Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japanese Music Party


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#46 Alexiel

Alexiel

    Anime Freak

  • Members
  • 475 posts

Posted 18 June 2007 - 00:56

Γιατί να έχω εξεταστική :nanana::nanana::nanana: . Διαφορετικά θα είχα έρθει με τα 1000. Γιατί όλα τα καλά γεγονότα να συμβαίνουν όταν είμαι μακριά.

Θέλω να κλάψω :nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana::nanana:

Αχχ ξέσπασα.

Πάντως όποιος πάει να περάσει καλά, άλλο ένα πνεύμα είναι μαζί του :wis: .
Posted Image

#47 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 18 June 2007 - 01:27

σβήστηκαν ποστ και έγιναν τα κατάλληλα edit...

ΘΑ πάμε στις προβολές [Odin για σενα το λέω]

ΘΑ προσπαθήσουμε να κανονίσουμε να συναντηθούμε και με τα άλλα παιδιά [αν το θέλουν]


λοιποοοοόν...

λέμε για Τρίτη

θα πάει κανείς από πιο νωρίς [19.30 Ghiblies]

αλλιώς που θέλετε να συναντηθούμε και τι ώρα

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΑΚΙ/ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!

#48 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 18 June 2007 - 14:36

Εγώ έλεγα να πάω από πιο νωρίς αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος.

Posted Image


#49 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 18 June 2007 - 15:07

ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΑΚΙ/ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΝ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!


Συγγνώμη αλλά άκουσα από την φιλτατή Matsu ότι οι Yamato θα έρθουν εδώ Θεσσαλονίκη...Αλλά δεν ξέρω το ΠΟΥ θα παίξουν...Ξέρω ότι θα παίζουν αύριο.Αν κάποιος Θεσσαλονίκιος ξέρει γιαυτό ας ενημερώσει εδώ γιατί θέλω πολύ να πάω να τους ακούσω.


Φίλτατε DjDragon ποιο σημείο από το post του Spawn, που ήταν ακριβώς πριν το δικό σου, δεν κατάλαβες;:erk:
Ontopic: Εγω κατά 99,999999999999% θα είμαι εκεί!:wis:
Οπότε για να δούμε αν θα είναι και κανένας αλλος ή θα μείνω πάλι με τον Spawn παρέα (όχι ότι έχω κάποιο πρόβλημα με τον φανταστικό θειούλη Spawn!!!)
Λοιπόν, θείε αν δεν σε πειράζει παίρνω την πρωτοβουλία και δίνω το σημείο συνάντησης από τώρα και αυριο βλέπουμε ποσοι θα ερθουν από αυτούς που θα πουν ότι θα είναι εκεί...
Λοιπόν ρεμάλια το νου σας!!!:hihi2:
Συνάντηση στον σταθμό μετρό του Κεραμεικού στην έξοδο προς τεχνόπολη/γκάζι, όπου όταν ανεβαίνεις και τις τελευταίες κυλιόμενες σκάλες βγαίνεις σε ένα μικρό πεζοδρόμιο. Εκεί πιστεύω θα καταλάβουμε ότι είμαστε από το anime.gr αρκετά εύκολα όσοι δεν γνωριζόμαστε.(Θα βάλω τον θείο να φορέσει μία τεράστια afro περούκα που έχει για να ξεχωρίζει:bleh:)
Όσο για την ώρα βλέπουμε ποιοι θέλουν να πάνε από τις 19.30 στην προβολή των Ghiblis και ποιοι στις 21.30 στην προβολή Japanorama και συνεννοούμαστε καταλλήλως αργότερα σήμερα το βράδυ ή αύριο το πρωί στον παρόν thread.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#50 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 18 June 2007 - 15:48

συμμάζεψα λίγο το πέρασμα του τυφώνα-δράκου... Αν ψάχνεις τα ποστ είναι στις ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ δλδ. εκεί που έπρεπε να είναι εξ'αρχής... :erk:

φινγκοαπαυτούλη ΔΕ φοράω την αφάνα καλοκαιριάτικα...η μούρη μου υπάρχει σε διάφορες εκδόσεις ανά το φόρουμ και όποιος θέλει επικοινωνεί και με ΠΜ για λεπτομέρειες...

[πάλι τους δυο μας βλέπω και να καταλήγουμε για σουβλάκι στην Καπνικαρέας... :uhh:]

#51 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 18 June 2007 - 17:23

Δεν το βλέπω να έρχομαι τελικά παίρνω βαθμούς αυριο -.-...

Θα πουλάνε κανα CD ή τιποτα? Κρίμα θα είναι :

#52 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 19 June 2007 - 00:04

Εγω παντως αυριο θα σκασω μυτη κατα τις 10 μετα τη δουλεια και θα φοραω μια μπλουζα που μπροστα εχει το Matsu με hiragana και απο πισω το ιδιο με λατινικους χαρακτηρες...βρειτε με!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#53 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 19 June 2007 - 01:59

Όσο είμαι στην Μυτιλήνη και με εξαταστική...

Have fun people!
Posted Image

#54 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 19 June 2007 - 06:09

Τελικά τι ώρα λέτε να πάτε;Αν δεν πάει κανείς για Ghiblies θα έρθω κατά τις 21:00 αλλιώς θα έρθω μάλλον από νωρίς.

Posted Image


#55 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 June 2007 - 08:02

Εγω παντως αυριο θα σκασω μυτη κατα τις 10 μετα τη δουλεια και θα φοραω μια μπλουζα που μπροστα εχει το Matsu με hiragana και απο πισω το ιδιο με λατινικους χαρακτηρες...βρειτε με!



μπες με την πλάτη γιατί δεν έχω λεξικό πρόχειρο... :nanana:


Τελικά τι ώρα λέτε να πάτε;Αν δεν πάει κανείς για Ghiblies θα έρθω κατά τις 21:00 αλλιώς θα έρθω μάλλον από νωρίς.


βλέπω σε βασανίζει αρκετά αυτό [για να κάνεις ποστ στις 7 το πρωί... :OMG3:]

προσωπικά δεν έχω τπτ να κάνω εκείνη την ώρα και σχολάω νωρίς σήμερα [στις 16.00]. Αν ψηθεί και κανένας άλλος [FIIIIIIIIIIIIIIIIINGGOOOOOOOOOOOOOO....] πάμε από νωρίς...

#56 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 19 June 2007 - 09:17

σημερα η μεγαλη μερα λοιπον... αντε καλα να περασετε, και να κανετε παραπονα αν δεν βαλει ο DJ μπολικη Ayu..

και μην ξεχνατε... ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!! :wooi2::wooi2::wooi2:
Posted Image

#57 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 June 2007 - 10:56

λοιπόν με μια πρώτη συννενόηση...

Εγώ , Φίνγκος και Odin [one-eyed god κτλ κτλ] συναντιόμαστε 19.15 [επτά και τέταρτο για όσους έχουν ρολόι με δείκτες :D] στάση ΜΕΤΡΟ Κεραμείκος, έξοδος Γκάζι/Τεχνοπολις

Ψάχνετε για 3 αψηλούς ο ένας με κοτσίδα [τεντημπόης] οι άλλοι νορμάλ. [όσο γίνετε]

θα έρθει κανείς να περιμένουμε?

#58 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 19 June 2007 - 13:04

λοιπόν με μια πρώτη συννενόηση...

Εγώ , Φίνγκος και Odin [one-eyed god κτλ κτλ] συναντιόμαστε 19.15 [επτά και τέταρτο για όσους έχουν ρολόι με δείκτες :D] στάση ΜΕΤΡΟ Κεραμείκος, έξοδος Γκάζι/Τεχνοπολις

Ψάχνετε για 3 αψηλούς ο ένας με κοτσίδα [τεντημπόης] οι άλλοι νορμάλ. [όσο γίνετε]

θα έρθει κανείς να περιμένουμε?


Κατά 89,9864535435789% εγώ θα έρθω.(μην ρωτήσετε πώς έβγαλα το νούμερο).

Posted Image


#59 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 19 June 2007 - 13:41

Εγω θα παω μαλλον με ενα admin απο jmusic και με Gio,Shadow,Vetus...θα παμε με τραμ και μετα λογικα περιπατος...αμα λαχει και σας πετυχουμε παμε μπουλουκι:wis:

#60 george

george

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 19 June 2007 - 15:05

Εγω θα παω μαλλον με ενα admin απο jmusic και με Gio,Shadow,Vetus...θα παμε με τραμ και μετα λογικα περιπατος...αμα λαχει και σας πετυχουμε παμε μπουλουκι:wis:


Ποιον admin? o_O?