Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93936 replies to this topic

#93766 Kain

Kain

    ♠️

  • Members
  • 197 posts

Posted 03 January 2024 - 21:38

Γιατί γινόμαστε τόσο χώμα με τα γκομενικά ρε πούστη μου;;

 

Spoiler:

Συχνα χαιρομαι που ετυχε να ειμαι ασεξουαλ και δεν εχω τετοια θεματα. aaacf4.gif


Edited by Kain, 03 January 2024 - 21:39.

sigELIK.jpg   adorexu7.gif3.png


#93767 Akihito

Akihito

    Anime Fan

  • Members
  • 169 posts

Posted 03 January 2024 - 21:46

Μπορείς να στείλεις dm στην super kikii και να σε βοηθήσει, έχει αρχίσει νέα σειρά βίντεο ακριβώς με το περιεχόμενο που σε ενδιαφέρει! :D
Υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες να σε κράξει αλλά τουλάχιστον θα γελάσω Χο Χο Χο.

Who the hell is Super Kiki? :P

Κοίτα, αν μου το πρότεινες σε άλλη φάση, θα σου έλεγα ότι εγώ δεν παρακολουθώ, ούτε γίνομαι μέρος τέτοιων χαμηλού επιπέδου "εκπομπών".

Αλλά επειδή είμαι σε φάση μηδενικής αξιοπρέπειας, θα γελάσω μαζί σου και θα κλάψω μετά στον ώμο σου :kakaka:

#93768 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 04 January 2024 - 00:50

Who the hell is Super Kiki? :P

Κοίτα, αν μου το πρότεινες σε άλλη φάση, θα σου έλεγα ότι εγώ δεν παρακολουθώ, ούτε γίνομαι μέρος τέτοιων χαμηλού επιπέδου "εκπομπών".

Αλλά επειδή είμαι σε φάση μηδενικής αξιοπρέπειας, θα γελάσω μαζί σου και θα κλάψω μετά στον ώμο σου :kakaka:

 

Εδώ είσαι...  :dazed:  :hehehe:

 

Youtube Video


rsrGbGx.gif

#93769 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 364 posts

Posted 04 January 2024 - 02:33

Τι ειναι αυτη ρε. Ειδα κομματια απο τα βιντεο που εκανε για τη φυλακη και η ιστορια της εχει απιστευτο ενδιαφερον και ο τροπος που την μεταφερει ειναι πολυ προσωπικος και δυνατος. Το εχω σωσει για να το δω ολοκληρο οταν εχω χρονο.


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93770 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,745 posts

Posted 04 January 2024 - 11:02

Ναι έχει ενδιαφέρον γιατί παρουσιάζει όλες τις σκέψεις ενός ανθρώπου που πάει στη μπουζου. Την είχα μάθει πριν από χρόνια που έκανε κάτι μικρά βίντεο που περιέγραφε την καθημερινότητα της σαν γκαρσόνα, μετά κάπως την βρήκε ο Αρναούτογλου, έμπλεξε με τηλεόραση και προσπάθησε να κάνει κάτι εκεί, σταμάτησε να βγάζει βίντεο οπότε δεν ξανασχοληθηκα. Στο τέλος τους παράτησε όλους και πουλάει τώρα κεριά και κρέμες.

Τα λέει σε αυτό, ενδιαφέρον να δεις πως δουλεύει η τηλεόραση από μέσα.

Youtube Video

rsrGbGx.gif

#93771 ATANASHIOSU

ATANASHIOSU

    Anime Fan

  • Members
  • 308 posts
  • Location札幌

Posted 04 January 2024 - 18:03

Επίσης 7.6 Ρίχτερ σεισμός στην Ιαπωνία συν ένα αεροπλάνο πήρε φωτιά. Δεν τους μπήκε καλά ο νέος έτος. ATHANASIOSU είσαι καλά; Βλέπω streams από το weather channel και στα γραφήματα με τους μετασεισμούς δεν υπάρχει περιοχή που να μην έχει κουνηθεί.


Μια χαρά είμαι εδώ στο Χοκκάιντο, ο σεισμός δεν έγινε καν αισθητός.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

Ὧδε ἡ σοφία ἐστίν· ὁ ἔχων νοῦν ψηφισάτω τὸν ἀριθμὸν τοῦ θηρίου, ἀριθμὸς γὰρ ὑπολογιστoῦ ἐστίν· καὶ ὁ ἀριθμὸς αὐτοῦ 1010011010.


#93772 teo13

teo13

    Anime Freak

  • Members
  • 491 posts

Posted 10 January 2024 - 00:03

Ούτε κλικ σε Σούπερ Κική.



#93773 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 11 January 2024 - 11:28

Γιατί γινόμαστε τόσο χώμα με τα γκομενικά ρε πούστη μου;;

 

Spoiler:

Ίδιες μέρες που το έγραψες ήμουν τόσο κομμάτια που δεν μπήκα καν να δω. Αυτή η πρωτοχρονιά αποδείχθηκε των παθών, βέβαια για μένα ήταν ο απόπατος μηνών βασάνων. Μετά από τόσα χρόνια άρχισα το συνηθίζω βέβαια και ο οργανισμός επανέρχεται σχετικά γρήγορα, οπότε σε άλλα 10 χρόνια ίσως και να το έχω ξεπεράσει.


O6rrvsU.jpg


#93774 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 364 posts

Posted 11 January 2024 - 19:52

Δεν ξέρω για σας παιδιά, πάντως η δική μου πρώτη εβδομάδα του χρόνου ήταν εντάξει. Δεν έγινε τίποτα το συνταρακτικό, αλλά ήταν κομπλέ ας πούμε. Ίσως να φταίει που σιγά σιγά αρχίζω να βρίσκω τα πατήματά μου, έστω και λίγο. Φτιάχνω αργά και προσεκτικά ένα κόμικ one shot και αύριο έχω συνέντευξη για δουλειά σε νέο κομιξάδικο που ανοίγει στο κέντρο, δηλαδή το ιδανικό μέρος για μένα νομίζω. Νομίζω και ελπίζω να πάρω τη θέση. Από γκομενικά όμως δεν παίζει ΤΙΠΟΤΑ και αυτό με έχει αρκετά down  :wet2: (I've been worse though)


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93775 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 11 January 2024 - 20:37

Οφείλω βέβαια να πω ότι τη λέξη "γκομενικά" ανέκαθεν την έβρισκα αποκρουστική και την αποστρέφομαι. Ένας αληθινός Βέρθερος ξέρει πως ο αληθινός πόθος και πόνος δεν χωράει σε τέτοιες κουβέντες και αυτή την γλυκιά οδύνη θα την πάρω στον τάφο μου.


O6rrvsU.jpg


#93776 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 364 posts

Posted 11 January 2024 - 22:05

Το γκομενικά εγώ το είπα επειδή το είπε ο Akihito και είπα να παίξω με το repetition. Καταλαβαίνω πάντως αυτό που λες και ισχύει πως και μένα δεν μου ταιριάζουν διάφορες αντίστοιχες λέξεις, πχ δεν θα έλεγα ποτέ σε κάποιον για "γκόμενες", απλά θεωρώ ότι το "γκομενικά" είναι αρκετά slang και απροσδιόριστο ως λέξη για να υποβιβάσει κάποιον ουσιαστικά και ούτε μου έκατσε άσχημα όταν το είπε ο Akihito. Αλλά από την άλλην, τι να πω, ίσως να μην είμαι αληθινός Βέρθερος.


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93777 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 12 January 2024 - 17:27

Τα ερωτικά είναι για τους καταθλιπτικούς. Καλύτερα με ντακιμακουρα και VR.


フカフカ

#93778 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 12 January 2024 - 17:45

Γκομενικά στο ανιμε.γρ; Έλα παναγία μου... κάποτε εδώ ερχόμαστε για να πούμε για platformer speedruns και να τραβήξουμε τις κοτσίδες μας για το πιο shonen είχε το χειρότερο σενάριο... πως άλλαξαν έτσι οι καιροί... πως χάλασαν οι χιχικομορηδες....

Edited by Lord Leon, 12 January 2024 - 19:49.

stasou%2520mygdala.jpg


#93779 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 364 posts

Posted 12 January 2024 - 22:47

ΣΥΓΓΝΩΜΗ Ε  :beaten:


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#93780 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 364 posts

Posted 13 January 2024 - 13:07

https://www.villagecinemas.gr/el/movie/?c=105868

ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ, μας γάμησαν με την ταινία του Miyazaki, άργησε 7 μήνες.

8J90AKf.jpg

that's a dude!