Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μικρά meeting, έτσι για γνωριμία


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#31 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 09 September 2008 - 14:59

Εγώ, εσύ και ο κούκος. Ούτε αρκετοί για την έκφραση δεν είμαστε!


τωρα ειμαστε υπεραρκετοι:hahaha:
Posted Image
Posted Image

#32 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 09 September 2008 - 19:23

Μη το ματιάζεις!!!

#33 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 10 September 2008 - 13:23

Αν γίνει Σάββατο είμαι μέσα 100% τελικά, εφόσον σήμερα πληρώθηκα:drink:


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#34 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 10 September 2008 - 13:36

Λοιπόν, είναι ένας που δεν τον ξέρω και μπορεί μόνο Κυριακή και είναι ο Cassiel που τον ξέρω και τον πάω ακι μπορεί μόνο Σάββατο. Χμμμ....

Μετά από πολύωρη σκέψη, αποφάσισα να βρεθούμε απόγευμα Σαββάτου κατά τις 16.00 στην Καμάρα.

Να αρχίσουνε οι επιβεβαιώσεις από όσους "μάλλον μπορεί θα έρθουνε με ίσως 1 ώρα καθυστέρηση".

#35 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 10 September 2008 - 13:40

θα ειμαι εκει με ενα 1 δευτερολεπτο καθυστερηση:riiight::riiight::riiight:
Posted Image
Posted Image

#36 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 10 September 2008 - 13:48

Λοιπόν, είναι ένας που δεν τον ξέρω και μπορεί μόνο Κυριακή και είναι ο Cassiel που τον ξέρω και τον πάω ακι μπορεί μόνο Σάββατο. Χμμμ....

Μετά από πολύωρη σκέψη, αποφάσισα να βρεθούμε απόγευμα Σαββάτου κατά τις 16.00 στην Καμάρα.

Να αρχίσουνε οι επιβεβαιώσεις από όσους "μάλλον μπορεί θα έρθουνε με ίσως 1 ώρα καθυστέρηση".


Βασικά όπως ξέρεις θα έρθω έτσι και αλλιώς τότε Θεσσαλονίκη για μια άλλη "δουλειά", οπότε μην "στεναχωριέσαι" για μένα αν το κάνεις Κυριακή επειδή, ξέρω εγώ, θα βολεύει κάποιους άλλους ή ίσως και περισσότερο κόσμο.Εμένα με γνωρίζεις άλλωστε.Σκοπός είναι να γνωρίσεις άλλα νέα άτομα.Οπότε αν δεις ότι πιο πολύ στους περισσότερους κάθεται η Κυριακή, μην διστάσεις να το αλλάξεις.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#37 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 10 September 2008 - 14:06

Οπότε αν δεις ότι πιο πολύ στους περισσότερους κάθεται η Κυριακή, μην διστάσεις να το αλλάξεις.


πολυ σωστο εκ μερους casiel το οτι θελεις να διευκολυνεις οποιοδηποτε αλλο παιδι αν εχει προβλημα την ταδε μερα και ωρα αλλα σκεψου οτι κυριακη εχει superderby Παοκ-Αεκ και ανεξαρτητως οτι θα γινει χαμος και ειδικοτερα προς το κεντρο και επισης εχω υποσχεθει σε κατι φιλους να παμε να το δουμε στο γηπεδο τον αγωνα(πρωτη φορα θα παω γηπεδο)τωρα αν ειναι πολυ αυτοι οι οποιοι προτιμουν κυριακη τοτε δε με πειραζει καθολου :riiight::riiight::riiight:
Posted Image
Posted Image

#38 IlPalazzo

IlPalazzo

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 10 September 2008 - 14:29

Λοιπόν, είναι ένας που δεν τον ξέρω και μπορεί μόνο Κυριακή και είναι ο Cassiel που τον ξέρω και τον πάω ακι μπορεί μόνο Σάββατο. Χμμμ....

Μετά από πολύωρη σκέψη, αποφάσισα να βρεθούμε απόγευμα Σαββάτου κατά τις 16.00 στην Καμάρα.

Να αρχίσουνε οι επιβεβαιώσεις από όσους "μάλλον μπορεί θα έρθουνε με ίσως 1 ώρα καθυστέρηση".


Μάλλον μπορεί να έρθω με ίσως μία ώρα καθυστέρηση.

Αν έχυνα ένα δάκρυ για κάθε λεπτομέρεια που χάνεται στη μετάφραση, ο Νώε θα έπρεπε να φτιάξει καινούρια κιβωτό.

 

唯今翻訳...


#39 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 10 September 2008 - 14:48

εγω θεωρητικα ειμαι μεσα, αλλα ειναι ακομα νωρις για να ξερω με 100% σιγουρια

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#40 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 10 September 2008 - 15:00

Λοιπόν, είναι ένας που δεν τον ξέρω και μπορεί μόνο Κυριακή και είναι ο Cassiel που τον ξέρω και τον πάω ακι μπορεί μόνο Σάββατο. Χμμμ....

Μετά από πολύωρη σκέψη, αποφάσισα να βρεθούμε απόγευμα Σαββάτου κατά τις 16.00 στην Καμάρα.

Να αρχίσουνε οι επιβεβαιώσεις από όσους "μάλλον μπορεί θα έρθουνε με ίσως 1 ώρα καθυστέρηση".

Ο Χρηστος μαλλον θα ερθει.
Posted Image

#41 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 10 September 2008 - 18:04

Ο Χρηστος μαλλον θα ερθει.


...καβάλα στο μέκα του, ενώ στρίβει ένα μπουλόνι.

#42 zweistein

zweistein

    ¢razÿ supεR Sнøø†εR

  • Members
  • 528 posts

Posted 12 September 2008 - 17:38

τελικα η όλη φάση στην Θεσ/νίκη θα παιχτεί μόνο?

#43 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 12 September 2008 - 19:49

Αυτήν η φάση συγκεκρυμένα θα παιχτεί στην Καμάρα. Αν τόσο πια θέλει κανείς να οργανώσει κάτι σε άλλες πόλεις, ευχαρίστως να το δηλώσει εδώ και να περιμένει συμμετοχές.

Κατά τα λεγόμενα θα έχουμε στην ώρα τους (16.00) εμένα, τον Cassiel και τον Shikamaru.
Μια ώρα μετά θα έρθουν οι Adventuter και IllPalazzo.
O Melkior τα μασάει ακόμα αν θα έρθει οπότε θα υποθέσω ότι δε θα έρθει.
Τώρα για το που θα πάμε, μη αποφασίσουμε τελευταία στιγμή. Εκεί γύρω, σε ένα φοιτητικό είναι αρκετό.

#44 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 12 September 2008 - 20:10

O Melkior τα μασάει ακόμα αν θα έρθει οπότε θα υποθέσω ότι δε θα έρθει.


ναι οντως, δεν θα ερθω, θα εχω να μασησω εκεινη την ωρα...

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#45 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 13 September 2008 - 10:10

Αυτήν η φάση συγκεκρυμένα θα παιχτεί στην Καμάρα.


Απορια- οταν λες Καμαρα εννοεις εκει διπλα απο την εκκλησια(δεν θυμαμαι πως λεγεται τωρα)
Απορια2-πως θα αναγνωρισουμε ο ενας τον αλλο(εγω παρεπιπτωντος θα ειμαι ενας σγουρομαλλης μαλλιας)

Υ.Σ μαλλον θα ερθει και ο Last Quincy
Posted Image
Posted Image