Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japanese Music Party


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#16 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 15 June 2007 - 16:26

για πότε λέτε να πάτε;

#17 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 15 June 2007 - 17:02

Εγώ λέω να πάω από νωρίς.Από τις 19:00-20:00.

Posted Image


#18 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 16 June 2007 - 16:21

σήμερα [αν δεν κάνω λάθος] έχει ghost in the cell... Θα πάω μια βολτίτσα με Fingolfin... αν ενδιαφέρεται κανένας άλλος και θέλει να συναντηθούμε ας ρίξει ένα ΠΜ να μάθει λεπτομέρειες...

#19 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 16 June 2007 - 17:57

Εγώ δεν παίζει να έρθω...έλεος...πλησιάζουν οι εξετάσεις και θα διαβάζω αυτήν την βδομάδα για να περάσω το 2ο εξάμηνο...Καλά να περάσετε κάτω τυχεράκηδες...
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#20 sarasbaati

sarasbaati

    be all at sea

  • Members
  • 20 posts

Posted 16 June 2007 - 18:27

παιδιά γνωρίζουμε τι ώρα πάνω κάτω θα προβάλλεται το Ghost In The Cell?
α! κι όπως ρωτήθηκε και παραπάνω, πληρώνεις εισιτήριο για τις προβολές;
"No, you don't get it, thats why I'm telling you. You think you get it, which isn't the same as actually getting it. Get it? "
Posted Image

#21 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 16 June 2007 - 18:44

Εγώ δεν παίζει να έρθω...έλεος...πλησιάζουν οι εξετάσεις και θα διαβάζω αυτήν την βδομάδα για να περάσω το 2ο εξάμηνο...Καλά να περάσετε κάτω τυχεράκηδες...

DjDragon welcome back from the banned world...and be a good boy this time, ok?:thatsit:
From your post i see that you really are back for real!!!:kill4u:
Spoiler:


παιδιά γνωρίζουμε τι ώρα πάνω κάτω θα προβάλλεται το Ghost In The Cell?
α! κι όπως ρωτήθηκε και παραπάνω, πληρώνεις εισιτήριο για τις προβολές;

Στις 9.30
Και όπως απαντήθηκε παραπάνω, όχι δεν πληρώνεις.(αν και δεν το απάντησα εγώ και δεν μπορώ να είμαι απόλυτα σίγουρος).
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#22 sarasbaati

sarasbaati

    be all at sea

  • Members
  • 20 posts

Posted 16 June 2007 - 18:46

ευχαριστώ. θα πάω και θα ενημερώσω αν είναι.
"No, you don't get it, thats why I'm telling you. You think you get it, which isn't the same as actually getting it. Get it? "
Posted Image

#23 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 16 June 2007 - 18:53

Α και για να σας βοηθήσω να μας βρείτε εμένα και τον θείο Σπόνη, θα φοράω μία μπλούζα που θα γράφει... i'm with stupid->
Spoiler:

Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#24 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 16 June 2007 - 19:13

μπα φόρα με τον Πατρικ εσύ για να φορέσω εγώ με τον Μπομπ... :hahaha:

ξεκινάω ...

#25 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 16 June 2007 - 19:41

Ολοί εσείς η τυχεροί που θα πάτε.....:emptyonexg1::emptyonexg1:
βγάλτε και καμιά φωτογραφία και βάλτε την στο club να πάρουμε και εμείς οι πιο άτυχοι μια ιδέα:blingeye2::blingeye2:

(ειδικά αν έχει ντυθεί καποιός):lovulovu::lovulovu:

Πραγματικά δεν πιστεύω οτί θα το χάσω
:nanana::sadist:
Posted Image

#26 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 16 June 2007 - 19:45

και εγω βλεπω να το χανω.. η δουλεια ειναι πολυ και κρισιμη αυτες τις μερες, και θα πρεπει να τρεχω σαν τον Βεγγο στα intercity πηγαινε-ελα για να προλαβω 2 ωρες απο το παρτυ...

που ειναι ο θαλαμος του Doctor Who οταν τον χρειαζεσαι????? :erk:
Posted Image

#27 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 16 June 2007 - 20:58

που ειναι ο θαλαμος του Doctor Who οταν τον χρειαζεσαι????? :erk:


'Η το Shinkansen.

Posted Image


#28 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 16 June 2007 - 22:18

Fck σήμερα είχε gits, καλά αύριο έχει το ποιο βαρύ innocense, ρε περάστε και από την έκθεση της Βαβέλ δίπλα, αν και χτές που πήγα δεν έλεγε και πολλά συν 2ε η μπύρα κουτάκι :uhh::uhh::uhh:
rsrGbGx.gif

#29 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 17 June 2007 - 00:41

Για πότε λέτε να τελιώνει, ή τουλάχιστον να αρχίζουμε να το σπάμε... Γιατί πρέπει να προλάβω ηλεκτρικο και λεωφορίο >__<

#30 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 June 2007 - 00:59

Δε ξέρω αλλά πιστεύω μετά τις 12.(ίσως πολυυυυυυύ μετά τις 12)Βέβαια ίσως να λέω και βλακείες.Ας πει και κάποιος άλλος που ξέρει καλύτερα.Μπορείς να πάρεις και ταξί για το γυρισμό εκτός αν τα φοβάσαι.(ή είναι πολύ μακριά και δεν θέλεις να σου κοστίσει ο κούκος αηδόνι)

Posted Image