Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93858 replies to this topic

#87871 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 16 November 2018 - 22:02

Η αληθεια κρυβεται παντα καπου στη μέση.

Αυτή η φράση οδηγεί στο να νιώσεις την οργή της mono.

(Που ξέρει τα martial arts κόλπα από τον Chuck Norris.)



#87872 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 17 November 2018 - 11:54

Αυτή η φράση οδηγεί στο να νιώσεις την οργή της mono.

(Που ξέρει τα martial arts κόλπα από τον Chuck Norris.)

Ισως να γινει stereo καποια στιγμη


ezgif.com-resize.gif


#87873 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 17 November 2018 - 15:05

Αυτό που ο pc magas με νιώθει όσο κανένας εδώ μέσα πρέπει να το κοιτάξει... Και εγώ να το κοιτάξω. Να κοιταχτούμε εμπάσει περιπτώσει αμφότεροι.

 

@LethalMike όταν ακούω μαλακίες με ακούνε σε stereo η αλήθεια είναι.


xbJ3b2w.jpeg


#87874 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 17 November 2018 - 23:10

Αυτό που ο pc magas με νιώθει όσο κανένας εδώ μέσα πρέπει να το κοιτάξει... Και εγώ να το κοιτάξω. Να κοιταχτούμε εμπάσει περιπτώσει αμφότεροι.

Μα τώρα ξέρω πως να σε πειράζω χωρίς να προκαλώ την οργή σου, μάλλον ξέρω να προκαλώ τον φόβο σου ..... γιατι κατοικώ στο μυαλό σου, είμαι κάτω απο το κρεβάτι σου..... είμαι στην ντουλάπα σου.



#87875 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 18 November 2018 - 00:34

Ωραία, όσο είσαι μέσα στη ντουλάπα μου δίπλωσε λίγο τα πουλόβερ.


xbJ3b2w.jpeg


#87876 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 18 November 2018 - 19:38

Ωραία, όσο είσαι μέσα στη ντουλάπα μου δίπλωσε λίγο τα πουλόβερ.

Μα δεν έχεις πουλόβερ, κάτι velcro βλέπω κάτι δερματινα βλέπω να είναι φύσκα η ντουλάπα σου WTF?!

Ποιον έγδαρες πάλι mono? ΟΕΟ?


Edited by pc_magas, 18 November 2018 - 19:39.


#87877 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 19 November 2018 - 17:22

ειδα οτι εχουν μπλοκαρει ενα ματσο streaming sites και torrent trackers...
σιγα το λαχανα, παρτε αυτο να μπειτε proxy σε 1second
FireX Proxy για firefox
ΥΓ: FireX


Edited by LethalMike, 19 November 2018 - 17:24.

ezgif.com-resize.gif


#87878 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 20 November 2018 - 20:39

μια βοηθεια παιδες γιατι στο συγκεκριμενο θεμα ειμαι ασχετος
ψαχνω λογο black friday τηλεοραση 4Κ 50''-55''.αποκλειστικα για ps4 pro και καμια ταινια απο pc.καναλια βλεπω μονο απο ote tv με δορυφορο.θεαση περιπου απο τα 3 μετρα.οπως ειπα δεν ειμαι γνωστης σε tv και ξερω μονο οτι θελω καλο hdr και χαμηλο input lag για το ps4 pro.στα extra αν μπορω να βλεπω και netflix απο την tv θα ειναι τελειο.budget μεχρι 500 e.δεν εχω κοληματα με μαρκες απλα να ειναι μια καλη τηλεοραση.ενα vfm.αλλωστε η μεταβαση θα γινει απο μια 43αρα lg hd ready το 2008.οποτε θα ειναι τεραστια η διαφορα στην εικονα στα ματια μου.εχω χασει την μπαλα αυτον τον καιρο και καθε βοηθεια δεκτη.


                                                                       


#87879 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 20 November 2018 - 22:50

Κοίτα σε γενικές γραμμές θα σου έλεγα μακριά από sony και curved μοντέλα. Θα τσεκάρω αύριο με ένα τύπο που έχουμε στη δουλειά και καλά προ στις τηλεοράσεις και θα σου πω.
rsrGbGx.gif

#87880 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 20 November 2018 - 23:29

Κοίτα σε γενικές γραμμές θα σου έλεγα μακριά από sony και curved μοντέλα. Θα τσεκάρω αύριο με ένα τύπο που έχουμε στη δουλειά και καλά προ στις τηλεοράσεις και θα σου πω.

γτ αυτο ?



#87881 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 21 November 2018 - 01:11

ρωτα τον μια και για τις hisense.βλεπω καλες προσφορες και καλες κριτικες και το σκεφτομαι σοβαρα.350 εβαλε μια ο γερμανος 50αρα.


                                                                       


#87882 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 November 2018 - 01:28

Καραπετσοβ για τα sony επείδη στη δουλειά είχαμε αρκετά προβλήματα και τα επισκευάζουμε συνέχεια, επίσης γιατί έχει σταματήσει να τις φτιάχνει η ίδια, από ότι έχω καταλάβει ειναι oem στην lg κι απλά περνάει το δικό της firmware. Όσα ανοίξαμε panel και πλακέτες γράφουν πάνω lg.

Για τις curved επείδη προσφέρουν καλή θέαση σε αυτούς που είναι πίτα κεντρο, αν βλέπεις κάτι με παρέα αυτοί στα πλάγια παίζει να μην βλέπουν καλά. Για το δεύτερο πιο πολύ εμπειρικά το λέω δεν εχω κάνει και καμιά μελέτη.
rsrGbGx.gif

#87883 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 21 November 2018 - 04:01

Δεν βρεθηκαν ναρκωτικα στον οργανισμο του Ζακ


ezgif.com-resize.gif


#87884 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 November 2018 - 09:45

 

Δεν βγήκε μόνο η τοξικολογική αλλά και το πόρισμα των ιατροδικαστών.

 

Link1 Link2


rsrGbGx.gif

#87885 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 November 2018 - 11:02

μια βοηθεια παιδες γιατι στο συγκεκριμενο θεμα ειμαι ασχετος
ψαχνω λογο black friday τηλεοραση 4Κ 50''-55''.αποκλειστικα για ps4 pro και καμια ταινια απο pc.καναλια βλεπω μονο απο ote tv με δορυφορο.θεαση περιπου απο τα 3 μετρα.οπως ειπα δεν ειμαι γνωστης σε tv και ξερω μονο οτι θελω καλο hdr και χαμηλο input lag για το ps4 pro.στα extra αν μπορω να βλεπω και netflix απο την tv θα ειναι τελειο.budget μεχρι 500 e.δεν εχω κοληματα με μαρκες απλα να ειναι μια καλη τηλεοραση.ενα vfm.αλλωστε η μεταβαση θα γινει απο μια 43αρα lg hd ready το 2008.οποτε θα ειναι τεραστια η διαφορα στην εικονα στα ματια μου.εχω χασει την μπαλα αυτον τον καιρο και καθε βοηθεια δεκτη.

 

Λοιπόν μην πάρεις την Hisense είναι όσες ίντσες έχεις και δεν θα "καταλάβεις" διαφορά στο 4Κ. Μου πε θα πρέπει να πας σε 55.

 

Αν θες, μου στειλε αυτό το θέμα αν θες να πάρεις pro tips

 

https://avclub.gr/forum/showthread.php/165922-%CE%91%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-TV-48-55-%CE%B9%CE%BD%CF%84%CF%83%CF%89%CE%BD

 

Στο θέμα είδα ότι παίζει αυτή η προσφορά που ικανοποιεί όλα τα κριτήρια

 

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/191577-samsung-ue55nu7023-55


rsrGbGx.gif