Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μικρά meeting, έτσι για γνωριμία


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#16 neste

neste

    anbu_xousou _ANBU Squad

  • Members
  • 88 posts

Posted 05 September 2008 - 13:08

βασικα αμα γηνει εδω τιποτα α8ηνα εγω ειμαι μεσα :hihi2:

#17 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 05 September 2008 - 13:30

Το "απορριπτονται" δε γραφεται ετσι, Pierre... Και ο Fingoflin αναφεροταν στα παιδια του anime.gr που βρισκονται που και που για καφε οπως ο Melkor, o Ptomahawk, o BarbasSs, o Me_Loves_Neliel κτλ.


Μίλησε και ο κύριος "έχω πάντα κάτι άλλο να κάνω". Τα παιδιά που βγαίνουν έξω με καλέσανε μια φορά και μετά τέλος. Γι' αυτό και κάνω ένα νέο άνοιγμα εδώ.

#18 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 06 September 2008 - 10:55

Χμμ μυρίζομαι locku...
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#19 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 06 September 2008 - 20:10

:wis:Πιο καλή η μοναξιάαα
:byejg9:Έχε γειά κοινωνική ζωήηη
:sigh2::zetsubou::run::unlucky:

#20 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 06 September 2008 - 20:31

εμεις οντως βγαινουμε, αλλα συνηθως εχει να κανει με συναντησεις εντος μισης ωρας που κανονιζεται εκεινη την ωρα. οποτε το να σε παρουμε τηλεφωνο, μεχρι να ερθεις θα φευγουμε κιολας.
επισης messie Adventurer, αν εσυ εχεις κανενα παραπονο, παρε εσυ κανα τηλεφωνο την αλλη φορα, να μας προσκαλεσεις. καθε φορα που σε ειδοποιουμε, εχεις δουλεια.

τεσπα, οποιος οντως θελει να βρεθουμε, ας στειλει κανα πμ. μην ντρεπεστε, ειμαστε μια πολυ χαρουμενη και χαλαρη παρεα. roricon, την επομενη φορα που θα βρεθεις κατα το μεσημερι στην πολη, ειδοποιησε, και οποιος μπορει σε βρισκει.

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#21 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 06 September 2008 - 20:37

Πριν από οτιδήποτε άλλο θα ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις συμμετάσχει ποτέ σε κάποια από τις εκδηλώσεις που κάνουν τα παιδία κατά καιρούς στη Θεσσαλονίκη (πάρτυ, παραλία κλπ). Μέχρι τώρα δεν υπήρχε αντίστοιχο θρεντ, και μια χαρά είδα ότι έχει δημιουργηθεί παρέα πάνω. Τα παιδία βγαίνουν συχνά εξώ, και γνωρίζονται αρκετά καλά μεταξύ τους.
Το ίδιο ισχύει και για την Αθήνα, μόνο που εδώ γίνονται και οι προβολές, και κάθε Σάββατο πάρτυ με γιαπωνέζικη μουσική.
Δεν θέλω να αμφισβητίσω τις προθέσεις σου, ή να κρίνω την επιθυμία σου να γνωρίσεις από κοντά άτομα του φόρουμ, απλός (αν δεν το έχεις κάνει ήδη) σου προτείνω να συμμετάσχεις αρχικά στις εκδηλώσεις που γίνονται κατά καιρούς. Ειδικά τώρα, μόλις τελειώσουν οι εξεταστικές, πιστεύω ότι όλο και κάτι θα οργανωθεί:congrats:


Spoiler:


Να συνανατιομαστε?Ε τοτε τα vm γτ δημιουργηθηκαν?:deadga6::dazed:
Posted Image

#22 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 07 September 2008 - 00:27

επισης messie Adventurer, αν εσυ εχεις κανενα παραπονο

Σαν τι παραπονο να εχω; :hmmm:

καθε φορα που σε ειδοποιουμε, εχεις δουλεια.

Το να κανονιζεις στο μισαωρο εχει και τα μειονεκτηματα του, τι να κανουμε :P
Posted Image

#23 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 07 September 2008 - 08:33

εμεις οντως βγαινουμε, αλλα συνηθως εχει να κανει με συναντησεις εντος μισης ωρας που κανονιζεται εκεινη την ωρα. οποτε το να σε παρουμε τηλεφωνο, μεχρι να ερθεις θα φευγουμε κιολας.
επισης messie Adventurer, αν εσυ εχεις κανενα παραπονο, παρε εσυ κανα τηλεφωνο την αλλη φορα, να μας προσκαλεσεις. καθε φορα που σε ειδοποιουμε, εχεις δουλεια.

τεσπα, οποιος οντως θελει να βρεθουμε, ας στειλει κανα πμ. μην ντρεπεστε, ειμαστε μια πολυ χαρουμενη και χαλαρη παρεα. roricon, την επομενη φορα που θα βρεθεις κατα το μεσημερι στην πολη, ειδοποιησε, και οποιος μπορει σε βρισκει.


Να, βλέπεις τώρα τι μου κάνεις; Το παρουσιάζεις σαν να είναι εύκολο.

Πρώτον, Θεσσαλονίκη κατεβαίνω μόνο για δουλειά και γυρίζω πίσω γρήγορα. Εκτός και αν το βρίσκεις λογικό να πάμε για καφέ με δυο 20κιλα πακέτα παραμάσχαλα.

Δεύτερον, δεν κατεβαίνω ποτέ για βόλτα πλέον Θεσσαλονίκη γιατί και παρέα δεν έχω (μόνος με την ελπίδα να συναντήσω κάποιον τυχαία σε ολόκληρη πόλη) και γιατί τώρα έχω διαμέρισμα Λιτόχωρο, που τουλάχιστον πάω όταν δεν έχω τι να κάνω γιατί έχει μπόλικο οφθαλμόλουτρο στην παραλία. Α, και γιατί είναι κοντά και ο Cassiel και έρχεται για παρέα. (πολύ καλό παλλικάρι, δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί του, δε θέλω να νομίζει ότι έτσι θέλω να τον ξεφορτωθώ).

Τρίτον, δεν έχω αυτοκίνητο και ούτε θέλω να έχω έτσι που είναι η κίνηση στην πόλη. Οπότε, και θέλει ώρα να έρθω αλλά και αν δεν βρω σπίτι για το βράδυ θα την βγάλω σε κανένα παγκάκι.

Ρε Adventurer, τα ίδια σε όλους κάνεις ωρε τζαναμπέτη ;;; Άσε λίγο την κάμερα και το Dead or Alive και βγες με 3D ανθρώπους ρεεε!

Αυτό το Σαβ/κο δεν έκατσε τίποτα. Για το επόμενο Σαβ/κο, είναι εντάξει για βόλτα κύριοι Adventurer, Melkior, Shikamaru ;;;

#24 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 07 September 2008 - 09:14

μαλιστα...
οκ λοιπον. καταλαβαινω οτι ειναι οπροβλημα.
για το επομενο πσκ, δεςν μπορω να σου πω ακομα, αναλογα τι διαβασμα θα πρεπει να πεσει ( βλεπεις, μας πετυχες κα ισε περιοδο εξεταστικης). λογικα πεμπτη παρασκευη θα ξερουμε να μπορουμε να κανονισουμε τιποτα.

ΥΓ.αμαν ρε με τα παγκακια. αν δεν βρεις καποιον να σε φιλοξενησει, δοκιμασε καποιο ξενοδοχειο...:gotit:

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#25 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 07 September 2008 - 20:25

Αφήστε τον Adventurer βρε.Έχει πολλές δουλειές το παιδί.Να κοιμάται ως της 15:00,να απολαμβάνει Τοπίνο ως της 16:00 και μετά "φυσικά" να συμμαζεύει επί ΩΡΕΣ το τμήμα του ADN:hahaha:.Εσείς φταίτε οπότε κύριοι και κυρίες μου:deadga6:. Μετά είναι πολύ αργά πλέον (χαράματα) και πέφτει πάλι για ύπνο:gn2:.Εφόσον τσακίσει και το 2ο Τοπίνο (δεν τρώει ποτέ:knock-knock:).Έτσι δεν είναι Γιάννη:orly:;

roricofan,κάποιος πρέπει να προστατεύσει τα "loli" της Πιερίας,οπότε γι'αυτό όποτε είναι να πας σε κάποια παραλία είμαι και εγώ εκεί για να επιβάλλω τάξη:redcard2:.Από την άλλη οι κβαντοφυσικοαστρομαθηματικοχημικού επιπέδου συζητήσεις μας καταλήγουν πάντα στο ότι "1 + (1 / 2,94) = π" , οπότε φυσικό είναι να μας τελειώνουν κάποτε τα θέματα:hot:.

Όσο αφορά το meeting,αν κάτσει Σάββατο και έχω πληρωθεί επιτέλους από αυτόν τον άτιμο κρατικό μηχανισμό που συνέχεια μας καθυστερεί τα ψίχουλα που μας δίνει,τότε μπορεί να πεταχτώ και εγώ από εκεί:fromabove:.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#26 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 07 September 2008 - 20:55

εγω roricofan δεν εχω κανενα προβλημα :drinks:
Posted Image
Posted Image

#27 Pindrops

Pindrops

    tiny silver hammers

  • Members
  • 41 posts

Posted 08 September 2008 - 19:53

Παιδιά, υπολογίστε με και μένα σε ότι meeting κάτσει. Τώρα είδα το θρεντ. Αν και αυτό το σαββατοκύριακο μάλλον θα λείπω. Κατά τα άλλα αν ψήνεστε για κανά καφέ πείτε σε pm.
Posted Image
How do you like my swimming?:chigau:

#28 Adventurer

Adventurer

    Αιώνιος φοιτητής

  • Members
  • 2,983 posts

Posted 09 September 2008 - 11:10

Βλεπω υπαρχουν διαθεσιμα ατομα οποτε αν ειναι ας το κανουμε, ετσι κι αλλιως ηθελα να βγαλω με ανιμετζιδικη παρεα τον TAL και την Amaya3 καποια στιγμη, και μπορω να φερω και την Teachan μια βολτα (με αλυσιδες αν δεν θελει) οποτε ατομα θα μαζευτουμε σιγουρα:congrats:

Μετά είναι πολύ αργά πλέον (χαράματα) και πέφτει πάλι για ύπνο.Εφόσον τσακίσει και το 2ο Τοπίνο.Έτσι δεν είναι Γιάννη:orly:;

LOL, τι 2ο ρε, πας καλα;;; Χθες πχ ηπια τρια Τοπινο πριν φαω καν το πρωινο μου:oo: Τα υπολοιπα ομως δεν μπορω να πω, καλα τα ειπες:drink:

roricofan,κάποιος πρέπει να προστατεύσει τα "loli" της Πιερίας

Καλη η δικαιολογια σου αλλα ολοι ξερουμε οτι ο πραγματικος λογος που τα "προστατευεις" ειναι για να τους εντυπωσεις υποσυνειδητα μηνυματα κρυμενα αναμεσα στα λογια σου ή να τους βαλεις ειδικες ουσιες στα παγωτα που θα τους δινεις τα οποια θα τους αναγκασουν να βαζουν φωτιες σε ολα τα καταστηματα της Sony που θα βρουν στον δρομο τους και μετα γυρνωντας σπιτι τους να αγοραζουν και κανα-δυο Wii. Cassiel's Loleegion of Wiistruction is coming! :terror2:
Posted Image

#29 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 09 September 2008 - 12:14

Καλη η δικαιολογια σου αλλα ολοι ξερουμε οτι ο πραγματικος λογος που τα "προστατευεις" ειναι για να τους εντυπωσεις υποσυνειδητα μηνυματα κρυμενα αναμεσα στα λογια σου ή να τους βαλεις ειδικες ουσιες στα παγωτα που θα τους δινεις τα οποια θα τους αναγκασουν να βαζουν φωτιες σε ολα τα καταστηματα της Sony που θα βρουν στον δρομο τους και μετα γυρνωντας σπιτι τους να αγοραζουν και κανα-δυο Wii. Cassiel's Loleegion of Wiistruction is coming! :terror2:


E κοίτα εφόσον έπιασαν σε σένα οι ουσίες και θα πάρεις Wii γιατί να πάνε χαμένες:drink:;Έχεις κοιτάξει ποτέ μέσα στα Τοπίνο που πίνεις τελευταία:tensai:;


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#30 IlPalazzo

IlPalazzo

    Anime Fan

  • Members
  • 147 posts

Posted 09 September 2008 - 14:48

Χμχμχμχμ... meeting, ε;

Λογικά είμαι μέσα, ιδίως αν κάτσει για Κυριακή. Δεν παίρνω κι όρκο, όμως.