Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japanese Music Party


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#31 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 17 June 2007 - 02:21

Μένω Ανοιξη και είναι λίγο δυσκολο να γυρίσω με ταξί -.-

(Θα είμαστε ολοι μαζι φαντάζομαι δεν θα βαρεθώ... οχι τιποτα άλλο αν φερω κανα φίλο θα μου το κοπανανε για μια ζωη -_-...)

#32 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 17 June 2007 - 11:21

Χεχε...παιδακια θα χαρω να σας γνωρισω, αλλα δεν εχω ιδεα πως μπορουμε να βρεθουμε...το μονο που μπορω να σας πω ειναι οτι θα ειμαι παρεα με μια τυπισσα με σκουλαρικι στο φρυδι, τα μισα μαλλια κοκκινα και τα αλλα μισα μαυρα...αλλα πιστευω πως θα σκασουν μυτη πολλα τετοιου στυλ ατομα, οποτε ειναι λιγο πακετο...απο την αλλη, μπορω να φιλοτεχνισω..:hahaha:... μια μπλουζα με το nick απο δω, και οποιος το δει, το ειδε...κατα τα αλλα, οπως εχω ξαναπει, υπαρχει η μαπα μου σε φωτο εδωπερα, οποτε μπορει καποιος να με αναγνωρισει..αλλα θα ηταν καλη ιδεα να φορουσαμε ολοι κατι σαν διακριτικο, για να γνωριστουμε, οσοι δεν γνωριζομαστε...:wooi2:
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#33 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 17 June 2007 - 11:49

Η καλύτερη ιδέα θα ήταν να δώσουμε όλοι ένα σημείο ραντεβού κάπου αλλού εκεί κοντά και να βρεθούμε εκεί όπου θα καταλάβουμε γρηγορότερα και καλύτερα ότι είμαστε από το forum:riiight:.
Πάντως σήμερα εγώ δεν μπορώ.
Κάποια άλλη μέρα (την τρίτη μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον το πρόγραμμα) θα μπορέσω πιθανότατα.
Ένα καλό σημείο για συνάντηση θα ήταν ο σταθμός μετρό του Κεραμεικού στην έξοδο προς τεχνόπολη/γκάζι, όπου όταν ανεβαίνεις και τις τελευταίες κυλιόμενες σκάλες βγαίνεις σε ένα μικρό πεζοδρόμιο. Εκεί πιστεύω θα καταλαβαίναμε ότι είμαστε από το anime.gr αρκετά εύκολα.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#34 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 June 2007 - 12:08

Τι ώρα λέτε να πάτε περίπου την Τρίτη;

Posted Image


#35 george

george

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 17 June 2007 - 12:15

Για πότε λέτε να τελιώνει, ή τουλάχιστον να αρχίζουμε να το σπάμε... Γιατί πρέπει να προλάβω ηλεκτρικο και λεωφορίο >__<


ερμ αρκετά μετα τις 12.. μπορείς να κάτσεις μεχρί τις 5 να πάρεις το πρωινό χεχε..:try:

#36 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 June 2007 - 12:19

ερμ αρκετά μετα τις 12.. μπορείς να κάτσεις μεχρί τις 5 να πάρεις το πρωινό χεχε..:try:


Αν σερβίρετε και πρωινό δεν το συζητάμε όλοι καθόμαστε και μέχρι τις 10:00:hihi2:Αλήθεια από τι ώρα θα δέχεστε επισκέπτες;

Posted Image


#37 george

george

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 17 June 2007 - 12:28

Αν σερβίρετε και πρωινό δεν το συζητάμε όλοι καθόμαστε και μέχρι τις 10:00:hihi2:Αλήθεια από τι ώρα θα δέχεστε επισκέπτες;


xaxa, το πρωινό τρένο!:P

21:00 έχουμε πει.οπότε από τις 21:00 κ μετά.. στις 21:30 θα έχει κ προβολή japanorama στην διπλανή αίθουσα.. για όποιον ενδιαφέρεται ^_^

#38 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 June 2007 - 12:37

xaxa, το πρωινό τρένο!:P

21:00 έχουμε πει.οπότε από τις 21:00 κ μετά.. στις 21:30 θα έχει κ προβολή japanorama στην διπλανή αίθουσα.. για όποιον ενδιαφέρεται ^_^


Την είπα τη μ... μου.Πάει κατευθείαν για Hall of Fame.Η προβολή των Ghiblies πιο πριν ισχύει ε;Ή ακυρώθηκε;

Posted Image


#39 george

george

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 17 June 2007 - 12:48

Την είπα τη μ... μου.Πάει κατευθείαν για Hall of Fame.Η προβολή των Ghiblies πιο πριν ισχύει ε;Ή ακυρώθηκε;


Ισχύει, αν κ δεν είμαστε εμείς υπεύθυνοι για αυτό..

#40 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 17 June 2007 - 16:21

Λίγο δύσκολο να φέρω φιλες παιδια θα μου το χτυπάνε μια ζωη ΧDDD! Σα δεν ντρέπεστε πάντως 16 χρονών κοριτσάκια :bleh:!!

Μαλλον θα έρθω με συγκοινωνια και θα με έρθει να με παρει η αδερφή μου. Το πολυ να σας χτυπάω την πλάτη ρωτώντας "είσαστε απο το anime.gr??" lol!

#41 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 June 2007 - 16:27

Λίγο δύσκολο να φέρω φιλες παιδια θα μου το χτυπάνε μια ζωη ΧDDD! Σα δεν ντρέπεστε πάντως 16 χρονών κοριτσάκια :bleh:!!

Μαλλον θα έρθω με συγκοινωνια και θα με έρθει να με παρει η αδερφή μου. Το πολυ να σας χτυπάω την πλάτη ρωτώντας "είσαστε απο το anime.gr??" lol!


Γιατί Yuna 16 χρονών είσαι;:nanana:Νόμιζα ότι είσαι μεγαλύτερη:deadga6:Φέρε καμιά φίλη της αδερφής σου τότε:hahaha:

Spoiler:

Posted Image


#42 george

george

    Starting...

  • Members
  • 12 posts

Posted 17 June 2007 - 21:18

btw εφτίαξα ένα πρόχειρο χάρτη για όσους δεν ξέρουν πoυ πέφτει το Bios. XD  μη γελάσετε :p

http://party.jmusic.gr/map.jpg

#43 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 17 June 2007 - 21:37

Θα σκεφτόμουν να έρθω αλλά είναι τα γενέθλια μου. Too bad for you.

#44 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 17 June 2007 - 22:46

Για να επανελθουμε στο θεμα,μπορει να περασω τις επομενες μερες αν παιξει καμια προβολη,αρκει να προηγηθει η καταλληλη συνεννοηση.
Θειο για σενα το λεω:hahaha:

#45 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 17 June 2007 - 22:48

Την τριτη θα παω και γω εκει να δω τι παιζει...Ελπιζω να αξιζει τον κοπο^^