Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#90901 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 11 November 2020 - 15:45

Σφηνόπουτσα

 

Καλά άσε που όταν βγει αυτό το εμβόλιο πρώτα θα διατεθεί στις ευπαθείς ομάδες και ακόμα και αυτό υποθέτω με βαθμό προτεραιότητας. Θεωρητικά η pfizer ή όποια φαρμακευτική τελοσπάντων φτάσει πρώτη στη γραμμή τερματισμού θα διαθέσει εκατομμύρια στην αγορά αλλά μιλάμε για μία πανδημία σε διεθνές επίπεδο οπότε σε πρώτο στάδιο δεν θα επαρκούν. Οπότε δεν νομίζω να τίθεται καν θέμα δικής μας βούλησης υπολογίζω για τουλάχιστον ένα χρόνο.

 

Κάπου διάβασα ότι στο ΑΧΕΠΑ κάνουν επιλογή ασθενών. Τα κάνανε σαν τον κώλο της μαϊμούς και τώρα μας τη λένε για το ένα εκατομμύριο μηνύματα με κωδικό 6 μετά τις 9 το βράδυ. Περίπου 700 χιλιάδες τα καταγεγραμμένα οικόσιτα ζώα στην Ελλάδα, δεν ξέρω πότε νομίζουν ότι τα βγάζουμε βόλτα. Και σου λέει και ο άλλος " καταλαβαίνω ότι κάποιοι από εσάς εξαρτάστε από το μισθό σας για να ζήσετε" και οκ φίλος έχω κάνει μανικιουρ και ο χειρισμός γκιλοτίνας θα το χαλάσει αλλά έχω και όρια σαν άνθρωπος.


xbJ3b2w.jpeg


#90902 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 11 November 2020 - 16:19

εγω νομιζω διαβασ ότι οι μαζικοι εμβολιασμοι μπορουν να ξεκινησουν και απο ανοιξη/καλοκαιρι.


wdasa.png


#90903 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 11 November 2020 - 16:54

Εντωμεταξυ λεφτα για τον σπαπαδοπουλο, τον φουρθιωτη, το σκαει και αλλα μεσα παραπληροφορησης εχουμε, λεφτα για τα διοδια, την φραπορ και αλλες ιδιοτ εταιριες (μην τυχων και χασουν τα καυμενα και βγουν στο μεροκαματο) εχουμε, λεφτα για εξοπλισμους κουλουπου εχουμε, λεφτα για σκοιλ ελικικου εχουμε, λεφτα για τηλεκπαιδευση εχουμε (ο ξαδερφος μετζης του νεουκτη τι θα κανει δηλαδις?) για να καλυψουμε βεβαια ολα τα νοικοκυρια με πισια και ευσταθες ινδερνετιον δε φτανουν, σορρυ κιολας! Ας φροντιζατε να παρετε μονοι σας. Κριμα που επισης ρε γαμωτο δεν εχουμε για γιατρους και νοσοκομεια´ Εκτος κι αν προκειται για ιδιοτς, πως αλλιως θα γινουν αυτοδημιουργητοι?

 

Οι ανεργοι νταξ οσοι πηραν 400 ολοκληρα ευρα πριν 6 μηνες θα τη βγαλουν για κανα χρονο με αυτο τον πακτωλο χρηματων ενω οσοι καταφεραν να ζησουν (σταδιαλα) μεχρι τωρα, αν και μου μπαινει μια υποψια πως απο αλλες παρανομες δραστηριοτητες τη βγαζουν περα δεν εξηγειται αλλιως, θα παρουν ενα 400ρι αλλα θα σας το φυλαμε κουφαλες!


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#90904 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 November 2020 - 19:30

@mono

 

Ευχαριστω!

 

@acid black cherry

 

4dk1d.jpg



#90905 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 11 November 2020 - 19:52

Youtube Video


phmava.php

#90906 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 11 November 2020 - 22:11

Hazuki το ps5 έχει θέμα θερμανσης;

wdasa.png


#90907 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 12 November 2020 - 09:27

δεν παμε καλα. πηγα να κατεβασω μια σειρα και δεν εκανε update. και μετα διαβαζω αυτο

 

https://9to5google.com/2020/10/28/youtube-dl-github-riaa-takedown/



#90908 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 12 November 2020 - 12:04

Πως ξαφνικά πήγαμε μαζικό εμβολιασμό Γενάρη?

 

https://www.fantasmataki.com/kontozamanis-tha-ginei-mazikos-emvoliasmos-stin-ellada-apo/?fbclid=IwAR1hECvkhHQZpQHL3e7ZbVqugU_HBS6ZMGOwfOhJaiIzqroI6iqk21B1yoE


wdasa.png


#90909 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 12 November 2020 - 12:09

Zombie apocalypse soon, εχω ετοιμο το κατανα
フカフカ

#90910 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 12 November 2020 - 13:36

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε


xbJ3b2w.jpeg


#90911 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 12 November 2020 - 14:01

Έχετε μηχανη για καπουτσίνο;

wdasa.png


#90912 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 12 November 2020 - 17:14

Γιαταγάνι για το Γιάννη.



#90913 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 12 November 2020 - 20:42

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε


Κανονικά ομως. Ακομα και το γιδι ο Μπορις εδω στα μερη μου που ειναι περισσοτερο performance artist παρά πορδηπουργος, μας λεει να χαλαρωσουμε και να αραξουμε στα κυβικά μας γιατι εχει δρομο το πραμα. Κι ο δικος σας παραγγέλνει σαμπανιες με τα κασονια. Whatthefuckery στο μαξιμουμ, ζαχαρη στο μηδεν, pepsi max.

Edited by Lord Leon, 12 November 2020 - 20:42.

stasou%2520mygdala.jpg


#90914 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 13 November 2020 - 09:41

https://thepressproject.gr/paizoun-me-tin-ygeia-mas-kai-me-tis-zoes-mas-apo-epilogi/

 

να χτυπήσω ενα Ps5 για το black friday? ποσο θα παει η τιμή του?

 

χαιρομαι που ειναι αθορυβο αλλα τι γίνεται με την θερμότητα του? νομιζω διάβασα κάτι για θεματάκια?

 

 

Youtube Video


Edited by Erudinam, 14 November 2020 - 12:22.

wdasa.png


#90915 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 14 November 2020 - 20:43

Παίζει κανείς άλλος Azur Lane από εδώ μέσα? 


8J90AKf.jpg

that's a dude!