Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * - 6 Ψήφοι

Haikyuu!!

comedy school life sports Spring 2014 shounen Production I.G

  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#106 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Σεπτέμβριος 2016 - 21:32

H τρίτη σεζόν σκάει 7 Οκτωβρίου!!!

Precious babes, come to mama!  :blingeye2: 

http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2016-08-25/haikyu-season-3-slated-to-premiere-on-october-7/.105755


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από LuluChan92: 06 Σεπτέμβριος 2016 - 21:34


#107 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1.280 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 06 Σεπτέμβριος 2016 - 21:58

season 3 hype

Youtube Video


tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#108 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Νοέμβριος 2023 - 19:51

... από τα λίγα franchise που παρακολουθώ ακόμα, είμαι η μόνη που περιμένω να βγει η νέα ταινία με το επίσημο Battle of the Garbage Dump???

Youtube Video


Είχαν πει μετά το τέλος της τελευταίας σεζόν ότι θα καλύψουν τα εναπομείναντα κεφάλαια από το manga σε 2 ταινίες (αν θυμάμαι καλά) κι επιτέλους το πλάνο γίνεται πραγματικότητα... 



#109 teo13

teo13

    Anime Freak

  • Members
  • 491 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Νοέμβριος 2023 - 09:47

Εγώ το έχω αφήσει τέλος 3η σεζόν(η καλύτερη της σειράς ως τώρα) και έχω πει ότι θα το κάνω ένα rerun τις 3 πρώτες ξανά και θα δω όσο δεν έχω δει όταν βγουν όλα μαζί.

Μαζί με Ippo και Ashita ότι καλύτερο έχω δει σε sports genre. Είναι και το One Outs σειράρα αλλά όχι τόσο ρεαλιστική.


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από teo13: 20 Νοέμβριος 2023 - 09:47




Also tagged with one or more of these keywords: comedy, school life, sports, Spring 2014, shounen, Production I.G