Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Iristella Paints


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#211 Xod

Xod

    Green and evil

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 February 2010 - 10:46

Πολύ ωραίο, λύκους (γιγάντιους) καβαλάνε και τα ορκ!

Posted Image


#212 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 04 February 2010 - 14:27

Πολυ καλη sig με δυο απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες berserk :awww:. Απλως μου φαινεται λιγακι μεγαλη στο υψος για υπογραφη. Αν κοντηνει βεβαια μπορει να δειχνει λιγοτερο ομορφη οποτε μην παρεις την παρατιρηση μου στα σοβαρα ^^'

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#213 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 04 February 2010 - 14:30

Eυχαριστώ πολύ για τα σχόλια και τις παρατηρήσεις.:gotit:

Vagelio chan είναι μέσα στα όρια του forum η sig πάντως.

#214 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 09 February 2010 - 15:57

Τη σκότωσες λίγο στο blur την υπογραφή. Και πάλι είναι ωραία. Corel 95? *αναστεναγμός με αναμνήσεις*

Posted Image


#215 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 08 May 2010 - 17:58

Ειπα κ γω να μπω μετα απο καιρο να δω καμια νεα σου δημιουργια κ δεν εχεις κανει τιποτα ??
ΑΙΣΧΟΣ !!!!
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#216 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 01 June 2010 - 01:38

Xεχ sorry sorry αλλά τώρα τελευταία έχω ελάχιστο καιρό για ζωγραφική. (αν και θέλω και εγώ να ασχοληθώ). Plopably later.

Anw. Mιας και πιασαμε τον Banner contest θυμήθηκα ένα banneraki που είχα ετοιμάσει, αλλά όντας newbie στο πρόγραμμα δεν το έσωσα σωστά και μου χάλασαν τα χρώματα. (plus νομίζω ότι το laptop μου τα δείχνει υπερβολικά pastel). Αnw κατόπιν εορτής βρήκα χρόνο να το διορθώσω κάπως οπότε έχω δύο εκδοχές. Thoughts? :3

Spoiler: 1


Spoiler: 2


#217 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 01 June 2010 - 01:39

Το 2ο το ψήφιζα χαλαρά αν είχε κατάλληλο text. Από που είναι btw, να ενημερωθώ ο άσχετος.

Posted Image


#218 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 01 June 2010 - 01:43

Thanks sunday. ^^ Από MPD-Psycho είναι. Πιστεύω θα σου αρέσει σαν manga. Give it a try ^^.

Btw here is the original. Ακόμη δεν μπορώ να πιστέψω ότι έριξα redraw σε όλο αυτό (κάπου στο χάος του pc μου υπάρχει ολόκληρη η σελίδα καθαρισμένη και ξαναζωγραφισμένη)

Edited by iristella, 01 June 2010 - 01:48.


#219 sunday

sunday

    Anime Elite

  • Members
  • 1,087 posts

Posted 01 June 2010 - 01:45

I see... don't read manga. Expanding there would be a disaster. Βάλε ένα text πάντως να δούμε πως βγαίνει. btw προτιμώ το 2o καθαρά χάρη στο contrast factor

Posted Image


#220 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 01 June 2010 - 01:51

Μετά την εξεταστική και αφού ξαναεγκαταστήσω το photoshop γιατί αναγκάστηκα να το απεγκαταστήσω θα το δοκιμάσω. Το δεύτερο προτιμούσα και εγώ αλλά το είδα σε άλλο pc Και μου είχε φανεί υπερβολικά έντονο at the time. Και πάλι ευχαριστώ.

#221 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 23 December 2010 - 05:09

*bump* γιατί η τεμπέλα έχω να δώσω σημεία ζωής εδώ μέσα από τον Ιούνιο.

Anw για traditional art καιρός ούτε για δείγμα αλλά στα πλαίσια ελεύθερου χρόνου έφτιαξα το εξής banner (ή ακριβέστερα μια παρόμοια εκδοχή του) για συναδελφικό site ( I hope they like it ^w^).

Posted Image

Mέσα στο κλίμα των ημερών. XD

Bάση η εξής εικόνα από την οποία όμως κράτησα μόνο το ανθρωπάκι και ξαναέφτιαξα όλο το υπόλοιπο από την αρχή. Αν μη τι άλλο ηταν ωραία εξάσκηση στα brushes τα layers και τα λοιπά tools. ^^

#222 Saf520

Saf520

    Περιστασιακός χρήστης anime ουσιών

  • Members
  • 154 posts

Posted 23 December 2010 - 08:02

Μe likes!!!:riiight:


Αν και το Merry Bloody Christmas δεν είναι η καλύτερη ευχή (ας ισχύσει για άλλους :P), i really loves this...^^

sigpic10697_5.gif


#223 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 posts
  • LocationPokke Village

Posted 23 December 2010 - 19:43

Χαχα ωραίο ^.^ Θα το χρησιμοποιήσω για ενα βιντεο με σκελετους-ζομπι αι-βασιλιδες που φτιαχνω :D (If you dont mind that is)

v4kFmx.png


#224 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 23 December 2010 - 19:44

thanks and no not at all. Go ahead dear and use it.^^

#225 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 23 December 2010 - 22:50

Iri, το demotiv. που ειχες για βαση στο βουτηξα να ξερεις. Μετράει.

stasou%2520mygdala.jpg