Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Η Θεσσαλονίκη υποδέχεται


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#16 dragoness_crysta

dragoness_crysta

    Hana Ishinomori

  • Members
  • 480 posts

Posted 31 October 2008 - 20:36

Οποιοι 300 και να ειναι για γνωριμια και καλαμπουρι θα ειναι...αλλωστε θελω να γνωρισω το Θεσσαλονικιο ταπεραμεντο....
γενικα ενημερωνω οτι μετα τις 8 το βραδυ ΚΑΘΕ μερα απο Τεταρτη μεχρι Παρασκευη, θα μπορω, και αν δε γινεται, καθομαι και μεχρι το Σαββατο γιατι εχω ενα περιθωριο και φευγω Κυριακη. Αληθεια, απο καιρο πως πατε εκει??
Some of us fall...some of fly...most of live to try....'till the edge of forever....

Posted Image

Galbadia Hotel | Crysta's blog-handmade creations

#17 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 31 October 2008 - 20:45

βρεχει

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#18 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 31 October 2008 - 20:48

Μέσα στο Νοέμβρη λέω να ανέβω και εγώ, έχουμε και κάτι δουλίτσες πάνω...άντε να γινόμαστε πολλοί...:tensai:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#19 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 31 October 2008 - 20:53

αυτα ειναι. ψηστε και τον Fingolfin.
για τον Odin δεν λεω γτ ξερω οτι εχει εργαστηρια

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#20 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 31 October 2008 - 21:07

Ετσι οπως το παμε θα ειναι περισσοτεροι οι Αθηναιοι απ'οτι οι Θεσσαλονικεις :hahaha:

Melkor, να σε υπολογιζουμε για Τεταρτη;
Posted Image

#21 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 31 October 2008 - 21:14

τεταρτη οχι. παιζω DnD και δυστυχως επειδη ειμαστε πολλα ατομα, δεν γινεται να το παμε αλλη μερα. αν κανονιστει ομως καφες Πεμπτη ή Παρασκευη ( ή οτι αλλο ) ειμαι μεσα

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#22 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 31 October 2008 - 21:21

Γιαννη οπως ειδες λιγα ατομα μπορουνε γιατι ειναι και ψιλοακυρη μερα μεταξυ μας!!!
Εφοσον η κοπελα θα κατσει μεχρι Σαββατο ας το κανονισουμε μια μερα που να μπορουν και οι αλλοι!!!!
Παρασκευη,Σαββατο μπορω!! :)

Tiger-stock-blog-header.jpg


#23 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 31 October 2008 - 21:26

Τετάρτη βράδυ... ναι βεβαίως, αλλά μόνο για λίγο, φοβάμαι. Έχουμε μάθημα την επόμενη στις 8 το πρωί (ναι, το 8 βγαίνει ΚΑΙ σε πρωί!!!) και δε λέει να λείψω.

Εκτός κι αν γίνει καμιά στραβή, μέσα κι εγώ! :)

Posted Image


#24 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 31 October 2008 - 22:10

αυτα ειναι. ψηστε και τον Fingolfin.
για τον Odin δεν λεω γτ ξερω οτι εχει εργαστηρια

Ο Odin έχει εργαστήρια, εγώ έχω δουλειά.
Αν και σε 2 ώρες παίρνω το τραίνο και ανεβαίνω στο χωριό που βρίσκεται στα μέρη σας, δυστυχώς δεν ανεβαίνω για ευχάριστο λόγο και θα φύγω Κυριακή μεσημέρι. Χρόνος για να έρθω Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει μέσα στο Σάββατο και εκτός συγκλονιστικού απροόπτου* θα σας δω τα Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά που σκέφτομαι να τα περάσω στο χωριό.

ΥΓ: *Συγκλονιστικό απρόοπτο = να βρω το κουράγιο, την όρεξη και την παρέα(κυρίως) να ανέβουμε για ένα ΣΚ καθώς δουλεύω Δευτέρα-Παρασκευή και υπάρχει αυτό το μικρό παραθυράκι του ΣΚ, με τις παρελκόμενες παρενέργειες του να σέρνομαι την Δευτέρα στη δουλειά αν καταφέρω να πάω.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#25 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 31 October 2008 - 23:41

αυτα ειναι. ψηστε και τον Fingolfin.
για τον Odin δεν λεω γτ ξερω οτι εχει εργαστηρια

I do.Lots of'em:sadist:

#26 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 01 November 2008 - 13:53

Σκεφτόμαστε ο namida και εγώ, να ανέβουμε τα Χριστούγεννα προς τα μέρη σας, μιας και δεν μπορέσαμε να έρθουμε στην συνάντηση που κάνατε το Καλοκαίρι.
Ίσως κάποιοι από εσάς να το γνωρίζετε ήδη, μιας και ο namida έχει μιλήσει μαζί σας.
Βέβαια είναι νωρίς ακόμα να πούμε πότε θα έρθουμε και ΑΝ θα έρθουμε, μιας και αυτό εξαρτάται από αρκετούς παράγοντες.
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#27 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 01 November 2008 - 23:55

Εγώ μάλλον θα σας τιμήσω με την παρουσία μου κανά Παρ/κο μέσα στον Δεκέμβρη.:wooi2:

Θα έρθω με τη μαμά μου για να δει μια ξαδέρφη της,αλλά εγώ ευχαρίστως γίνομαι βάρος σε όποιον θέλει.Τι να πάω να μείνω στη θεία;:oo:

Posted Image


#28 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 02 November 2008 - 00:00

u know the way ero sennin:hehehe:

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#29 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 03 November 2008 - 11:33

Όποτε έρχονται Αθηναίοι βρεχει

Fixed:hahaha:



#30 videl

videl

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 03 November 2008 - 11:37

HAHAHA μεσα μεσα παλυ καλα που δεν εχω μαθημα εκινη την ωρα!!!!