Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 12 Ιουνίου, Θεσσαλονίκη!


  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#16 Camus

Camus

    Cavaliere D'Oro

  • Members
  • 199 posts

Posted 05 May 2009 - 09:00

Αν τα καταφέρω και πάρω καμιά άδεια πάλι :nosey: από τη δουλειά θα έρθω μαζί με τον Namida στο πάρτυ σας!!!!!!!!! :wooi2:

EDIT :

Άκυρο για μένα!!!!

Spoiler:

Edited by Camus, 05 May 2009 - 13:48.

Posted Image

#17 ~*memole*~

~*memole*~

    ~ponyo ponyo~

  • Members
  • 106 posts

Posted 05 May 2009 - 09:28

Σοβαρά μιλάτε:oo:??????? Ήθελα και 'γω να ανέβω, μιας και έχω ακούσει τόσο καλά λόγια για τα cosplay της Θεσ/νικης και θα ήταν και το πρώτο μου cosplay αλλά τώρα....Τ___Τ

Για αργότερα, σίγουρα θα προτιμούσα, αλλά για τόσο νωρίτερα??? Σε 2 βδομάδες όχι στολή δε προλαβαίνω να φτιάξω (μιας και είμαι newbie και δεν έχω αρχίσει καν ακόμα) αλλά ούτε και να βρω λεφτά για να καταφέρω να διανυκτερεύσω κιόλας...:unlucky:

crap....so...no cosplay for me...? :cry5:

please think about it!!!
Posted ImagePosted Image

#18 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 05 May 2009 - 09:38

will be there *para para dansu*
Posted Image

#19 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 05 May 2009 - 10:24

Βρε παιδια, πολλη καταστροφολογια σπειρατε...αντι να πειτε ενα ευχαριστω δλδ που τρεχει καποιος και σας οργανωνει καταστασεις για να περνατε καλα, αρχιζετε τη γκρινια κατευθειαν..νταξ..μπορει να βγαινει απο το προγραμμα σας, αλλα οι ελληναρες παντα εχουν λυσεις τελευταιας στιγμης, και στο κατω κατω, η οργανωση γινεται για να περασετε καλα πανω απ'ολα.
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#20 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 05 May 2009 - 10:32

ΧΑ! Εμένα η ημερομηνία με βολεύει, μιας και τότε μόλις θα έχω δώσει τις εξετάσεις μου στα French!

Will be there as well.

Posted Image


#21 videl

videl

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 05 May 2009 - 12:06

δεν ξερω αν θα ερθω και για ποσο μιας και την δευτερα γραφω αρχαια.Το θετικο ειναι οτι αλλαξαν οι μερες που γραφουμε και θα γραψουμε παρασκευη αντι για σαββατο....I LOVE EUROΕΚΛΟΓΕΣ (δεν ξερω πως ειναι στα αγγλικα).Αν κανονισω το προγραμα μου καλα θα ερθω αλλα για λιγο.

#22 X-LpBleach

X-LpBleach

    a.k.a. Bleach155

  • Members
  • 203 posts

Posted 05 May 2009 - 13:51

Άιντε γιούργια πάμε με τα χίλια. Θα ξεσαλόσουμε. Αν και τελειώνω στις 19 ιουνίου δεν πυράζει εκείνη την μέρα γράφω πρώι.

#23 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 05 May 2009 - 13:52

@όλους Η ημερομηνία του πάρτυ άλλαξε, μιας και θεωρήθηκε πως ήταν τόσο άβολη για τους περισσότερους. Πιστεύω πως οι ειρηνικές αντιδράσεις βοηθούν περισσότερο και την προσωπική μας ψυχολογία, αλλά και την συνολική κατάσταση, γι'αυτό ευχαριστώ όσους έσπευσαν να αντιμετωπίσουν το θέμα με ψυχραιμία και κατανόηση, πριν αρχίσουν τον λεκτικό λιθοβολισμό.

@ Gohanomaru δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας ^^ Στην χειρότερη περίπτωση μπαίνουν στο μαγαζί 250-300 άτομα. Είτε κυριολεκτικά είτε ποσοστιαία το σκεφτείς, δεδομένου ότι η Θεσσαλονίκη είναι 1εκ. άνθρωποι...:)

Παρόλα αυτά, εγώ ήρθα σε συνεννόηση με το μαγαζί, αλλάξαμε τις ημερομηνίες και το πάρτυ μεταφέρθηκε στις 12 Ιουνίου. Is everybody happy now? :)

#24 -Aoshi-

-Aoshi-

    Lock Machine

  • Members
  • 121 posts

Posted 05 May 2009 - 14:51

Nice, πολυ ωραια. :)
Will be there.
Posted Image
The answer lies in a place with a view.

#25 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 05 May 2009 - 14:56

Made my day:lovulovu:!!!Thanks for the consideration:riiight:!!!Τελικά θα λάμψουν τα αστέρια του cosplay για άλλη μια συνεχόμενη φορά:if:.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#26 ~*memole*~

~*memole*~

    ~ponyo ponyo~

  • Members
  • 106 posts

Posted 05 May 2009 - 15:00

Ναιιιι!!!! Πολύ καλύτερα, I got a chance now!!!

Πώπω ανυπομονώ να δω αυτή τη λάμψη, καλύτερα να φέρω και ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου, μη τυφλωθώ? lol

8)
Posted ImagePosted Image

#27 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 05 May 2009 - 15:24

Αυτό είναι το καλύτερο νέο της ημέρας...so...περιμένουμε πολλά από αυτό το cosplay^^
Posted Image

#28 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 05 May 2009 - 15:27

Ναιιιι!!!! Πολύ καλύτερα, I got a chance now!!!

Πώπω ανυπομονώ να δω αυτή τη λάμψη, καλύτερα να φέρω και ένα ζευγάρι γυαλιά ηλίου, μη τυφλωθώ? lol

8)


οχι ελα χωρις γυαλια, δεν θα ειμαι εγω στο παρτυ, εχω εξεταστικη.

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#29 alex90

alex90

    Anime Amateur

  • Members
  • 110 posts

Posted 05 May 2009 - 16:30

aaaaaxxxxxxx τι ωραία που τελικά θα γίνει στις 12 k θα μπορέσω να έρθω με cosplay*2 .thanx Somnium_in_Tenebris για την κατανόηση σου.
Posted Image

#30 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 05 May 2009 - 18:08

Somnium, επιβεβαίωσε αν η ημερομηνία είναι οριστική, ώστε να κάνουμε τις απαραίτητες αλλαγές στον τίτλο του thread.

E5VV38U.jpg