Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Hall Of Fame


  • Please log in to reply
577 replies to this topic

#61 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 10 March 2007 - 19:50

Με τσαντίζει η γκόμενα απο το Fruit Basket!! Είναι τόσο ελεεινά καλή που θα έκανε τον Ιησού Χριστο να φαίνεται σαν κατα συρροήν δολοφόνος! Δηλαδή άμα την σαπίσεις στο ξύλο και τις σκοτώσεις όλη της την παρέα είναι ικανή να πεί... ναι...σε καταλαβαίνω!



ακόμη γελάω.. μου άρεσε πολύ αυτό το σχόλιο

#62 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 10 March 2007 - 20:56

Sorry μάγκες αλλά η Misa είναι τίγκα hot!Αν ήμουν anime θα την πέρναγα σουβλάκι!! Αλλά δεν είμαι! κατάρα!!!Πέρα από την πλάκα όμως ο Light παίζει σοβαρά να είναι λουμπίνα! Όσο έξυπνος και να είναι κάποιος, οσες στροφές και αν παίρνει το εκνευριστικά έξυπνο μυαλό του για να μήν γουστάρει τέτοιο μωρό και γενικά οποιαδήποτε γκόμενα πρέπει η να έχει ορμονική διαταραχή και να είναι τίγκα ασέξουαλ η τόσο αδερφάρα που δεν πάει άλλο!

Ενταξει,μετα απο αυτο ολα τα post φαινονται φτωχα:rofl::lol:

ΥΓ.Το παραπανω ειναι προιον μονταζ ενω με bold βλεπετε τα highlights της αγωνιστικης:bleh:


ΥΓ 2.Και για να μην κανω αλλο post,απο τον ιδιο:

Φίλε άσε μην πετάξω το bankai μου έξω και σφάξω κόσμο εδω πέρα!!! Δεν έχει μόνο ο Ichigo μαύρο bankai... και ξέρεις τι λένε για αυτούς που το έχουν μαύρο το bankai ε;;;



#63 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 15 March 2007 - 14:54

Δεν στην λέω αλλα γνωρίζω πολλά από μουσική και είμαι αληθινός παραγωγός και DJ. :/


Επέτρεψέ μου να αμφιβάλλω διαβάζοντας τα παρακάτω :despair:



Tchaikowsky ?? Συγγνώμη αλλά ο Τσαικόφσκι είναι γνωστός κλασσικός πιανίστας απο το 1825 και δεν νομίζω να είναι το έργο του αυτό...αν εννοείς την μουσική τότε αυτόν θα λες.


Hey Mr. DJ put the record on...

Tchaikovsky ε? γκουχου γκουχου... http://en.wikipedia.org/wiki/Pyotr_Ilyich_Tchaikovsky

πρόσεξε την ημερομηνιά [1840] και την ιδιότητα [composer - συνθέτης]. Δε θέλω να στην πω αλλά μου αρέσει να ακριβολογούμε όταν μιλάμε για άτομα και μάλιστα μπορούμε να βρούμε πληροφορίες τοοοοοοσο εύκολα πια...




Δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ άλλο :rofl:. DjDragon, αν δεν έχεις κάτι να πεις μην μιλάς :lol:

E5VV38U.jpg


#64 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 16 March 2007 - 20:01

Ατάκα ξαδέρφης μου μετά απο τους 300:


Spoiler:


:respect::rofl:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#65 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 19 March 2007 - 16:18

Δηλαδή οι ιάπονες δεν χρησιμοποιήσανε ποτέ χάλκινα όπλα?
Και ποιο παλία πώς πολλεμούσαν? Με ρόπαλα


Ελπίζω να μην με κυνηγάει με το ρόπαλο μόλις το δει.><

#66 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 30 March 2007 - 13:20

ΜΙΣΩ το συνεργείο της Δεής ><

Ε,νταξει,πανω στα νευρα μας λεμε και κανα ακυρο:laugh:

#67 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 31 March 2007 - 01:25

Επειδη οπως εχει ξαναειπωθει,δεν πολυασχολουμαστε με την gallery,για να αρχιζουμε σιγα σιγα...
/δολωμα


τσίμπησα


έ αφού είσαι ψάρι...


Ιχθύς ftw


Όπως λέει και ο Dante

Αυτά τα posts είναι ανεκτίμητα :rofl:


E5VV38U.jpg


#68 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 31 March 2007 - 05:31

ναι ρε ξεθαρέψαν και αυτοί και βάζουν Public Hair
η παλιά νομοθεσία καραργήθηκε εδώ και καιρο


Public???

Just the way I like them : : :



Eri ftw...:rofl:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#69 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 31 March 2007 - 19:56

OK. ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ.

my sweetie gunslighter girl it doesn't mind about what happens to this pc...not they mess him up but they might destroy this pc in conclusion of being lost some data in it :P i know it's not very simple but it's quite an useful help...

For the x2 post no worries about that...we already know there are lots of problems this period of century with the internet and the servers and so... ;)

BTW i'm chilled guy...and i know it's not a contest...i'm trying to help this fellow from being tired of every progress they suggested to him ;)

so don't worry my sweet :love:



#70 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 04 April 2007 - 08:14

με ενοχλει o ichigo απο πλιτς


Πλίτς εσύ

Έχω παρατήσει πάρα πολλά Άνιμε... Δεν με νοιάζει το "ίσως γίνει καλό μετά". Βλέπω Άνιμε για να διασκεδάσω/μάθω, όταν τίποτα από τα δύο δεν καταφέρνω, απλώς δεν αξίζει να συνεχίσω. Ορισμένα παραδείγματα.

Mushi-shi - Ίσως το συνεχίσω κάποια στιγμή
Love Hina - Ίσως το συνεχίσω σε κάποια άλλη ζωή
DragonBall / Z/ GT - Ούτε σε άλλη ζωή


Και περίπου το τριπλάσιο αυτής της λίστας.



#71 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 07 April 2007 - 17:13

Από συζήτηση που είχε με έναν ποκεμανιακό(βρείτε τον μόνοι σας) φορουμίτη στο msn:

Ο χρήστης ...(ποκεμανιακός) λέει:
από τη στιγμή που θα γενηθεί το Pokemon, μέχρι και τη στιγμή που θα πεθάνει είναι τα ίδια
Ο χρήστης Kira(εγώ) λέει:
πεθαινουν τα ποκεμον?
Ο χρήστης ... λέει:
"πεθαίνουν"
Ο χρήστης ... λέει:
εντάξει
Ο χρήστης ... λέει:
όταν πεθάνει η κασσέτα
Ο χρήστης ... λέει:
ή εσύ

#72 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 13 April 2007 - 12:38

Το παρον post ερχεται για να δειξει το πως τα μελη του παροντος forum,δεν αρκουνται μονο στις βαθυστοχαστες συζητησεις που λαμβανουν χωρα στα διαφορα threads,αλλα συνεχιζουν και εκτος forum (και συγκεκριμενα στο msn) να κανουν εκτενεις διαλογους,με πλουτο αποψεων,και αρτια επιχειρηματολογια.
Οι διαλογοι παρουσιαζονται σε screenshots για μεγαλυτερη πιστοτητα.
Ιδου:

Spoiler:


Spoiler:


#73 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 13 April 2007 - 19:41

Spoiler:


:whistling:
Spoiler:


#74 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 16 April 2007 - 18:13

Μία στροφή στον τομέα των videogames :wis:

Ναι παιχνίδι είναι το Blue Dragon από την κονσόλα Nindendo. Το διάβασα σε περιοδικό και είδα και trailer του και δεν μου άρεσε και τόσο...Θύμιζε πολύ Zelda

Υπάρχει και το Dragonball Z: Budokai 1+2+3+4 σε PS2 +PS3 !!

Spoiler:

E5VV38U.jpg


#75 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 17 April 2007 - 16:00

Φανταζεστε μια εκστρατεία Σπερμοδοσίας στα σχολεία?

θα χε λυθεί το πρόβλημα της υπογεννητικότητας στην Ελλάδα.

Hah0ah0a0ha0h0ah0a0ah

:rofl::rofl::rofl:
Και που να πιάσει και τους φαντάρους...που τους κατηγορούνε ότι δεν καθαρίζουν καλά τις στρατιωτικές εγκαταστάσεις...
Οι τουάλετες είναι κάτασπρες και οι σκοπιές σωβατισμένες...:greece:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image