Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93936 replies to this topic

#93781 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 197 posts

Posted 13 January 2024 - 15:20

Πριν απο δυο τρια χρονια ακουσα για πρωτη φορα στο ιντερνετ το once in a lifetime των talking heads και αμεσως μετα αρχισε να το παιζει το ραδιοφωνο, πριν λιγο καιρο ξανανακαλυψα τους gorillaz και αρχισα να μαζευω τα σιντι τους και μολις τωρα ακουσα για πρωτη φορα μετα απο χρονια στο ραδιοφωνο το feel good inc.

 

Ή εχω μαντικες ικανοτητες για το ραδιοφωνο ή το συμπαν υπακουει στη θεληση μου. Ο.ο


sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#93782 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 13 January 2024 - 17:07

Όχι απλά οι παραγωγοί στο ραδιόφωνο άκουγαν Gorillaz μικροί όπως εσύ άρα είστε στην ίδια ηλικία, λοτζικ! :)
rsrGbGx.gif

#93783 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 197 posts

Posted 13 January 2024 - 17:47

Τωρα που το λες τους θυμηθηκα οταν επαιξε το Clint Eastwood στο πρωτο επεισοδιο της 4ης σαιζον του For all mankind οπότε δεν αποκλειεται να το βλεπουν κι εκεινοι και να ειχαν τον ιδιο συνειρμο, αλλα νομιζω πως η δικη μου εξηγηση ειναι πιο ενδιαφερουσα. canthelp.gif 


sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#93784 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 13 January 2024 - 20:01

Εγώ θυμάμαι όταν βγήκε ο πρώτος τους δίσκος που τον άκουγα με τα ξαδέλφια μου στο μαγαζί στα booths με τα ακουστικά μία φορά κι έναν καιρό.



#93785 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 14 January 2024 - 14:33

Any ideas τι συμφέρει να πάρω ωστε να συνδεσω κατι 5.1 (αρχαια) ηχεια που εχω στο λαπτοπ; τι παιζει με εξωτερικές κάρτες ήχου δλδ, μιας και δεν εχει καμια θήρα για να συνδέσω ηχεία το λαπτοπ (μονο ακουστικα παιρνει)


フカフカ

#93786 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 14 January 2024 - 14:54

Λογικά κάτι τέτοιο

https://www.skroutz.gr/s/5335803/Asus-Xonar-U5-Exoteriki-USB-Karta-%CE%99chou-5-1.html
rsrGbGx.gif

#93787 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 07 February 2024 - 18:00

Μας την επεσαν η Ρωσοι και θελουν αν μας δωσουν δανεια(ναι εβαλα την γυναικα να μου τα μεταφρασειcanthelp.gif )
Τρεχατε χωριανοιοιοιοιοι...!!!!iyaaa.gif 

 


                                                                       


#93788 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 07 February 2024 - 20:02

Όλα καλά, μπάναρα καμιά πενηνταρια λογαριασμούς.
rsrGbGx.gif

#93789 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 197 posts

Posted 07 February 2024 - 21:11

Τι εγινε βρε παιδια ποιοι Ρωσοι ημουν οφλαην εχασα κατι ενδιαφερον;

 

limmy.jpg


Edited by Kain, 07 February 2024 - 21:13.

sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#93790 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 07 February 2024 - 21:20

Πέρασε ένα τσουνάμι από Ρώσο μποτσ και κάνανε δύο θέματα για δάνεια από ότι λέει ο vectra. Εξολοθρεύτηκαν άμεσα. Ο^Ο
rsrGbGx.gif

#93791 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 08 February 2024 - 19:03

το διαβασα και ταυτοχρονα επαιζε στο μυαλο μου αυτο

 

Youtube Video



#93792 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 09 February 2024 - 11:03

 2 ποστ ειδα...και τα 2 λεγανε  απο μια ιστορια.το ενα αν θυμαμαι για καποιον που ηθελε να παει στην ιαπωνια ταξιδι (λολ) και το αλλο γιια μια κοπελα με καποιο προβλημα και στο τελος ειχε λινγκ για δανεια.


επισης εδω και καιρο οταν μπαινω στο site οποιος ανεβαζει βιντεο απο youtube ενω βλεπω το πλαισιακι του το βλεπω ασπρο και δεν μπορω να το παιξω.....το βιντεο!!!
το παθαινω μονο εδω πουθενα αλλου


                                                                       


#93793 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 09 February 2024 - 11:36

 2 ποστ ειδα...και τα 2 λεγανε  απο μια ιστορια.το ενα αν θυμαμαι για καποιον που ηθελε να παει στην ιαπωνια ταξιδι (λολ) και το αλλο γιια μια κοπελα με καποιο προβλημα και στο τελος ειχε λινγκ για δανεια.


επισης εδω και καιρο οταν μπαινω στο site οποιος ανεβαζει βιντεο απο youtube ενω βλεπω το πλαισιακι του το βλεπω ασπρο και δεν μπορω να το παιξω.....το βιντεο!!!
το παθαινω μονο εδω πουθενα αλλου

χμμμ και απο κινιτο και απο υπολογιστη? τι adblock και τι browser εχεις?



#93794 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 09 February 2024 - 11:47

Παει εκλεισα τα 30.. Ωριμασα τωρα. 


ezgif.com-resize.gif


#93795 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 09 February 2024 - 13:15

2 ποστ ειδα...και τα 2 λεγανε απο μια ιστορια.το ενα αν θυμαμαι για καποιον που ηθελε να παει στην ιαπωνια ταξιδι (λολ) και το αλλο γιια μια κοπελα με καποιο προβλημα και στο τελος ειχε λινγκ για δανεια.


επισης εδω και καιρο οταν μπαινω στο site οποιος ανεβαζει βιντεο απο youtube ενω βλεπω το πλαισιακι του το βλεπω ασπρο και δεν μπορω να το παιξω.....το βιντεο!!!
το παθαινω μονο εδω πουθενα αλλου


Πας στην address bar και από το https βγάζεις το s και πατάς enter να σου φορτώσει την unencrypted έκδοση της σελίδας. Εκεί θα δεις το thumbnail κανονικά.

Έλα ρε Lethal που έφτασες τα 30. Άλλος για την βάρκα!;
rsrGbGx.gif