Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#90886 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 07 November 2020 - 07:54

Μιας και συνεχιζω την βιοποριστικη μου ζωη ως freelancer(Gin), ηθελα να ρωτησω για οποιον γνωριζει.
Ψαχνω εξτρα δουλεια απο το σπιτι. Τι επιλογες υπαρχουν;
Αναφερομαι πιο πολυ σε τηλεργασια..


ezgif.com-resize.gif


#90887 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 07 November 2020 - 10:36

Ποσο θορυβο κάνει το ps5 δεν έχει βγει;;;

wdasa.png


#90888 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 08 November 2020 - 10:41

Μιας και συνεχιζω την βιοποριστικη μου ζωη ως freelancer(Gin), ηθελα να ρωτησω για οποιον γνωριζει.
Ψαχνω εξτρα δουλεια απο το σπιτι. Τι επιλογες υπαρχουν;
Αναφερομαι πιο πολυ σε τηλεργασια..

Ψάξε για κάποια εργασία στο https://freelancer.com και στο https://www.upwork.com/ βέβαια εύκολα βρίσκεις εργασία ανάπτυξης λογισμικού.
Εγώ είμαι προγραμματιστής στο https://e-table.gr και ναι Δευτέρα πάλι δουλειά.

NO REST 4 DEVS στο πληκτρολόγιο επάνω θα πεθάνω.

Τέλος να ευχηθώ καλή δύναμη στους μαχητές του Καφέ AKA delivery



#90889 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 08 November 2020 - 13:24

 

Γενέθλια: μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

Γιορτή: μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

Επέτειος γάμου: μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

Επέτειος σχέσης : μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

Χριστούγεννα: μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

Random έκφραση αγάπης : μεταχειρισμένο παιχνίδι ps4

 

 

Trullyb lessed I tell ya :angell: :angelr:


you-madam-are-dzwy0p.jpg


Edited by vectrapearl, 08 November 2020 - 13:24.

                                                                       


#90890 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 08 November 2020 - 14:28

μια γνωστη μου ειναι ψυχολογος και ανεβασε στο προφιλ της αυτο. Μακαρι να γινοταν ευρυτερα γνωστο.

 

123719169_3872106409501396_2600251070013



#90891 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 08 November 2020 - 23:21

Petran εξαιρετικό απλά.

 

Καλη η θετική σκέψη και διάθεση αλλά κάποιες φορές όντως απαξιώνεται και αγνοείται η εμπειρία κάποιου όταν η απάντηση είναι πάντα "να σκέφτεσαι θετικά" ή κάτι αντίστοιχο. Πραγματικά γαμιέται ο Δίας και στο λέει αυτό ο άλλος και η καταπίεση του συν τοις άλλοις να αισθάνεσαι υποχρεωμένος να χαίρεσαι κιόλας είναι όντως τοξική και μία τραγωδία από μόνη της.

 

Δυστυχώς ένα πολύ δικό μου άτομο έχει υιοθετήσει αυτή τη στάση ζωής τα τελευταία χρόνια και αισθάνομαι όταν μιλάμε ότι αν δεν είμαι χαρούμενη και ΑΠΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ ότι κάτι κάνω λάθος με τη ζωή μου.


xbJ3b2w.jpeg


#90892 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 09 November 2020 - 00:19

Guys άκουσα και το άλλο. Ότι τα δεδομένα που δίνει ο ΕΟΔΥ είναι μαγειρεμένα και εσκεμένα κάνουν lockdown. Συγγεκριμένα άκουσα ότι ο αριθμός νοσηλευομένων και θανώντων είναι ψέυτικος. Γι αυτό το ζήτημα θέλω να διερευνήσω εάν όντως ισχύει ή όχι. Έχετε καμιά ιδέα το πως θα μπορώ να το δώ αυτό το πράγμα;
 

 

 

Petran εξαιρετικό απλά.

 

Καλη η θετική σκέψη και διάθεση αλλά κάποιες φορές όντως απαξιώνεται και αγνοείται η εμπειρία κάποιου όταν η απάντηση είναι πάντα "να σκέφτεσαι θετικά" ή κάτι αντίστοιχο. Πραγματικά γαμιέται ο Δίας και στο λέει αυτό ο άλλος και η καταπίεση του συν τοις άλλοις να αισθάνεσαι υποχρεωμένος να χαίρεσαι κιόλας είναι όντως τοξική και μία τραγωδία από μόνη της.

 

Δυστυχώς ένα πολύ δικό μου άτομο έχει υιοθετήσει αυτή τη στάση ζωής τα τελευταία χρόνια και αισθάνομαι όταν μιλάμε ότι αν δεν είμαι χαρούμενη και ΑΠΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ ότι κάτι κάνω λάθος με τη ζωή μου.


Look keep on thinking positive εξάλλου God's got your back ;) So No prob.

Keep Calm
And trust God
He knows what's doing
(even before you get born)


Edited by pc_magas, 09 November 2020 - 00:22.


#90893 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 09 November 2020 - 10:24

Ποιά είναι η πηγή σου?

 

Εμβόλιο με 90% αποτελεσματικότητα!!!!!!!!!!!!!!!


Edited by Erudinam, 09 November 2020 - 18:46.

wdasa.png


#90894 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 09 November 2020 - 18:58

Ποιά είναι η πηγή σου?

Well είναι chatter που ακούω στο σπίτι μου. Έτσι γι αυτό θέλω να δω εάν ισχύει just to have a piece of mind calm.



#90895 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 09 November 2020 - 19:04

Δεν μπορούμε να ξέρουμε. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι.

 

 

διαβάστε εδω.

 

https://www.reddit.com/r/Glitch_in_the_Matrix/


Edited by Erudinam, 10 November 2020 - 15:53.

wdasa.png


#90896 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 November 2020 - 12:06

Συνάδελφος στο σχολείο βρέθηκε θετική μιας και έλειπε κάποιες μέρες. 3μερη καραντίνα μέχρι Παρασκευή σε μένα και κάποιους άλλους από στενές επαφές, όπως και στο τμήμα. Αντε μετά να λειτουργήσει το σχολείο ομαλά και οι γονείς με τα παιδιά να μην πανικοβληθουν.

Ευτυχώς που ζω μόνος και δεν είμαι υποχόνδριος με υγεία και καθαριότητα....και είχα μεριμνήσει να ψωνίσω για όλη την εβδομάδα κατά τύχη.

#90897 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 11 November 2020 - 13:40

Guys άκουσα και το άλλο. Ότι τα δεδομένα που δίνει ο ΕΟΔΥ είναι μαγειρεμένα και εσκεμένα κάνουν lockdown. Συγγεκριμένα άκουσα ότι ο αριθμός νοσηλευομένων και θανώντων είναι ψέυτικος. Γι αυτό το ζήτημα θέλω να διερευνήσω εάν όντως ισχύει ή όχι. Έχετε καμιά ιδέα το πως θα μπορώ να το δώ αυτό το πράγμα;




Look keep on thinking positive εξάλλου God's got your back ;) So No prob.

Keep Calm
And trust God
He knows what's doing
(even before you get born)


Σαν τον Aizen του Bleach ένα πράγμα; Έχει σχεδιάσει τη ζωή μας πριν καν γεννηθούμε; :P :P

#90898 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 11 November 2020 - 13:50

ποιοι απο εσας θα κάνουν από τους πρώτους πρώτους το εμβόλιο μολις είναι διαθέσιμο για μαζικό εμβολιασμό?


wdasa.png


#90899 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 11 November 2020 - 15:31

Συνάδελφος στο σχολείο βρέθηκε θετική μιας και έλειπε κάποιες μέρες. 3μερη καραντίνα μέχρι Παρασκευή σε μένα και κάποιους άλλους από στενές επαφές, όπως και στο τμήμα. Αντε μετά να λειτουργήσει το σχολείο ομαλά και οι γονείς με τα παιδιά να μην πανικοβληθουν.

Ευτυχώς που ζω μόνος και δεν είμαι υποχόνδριος με υγεία και καθαριότητα....και είχα μεριμνήσει να ψωνίσω για όλη την εβδομάδα κατά τύχη.

 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Περαστικά και στη συνάδελφο!


xbJ3b2w.jpeg


#90900 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 11 November 2020 - 15:32

ποιοι απο εσας θα κάνουν από τους πρώτους πρώτους το εμβόλιο μολις είναι διαθέσιμο για μαζικό εμβολιασμό?

 

Σίγουρα όχι εγώ. Για κανέναν λόγο. Η mono είχε κάποτε εξηγήσει την άποψή της επί του θέματος, η οποία συμπίπτει με τη δική μου.

 

 

 

edit: Η Mono μ'εκοψε  :terror2: 


Edited by Angel.tze, 11 November 2020 - 15:34.

8J90AKf.jpg

that's a dude!