Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Matsu's Paintings!


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#31 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 22 April 2007 - 19:32

καλά αν μια μέρα δεις τη ζωγραφιά σου σε μπλουζάκια να την πουλάν στην Μαλαισία μην απορήσεις.


LOL,αυτο θα ειναι καλό...Matsu-chan! Έχουν Onion-heads here too!! Είναι και μερικα που δεν τα είχαμε :puke:

#32 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 27 April 2007 - 21:57

Τωρα τα εχουμε...Ενημερωνω, πως σε καμια βδομαδα, αισιως και αν ολα πανε καλα, επανερχομαι στην ενεργο δραση, και θα ανεβασω πολλα πολλα πραγματακια! Tsumaranakatta desu ne...

#33 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 06 May 2007 - 00:18

Το πολυαναμενομενο εγχειρημα μου ξεκινησε μολις σημερα, Σαββατο 5 Μαιου, και αναμενεται να ολοκληρωθει τις προσεχεις μερες...η επιφανεια που πρεπει να καλυψω ειναι γυρω στα δυο μετρα πλατος, επι τρια μετρα υψος και ηδη τα παω αρκετα καλα....θα ανεβασω φωτογραφιες οταν τελειωσω, να μου πειτε τη γνωμη σας..ελπιζω να εισαστε επιεικεις, γιατι πρωτη φορα ζωγραφιζω σε τοιχο..
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#34 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 17 May 2007 - 03:14

Posted Image

Αυτος ειναι ο φιλος απο Μαλαισια οπου εσταλησαν οι νιντζα...η φωτογραφια ηταν απο κινητο, οποτε δεν εκανα πολυ καλη δουλεια..επισης το εκανα κατα τη διαρκεια του μαθηματος, γιατι βαριομουν...

Και αυτη παρακατω, ειναι μια δικη μου προσεγγιση, με τα χαρακτηριστικα απο τη φωτογραφια αλλα σε αλλη σταση, και με αλλη εκφραση...

Posted Image
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#35 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 17 May 2007 - 08:05

ωραία και τα δύο και πιστεύω ότι είναι οτι καλύτερο είδα απο σένα.
Τέλος λέω να τα αφήσεις αυτά και να αρχίσεις να κάνεις κανα μάνγκα :P

#36 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 17 May 2007 - 10:41

Εχω ξεκινησει ηδη καλη μου!Χοχοχο..πιστευεις ομως οτι θα το ανεβασω εδω πριν το τελειωσω?
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#37 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 17 May 2007 - 14:18

το καλό που σου θέλω !!!!!
ανυπομονώ τότε να το διαβάσω - δω

#38 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 17 May 2007 - 19:49

Arigato για τις ζωγραφίες σου...Έτσι όπως πας θα σε βρούν τα παιδιά της εκπομπής "Ripley's Unbelevable" και θα λένε ο μοναδικός έλληνας που ζωγραφίζει πάνω σε καθετί ίνοειδές στρώμα(σεντόνια και έτσι)...Μετά αμα συνεχίσεις έτσι θα σου ζητήσω να μου ζωγραφίσεις μία κοπέλα με έναν δράκο σε σενόνι να το κρεμάσω στον δικό μου τοίχο :D

Arigato και πάλι...παλιότερα ζωγράφιζα δράκους... :D as u can see these wild animals are my favourite animals :D

#39 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 17 May 2007 - 23:26

Ευχαριστω για τη συμπαρασταση παιδακια! Αν υπηρχε και τροπος προωθησης ολων αυτων, χωρις να ειμαι ανιψια του Λατση, θα ηταν ακομα καλυτερα...αλλα τι να κανουμε!Εχω εσας που με υποστηριζετε σε καθε τι! DJDragon, οποτε θες πες μου...εδω σεντονια φυγανε για μαλαισια, στη θεσσαλονικη θα κολλησουμε?χεχε!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#40 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 18 May 2007 - 02:58

Ευχαριστω για τη συμπαρασταση παιδακια! Αν υπηρχε και τροπος προωθησης ολων αυτων, χωρις να ειμαι ανιψια του Λατση, θα ηταν ακομα καλυτερα...αλλα τι να κανουμε!Εχω εσας που με υποστηριζετε σε καθε τι! DJDragon, οποτε θες πες μου...εδω σεντονια φυγανε για μαλαισια, στη θεσσαλονικη θα κολλησουμε?χεχε!


χεχεχε... :D γιατί όχι ?:D Θα μου άρεσε να έχω ένα τέτοιο σχέδιο για να το έχω στο δωματιό μου... 'η άμα μπορείς σου έχω μία πρόταση να σου κάνω sto ΠΜ! :D

#41 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 24 May 2007 - 15:08

Yooosh!:burningbe3: Το Lineart είναι της Matsu,και ο χρωματισμός δικός μου...Hope you like it,Matsu:emptyonexg1:
Direct
Posted Image


#42 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 27 May 2007 - 03:40

Η πρωτη τοιχογραφια της ζωης μου, κατα την αποψη των κοριτσιων του σπιτιου ειναι θεα, κατα τη δικη μου ειναι κατι λιγοτερο απο μετριοτητα...η μονη δικαιολογια που εχω ειναι οτι ειναι ο πρωτος τοιχος που ζωγραφισα και δεν ειχα ανεση...ελπιζω να σας αρεσει, αν και εμενα δε μου αρεσε...:emptyonexg1:

Posted Image
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#43 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 27 May 2007 - 05:04

Μαριλένα δεν περνάς και από εδώ μια βόλτα, να κάνεις σε 2-3 τοίχους που έχω και άλλες τέτοιες μετριότητες?...:hahaha:

Πολύ καλή δουλειά, μπράβο σου!...:wooi2:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#44 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 29 May 2007 - 11:30

ωραίο φαίνεται με λίγη βελτίωση στην ανατομία του σώματος θα είσαι cool

#45 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 29 May 2007 - 12:12

Η κοπελα χανει πολυ, και το ξερω, αλλα ειναι ο πρωτος μου τοιχος, και η κοπελα με περναει πολλα κεφαλια...η σκαλα ηταν χαλατη, και απο κατω μου, πλακωνοντουσαν τρια σκυλια...το ολο εγχειρημα, ξεκινουσε ενα μετρο απο το πατωμα, γιατι εκει τελειωνε ο καναπες...ελπιζω το επομενο να ειναι καλυτερο, και να εχω και καλυτερη ισορροπια ωστε να μη χανει...επισης, το σπιτι οπου θα γινει η επομενη τοιχογραφια, ελπιζω να μην ακολουθει τους νομους το φενγκ σουι, οπου υποτιθεται επρεπε να κοιταει η Αμαζονα στον τοιχο της σκεψης μπλα μπλα μπλα...αν μπορουσα να την κανω σε αλλη σταση, και να κοιταει απο την αλλη μερια, τη μερια που με βολευει στην ουσια, θα ηταν πολυ καλυτερα...
Ουτε εμενα μου αρεσει, καθολου θα ελεγα...ημουν απο κατω και την κοιτουσα, και ελεγα πως βγηκε αυτο το πραγμα απο τα χερια μου, αλλα οι κοπελες ενθουσιαστηκαν, δεν ξερω γιατι, και τους αρεσε, οποτε, δεν χαλιεμαι...
Ο πρωτος πινακας που ζωγραφισα ηταν παλι χαλι, αλλα βελτιωνομαι...
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm