Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Γενική συζήτηση για τον στρατό


  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#271 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 13 March 2016 - 13:52

Νομίζω ότι απο την στιγμή που σου έχουν δώσει το οκ, δεν θα έπρεπε να σε απαχολεί η σελίδα της στρατολογίας αν και σε καταλαβαίνω. Κάθε μέρα μπαίνω μήπως και άλλαξε κάτι αλλά τίποτα.

Εμένα να μου δώσουν αναβολή όταν μου πρώτο ήρθε το χαρτί ίρθε στα ΚΕΠ μετά την ΗΜ/ΝΙΑ Παρουσίασης.



#272 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 15 March 2016 - 23:33

Τελικά πήρα την αναβολή, αν και το στάτους στην ιστοσελίδα της στρατολογίας παραμένει το ίδιο. Θα το γνώριζα νωρίτερα αν δεν είχα αλλάξει αριθμό καθώς με ενημέρωσαν πως μου είχαν στείλει ενημερωτικό μήνυμα.



#273 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 20 February 2018 - 23:40

Και για όσους δεν έχουν πάει ακόμα, τα νέα είναι δεν είναι και τόσο ευχάριστα.

 

https://tinyurl.com/y6vb8clu

 

κοινώς δεν έχει πια εκπαίδευση στο κέντρο, κατευθείαν σκοπάνθρωπος στα σύνορα.  :dazed:


rsrGbGx.gif

#274 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 21 February 2018 - 15:23

μπα σκοπια με το καλημερα ειναι αδυνατον, αν και ακομη δεν εχουν εφαρμοσει κτ τετοιο τα κεντρα λειτουργουν κανονικα



#275 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 21 February 2018 - 16:33

Ποιος χέζει τα σύνορα, εγω θέλω να καταταγώ στον σκοπιανό στρατό, έτσι για να κάνω σπάσιμο στους μεγαλοαλεξανδρομακεδώνες!


フカフカ

#276 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 February 2018 - 17:55

Λογικά θα σου κάνουν την εκπαίδευση των δύο εβδομάδων, ορκομωσία, 1η βολή και σκοπέτο. Σούμα 3 με 4 βδομαδες ήδη στα σύνορα χωρίς το όλο processing.
rsrGbGx.gif

#277 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 21 February 2018 - 18:05

oh well...έχω κανα 2 χρονια ακόμα, μπορεί να ναι ακόμα χειρότερα ως τότε. XD ή να χει καταρρεύσει το κράτος ως τότε, πότε δεν ξέρεις!  :dazed:  :kakaka:


フカフカ

#278 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 February 2018 - 18:09

Και να καταρεύσει θα πας. :)
rsrGbGx.gif

#279 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 21 February 2018 - 18:34

1η βολη 30/10



#280 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 February 2018 - 22:53

Για θύμισε μου είναι καλό αυτό ή μπα; 


rsrGbGx.gif

#281 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 23 February 2018 - 20:20

Παίδες η λύση είναι μια ΚΥΠΡΟΣ καλές κονάδες καλό φαϊ (σεφταλιές στο φυλάκιο η χειρότερη) καλές εξόδους (με εξαίρεση την 188ΜΜΠ ποθ με το φτου εμπλοκή) καλά λεφτά (το συμαντικότερο). Νε μεν υπάρχει πιθανόιτητα εμπλοκής αλλά οι έξοδοι είναι επικές και σε σχετική κοντινή απόσταση απο την Παραλία (ειδικά για Λάρνακα :P )

 

Σημείωση: Μακριά απο μλκιες στα λελέ και φας καμιά κράτηση, δεν λέει ειδικά που αρχίζει το 1-1.

 

Βέβαια στην περίπτωση μου το netbook αποδείχθικε επικό που όλες τις σειρές τις έβλετα στο wi-fi του costa cofee. Έτσι μου έμειναν λεφτά για να πάρω καμιά κάρτα γραφικών :P .



#282 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 25 February 2018 - 17:39

Για θύμισε μου είναι καλό αυτό ή μπα; 

 

Δεν εχει και πολυ σημασια γτ ετσι κι αλλιως σε ολα τα ατομα που ριξαν το ιδιο αποτελεσμα βαλαν στις καρτελες για να ξεμπερδευουν



#283 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 26 February 2018 - 22:18

ελληνικα στρατα ποιοτητα