Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Εχετε κλεψει ποτε?


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#31 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 29 November 2010 - 21:10

Στα 17-18 ίσως και 19 πηγαιναμε χειμωνα με δυο φιλους και σηκώναμε τα καλοκαιρινα κλαμπ της παραλιακης - που ηταν κλειστα προφανως. Κατι καμελ, πραιμ και δε θυμαμαι τι αλλο. Φωτα κηπου, μπλακ λαιτ, ενισχυτες καλωδια και κατι κασονια με ποτα τυπου rigo space etc. επισης ειχαμε βρει ενα playstation 1 με ενα χειριστήριο (?!?!?).

Φορτωμα σε μαυρες σακουλες κατι σκυλια γαυγιζανε, κατι φακοι αναβαν καμια φορα πισω απο μαντρες, αλλα γενικά ουτε συναγερμοι ουτε τπτ.
κατεβαιναμε μετα παραλιακη παιρναμε ταξι σαν κυριοι 2 η ωρα το πρωι φορτωναμε τις σακουλες στο πορτ παγκαζ και φευγαμε.

Μετά στο σπιτι, καναμε μετατροπες και τροποποιησεις (κυριως ενας αλλος φιλος που ειχε ψωνιο με τα ηλεκτρονικά, αγοραζαμε και υλικα απο αθηνας και μοναστηρακι και φτιαξαμε ενα στροβοσκοπιο και 3-4 φωτορυθμικα. τα φωτα κηπου τα καναμε κανονικα κτλ.

Μετά πηγαιναμε σε σπιτια που θελαν να κανουν παρτυ και κυριολεκτικα τους αλλαζαμε τα φωτα. Μετατρεπαμε το σαλονι σε κλαμπακι, καμια φορα παιζαμε και μουσικη, και γενικα βγαζαμε κανα χρονο ετσι χαρτζηλικι.

Ωραια φαση. αλλα σιγουρα δε θα το ξανακανα.

stasou%2520mygdala.jpg


#32 Yurishizu

Yurishizu

    Anime Newbie

  • Members
  • 36 posts

Posted 29 November 2010 - 21:59

το μονο που μου ερχεται ειναι κατι παιχνιδακια απο αυγα κιντερ οταν ημουν μικρος, τα οποια μετανιωσα φυσικα και τα εθαψα στην αυλη μη τα βρουνε.

#33 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 29 November 2010 - 22:04

θελω να δω ποιος θα'ναι ο πρωτος να πει right now you're all stealing my time.....η το ο πατερας σου ηταν κλεφτης??creativity guyz c'mon!!!!!

#34 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 29 November 2010 - 22:13

Θα κρασάρει ο server αν γράψω τι έχω κλέψει.....

Tiger-stock-blog-header.jpg


#35 Portgas D. Spark

Portgas D. Spark

    ''ThiS WaR iS MinE''

  • Members
  • 152 posts

Posted 29 November 2010 - 22:25

Epic Thread xD!κοιταξε λιγο κλεφτριωνα ολοι ειμαστε :D

εγω συνεχως κλεβω τους γωνεις μου λεφτα,απο οτι τσεπες η τσαντες βρω μπροστα μου...δυστιχως δεν ξερω γιατι αλλα απο τις αδελφες μου δεν μπορω να κλεψω...δεν μου παει,αρα την πληρωνουν οι γωνεις...και Ιντερνετ εκλεβα 4 μηνες απο τον γειτονα,γιατι δεν την παλευα :P
τωρα να εχω κλεψει κατι απο μαγαζι οχι...μονο απο το κυλκιο που η Σουλα(κυλκιατζου) καθοταν και επαιζε με το κινητο και αντι για μια τσιχλα ή μια καραμελα περναμε 2-3 στην τιμη της μιας :P

@didimakia καλα ρε...ολοκληρος μαντραχαλας κλεβεις μπαλες απο παιδακια...πως σου παει η καρδια...

Posted Image


#36 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 29 November 2010 - 22:35

Α ναι! Εποχές δημοτικού είχαμε κατακλέψει κάρτες yu-gi-oh με έναν φίλο μου από τα παιδάκια στο σχολείο, που τις φέρνανε και παίζανε. XD

tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#37 Night Wizard Seal

Night Wizard Seal

    名前のない怪物

  • Review Team
  • 2,153 posts

Posted 29 November 2010 - 23:53

There are some really epic posts in here! :P

Εγώ ήμουν ένα φιλήσυχο, ευαγές και σεμνότυφο παιδάκι. Αν εσείς είστε παλιοκλεφταραδες, δεν φταίω εγώ. :hahaha:

84886513_zpsfd6f6e60.jpg

They sound like they are crying. Like wolves, howling for their dead masters.


#38 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 29 November 2010 - 23:57

Μια φόρα που με παράτησε μια γκόμενα.
αλλη φορά δε θυμάμαι..

#39 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 29 November 2010 - 23:59

Μια φόρα που με παράτησε μια γκόμενα.
αλλη φορά δε θυμάμαι..


Έχετε κλέψει ποτέ λέει ο τίτλος παιδί μου όχι έχετε κλάψει. :hahaha: Though you are so sweet to show your sensitive side. :3

#40 Kenobi-sensei

Kenobi-sensei

    Άρχοντας

  • Members
  • 1,451 posts

Posted 30 November 2010 - 00:12

εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να έχω κλέψει κάτι .....γενικά ήμουν ήσυχο παιδάκι...ΑΛΛΑ αν έπεφτε στην αντιληψή ότι κάποιο αντικεiμενό μου έλλειπε και έβρισκα τον ένοχο then

Spoiler:


#41 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 30 November 2010 - 00:18

Μια φόρα που με παράτησε μια γκόμενα.
αλλη φορά δε θυμάμαι..


:hero:

Δηλωνω συνενοχος γιατι χρειαστηκε να διαβασω 2 φορες τον τιτλο του θρεντ για να καταλαβω τι λεει.....damn μυωπια.....:unlucky:
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#42 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 30 November 2010 - 00:20

There are some really epic posts in here! :P

Εγώ ήμουν ένα φιλήσυχο, ευαγές και σεμνότυφο παιδάκι. Αν εσείς είστε παλιοκλεφταραδες, δεν φταίω εγώ. :hahaha:


Ήξερα για ευαγή ιδρύματα αλλά για παιδάκια όχι :hahaha:

xbJ3b2w.jpeg


#43 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1,875 posts

Posted 30 November 2010 - 00:39

εβαζα ενα φιλο μου να κλεβει κομιξ του γκαρφιλντ απο ενα περιπτερο
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]

#44 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 30 November 2010 - 00:48

Τώρα θυμήθηκα άλλο ένα περιστατικό. Θέλαμε να πάμε στην εξοχή να γιορτάσουμε σαν καλοί άεργοι που είμαστε την εργατική πρωτομαγιά. Πήραμε βόντκες, μπύρες και κρέατα και μας τελείωσαν τα λεφτά. Χρειαζόμασταν όμως καί καυσόξυλα. Έτσι λοιπόν περιμέναμε να βραδιάσει και «δανειστήκαμε» μερικά φορτώνοντάς τα στο χώρο αποσκευών ενός αμαρτωλού ρενό.

#45 croco~boy

croco~boy

    Dark Banquet

  • Members
  • 895 posts

Posted 30 November 2010 - 00:49

Ήξερα για ευαγή ιδρύματα αλλά για παιδάκια όχι :hahaha:

Mαλλον διαβαζε ιστορια πριν γραψει το ποστ, αμεσως να τον παρεις απο τα μουτρα!

Παντως lol για το ποστ Mono:hahaha:

και για να μην μενω οφφ τοπικ: εκλεψα το advance(εκεινο που επερνε κατι μικρες κασετουλες) του ξαδερφου μου. :

Posted Image