Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Τα βάσανα του μαθητή... Τ___Τ


  • Please log in to reply
3321 replies to this topic

#31 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 04 January 2008 - 14:44

Για δες που παραπονιούνται κι από πάνω... Τι κάνετε, ρε; Τρεις μιγαδικούς, πέντε παραγώγους και δύο ολοκληρώματα... και κάτι τρέχει στα γύφτικα... Μπείτε πανεπιστήμιο, να σας πλακώσουν Γραμμική Άλγεβρα, Διαφορικές Εξισώσεις, Διανυσματική Ανάλυση, Στοχαστικό Λογισμό και τ' @@ του Euler, να δείτε τη γλύκα. :uhh:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#32 denCorg

denCorg

    Anime Fan

  • Members
  • 211 posts

Posted 04 January 2008 - 14:45

Δεν είστε καλά λέμε...
ακούω για 12ωρο διάβασμα και συγχύζομαι...
κάπου είδα Εκθεση ΙΙ και τέτοια ...λύκειο δε πάτε ρε παιδάκια?
Go figure...
Posted Image

#33 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 04 January 2008 - 14:49

Για δες που παραπονιούνται κι από πάνω... Τι κάνετε, ρε; Τρεις μιγαδικούς, πέντε παραγώγους και δύο ολοκληρώματα... και κάτι τρέχει στα γύφτικα... Μπείτε πανεπιστήμιο, να σας πλακώσουν Γραμμική Άλγεβρα, Διαφορικές Εξισώσεις, Διανυσματική Ανάλυση, Στοχαστικό Λογισμό και τ' @@ του Euler, να δείτε τη γλύκα. :uhh:


Χαχα πες τα :hahaha::hahaha: Και το καλύτερο είναι ότι δεν στα μαθαίνει ουσιαστικά κανένας και πρέπει να τα καταλάβεις και να τα μάθεις μόνος σου :emptyonexg1::deadga6:
phmava.php

#34 Whitelighter

Whitelighter

    WHT Apricorn

  • Members
  • 668 posts

Posted 04 January 2008 - 14:53

Για δες που παραπονιούνται κι από πάνω... Τι κάνετε, ρε; Τρεις μιγαδικούς, πέντε παραγώγους και δύο ολοκληρώματα... και κάτι τρέχει στα γύφτικα... Μπείτε πανεπιστήμιο, να σας πλακώσουν Γραμμική Άλγεβρα, Διαφορικές Εξισώσεις, Διανυσματική Ανάλυση, Στοχαστικό Λογισμό και τ' @@ του Euler, να δείτε τη γλύκα. :uhh:


Ρε, το θεώρημα του Euler το έχει στο βιβλίο μας της Γεωμετρίας.

ΤΗΝ ΕΛΥΣΑ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ. :D

BTW, δεν παραπονιέμαι, ο Ας έχει πωρωθεί με τα μαθήματα.


Δεν είστε καλά λέμε...
ακούω για 12ωρο διάβασμα και συγχύζομαι...
κάπου είδα Εκθεση ΙΙ και τέτοια ...λύκειο δε πάτε ρε παιδάκια?


Ναι, αυτό ήθελα κι εγώ να το ρωτήσω... :shock:
Τι σκατά Φυσική Κατ. ΙΙ και Έκθεση ΙΙ λες, ρε Ας;
Την είδες μάγκας και το παίζεις πανεπιστημιόπαις; :hahaha:

Posted Image

«Ίσως ο Megatron να 'κανε τελικά το λάθος που θα με κάνει αρχηγό των Decepticons!»


#35 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 04 January 2008 - 14:55

Δεν είστε καλά λέμε...
ακούω για 12ωρο διάβασμα και συγχύζομαι...
κάπου είδα Εκθεση ΙΙ και τέτοια ...λύκειο δε πάτε ρε παιδάκια?


Ρε άσε με εμένα να λέω... Χτες στις 16:48 λέω "Στις 18:00 θα πάω να διαβάσω =)!" Τελικά δεν διάβασα καθόλου. Οπότε ας λέω 12 ώρες... Ελπίζω να συμπληρώσω 5... :nosey:

Όσο για το Έκθεση 2 και 72, δεν είναι τίποτα. Απλώς κάνουμε με δύο διαφορετικούς καθηγητές. Ο ένας μας κάνει θέματα και ο άλλος περίληψη. Για του λόγου το αληθές όμως, δεν παίζει να έχουμε και τίποτα... :congrats:

Και μία υπενθύμιση:
ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ, το διάβασμα για τις πανελλήνιες είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ διάβασμα που ρίχνει ένας άνθρωπος στη ζωή του. Δεν υπάρχει σύγκριση. Απλά. :nosey: Μπορεί να έχετε πιο δύσκολα εσείς, αλλά δεν χρειάζεται να μάθετε 180 σελίδες Βιολογία απ' έξω, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το λέει μέσα στο βιβλίο...

So... Επειδή είστε εσείς ξαπλωμένοι μην μας λέτε "Χαλαρώστε"!! :gn2::wis:

Υ.Γ.: Αφήστε... Τίποτα...

Edit:

Υ.Γ. 2: Γιατί βγήκες από το messenger; :S


oR4yYRl.gif


#36 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 posts

Posted 04 January 2008 - 14:59

Ρε άσε με εμένα να λέω... Χτες στις 16:48 λέω "Στις 18:00 θα πάω να διαβάσω =)!" Τελικά δεν διάβασα καθόλου. Οπότε ας λέω 12 ώρες... Ελπίζω να συμπληρώσω 5... :nosey:

Όσο για το Έκθεση 2 και 72, δεν είναι τίποτα. Απλώς κάνουμε με δύο διαφορετικούς καθηγητές. Ο ένας μας κάνει θέματα και ο άλλος περίληψη. Για του λόγου το αληθές όμως, δεν παίζει να έχουμε και τίποτα... :congrats:

Και μία υπενθύμιση:
ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ, το διάβασμα για τις πανελλήνιες είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ διάβασμα που ρίχνει ένας άνθρωπος στη ζωή του. Δεν υπάρχει σύγκριση. Απλά. :nosey: Μπορεί να έχετε πιο δύσκολα εσείς, αλλά δεν χρειάζεται να μάθετε 180 σελίδες Βιολογία απ' έξω, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το λέει μέσα στο βιβλίο...

So... Επειδή είστε εσείς ξαπλωμένοι μην μας λέτε "Χαλαρώστε"!! :gn2::wis:

Υ.Γ.: Αφήστε... Τίποτα...

Edit:

Υ.Γ. 2: Γιατί βγήκες από το messenger; :S


Αυτο
Απ ολους εχω ακουσει οτι το μεγαλυτερο παλουκι ειναι οι πανελληνιες και μετα αν περασες καπου, "αραζεις" και διαβασαμ μονο στις εξεταστικες...
Αλλα για τις πανελληνιες τρως
Spoiler: ακαταλληλη φραση

Posted Image


#37 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 04 January 2008 - 15:02

1. :hehe:
2. ΤΙ MOY TO ΘΥΜΗΣΕΣ; ΓΡΑΦΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 0.5 ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ. ΠΩΠΩ...
3. dn s leo gt ech :@
4. KAI EΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ. Χτες έκανα ασκήσεις γεωμετρίας και έκανα κάτι γράμματα που έπιαναν 1.5 γραμμές. Ό,τι να 'ναι... :congrats:




¬_¬ Μπορείτε να σταματήσετε να λέτε πράγματα που δεν πιστεύεται; Όλοι το λένε πια... Έλεος... ¬_¬ Εγώ θα ήθελα να πηγαίνω πανεπιστήμιο... Αλλάζουμε; :hahaha:



ΚΑΛΑ ΠΑΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΕ ΣΤΟ PC; Ντροπή ρε. Μην σε ξαναδώ εδώ. Ban + Ξύλο στον Shadowstrike. :bike::fromabove:



Μην μας μιλάς... Έχουμε τα βιβλία μας εμείς για συντροφιά... :bath:

ειμαι techo-kid..οσο γραφω 18+ σε ολα εκτος απο τα μαθηματικα δικαιουμαι λιγες ανεσεις:Blissfull:

Για δες που παραπονιούνται κι από πάνω... Τι κάνετε, ρε; Τρεις μιγαδικούς, πέντε παραγώγους και δύο ολοκληρώματα... και κάτι τρέχει στα γύφτικα... Μπείτε πανεπιστήμιο, να σας πλακώσουν Γραμμική Άλγεβρα, Διαφορικές Εξισώσεις, Διανυσματική Ανάλυση, Στοχαστικό Λογισμό και τ' @@ του Euler, να δείτε τη γλύκα. :uhh:

μαθηματικα? μακρια
θα κολησω τιποτα

Ρε άσε με εμένα να λέω... Χτες στις 16:48 λέω "Στις 18:00 θα πάω να διαβάσω =)!" Τελικά δεν διάβασα καθόλου. Οπότε ας λέω 12 ώρες... Ελπίζω να συμπληρώσω 5... :nosey:

Όσο για το Έκθεση 2 και 72, δεν είναι τίποτα. Απλώς κάνουμε με δύο διαφορετικούς καθηγητές. Ο ένας μας κάνει θέματα και ο άλλος περίληψη. Για του λόγου το αληθές όμως, δεν παίζει να έχουμε και τίποτα... :congrats:

Και μία υπενθύμιση:
ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ, το διάβασμα για τις πανελλήνιες είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ διάβασμα που ρίχνει ένας άνθρωπος στη ζωή του. Δεν υπάρχει σύγκριση. Απλά. :nosey: Μπορεί να έχετε πιο δύσκολα εσείς, αλλά δεν χρειάζεται να μάθετε 180 σελίδες Βιολογία απ' έξω, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το λέει μέσα στο βιβλίο...

So... Επειδή είστε εσείς ξαπλωμένοι μην μας λέτε "Χαλαρώστε"!! :gn2::wis:

Υ.Γ.: Αφήστε... Τίποτα...

Edit:

Υ.Γ. 2: Γιατί βγήκες από το messenger; :S

ειναι βασικα αυτο που λεμε σκίζεσαι ενα χρονο σκίζεις 4 :bath:
Posted Image

#38 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 04 January 2008 - 15:04

Θελω να πω την ταπεινη μου γνωμη...αληθεια ειναι, οτι για τις πανελληνιες γινεται το πιο μεγαλο οργανωμενο διαβασμα στη ζωη του ανθρωπου...με τη μονη διαφορα, οτι σαν ελληνες εχουμε το εξης κουσουρι...διαβαζουμε και ξεσκιζομαστε στις πανελληνιες, και στη σχολη αραζουμε...βεβαια υπαρχουν και αυτοι που δεν αραζουν στη σχολη (η υποφαινομενη) που και στη σχολη μας πηγαιναν τρεχοντας...εργασιες για ολα τα μαθηματα, που σημαινε απιστευτο λιωσιμο στον υπολογιστη, και οχι στο νετ...αλλα στα προγραμματακια μας...απο την αλλη...για το πραγματικο διαβασμα του πανεπιστημιου, ρωτηστε καποιον που εβγαλε τη σχολη στην ωρα του, τι διαβασμα εριξε..ή ακομα καλυτερα, καποιον που κανει μεταπτυχιακο....
το μονο παραπονο που δεχομαι για τα σχολικα μαθηματα, ειναι οτι επειδη το συστημα ειναι σκατα, και οι καθηγητες ηλιθιοι, αναγκαζεσαι να μαθαινεις την υλη απ'εξω παπαγαλια στην ουσια..αλλα ολα βγαινουν με προγραμμα..
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#39 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 04 January 2008 - 15:09

Τι να κανω εχω μαθημα τι θα κανω να παω να μη παω!! ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ εχω :oo:!! Εχω και φυσικη μ αρεσει αλλα ηρθαν κατι ατομα στη ταξη μας τελειως gtP! ολη την ωρα με το κωλο της καθηγητριας ασχολουνται και κανουν φασαρια και γενικα μ χωνονται πολυ αγρια και θελω να τους δειρωω! αυτα :congrats:!! Α καλησπερες πολλες και καλες! Ανδρεα αφιερωμενο αυτο το τραγουδακι μονο για παρτι σου!
Skillet -Cotamose
I put up my headphones and listen to the deftones

#40 denCorg

denCorg

    Anime Fan

  • Members
  • 211 posts

Posted 04 January 2008 - 15:11

Ναι ash έχεις δίκιο για τις πανελλήνιες απλά από την ηλικία σου υποθέτω ότι δίνεις του χρόνου εξετάσεις έτσι δεν είναι?
στις πανελλήνιες πραγματικά ρίχνεις τρελό διάβασμα αλλά να καίγεσαι 12ωρα ένα χρόνο και βάλε πριν δε ξέρω αν θα βοηθήσει...
α και μη με παρεξηγήσεις-just thinking out loud- ποτέ δεν ήμουν υπερ του υπερβολικού καψίματος στο διάβασμα καλώς η κακώς
Go figure...
Posted Image

#41 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 04 January 2008 - 15:13

μ' αρεσει που λενε ολοι "ενα χρονο"

δηλαδη στη 2α λυκειου ξυνοσαστε?


εεεμ..ναι? :Blissfull:

Θελω να πω την ταπεινη μου γνωμη...αληθεια ειναι, οτι για τις πανελληνιες γινεται το πιο μεγαλο οργανωμενο διαβασμα στη ζωη του ανθρωπου...με τη μονη διαφορα, οτι σαν ελληνες εχουμε το εξης κουσουρι...διαβαζουμε και ξεσκιζομαστε στις πανελληνιες, και στη σχολη αραζουμε...βεβαια υπαρχουν και αυτοι που δεν αραζουν στη σχολη (η υποφαινομενη) που και στη σχολη μας πηγαιναν τρεχοντας...εργασιες για ολα τα μαθηματα, που σημαινε απιστευτο λιωσιμο στον υπολογιστη, και οχι στο νετ...αλλα στα προγραμματακια μας...απο την αλλη...για το πραγματικο διαβασμα του πανεπιστημιου, ρωτηστε καποιον που εβγαλε τη σχολη στην ωρα του, τι διαβασμα εριξε..ή ακομα καλυτερα, καποιον που κανει μεταπτυχιακο....
το μονο παραπονο που δεχομαι για τα σχολικα μαθηματα, ειναι οτι επειδη το συστημα ειναι σκατα, και οι καθηγητες ηλιθιοι, αναγκαζεσαι να μαθαινεις την υλη απ'εξω παπαγαλια στην ουσια..αλλα ολα βγαινουν με προγραμμα..


σε αυτο με το προγραμμα συμφωνω..
το prob ειναι οτι λογο του συστηματος οπως ειπες δεν γινεται σωστα η υλη..
επισεις εδω στην ελλαδα κανουμε πραγματα που αλλες χωρες κανουν στα πανεπιστιμια τους
Posted Image

#42 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 04 January 2008 - 15:13

OMG :oo:

σταματηστε for the love of god :oo: και πρεπει να αρχισουμε διαβασμα για την εξεταστικη και δε μπορω :Crying2:

#43 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 04 January 2008 - 15:15

Θελω να πω την ταπεινη μου γνωμη...αληθεια ειναι, οτι για τις πανελληνιες γινεται το πιο μεγαλο οργανωμενο διαβασμα στη ζωη του ανθρωπου...με τη μονη διαφορα, οτι σαν ελληνες εχουμε το εξης κουσουρι...διαβαζουμε και ξεσκιζομαστε στις πανελληνιες, και στη σχολη αραζουμε...βεβαια υπαρχουν και αυτοι που δεν αραζουν στη σχολη (η υποφαινομενη) που και στη σχολη μας πηγαιναν τρεχοντας...εργασιες για ολα τα μαθηματα, που σημαινε απιστευτο λιωσιμο στον υπολογιστη, και οχι στο νετ...αλλα στα προγραμματακια μας...απο την αλλη...για το πραγματικο διαβασμα του πανεπιστημιου, ρωτηστε καποιον που εβγαλε τη σχολη στην ωρα του, τι διαβασμα εριξε..ή ακομα καλυτερα, καποιον που κανει μεταπτυχιακο....
το μονο παραπονο που δεχομαι για τα σχολικα μαθηματα, ειναι οτι επειδη το συστημα ειναι σκατα, και οι καθηγητες ηλιθιοι, αναγκαζεσαι να μαθαινεις την υλη απ'εξω παπαγαλια στην ουσια..αλλα ολα βγαινουν με προγραμμα..


Έτσι είναι. Και είναι ωραία που είναι έτσι. Όπως λέει και η παροιμία, και καμιά παροιμία δεν γράφτηκε χωρίς λόγο, "Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος". :hahaha: Και σε συνδιασμό με την παραλαγή "Γελάει καλύτερα όποιος γελάει περισσότερο", και το προφανές πυλίκο πανεπηστιμίου και σχολείου 5:2, όλα καλά είναι. :wooi2:

Βέβαια δεν λέω ότι έτσι είναι σωστό, αλλά όπως και να το κάνουμε, όλοι είμαστε λίγο paradise lovers και γουστάρουμε να καθόμαστε αντί να δουλεύουμε. Και από μία ρεαλιστική οπτική γωνία, έτσι περνάμε καλά... :wis:

Τι να κανω εχω μαθημα τι θα κανω να παω να μη παω!! ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ εχω :oo:!! Εχω και φυσικη μ αρεσει αλλα ηρθαν κατι ατομα στη ταξη μας τελειως gtP! ολη την ωρα με το κωλο της καθηγητριας ασχολουνται και κανουν φασαρια και γενικα μ χωνονται πολυ αγρια και θελω να τους δειρωω! αυτα :congrats:!! Α καλησπερες πολλες και καλες! Ανδρεα αφιερωμενο αυτο το τραγουδακι μονο για παρτι σου!
Skillet -Cotamose


Τι μου το θύμησες ρε Μπάμπη... :cry5: Έχω και εγώ μαθηματικά στις 17:00... Γαμώτο... Επίσης, αν και δεν ξέρω ποιό είναι το τραγούδι, ευχαριστώ. :congrats:

P.S.: ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ
ΧΟΝΑΚΙ ΠΑΓΩΤΟ ΒΑΝΙΛΙΑ ΣΕ ΞΥΛΑΚΙ!!! 0°C ΥΠΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΤΟ ΦΩΣ... :colddd:
P.S.2: Σήμερα το παραχέσαμε στο black hole... :hahaha:

P.S.3: ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ... :sleepy:

Wii: Θέλω να παίξω Wii!! :
nanana:

oR4yYRl.gif


#44 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 posts

Posted 04 January 2008 - 15:15

εεεμ..ναι? :Blissfull:



σε αυτο με το προγραμμα συμφωνω..
το prob ειναι οτι λογο του συστηματος οπως ειπες δεν γινεται σωστα η υλη..
επισεις εδω στην ελλαδα κανουμε πραγματα που αλλες χωρες κανουν στα πανεπιστιμια τους


εεμ.. και πως στο διαολο γραφεις 18 φετος ενω περσι καθοσουν? wth δηλαδη?


αυτο με το συστημα των σχολειων δε με πολυνοιαζει...αφου υπαρχουν τα φροντηστηρια...:wis:

Posted Image


#45 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 posts

Posted 04 January 2008 - 15:19

Ρε άσε με εμένα να λέω... Χτες στις 16:48 λέω "Στις 18:00 θα πάω να διαβάσω =)!" Τελικά δεν διάβασα καθόλου. Οπότε ας λέω 12 ώρες... Ελπίζω να συμπληρώσω 5... :nosey:

Όσο για το Έκθεση 2 και 72, δεν είναι τίποτα. Απλώς κάνουμε με δύο διαφορετικούς καθηγητές. Ο ένας μας κάνει θέματα και ο άλλος περίληψη. Για του λόγου το αληθές όμως, δεν παίζει να έχουμε και τίποτα... :congrats:

Και μία υπενθύμιση:
ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ, το διάβασμα για τις πανελλήνιες είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ διάβασμα που ρίχνει ένας άνθρωπος στη ζωή του. Δεν υπάρχει σύγκριση. Απλά. :nosey: Μπορεί να έχετε πιο δύσκολα εσείς, αλλά δεν χρειάζεται να μάθετε 180 σελίδες Βιολογία απ' έξω, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το λέει μέσα στο βιβλίο...

So... Επειδή είστε εσείς ξαπλωμένοι μην μας λέτε "Χαλαρώστε"!! :gn2::wis:

Υ.Γ.: Αφήστε... Τίποτα...

Edit:

Υ.Γ. 2: Γιατί βγήκες από το messenger; :S


Αυτο
Απ ολους εχω ακουσει οτι το μεγαλυτερο παλουκι ειναι οι πανελληνιες και μετα αν περασες καπου, "αραζεις" και διαβασαμ μονο στις εξεταστικες...
Αλλα για τις πανελληνιες τρως

Spoiler: ακαταλληλη φραση


Ρε παιδες οποιος μπενει στη σχολη που θελει δεν βαριεται να διαβαζει για τα μαθηματα της γιατι ο στοχος του ηταν να μπει εκει...

Βαριεται καποιος οταν δεν μπενει στην σχολη π θελει η' ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΧΟΥΣ
πραγμα π ειναι μανικι...
Κ τωρα επειδη κ εγω δεινω παν. φετος παω να διαβασω την παλουκιασμενη φυσικη κατ. γιατι αρκετα πετσωσα στο PC...
Αφου κατεβει το ergo proxy σε 8 λεπτακια απο ανιμεκλιψ βεβαιος βεβαιος
στο οποιο δεν προκειται να ριξω ουτε βλεφαρο γιατι αμα ριξω...Ξαφνικα θα βρεθω στις 12 η ωρα να το βλεπω για δευτρη φορα απο την αρχη χωρις να εχω ανοιξει βιβλιο.