Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Shining Hearts: Shiawase no Pan

fantasy rpg slice of life shounen

  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 22 July 2012 - 11:13

ΣΟΒΑΡΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΦΗΣΕ ΕΞΩ ΑΥΤΗ Η ΣΕΙΡΑ??!!!??!!
Spoiler:

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#32 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 22 July 2012 - 11:28

Στα τελευταία επεισόδια τα είχα παρατήσει. Οι λιγοστές ελπίδες για ένα fantasy setting της προκοπής εξανεμίστηκαν όταν άρχισαν να χρησιμοποιούν σαν διακοσμητικά στοιχεία απλώς τους χαρακτήρες και τις κουλτούρες του νησιού, όπως σωστότατα ανέφερε η redqueen.
Κρίμα γιατί περίμενα περισσότερα.

#33 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 22 July 2012 - 12:01

To έχω δει να πω αν δεν έχει romance δεν λέει.....

#34 Erebos

Erebos

    Farewell remorse; all good to me is lost. Evil, be thou my good.

  • Members
  • 1,855 posts

Posted 22 July 2012 - 13:09

To έχω δει να πω αν δεν έχει romance δεν λέει.....


Kαι πες ότι είχε, τί θα άλλαζε? (που σε ένα βαθμό, είχε)

Συμφωνώ και εγώ με την redqueen και τον Niko1451. Απλά χώσανε της Παναγιάς τα μάτια μέσα, φραμπαλάς να γίνεται.

Edited by Erebos, 22 July 2012 - 13:10.

Posted Image
Posted Image



Also tagged with one or more of these keywords: fantasy, rpg, slice of life, shounen