Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Εχετε κλεψει ποτε?


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#1 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 29 November 2010 - 17:34

Εχετε κλεψει ποτε? Αν ναι τι?
Οσο για την internetικη πειρατεια δεν χρειαζεται καν να το αναφερεται μιας και ολοι αγαπαμε το One Piece :P

Λοιπον εγω ειχα κατακλεψει οτ ψιλικατζιδικο στο χωριο μου εναν καιρο μαζι με κατι φιλαρακια... ειχαμε βαλει τον εναν να καθεται μπροστα στο ταμιο, τον αλλον μπροστα απ αυτον που εκλεβε και βαζαμε 3-bit μεσα στα μανικια ωσπου καπια στιγμη το πηραν πρεφα και τα μετρουσαν >.>

Επισης στις εποχες δημοτικου-1η γυμνασιου οταν καιγομουν στο Knight Online και δεν ειχα internet εκλεβα απ την αδερφη μου για να πηγαινω στα net >.<

Επισης τωρα προσφατα ημουν πανω σε μηχανακι και βλεπω μια μπαλα να κατρακυλαει και ενα παιδι πολυ πισω να την κυνηγαει.. την πηρα και εφυγα...

Α επισης δεν ξερω αν μετραει οτι ειχα μηχανακι χωρις χαρτια ως κλεψια...

Αυτα...

Ακουω τις δικιες σας εμπειριες! :hahaha:

Υ.Γ. Μην ντρεπεστε,κολωνετε κλπ.
Μια φαμιλια ειμαστε :himitsu:


2bbd14fc.jpg


#2 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 29 November 2010 - 17:44

Πήρες τη μπάλα από ένα παιδάκι? Συγχαρητήρια! Το βραβείο του γάιδαρου στον κύριο...

Εγώ κάτι τσίχλες από το supermarket όταν ήμουν πιτσιρίκι και ψιλά από τις τσέπες του μπαμπά μου αλλά νομίζω τα άφηνε επίτηδες για να τα παίρνω οπότε δεν ξέρω αν μετράει :P

xbJ3b2w.jpeg


#3 ssj2sanji

ssj2sanji

    This is suicide season!

  • Members
  • 723 posts

Posted 29 November 2010 - 17:45

χθεσινό: δανειστικά κρυφά 5 euro από ένα φίλο για να βάλω βενζίνη στο μηχανάκι.όσο για το ότι έχω κάνει στο παρελθόν θα τα μαζέψω κάποια στιγμή και θα επιστρέψω....

#4 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 29 November 2010 - 17:46

Επισης τωρα προσφατα ημουν πανω σε μηχανακι και βλεπω μια μπαλα να κατρακυλαει και ενα παιδι πολυ πισω να την κυνηγαει.. την πηρα και εφυγα...


I like you even more now XD

#5 zoro77

zoro77

    Anime Master

  • Members
  • 1,600 posts

Posted 29 November 2010 - 17:49

....δανείζομαι εδώ και καιρό τσάμπα ασύρματο ίντερνετ:mafia:

2po6sfa_jpg.gif


#6 Napster

Napster

    \ [T] /

  • Members
  • 1,105 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 29 November 2010 - 17:55

Well εγω εκλεψα χωρις να το καταλαβω.

Ειχα παει στο μαγαζι να αγορασω τυροπιτες. Αυτος που ηταν στο ταμειο ειπε πως μονο μια τυροπιτα ειχε μεινει και πως τις αλλες τις πηρε το παιδι που βγηκε οταν μπηκα εγω στο μαγαζι.
Και guess what? Βγηκα εξω απ' το μαγαζι χωρις να πληρωσω για να δω που ηταν το παιδι που βγηκε. xD Οταν το ειδα το παιδι, μετα "ξυπνησα" και ειδα πως βγηκα απ'το μαγαζι χωρις να πληρωσω.
Εχμ...και δεν εχω ξαναπαει σε αυτο το μαγαζι απο τοτε. :P

#7 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 29 November 2010 - 17:56

Ε την Mono δεν επρεπε να την αφησουμε να μπει στο θρεντ.. θα μας κλεισει μεσα xD

@Mono Love ya too <3 :P


2bbd14fc.jpg


#8 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 29 November 2010 - 17:59

Μια κατσίκα αλλά ήταν για λόγους αχαλίνωτου πάθους.

Νομίζω όλα τα παιδάκια περνάνε αυτή τη φάση κάποτε, και μετά αυτοί που συνεχίζουν είναι οι αναρχο-χίπιδες και οι κλέφτες.

Αλλά άμα πας κάπου και έχει κανένα όμορφο κουταλάκι...ε.....ίσως....λέω ίσως...

Posted Image


#9 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 29 November 2010 - 18:00

Ας τα σκεφτόσουν αυτά πριν κάνεις το thread...Για να πέφτουν οι ομολογίες :try:

xbJ3b2w.jpeg


#10 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 29 November 2010 - 18:07

Καποτε προ 10ετιας ειχαν γκρεμισει ενα σπιτι για να φτιαξουν πολυκατοικια. Στον τοιχο του διπλανου εγκαταλελειμενου ειχε ανοιξει μια τρυπα και μπαιναμε μεσα κι αραζαμε. Γενικα ειχε πολυ ωραια μπιχλιμπιδια το σπιτι αυτο. Και το υπογειο του επισης ειχε ωραια πραγματακια. Ε λοιπον το αδειασαμε 5-6 πιτσιρικια και μοιρασαμε το loot

#11 Maya-chan

Maya-chan

    Anime Master

  • Moderators
  • 1,667 posts

Posted 29 November 2010 - 18:09

Όταν ήμουν στον παιδικό σταθμό είχα πάρει κάτι καραμέλες από ένα άλλο παιδάκι. Αλλά έφαγα τέτοιο κράξιμο μετά που δεν έχω ξανακλέψει τίποτα από τότε. :unlucky:

15fkk04.jpg


#12 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 29 November 2010 - 18:16

Πήγαινα σε χωράφια και έκλεβα κορόμηλα, πεπόνια, καρπούζια, αμύγδαλα και άλλους καρπούς της φύσεως.
Και βεβαίως κλέβω κάθε μέρα, κατεβάζοντας άνιμ, ταινίες και μουσική.

#13 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 29 November 2010 - 18:20

Ένα κοχύλι σαν κι αυτό Posted Image από το νηπιαγωγείο(είχαμε ένα βάζο που είχε μέσα μερικά)


Και κάτι τάπες με Pokemon(που χαν τα πατατάκια) από ένα φίλο μου.Για την ακρίβεια δεν τις έκλεψα ακριβώς.Απλά είχα βάλει ένα στοίχημα και το έχασα οπότε του τις έδωσα αλλά όταν έφυγε από το σπίτι μου ξέχασε να πάρει τη σακούλα με τις τάπες του οπότε πήρα πίσω αυτές που χε κερδίσει στο στοίχημα και μετά του έδωσα τις υπόλοιπες:hahaha:

Δε νομίζω να έχω κάνει κάτι άλλο ή αν έχω κάτι θα ναι κάτι στο στυλ των παραπάνω.Από μαγαζί δεν έχω κλέψει ποτέ.

Posted Image


#14 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 29 November 2010 - 18:22

χθεσινό: δανειστικά κρυφά 5 euro από ένα φίλο για να βάλω βενζίνη στο μηχανάκι.όσο για το ότι έχω κάνει στο παρελθόν θα τα μαζέψω κάποια στιγμή και θα επιστρέψω....

that's kinda really really lame...
νομίζω θα σου τα έδινε αν τα ζήταγες...

Posted Image


#15 aboumonkey

aboumonkey

    I love monkeys

  • Members
  • 1,385 posts

Posted 29 November 2010 - 18:22

Aυτοκόλλητα, τάπες pokemon, σβήστρες τσίχλες και από συμμαθητές και μικρότερους και από ψιλικατζίδικο στο δημοτικό. Ένα 50ευρώ από τα κοινόχρηστα στο γυμνάσιο (ουσιαστικά από τον πατέρα μου) αλλά το επέστρεψα μετά. Και τώρα αν τύχει και βρω κανέναν αναπτήρα ξεχασμένο ε θα τον καβατζώσω... Δεν το θεωρώ κλεψιά μιας και έχω χάσει και μου έχουν καβατζώσει πολλούς.