Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Master Chef Greece


  • Please log in to reply
351 replies to this topic

#211 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 20 March 2018 - 22:23

Ενταξει, μισώ αυτο το σκουλήκι τον Τζωρτζη.

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#212 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 20 March 2018 - 22:27

Ρε δεν καταλαβαίνω γιατί βγάζει τόση κακία. Επίσης την έχει ψωνίσει άσχημα, του λένε τα λάθη του και μετά λέει οτί το εκτέλεσε τέλεια.
rsrGbGx.gif

#213 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 20 March 2018 - 22:34

Ρε δεν καταλαβαίνω γιατί βγάζει τόση κακία. Επίσης την έχει ψωνίσει άσχημα, του λένε τα λάθη του και μετά λέει οτί το εκτέλεσε τέλεια.

 

απο την αρχη ετσι ηταν. αμα δεις πιο παλια επισοδια ειναι το ιδιο πραγμα. κακος, διπροσωπος, και ψωναρα με επαρση

 

σαν το χθεσινο με την ασυλια που λεει '' ε μονο τα μπαχαρικα δεν εκανα καλα'' *του λενε οι κριτες οτι τα χει κανει ολα λαθος* ''το ψαρι ομως το χω κανει τελειο'' *ψαρι αψητο*


Edited by The Tragic Prince, 20 March 2018 - 22:36.


#214 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 20 March 2018 - 22:54

Οκ, περιττό να πω, μόλις βλέπω φεύγει ο συμεωνιδης απλά το έκλεισα.
Στα διάλα ρεεεεε, όχι και να διώξει η σουπιά αυτόν.

#215 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 20 March 2018 - 23:37

Από την αρχή του παιχνιδιού έναν παίχτη συμπαθούσα. Από την πρώτη αποχώρηση, που είδα αυτή την απίστευτη purist απαξίωση για τον Βάχο. Στη συνέχεια κατάφερε και βρήκε για μένα το ιδανικό σημείο ελιτισμού πριν αυτό περάσει στη μαλακία (γκουχ Τιμολέων γκουχ) και οκ απλά εγκληματική αποχώρηση. Κατάφερε και με στεναχώρησε σχεδόν όσο η αποχώρηση Spal πέρσυ από Μισθοφλώρο. Σχεδον.

Γενικά μέτα την επανένταξη των 4 και το Saga της Γωγούς έχει πέσει για μένα πολύ ο διαγωνισμός. Και οι κριτικές νομίζω αρχίζουν να περνάνε στη γελειότητα. Τουλάχιστον ανέβηκε το Survivor με είσοδο Παλαίστρου-Χάρου.

 

RIP Συμεωνίδαρε :(

 

ps: Αρχισίχαμα ετοιμάσου, σε περιμένει ο Πέσκιας αύριο.


qzMHWHd.png


#216 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 20 March 2018 - 23:50

Ναι τον βάλανε με τον Κύπριο, θα του τεντώσει τη πέτσα από το δούλεμα. Μα κι ο άλλος ρε φίλε, υποτίθεται μάστορας στα γλυκά και του έπεσε μέσα το σοκοκαπάκι και τα κατάφερε ο Τζωρτ.

Επίσης δεν βλέπω κανένα σχόλιο για τον καλεσμένο, ο foot soldier από τα χελωνονιτζάκια, με 80s αθλητικά που φορούσα στο νήπιο και vintage τραπεζομάντιλο της γιαγιάς για γιλέκο. :dazed:


rsrGbGx.gif

#217 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 21 March 2018 - 00:39

Για σχόλιο είναι; Εγώ να ήμουν εκεί θα του πετούσα το σοκοκαπακι στη μούρη με αυτό το υφακι και τη μύτη να φτάνει στον Άρη.

Ναι, το ξέρουμε είσαι τρομερός
Ναι, το ξέρουμε που το ξέρεις

ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ.

#218 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 21 March 2018 - 01:31

Τζώρτζη βρωμερέ κουραμπιέ έρχονται Χριστούγεννα!

 

Και ΣΙΓΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ! Πραγματικά τί έπαρση ήταν αυτή για μια παπαριά και μισή. Να φάω ένα καταραμένο γλυκό θέλω όχι να σπάω καπάκια και να κάνω εξόρυξη της μους και της γκανας.


xbJ3b2w.jpeg


#219 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 21 March 2018 - 02:45

Χριστε μου θα παω να το βρω το μυγοφτυμα και να του στριψω το βρωμερο και αθλιο λαρυγγι του...

 

1ον Ο Συμεωνιδης σε κατουραει παλιοσουπια απο ολες τις αποψεις. Απο την αρχη μονο αν σκεφτουμε ολες τις διακρισεις και τους επαινους που πηρε ο Συμεωνιδης , η σιχαμενη ποντικομαμη ουτε για τσιχλα κατω απο τα παπουτσια του δεν κανει.

 

2ον Αν δεν ειχε πεσει το ρημαδι το καπακι ο Συμεωνιδης ειχε λιγοτερα τεχνικα προβληματα και απορω με το Φλωρινιωτη της ζαχαροπλαστικης που του εβαλε μονο 5..Αλλα μαλλον ολα ειναι φτιαχτα απο πισω γιατι η χολη που ξερναει αυτο το σκουπιδι ανεβαζει τα νουμερα.. Τολμησε να τον πει και φιλο στο τελος!  ΟΥΣΤ!!

 

3ον Τσικιλη απλα γελαω βρε σαπιε και μαζι σου..Κατα τυχη εμεινε μεχρι εδω και αυτος και δεν βλεπω και το λογο κιολας που τον κρατανε ακομα..

 

4ον Τι λες βρε διπροσωπη οχια, παλιοκατιναρα ??? Ακου λεει ειμαι πιο δυνατος μαγειρικα .. Γελανεκαι οι πατοι απο τις κατσαρολες...ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!! 

 

Θα σκασω!!!!!! :Crying2:  :Crying2:  :madtodeath:  :madtodeath:  :mador2:  :mador2:  :mador2:

 

 

Youtube Video


Edited by aeron, 21 March 2018 - 02:54.

tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#220 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 21 March 2018 - 16:09

Youtube Video

 

Συμεωνιδης: ο Τζωρτζης θα πρεπει να ναι πολυ θαρραλεος για να κυκλοφορησει εξω οταν βγει απ το παιχνιδι :)


Edited by The Tragic Prince, 21 March 2018 - 16:09.


#221 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 March 2018 - 17:38

Miex θλιβερό duo η Καραβάτου με τον έτσι της. Νταξ κυρά μου τον μισούμε αλλά μην πάμε και στην ανθρωποφαγία.

Ο άλλος μόνο που δεν είπε πες πες κι άλλα, ΟΧΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΕΙΠΕ ΞΕΡΟΛΑ. Ρε, ρεεε, που είσαι στο δημοτικό, έχεις εκπομπή στην τηλεόραση!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#222 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 21 March 2018 - 17:48

Καλά ναι, ΠΟΣΟ κουτσομπόλης ο Κρατερός, έλεος.

 

Ο Τζώρτζης δεν καταλαβαίνει ότι δεν θα θέλει να τον προσλάβει κανένας όταν βγει γιατί είναι ένα διπρόσωπο σαμιαμίδι? Υποθέτω ότι αν δεν θέλεις κάτι σε μια κουζίνα και σε οποιοδήποτε εργασιακό περιβάλλον είναι κάποιον να τους ανακατεύει όλους και να δημιουργεί συνεχώς προστριβές.


xbJ3b2w.jpeg


#223 Super Sayan Girl

Super Sayan Girl

    Sesshomaru~sama

  • Members
  • 108 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 21 March 2018 - 18:30

Ξεκίνησα να βλέπω masterchef από την στιγμή που είδα τα memes με την Γωγω να βρίζει τον Τζώρτζη, όπου κατινιά και trashiλα εγώ πάντα πρώτη δεν μπορώ να αντισταθώ.

 

Να ρωτήσω, υπάρχει πιθανότητα να τον πληρώνουν για να λέει ότι λέει τον Τζώρτζη; Μήπως του έχουν τάξει καμιά δουλειά σε κανένα εστιατόριο; Στο χθεσινό επεισόδιο ξέφυγε τελείως, δεν γίνεται να είναι τόσο κακιασμένος. 


TMWsBT7.png        


#224 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 March 2018 - 19:21

Πιστεύω διαβάζει τα σχόλια στο ιντερνετ και δίνει πόνο. Νομίζω μας δουλεύει όλους, αν έτσι παιχταράς. Δεν νομίζω ότι του έχουν δώσει υποσχετική για κάτι.
rsrGbGx.gif

#225 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 21 March 2018 - 21:01

Ηρθε η ωρα της αγαπημενης μας σαπουνοπερας