Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

RSD για τους φιλους του φορουμ


  • This topic is locked This topic is locked
440 replies to this topic

#31 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 05 May 2011 - 16:27

Εγώ θέλω νέες κουρτίνες

xbJ3b2w.jpeg


#32 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 16:27

Ωραία είμαστε ήδη 2, άντε να μαζευτούμε να ξεκινήσουμε τα μαθήματα sensei!
/excited

Φίλοσ είσαι τρομερός, λίγο που διάβασα με ξετρέλαναν οι σοφίες σου, δηλώνω φαν!

Posted Image


#33 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:28

Δεν μπορεί να μιλάει σοβαρά...



κιομως φιλε μου λεφτα δε θα περνα ποτε για αυτο αλλοστε δουλια εχω αυτο ειναι το χομπι μου και θελω πολλη να δω τη κοινωτητα των PUA να μεγαλωνει γιατι τη παρακολουθω χρονια τωρα με μιστερι,the game κλπ

#34 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 16:29

Εννοείτε ότι μιλάει σοβαρά όταν λέει πως θα είναι δωρεάν φίλε Gbak, τι το πέρασες το παιδί, να μας βοηθήσει ήρθε όχι να μας ξεπουπουλιάσει!!!!

Posted Image


#35 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 05 May 2011 - 16:31

θελω πολλη να δω τη κοινωτητα των PUA να μεγαλωνει

Επιτέλους με αξίωσαν οι elders of the internet να το δω και αυτό...:hahaha:


Για εμάς που ακολουθούμε τα διδάγματα του σοφού κήρυκα του ριγέ, τί μας δίνεις για να το γυρίσουμε στο πουά?

xbJ3b2w.jpeg


#36 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 05 May 2011 - 16:33

Fandom εναλλακτικά υπάρχει το κολπάκι με την σοκολάτα/cheesecake/smarties και την πετονιά


Άμα έχει cheesecake πιάνει και με μένα :awww:


Και λεφτά να θέλει ο Sensei θα πουλήσω οικόπεδα και θα βρω . Δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία ζωής .

#37 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 05 May 2011 - 16:37

ναι αλλα δωσε και καμια αλλη συμβουλη για να δουμε περιπου τι και πως θα διδασκεις. γιατι το σκεφτομαι σοβαρα να συμετασχω

#38 Leon

Leon

    Manga Oldbie

  • Members
  • 303 posts

Posted 05 May 2011 - 16:38

NEW GAME! Προσπαθείστε να μαντέψετε τί λέει το ορίτζιναλ αγγλικό κείμενο!:thatsit:

και να πάρετε ένα ζευγάρι των αριθμών τηλεφώνου.

take a couple of phone numbers

"θα κάνω έξω με κάθε γκόμενα εδώ μέσα! Ακριβώς το σημείο!" Τρέχω περίπου με νεοσσούς που ρίχνεται πάνω από τον ώμο μου, είμαι τράβηγμα πίσω στο Club Jeffy κάθε βράδυ. Είναι γελοίο.


I'll make out with any chick in here! Right on the spot! I run around(about?) with chicks that are thrown over my shoulder, i'm pulled back to Club Jeffy every night. It's ridiculous

Δε ξέρω, κάπου το χασα:blurah5:
Posted Image

#39 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:40

λοιπον να και η νο2 ρουτινα
Αυτη η ρουτηνα ειναι για 10ρια μονο.μη τη δοκιμασετε σε 8ρακι πχ γιατι θα σας κυνηγησει.Τα 10ρια εχουν πολλα κομπλεξ με εμφανιση κε ας μη τους φαινεται.

εισαι στο κλαμπ,την βλεπεις,προχωρας με το ποτο στο χερι και της λες μα καλα αλλα ρουχα δεν ειχες να βαλης?
σου λεει αυτη αποριμενη γιατι τι εχουν αυτα?
Τις απαντας σε παχαινουν
αυτη τοτε βλεπεις τα χανει δε ξερει τι να πει δε θυμωνει ομως αλλα ειναι ετιμη να κλαψει
τοτε τη πιανεις απο τη μεση και τις λες δεν ειπα οτι δε μου αρεσει
τωρα με αυτη δε πεφτει φιλη ειναι πολλη νωρις ομως της εριξες το στατους και βγηκες μπροστα εισαι σε καλο δρομο
απο εκει και περα ειναι θεμα να εχεις σωστη σταση τονο φωνης να διχνεις οτι ξερεις πιος εισαι αλλα αυτο θελει πιο πολλα μαθηματα

#40 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 05 May 2011 - 16:41

Θα πρέπει να πάρουμε και κάποιο ειδικό βιβλίο για τα μαθήματα ? Και ναι πες μας μερικές ατάκες .


NEW GAME! Προσπαθείστε να μαντέψετε τί λέει το ορίτζιναλ αγγλικό κείμενο!:thatsit:


take a couple of phone numbers



I'll make out with any chick in here! Right on the spot! I run around(about?) with chicks that are thrown over my shoulder, i'm pulled back to Club Jeffy every night. It's ridiculous

Δε ξέρω, κάπου το χασα:blurah5:


Loled so hard

#41 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:44

το the game του neil strauss ειναι καλη εισαγωγη και το εχει κε σε ελληνικα οποτε ειναι πολλη καλο και τα κειμενα του rsd και το blueprint decoded για τους αγγλομαθης

#42 jimilegolas

jimilegolas

    ハア?

  • Members
  • 344 posts

Posted 05 May 2011 - 16:44

Υποκλίνομαι.
Θέλω κι άλλη ρουτίνα!!!
ヤクザ   あいしてる!

#43 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 05 May 2011 - 16:44

Ώρες-ώρες απορώ αν είσαι όντως 31 χρονών. Με όλο το συμπάθιο...

Also i don't need lessons. Εγώ να φτύσω μόνο θα φυτρώσει από την πολύ αντρίλα που έχω. Δεν γουστάρω ξυρισμένα βυζάκια, κολαράκια για να ρίξω μια "γκόμενα" όπως χαρακτηρίζεις την κάθε κοπέλα.



P.s*
Spoiler:

Tiger-stock-blog-header.jpg


#44 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 05 May 2011 - 16:45

Εσύ τώρα είσαι Αμερική ή Ελλάδα? Πώς θα κάνουμε τα μαθήματα?

xbJ3b2w.jpeg


#45 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 05 May 2011 - 16:46

λοιπον να και η νο2 ρουτινα


κοιτα εμενα μου εχει τυχει το καλοκαιρι να ειμαι μπροστα σε φαση ριξηματος. και ειναι το εξης. δεν ξερω αν ειναι γνωστο αλλα ειχε πετυχει τοτε.

πας κοντα, κοιτας στα ματια με ενα παραπονιαρικο βλεμμα και λες: ''Onegai Pedoro...''

και μετα απ αυτο σου δινεται ολοκληρωτικα