Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Eating Meeting στη Θεσσαλονικη 31/10/09


  • This topic is locked This topic is locked
199 replies to this topic

#31 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 October 2009 - 18:56

Λοιπον εγω μενω Θεσσαλονικη και δεν εχω προβλημα υπαρχουν ομως και ατομα που δεν μπορουν η που θα ερθουν απο αλλου (κατι ακουσα για τον πετραν)...
Εαν ολους τους βολευει παρασκευη τοτε οκ!!


Ας πει ο καθενας μερα και που θα προτημουσε να παμε για μασα για να βγει το προγραμμα!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#32 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 28 October 2009 - 19:10

και οι 2 μερες, ειμαι οκ.

μονο που παρασκευη θα πρεπει να φυγω λιγο νωριτερα αλλα np

#33 lily

lily

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 28 October 2009 - 19:11

Okz τότε. Σάββατο. Θα αργησω όμως λίγο να σας βρω.... :zetsubou:

#34 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 28 October 2009 - 19:32

ει, αφου δεν εκλεισε ακομα αν θαναι παρασκευη η σαββατο!
αδικια!!:oo:

#35 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 28 October 2009 - 20:09

εμ απο οτι καταλαβα θα γινουν 2 event???
an einai να μην ερθουν πολλα ατομα μπορουμε να το κανουμε το αλλο σαββατο επισης gia το noodle bar την αλλη φορα που πηγα με επιασε η κοιλια μ :sadist:

#36 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 October 2009 - 20:09

Ναι σωστα ακομη τπτ δεν εκλεισε ας περιμενουμε!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#37 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 28 October 2009 - 20:34

Λοιπον προσωπικα δεν μπορω Παρασκευη (4ωρο φροντιστιριο βραδιατικα) και γενικος μονο σαββατο μπορω μαλον αυτη τη βδομαδα, οπωτε πλζ αν δεν μπορουν αυτο το σαββατο(31-10) ας το κανουμε το επόμενο(7-11)

επισις τι 2 event? μονο αυτο το eating meeting δεν γινετε στην θεσνικη αυτον τον καιρο? η ενοεις αυτα τα ιαπωνικα στην εκθεσι? τελικα τι ειναι αυτα?
(πολλα ρωτισα να δουμε ποια θα απαντισουν , ενας σοφος ειπε οτι οταν ρωτας 2 ερωτησεις δινεις το δικαιομα στον αλλο να απαντησει μονο τη μια:smokingg:)

#38 BlackRoseOfDestiny

BlackRoseOfDestiny

    !°°AnimeOtaku °:-d

  • Members
  • 49 posts

Posted 28 October 2009 - 20:42

ουτε εγω μπορω παρασκευη λογω φροντηστηριων καλυτερα σαββατο και τι ακριβως ειναι αυτο το event επιτελους;
Food glorious foood~~~~:hahaha:
"The Black Rose Of my destiny fades away with my dreams as i am walking down this valley of sins wondering do i belong here?" By BlackRoseOfDestiny:smokingg:

#39 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 28 October 2009 - 21:04

Εεεεε "event" και εσυ....δεν ειναι κατι το σπουδαιο και το τοσο σημαντικο....

@blackroseofdestiny Καλο μου παιδι μια απλη μαζωξη ειναι τεσπα....που θα παμε ολοι να φαμε σα τα ζωα, και να πολεμαμε για το ποιος/ποια θα πρωτοφαει την τελευτaiα τηγανητη πατατα....
Πως μαζευομαστε μετα απο καθε cosplay party και παμε για καφε...κλπ...
εε τωρα θα παμε να φαμε!!!!

Nothing new,,,,,nothing special,,,,,!!!

Ciaooo!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#40 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 October 2009 - 21:08

Μεχρι στιγμης κλεινουμε προς σαββατο για να δουμε!!!....
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#41 X-LpBleach

X-LpBleach

    a.k.a. Bleach155

  • Members
  • 203 posts

Posted 28 October 2009 - 21:10

Τι noodle bar ρε...
παμε σε μια ταβερνα να φαμε να στουμπωσουμε απο το πολυ φαι και το κρασι....

ασε τα noodle bar για αλλη φορα!!!


+1!!!!!! Γιατί δε τα μπορώ τα κινέζικα 2 φορές έφαγα και τις δύο φορές ζαλιζόμουν λες και ήπια 10 ποτήρια βότκα.... δε μου άρεσε καθόλου... και φαντηστητε ΜΕ ΚΕΡΑΣΑΝ!!!! Και δε μου άρεσε!

BTW: Σάββατο :P

#42 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 28 October 2009 - 21:16

Να κανω και εγω με τη σειρα μου μια προταση...

Επειδη υπαρχουν και αρκετες νεαρες ηλικιες....(δε ξερω βεβαια μεχρι τι ωρα θα μπορειτε)
γιαυτο θα ελεγα να πηγαιναμε ειτε μεσημερακι σε καμια ταβερνα ειτε το βραδακι
*Οπως και να εχει κρασι θα πιουμε ή οτιδηποτε αλλο.


Να λεγαμε Σαββατο:

1ον Μεσημερι
2ον Βραδακι

Στον Πινακα ή καμια Πλατεια Αθωνος ή Ουζου Μελαθρον!?!?
Η οπου θελει ο λαος....!!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#43 videl

videl

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 28 October 2009 - 21:38

παιδια το σαββαατο εγω μονο το βραδι μπορω διοτι εχω καπιες οικογενιακεσ υποχρεοσεις τωρα που ειρθα για μερικες μερες.Ενταξι και αν καπιοι μπορουν πιο μετα εμεις ετσι και αλλιος θα περιμενουμε καπια ωρα και μπορουμαι να συνενοιθουμε και μεσο τηλεφονου για οσους ερθουν πιο μετα!!!!

#44 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 28 October 2009 - 21:41

να ψηφησουμε μηπως?
σαββατο βραδυ και γω καλυτερα με βολευει, οπου ναναι, αρκει να μας παρεξηγουν οταν θα φωναζουμε MELORINEEEEE~!!!

#45 HeLLBoiS

HeLLBoiS

    Sasuke Hater

  • Members
  • 323 posts

Posted 28 October 2009 - 21:56

Οι αλλοι 2 οι Γιαννηδες θα ρθουν?


Ο ενας δεν θα μπορεσει το πιο πιθανο..Τωρα ο αλλος που σπουδαζει εκει θα ερθει μαλλον:tensai:
Τωρα οσο αφορα την μερα θα προτιμουσα σαββατο..Αλλα γινετε λιγο πιο νωρις..Κατα τις 6 δηλαδη..Γιατι αν γινετε θα ηθελα να προλαβω το τελευταιο τρενο που ειναι στις 10.15:bike::bike:
Τεσπα θα προσπαθησω να ειμαι εκει οτι και να αποφασισουμε :congrats: