Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 6 votes

Back... for more science!


  • Please log in to reply
437 replies to this topic

#16 Battlemage

Battlemage

    Anime Freak

  • Members
  • 376 posts

Posted 03 April 2012 - 10:19

Πολύ ωραίο φαίνεται. Θα μου πάρει βέβαια καιρό να το συνηθίσω.
Posted Image

#17 sefiroth

sefiroth

    Anime Professional

  • Members
  • 537 posts

Posted 03 April 2012 - 10:22

Μπραβο, παιδια, φαινεται οτι ειναι πιο ελαφρυ και γρηγορο το νεο φορουμ.... Παντως λιγο χρωματακι δεν θα ηταν ασχημο....Επισης ηταν πολυ ωραιο που στο προηγουμενο στα αριστερα υπηρχε το reviews section. Αυτα απο εμενα, κατα τα αλλα kudos XD.
Posted Image

#18 Chosen

Chosen

    Highly functioning sociopath!

  • Members
  • 7 posts
  • LocationΠάτρα

Posted 03 April 2012 - 10:23

Μπράβο για την όλη δουλειά παιδιά..Σε αυτό που θα συμφωνήσω είναι πως θέλει λίγο χρωματάκι...Πολύ καλύτερο από το προηγούμενο πάντως!

PRDjJA8.jpg
images?q=tbn:ANd9GcTnZSmmDeTtNS0YZTY7lfB

 

#19 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 April 2012 - 11:04

Καλημέρα και καλώς ήρθαμε!

Θέλω να πω με τη σειρά μου ότι με έχει στοιχειώσει το τσακ τσακ από τον αναπτήρα του Left XD Πρέπει να δώσετε όλοι ένα μεγάλο μπράβο σε αυτόν και τον Kenny γιατί δεν κοιμήθηκαν και με το ζόρι έφαγαν μεχρι να το ανεβάσουν όσο πιο γρήγορα μπορούσαν.

Τα περισσότερα προβλήματα που αναφέρετε τα έχουμε ήδη υπόψιν μας. Μέσα στις επόμενες μέρες θα πάρουμε και άλλα skins για όσους θέλουν χρωματάκια, θα βάλουμε banners και γενικά θα το κάνουμε όσο πιο όμορφο και γούτσου μπορούμε :3 Απλά δεν μπορούσαν να γίνουν όλα σε λιγότερο από 48 ώρες γιατί πολύ απλά μετά θα χάναμε τους 2 Λευτέρηδες για κανα μήνα αφού θα έπρεπε να τους στείλουμε σε spa στην Ελβετία για να αναρώσουν :P

Λειτουργικά θα δείτε ότι είναι πανεύκολο, ευχάριστο, ευάερο και ευήλιο. Εξερευνήστε το και πείτε μας όταν δεν βρίσκετε κάτι ή αν θέλετε κάτι καινούριο να μπει (εκτός από αυτά που προαναφέρθηκαν). Καλή μας συνέχεια ^^

xbJ3b2w.jpeg


#20 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 April 2012 - 11:07

τεστ

xbJ3b2w.jpeg


#21 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 03 April 2012 - 11:08

Ότι είπε η δεσποινίς mono από πάνω με την διαφορα ότι εμένα με στοιχειώνει το μανιασμένο πληκτρολόγημα. XD

Από εκεί και πέρα πάρτε το χρόνο σας να εξερευνήσετε το καινούριο forum software το οποίο έχει πολύ ωραία νέα features. Εϊμαι σίγουρη ότι με το που θα το συνηθίσετε λιγάκι θα το βρείτε πολύ εύκολο και εξυπηρετικό στην περιήγηση.

Καλώς επιστρέψαμε και πάλι και καλώς σας βρήκαμε. Και πάνω από όλα αλλό ένα μεγάλο μπραβο στα παιδιά που έφαγαν τα μάτια τους για να το επαναφέρουν τόσο γρήγορα.

Λευτέρηδες σας ευχαριστούμε. :lovulovu:

#22 Xa0s

Xa0s

    Gambate o kudasai !!!

  • Members
  • 341 posts

Posted 03 April 2012 - 11:14

Ενα μικρο σοκ μολις φορτοσε το νεο forum..με τον καιρο θα συνιθησουμε..
Ερωτηση το παλιο '' User CP '' που μπορουσες να δεις αμεσα ολα τα reply στα subscribed threats εγινε πλεον notifications???
Και αν ναι τοτε ολα τα subscriptions που ειχαμε κανει χαθηκανε κ πρεπει να τα ξανακανουμε '' follow this topic'' ????

I would likePosted Image for a pet...


#23 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 03 April 2012 - 11:19

νταξ τώρα πολύ καλύτερο από το προηγούμενο δεν το λες, αλλα φαίνεται ότι έχει γίνει δουλειά, όμως θέλει ακόμα για να φτάσει το παλιό...

#24 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 April 2012 - 11:20

Πλέον πρέπει να κάνεις follow ναι. Τα βρίσκεις από το username σου πάνω δεξιά. Όταν πατήσεις πάνω, πηγαίνεις στην επιλογή "content|follow".


@Pirate King, πέρα από τα skins και τα banners και γενικά δευτερεύοντα μικροπράγματα, λειτουργικά είναι καλύτερο από το παλιό. Αλλά και να μην είναι δεν υστερεί πουθενά. Απλά πρέπει να το συνηθίσουμε.

xbJ3b2w.jpeg


#25 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 03 April 2012 - 11:24

Πραγματικά...μετά απο αλλαγές σε twitter Και facebook τώρα αυτό;
περιττό να πω πως δεν μου αρέσουν καθόλου οι αλλαγές αυτές...
ούτε μπάνερ έχουμε ούτε τίποτα....δεν μου αρέσει καθόλου
και πάνω που θα πανηγύριζα την επέτειο μου στο φόρουμ...
ξενέρωσα.

#26 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 03 April 2012 - 11:26

Μπράβο παιδιά, πολύ καλή δουλειά, αν και περίμενα πως μάλλον θα προσπαθούσατε να εντάξετε το φόρουμ στο πόρταλ ή κάτι τέτοιο. Καλύτερα που έμεινε φόρουμ. Το μόνο θέμα είναι πως φαίνεται ακόμα τελείως άδειο. Άσπρη έρημος, πάνω που είχα αγαπήσει το φόρουμ σε steel green.

Εκτιμώ όμως ιδιαίτερα που δεν έχω πάλι μπροστά στη μούρη μου συνεχώς το μπάννερ με το Λουλού.

Δεν ξέρω ποιος άμοιρος χειριζόταν το προφίλ του glados, συγγνώμη για το σπαμάρισμα (που δεν ήταν και πολύ), αλλά μετά από εκείνη την ασύλληπτη ανακοίνωση σιγά που θα τ' άφηνα.

Επίσης μου αρέσει πολύ που ξέρω αν έχω warnings κτλ.

#27 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 April 2012 - 11:29

Είπαμε θα πάρουμε νέα skins, μην μου στεναχωριέστε :P

Λιζάκι μου, μην ξενερώνεις, κούκλα θα το κάνουμε για χάρη σου :3

xbJ3b2w.jpeg


#28 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 03 April 2012 - 11:31

2 θέματα μόνο έχω βρει μέχρι στιγμής. Δεν υπάρχει κουμπάκι go to last post στα latest posts και τα 1 2 3 και last page δυσχεραίνουν το ψάξιμο στα νήματα.

Edit. Ακόμα, χάνετε τη δύναμη της ανακοίνωσης βάζοντας ως αρχική οθόνη τα φόρα.

(Επίσης, χωρίς current activity αφήνετε κάποια stalking ρεμάλια χωρίς απασχόληση :P )

#29 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 03 April 2012 - 11:35

Έτσι όπως το κοιτάς το thread και κανεις hover από πάνω του έχει ένα μαύρο τζιτζιφρίγκι. Το πατάς και σου κάνει preview το πρώτο και το τελευταίο post του κάθε νήματος. Αν κάνεις κλικ πάνω στο τελευταίο post θα σε βγάλει κατευθείαν εκεί.

#30 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 03 April 2012 - 11:38

I must be blind (D:), αλλα απο που αλλαζουμε το Member Title? orz Τα Help Files λενε στο Profile Settings but I can't see it :\