Jump to content

Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!

Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Photo
* * * * - 2 votes

The Playstation World

• Please log in to reply
1565 replies to this topic

#1561 Hazuki

Hazuki

Anime Elite

• Administrators
  • 2,340 posts

Posted 10 May 2019 - 09:47

1o gameplay video για το FF7 remake

Youtube Video

rsrGbGx.gif

#1562 vectrapearl

vectrapearl

κουρεας ο μεγας...

• Members
  • 519 posts

Posted 30 May 2019 - 11:36

DEATH STRANDING λοιπον...αν και δεν εδειξε παλι παρα πολλα ειχε gameplay ,battles,και ολιγων απο characters και story παρουσιαση!!
και μουσικαρα το trailer!!!!
release day 08/11/19

Youtube Video

το θεμα μου τωρα εμενα ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ!!!!
 αυτη ειναι η συλλεκτικη...
bridge_baby.jpg
και την θελω...αλλλα....ενω το πρωτο 24ωρο στα γνωστα μαγαζια εγραψε out of stock και σε καποια που βρηκα δεν κανου ship ελλαδα....στην ελλαδα δεν εχουν καν αλλαξει το ''αναμενεται ημερομηνια κυκλοφοριας'' ακομα στην απλη εκδοση...εχω στειλει mail σε SEVENSPOT,PUBLIC,PLAISIO και σε ενα μαγαζι που ψωνιζω στο κεντρο και ασχολειτε με συλλεκτικες και αναμενω...αμα εχετε καμια ιδεα ριχτε την..

Edited by vectrapearl, 30 May 2019 - 11:37.

#1563 Hazuki

Hazuki

Anime Elite

• Administrators
  • 2,340 posts

Posted 30 May 2019 - 12:15

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΕΣ.

Ρε θα μείνεις στο δρόμο στο τέλος!

Για το παιχνίδι, δε ξέρω, ωραία η παρουσίαση, μοιάζει κάτι σε stealth based thingy αλλά πολύ σπρώχνει το cast ο Κοτζίμας και θα ναι καμιά φλόππα των 10 ωρών και θα κλαίνε πάλι οι gamers ότι τους εξαπάτησαν.

rsrGbGx.gif

#1564 vectrapearl

vectrapearl

κουρεας ο μεγας...

• Members
  • 519 posts

Posted 30 May 2019 - 16:22

ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΕΣ.

Ρε θα μείνεις στο δρόμο στο τέλος!

Για το παιχνίδι, δε ξέρω, ωραία η παρουσίαση, μοιάζει κάτι σε stealth based thingy αλλά πολύ σπρώχνει το cast ο Κοτζίμας και θα ναι καμιά φλόππα των 10 ωρών και θα κλαίνε πάλι οι gamers ότι τους εξαπάτησαν.

οχι δεν θα μεινω μαμαααααααα!!!!!

sorry not sorry δεν κρατηθικα επρεπε να το κανω....

ρε δεν εχω παρει καμια ακομα..με το sekiro εφαγα ακυρο τοτε... 
παντως μου απαντησε το plaisio μεχρι στιγμης και μου ειπε οτι περιμενουν ανακοινωση απο την sony σχετικα με την κυκλοφορια της εκδοσης στην ελλαδα....

οσο για το παιχνιδι εχει κανει δηλωσεις ποιο παλια οτι θα ειναι πολυ παραπανω απο 10ωρο,open wοrld που θα ξανα ορισει τον ορο, και γενικα θα εχει λεει και καποια στοιχεια multiplayer αλλα οχι οπως το ξερουμε..σε συνεντευξη του ο νορμαν ρεντους ειχε πει οτι ολοι παραπονιουνται οτι τα videogames κλεινουν τους ανθρωπους μεσα στα σπιτια και οτι αυτο θα τους βγαλει εξω!!!!

θα μαθουμε σε 6 μηνες!!!

#1565 Phantom Duck

Phantom Duck

Platyrhynchos Kineticus

• Retired Staff
  • 5,420 posts

Posted 30 May 2019 - 21:12

Ψάξε για μαγαζιά από Ευρώπη πάντως, επειδή πλέον ότι περνάει από αλλού, έχει γκαραντί τελωνείο, ειδικά μεγάλα και ακριβά πακέτα όπως συλλεκτικές παιχνιδιών. Δες και σε τίποτα Amazon.co.uk, Game.co.uk, zavvi.com κλπ

E5VV38U.jpg

#1566 vectrapearl

vectrapearl

κουρεας ο μεγας...

• Members
  • 519 posts

Posted 31 May 2019 - 08:47

Ψάξε για μαγαζιά από Ευρώπη πάντως, επειδή πλέον ότι περνάει από αλλού, έχει γκαραντί τελωνείο, ειδικά μεγάλα και ακριβά πακέτα όπως συλλεκτικές παιχνιδιών. Δες και σε τίποτα Amazon.co.uk, Game.co.uk, zavvi.com κλπ

στο amazon δεν εχουν βγαλει κατι,στο game εκανε out of stock σε 5-6 ωρες το πολυ στο zavvi ομολογω οτι δεν εψαξα αλλα δεν εχω δει ποτε μεγαλες collectors εκει εκτος απο steelbook editions!