Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Hall Of Fame


  • Please log in to reply
577 replies to this topic

#46 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 19 February 2007 - 20:02

Sorry αλλά δεν άντεξα:

Σας συμβουλέυω όλους εκτός από το να βλέπετε anime να παίζεται και Lineage II. :greece:


PS. Ο ΛΑΟΣ ΑΠΑΙΤΕΙ LORD OF THE TROMPONI.

#47 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 19 February 2007 - 21:30

Έχω το Lord of the Tromponi στα χέρια μου, αλλά λοιπάμε να εκτεθεί πάλι o john_vla... :
Πραγματικά πάντως έχει χαθεί. Παλιά είμασταν φίλοι, έχω να τον δώ στο MSN τουλάχιστον 2 χρόνια και σε φορουν έχει να μπεί ακόμα περισσότερο καιρό... :

~~WARNING POST~~
http://www.youtube.com/watch?v=NZR4EXFPUxc

NOT MY FAULT THAT SOMEONE ALREADY UPLOADED IT ON YOUTUBE! :

oR4yYRl.gif


#48 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 22 February 2007 - 00:45

συζήτηση φίλης μου στο msn το γράφω επειδή η κοπέλα έχει συναναστραφεί με ένα παλίο μέλος του forum μας μη ενεργό τωρα

Lisa Hayes says:
mipws na sou gnorisw egw
Lisa Hayes says:
kanenan apo to forum mas
Πεντε και σταγονες says:
OXI ALLOI ANIMAKIDES
einai ethistikoi

προς τιμήν των αγοριών του forum μας

#49 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 22 February 2007 - 09:32

Αν το θες για το κινητό σαν 3g ήχο τότε υπάρχει ένα πολύπλοκο πρόγραμμα

Το mp3to3g κάπως έτσι

Άμα θες να κόψεις το mp3 ολόκληρο για ένα μικρό σημείο θες το

Cubase SX 3 (ΑΚΡΩΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)



omg .
Nαι και για να κοψεις τα νυχια σου παρε ΜΠΑΛΝΤΑ(ακρως επαγγελματικο εργαλειο).
τι αλλο θα ακουσω...


PoM σε τρελή φόρμα... :D

#50 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 23 February 2007 - 08:15

[βαρεμαρα 8 το πρωι mode on]

Eπίσης, τώρα τελειώνω ένα script που ενεργοποιεί το auto-ban για χρήστες που βρίζουν τα πολυαγαπημένα μας στρουμφάκια...:bleh:

dante80 classic.


Meres.Me lene Mario kai eimai apo th Dafnh Athinas.Asxoloymai me video games,biblia,moysikh,tainies,apeiroys kafedes kai tsigara kai alla polla.Parakoloytho anime edo kai xronia alla h arxh egine me to area 88.Ta goystaro oso th Gianna(poly dhladh) alla opos kai me th Gianna etsi kai me ayta troo htta an pao na bro na agoraso.ayta.Sas latreyo

MAYHEM
απλα διαβαστε ξανα και ξανα αυτα που εχω κανει bold.:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

[βαρεμαρα 8 και τεταρτο το πρωι mode off]


βρυκολακιασμα FTW!!!!~~!

Posted Image


#51 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 23 February 2007 - 19:28

Αν άκουσα καλά εκεί έχει ωραίες γκόμενες...Όταν τελειώσεις τη θητεία σου φέρε και καμία και για εμάς που δεν έχουμε...


Όσοι πάνε στρατό είναι που γουστάρουν να χτυπάνε τα κορίτσια και τα σχετικά...αλλα λίγο μάθημα ξύλου θα τους συνεφέρει λίγο από το να κάνουν βλακείες στα κορίτσια. :lol:



:greece:

E5VV38U.jpg


#52 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 24 February 2007 - 05:22

Τα δικά μου γενέθλια είναι 15 δεκεμβρίου 1983 και ώρα 15:15:15

DjDragon


WTF...

Posted Image


#53 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 February 2007 - 14:59

Psycold καλωσήρθες στην παρέα μας...σε παρακαλώ μην γράφεις αν γίνεται με gr33klish καθώς έχουν απαγορευτεί στο forum μας...



επισης εχει απαγορευτει η χρηση χασις,Skunk,πρεζας,Μπιου,κεταμινων,αμφεταμινων,LSD,κοκαινης,magic mushrooms,MDMA και αλλων ουσιων.
οπως και η ερωτικη επαφη με ενα και μονο ατομο (απο 4 και πανω) ,και με ατομα που δεν φτανουν τα αντιστοιχα standards ομορφιας που εχουμε θεσπισει σαν community(βλεπε Briana Banks,jolie,belucci και πανω).



:shutup::shutup::shutup::shutup::shutup::shutup::shutup::shutup:

#54 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 24 February 2007 - 21:03

Καλύτερα αυτοκτόνα πριν πας στρατό γιατί εκεί θάνατο θα συναντήσεις.


OMG! :despair:

O DjDragon βρίσκεται στο σωστό δρόμο για να γίνει ένας από τους έμπιστους σκλάβους του Jimfit. Keep up the good work!

Με χαρά σας ανακοινώνω ότι πέρα από την αναζήτηση βρήκα και κάτι καινούργιο...

Είναι ένα...
Βασισμένο στην ομώνυμη κονσόλα...
Είναι επικό...
Είναι φαντασίας με ξωτικά και ανθρώπους και δαίμονες...


ΤΟ............




LEGEND OF ZELDA !!!!!!!!!!!


Και είναι 13 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΉ ΣΕΙΡΑ !!!!!!!!


DjDragon's KILLING SPREE!!

#55 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 28 February 2007 - 22:15

ψαρεύοντας μια πάπια...

Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
επεστρεψα, εισαι εδω?
Ο χρήστης Phantom λέει:
όχι
Ο χρήστης Phantom λέει:
Πλάκα κάνω, εδώ είμαι
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
γιατι σε 8ελω για σοβαρο θεμα...
Ο χρήστης Phantom λέει:
Οκ
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
καθεσαι καλα στην καρεκλα σου?
Ο χρήστης Phantom λέει:
κάθομαι
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
επειδη εχω χασει μερικα επεισοδια θελω να με φωτισεις εσυ λιγο
Ο χρήστης Phantom λέει:
Αν μπορώ
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
πιστευω οτι εισαι ο καταλληλος ανθρωπος και με τις κατάλληλες γνωσεις
Ο χρήστης Phantom λέει:
Για πε
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
ποιο ειναι το φαβορι για να στείλουμε στη eurovision?
Ο χρήστης Phantom λέει:
Μισό, ψάχνω το κατάλληλο Emotic να σου στείλω
Ο χρήστης 8eios Sponis λέει:
θα αναπαριστα τον διαγωνιζόμενο?
Ο χρήστης Phantom λέει:
όχι, απλά ψάχνω κανένα εντελώς καμμένο, επειδή με έκανες να χάσω 2 λεπτά από την ζωή μου

#56 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 03 March 2007 - 17:09

Εμένα με καλύπτει σίγουρα το devil may cry και καλά άκουσες. Το παιχνίδι το έπαιξα πριν λίγο καιρό και ήταν και γάμω...Το Devil may Cry ως παιχνίδι ήταν 3d person role playing στο στυλ του Legacy of Kain: Defiance και μιλούσε για τον κυνηγό των Βαμπιρς(αυτός στην εικόνα) που τα σκότωνε με κινήσεις από το σπαθί του και το μεγάλο όπλο του και με πολλά ακροβατικά.Για να δούμε αν λέει το anime μίας που είναι φτιαγμένο από τους δημιουργούς του Death Note.Σίγουρα θα σατανιστώ άγρια !!




DjDragon.-

Posted Image


#57 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 03 March 2007 - 18:05

Ο DjDragon συνεχίζει ακάθεκτος:

Αν πιστεύεις ότι θα το περιμένεις για μούφα κάτσε να βγεί και βλέπουμε.
Είσαι να βάλουμε στοίχημα ? :P

Αμά το Devil May Cry βγεί γαμάτο μου δίνεις 10 dvd's των 4,7GB δωρεάν με δικιά σου πληρωμή καινούργια.Το ίδιιο θα πάθω αμά χάσω. :P
Deal ? :lol:

Το παιδί εδώ ήθελε να μιλήσει για τέτοιο θέμα που αφορά τα μουσικά animes και έτσι ανέφερα το Beck που μιλούσε για ένα συγκρότημα που δημιουργείται για τις συναυλίες.

Bellum Sacrum Εγώ πάω πάσο αλλά θα έρθω στην κηδεία σου αμά σε πίασει κανάς DJ.Δεν φταίω εγώ που εσύ την είδες DJ για να μας την πεις.Πεστην σε κανά άτομο και θα δεις ξύλο ala Naruto.



#58 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 04 March 2007 - 17:15

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ Posted Image

και αλλο καρβουνο.

Μετά από format παίζει να έχει και κάποιους κρυφούς φακέλους που ούτε και η κάρτα μνήμης δεν θα μπορούσε να τους εμφανίσει.

μα για σκληρο δισκο δεν μιλαμε?

Αλλιώς δοκίμασε να κάνεις boot scan να δεις για κρυμμένους φακέλους εθισμένοι στους ιούς.

να αλλάξεις την κάρτα την μητρική.

djdragon u are godlike.
τι λες τι τωρα.

Posted Image


#59 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 04 March 2007 - 23:07

Εγώ άν ήμουν τρελός και πανέξυπνος επιστήμονας όπως ο Dr Robotnik(Sonic's rival and deadly enemy) θα μπορούσα να φέρω εις πέραν τους 2 κόσμους μας...τον δικό μας και τον δικό τους ώστε να κάνουμε τρελό σεξ με αυτούς τους χαρακτήρες και να τους γνωρίσουμε καλύτερα και να μας μάθαιναν τα μαγικά τους ώστε να διευκολύνουμε πιο καλά την ζωή μας....Το λέω γιατί μου αρέσει η Miyako(Powerpuff Girls Z)


ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ!

#60 NoDsl

NoDsl

    Ευκαιριακό Μέλος

  • Members
  • 442 posts

Posted 05 March 2007 - 01:45

AXAXAXAXAXAXAXAXAX

Έτσι να πίξετε που την είδατε mr πολύξεροι.Εγώ ευτυχώς δεν θα πάω ούτε στρατό και ούτε θα ακουμπήσω κανά όπλο ΧΑΡΗ στα ισχυρά κονέ μου.Οπότε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Από χαρούμενης μεριάς ΜΙΣΩ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ(αυτό θα έπρεπε να πάει στο thread "ποιόν μισώ αυτήν την βδομάδα?" lol) :lol:

Αν και είμαι παρθένος θέλω να κάνω σεξ θέλω να τα φτιάξω με κάποια κοπέλα παρά να αυτοκτονήσω για την παρτή ενός χαζού πολιτικού που την είδε πολεμοχαρής.

Οπότε καλύτερα σεξ παρά πόλεμος(Σλόγκαν ftw)



Ρε παιδιά ας κάνουμε κάτι δεν μπορώ άλλο. Θα πάθω καμια κοίλη απο το γέλιο. Ειμαι μικρός ακόμα. ΕΛΕΟΣ
Posted ImagePosted Image
She's incredible math (Scott Matthew & Tim Jensen - Lithium Flower)
Rather feel pain than nothing at all
(Three Days Grace - Pain)
Chains: Gainax tribute || Share_The_Rare