY RAIN για ps4 μαζι!!!!
Που παιζει να ειναι απο τα καλυτερα deals που εχει κανει σε free το ps store μετα το bloodborne τον μαρτη του 18!!

και ηθελα να το αγορασω το DBH και μου ηρθε κουτι...λεσ να κανω και ενα rerun καποια στιγμη το heavy rain μπας και βγαλω και αλλο τερματισμο απο τους 20 κατι που εχει? :canthelp:


Edited by vectrapearl, 03 July 2019 - 08:57.

                                                                       


#1581 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 July 2019 - 09:12

Α στο ps plus εννοούσες και γω το έψαχνα στα free to play. Παλιότερα είχαν μία f2p έκδοση αλλά τώρα δεν βρήκα κάτι.


rsrGbGx.gif

#1582 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 03 July 2019 - 12:25

ΛΟΛ...για λογο αγνωστο μεχρι στιγμης ακυρωσαν το pes 2019 απο τα free του ιουλιου την τελευταια μερα πριν δοθει και στην θεση του εβαλαν το DETROIT BECOME HUMAN deluxe edition η οποια εκτος απο ψηφιακο artbook εχει και το HEAVY RAIN για ps4 μαζι!!!!
Που παιζει να ειναι απο τα καλυτερα deals που εχει κανει σε free το ps store μετα το bloodborne τον μαρτη του 18!!

και ηθελα να το αγορασω το DBH και μου ηρθε κουτι...λεσ να κανω και ενα rerun καποια στιγμη το heavy rain μπας και βγαλω και αλλο τερματισμο απο τους 20 κατι που εχει? :canthelp:

Μάλλον διαισθάνθηκαν ότι μετά από μια σειρά άχρηστα deals, πάνω στον Ιούλη που το περίμενα, κατάλαβαν ότι ήταν ότι χειρότερο μπορούσαν να προσφέρουν. Ευκαιρία έψαχνα να ξαναβάλω έστω για ένα μήνα, μάλλον τη βρήκα.


Edited by Kamui, 03 July 2019 - 12:50.

O6rrvsU.jpg


#1583 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 28 July 2019 - 10:00

λοιπον.
μετα απο μια σειρα email που ειχα ανταλαξει με τα sevenspots σχετικα με ερωτηση μου την ημερα που ειχε βγει το trailer του death stranding για το ποτε θα ειναι διαθεσιμη για προπαραγγελια η collectors edition μου ειπαν το γνωστο ΄΄οταν θα εχουμε ενημερωση απο την σονυ θα ενημερωθειτε απο το site mas;;.

AΛΛΑ...!!!μου κρατησαν τα στοιχεια και το τηλεφωνο για να με ενημερωσουν και να με βαλουν στην λιστα αναμονης μολις μαθαιναν περσσοτερα.

εχτες μπηκα για αλλο πραγμα στο site τους και οχι μονο την εχουν για προπαραγγελια αλλα ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ! :deadga6: 

εστειλα ξανα email με προωθηση ολης της συνομηλιας και ρωτοντας γιατι και το τι ακριβωςς θα γινει απο εδω και περα μπας και βγαλω ακρη .. :mador2: 

πιστευει κανεις σας οτι μπορει να βρω το δικιο μου???  :blingeye2:


                                                                       


#1584 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 July 2019 - 12:03

Ρε πάρε εκεί πέρα το απλό, μην βγει φλόπα το παιχνίδι! Επίσης, άστο σε ξέχασαν. Ψάξε να το βρεις από κάπου αλλού αν υπάρχει.

Τι ακριβώς μπορείς να κάνεις; Σε ξέχασαν, δεν είναι ότι σου πήραν λεφτά και δεν σου στειλαν το πράμα.

Θέλω να πω δεν είχες ζημία. Αν υπάρχει προκαταβολή αλλάζει το πράμα αλλά από ότι έχω καταλάβει δεν έδωσες κάτι.


rsrGbGx.gif

#1585 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 30 July 2019 - 09:20

οτι και να βγει(που πονταρω το σπιτι μου οτι δεν θα ειναι κακο)ειναι το 1ο εκτος κοναμι κοτζιμα Game και μονο γιαυτο η συλλεκτικη εχει μεγαλη αξια για μενα τουλαχιστων.εδω εχω την συλλεκτικη του MGS V με το χερι του big boss που δεν ηταν και το καλυτερο MGS και παλι καθε φορα που περναω απο μπροστα της κωλογουσταρω!

στα της φασης τωρα!

προς τιμην των sevenspots μου απαντησαν την αλλη μερα (κυριακη κιολας)και μου ζητησαν συγνωμη που δεν ενημερωσαν με σχετικο mail και οτι εμενα με ειχαν υπολογισει στα κομματια που εφερναν με τις προπαραγγελιες και οτι θα με επαιρναν τηλεφωνο την αλλη μερα για ποιο πολα στοιχεια!πραγματι εχτεσσ κατα τισ 11 το πρωι με πηραν απο τα κεντρικα της θεσσαλονικης και την εκλεισα με αντικαταβολη και την ημερα κυκλοφοριας θα την εχω στα χερακια μου


ηδη τσακωνομαι με την γυναικα γιατι δεν με αφηνει να βαλω την θερμοκοιτιδα με το μωρο στο σαλονι  :kakaka:


                                                                       


#1586 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 30 July 2019 - 11:50

Καλώς ήρθατε περάστε στο σαλόνι μας, don't mind the baby in the jar.  :wet2:


rsrGbGx.gif

#1587 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 30 July 2019 - 12:51

Καλώς ήρθατε περάστε στο σαλόνι μας, don't mind the baby in the jar.  :wet2:

Γελαω μονος μου κανα 15λεπτο...

επισης εχω εδω και 2 χρονια ενα αγαλμα σε real size 1:1 πως το λενε,του freddy krueger(φωτο απο κατω) και δεν με αφηνει με τιποτα να το βαλω σε μια γωνιτσα στο σαλονι!

τι της ζηταω μωρεεεε????

2b60b7d20775d54d28e5e798a65baed9.jpg 


το αγαλμα εινα δωρο φιλου απο dvd club που ειχε και το εκλεισε μετα απο χρονια..δεν θυμαμε ποια αλυσιδα ηταν .θυμαμαι οτι εχει αλλο ενα ανοιχτο στα πετραλωνα και εχει 3-4 τυπου μπατμαν λαρα κροφτ και τετοια που τα πουλαει
 


Edited by vectrapearl, 30 July 2019 - 12:53.

                                                                       


#1588 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 30 July 2019 - 14:15

Σε παρακαλώ, μπορείς να θυσιάσεις την υγιεινή σου και να βάλεις το άγαλμα μέσα στη μπανιέρα ή έστω κάθε φορά που έχεις επισκέπτες.

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!  :hehehe:


rsrGbGx.gif

#1589 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 30 July 2019 - 20:57

Εγώ vectrapearl μετά από όλα αυτά τζάμπα αναλαμβάνω τη γυναίκα σου όταν σου ζητήσει διαζύγιο. Αλήθεια λέω,πέστης το πριν βάλεις τη γυάλα με το μωρό και τον Φρέντυ στο σαλόνι.


xbJ3b2w.jpeg


#1590 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 31 July 2019 - 09:15

αχαχαχαχαχαχαχαχ..........nope!!! :joyful: 


σε αλλα νεα μιας και ειπε η mono για διαζυγιο παρακαλω πολυ τα ζευγαρια που θελουν να παιζουν κατι μαζι σε game ΜΗΝ παιξεται overcooked.αυτο το πραγμα θα με κανει οντως να χωρισω!
η γυναικα μου θελει καθε μερα να παιζουμε,τις κανω τα χατιρια για να με αφηνει εμενα μετα να κανω τα δικα μου αλλα αυτο ειναι καρκινος δεν ειναι παιχνιδι!
θα ανακαλυψετε ποσο δυσκολο ειναι να συνεργαστητε με τον αλλον!
εγω απο την μια δεν εχω ιδιαιτερο ταλεντο στην μεταδοτικοτητα πληροφοριων και εντολων οποτε καμια φορα φωναζω απο την αλλη η γυναικα μου ειναι απο τους ανθροπουσ που εκνευριζονται οταν του δινεις εντολες και τον περιοριζεις στο να κανει πραγματα με τον δικο σου τροπο και οχι με τον δικο της!
ατομικη βομβα ετοιμη να εκραγει το κωλοπαιχνιδο μεσα στο ιδιο μου το σπιτι
και μαλιστα εβγαλε και sequel περυσι.
ΤΡΟΜΕΡΟ λες και δεν εφταναν η προηγουμενες αυτοκτονιες αντρων θελανε κιαλες! :deadga6:


Edited by vectrapearl, 31 July 2019 - 09:16.