Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

RSD για τους φιλους του φορουμ


  • This topic is locked This topic is locked
440 replies to this topic

#16 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 15:56

~It's the time of the season for troooo-lliiiing ~ :music:

Posted Image


#17 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 15:58

Όχι δεν εννοώ αυτό.
Εσύ είσαι μια από τι παλιές καλές ιντερνετικές στιγμές...


ακούγεται καλό όπως το λες,σε ευχαριστω!οντως εχουν αλλαξει πολλη προς το χειροτερο τα πραματα στο ιντερνετ πια.Νιωθω οτι οι ανθρωποι κρυβονται πιο πολλη...

εσυ θες βοηθεια με τις κοπελες?μπορω να σου φτιαξω μερικες ρουτινες να λες να τις ριχνεις ολες,μηδεν αντισταση σου λεω!

πχ, βλεπεις μια ομορφη στο κλαμπ,πλησιαζεις την κιτας στα ματια κε κουνας το κεφαλι με απογοτευση,να σε προσεξει ομως αυτη
σου λεει γιατι κανεις ετση δε σου αρεσω?
λες εσυ καλη εισαι δε λεω αλλα μη με ζαλιζεις κιολας
σου απανταει θυμωμενη μα πιος νομιζεις πως εισια?
της λες ειμαι αυτος που θα σε φιλησει τωρα!
σκιβεις τη φυλας και αυτό ητανε.ειναι δικη σου!

προσεχε αυτη ειναι μια απο τις πολλες ρουτινες εγω χρισιμοποιω πιο νατουραλ τροπους πια αυτα που σου μαθενει to RSD δηλαδη τις ριχνω με τη φυσικοτιητα του λογου αλλα αμα εισια αρχαριος ειναι καλο να ξερεις 15-20 ρουτινες

#18 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 16:01

^ Someone HOF this NAO!

Posted Image


#19 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 05 May 2011 - 16:01

πχ, βλεπεις μια ομορφη στο κλαμπ,πλησιαζεις την κιτας στα ματια κε κουνας το κεφαλι με απογοτευση,να σε προσεξει ομως αυτη
σου λεει γιατι κανεις ετση δε σου αρεσω?
λες εσυ καλη εισαι δε λεω αλλα μη με ζαλιζεις κιολας
σου απανταει θυμωμενη μα πιος νομιζεις πως εισια?
της λες ειμαι αυτος που θα σε φιλησει τωρα!
σκιβεις τη φυλας και αυτό ητανε.ειναι δικη σου!


Posted Image

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#20 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 05 May 2011 - 16:07

Δεν ξέρω τί κάνετε εκεί στο Αμέρικα, εδώ στο Ελλάδα ένας άνδρας για να ρίξει μια γυναίκα, την κοπανάει στο κεφάλι και την παίρνει μαζί του.

Με μένα δούλεψε. True story.

xbJ3b2w.jpeg


#21 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:11

Δεν ξέρω τί κάνετε εκεί στο Αμέρικα, εδώ στο Ελλάδα ένας άνδρας για να ρίξει μια γυναίκα, την κοπανάει στο κεφάλι και την παίρνει μαζί του.

Με μένα δούλεψε. True story.


φιλε μου δουλεβει και αυτο καμια φορα αλλα αμα θες να ριχνεις κοπελες συνεχως και να ζεις σαν ροκσταρ πρεπει να το σπουδασεις σαν επιστημη δε μπορεις ετσι απλα χρειαζεται πολληη δουλια κια να εισαι στα κλαμπς πολλες φορες τη βδομαδα και μη νομιζεις πως ολες θα κατσουν αλλα μετα απο λιγο οι πιο πολλες πεφτουν εγω τωρα εχω κανονισει 3 ραντεβου για το σαβατοκιριακο σκεψου.

σας αρεσε η ρουτινα αν ναι να ποσταρω και αλλες

#22 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 05 May 2011 - 16:13

ενας γνωστος μου (πολλοι απο σας ξερετε σε ποιον αναφερομαι XD) ειχε κανει αυτο: λεει στην κοεπλια ''σ αγαπαω'' και της πεταει ενα μπουκαλι κρασι στο κεφαλι.

#23 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 16:14

Βασικά εγώ είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως. Παραδίδεις ιδιαίτερα μαθήματα φίλοσ; Πραγματικά τα χρειάζομαι.

Posted Image


#24 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:16

Βασικά εγώ είμαι ανεπίδεκτος μαθήσεως. Παραδίδεις ιδιαίτερα μαθήματα φίλοσ; Πραγματικά τα χρειάζομαι.


φιλε δε ξερω αν το ενοεις αν ναι ομως νταξει κοιτα ιδιετερα δε γινετε αλλα αν φτιαχτει κατι σαν ταξη απο ψαγμενα τυπακια που γουσταρουν να ασχοληθουν σοβαρα με το θεμα εγω ευχαριστος να διδαξω εξαλλου θα κανω αυτο που αγαπαω

#25 The Tragic Prince

The Tragic Prince

    心消えたこのせかいに 

  • Members
  • 1,344 posts

Posted 05 May 2011 - 16:17

τα μαθηματα θα ειναι επι πληρωμη?

#26 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 05 May 2011 - 16:18

Θα έχουμε όμως και γυναίκες για εξάσκηση φίλος;
Είμαι και ντροπαλός :kawaii:

Posted Image


#27 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 05 May 2011 - 16:20

παιδια οχι βεβαια λεφτα ποτε θα μας περασουν και για απατεονες στο τελος.και φυσικα μπορουμε να εχουμε και κοπελες για εξασκηση αυτο ειναι το ευκολο απλα πρεπει σιγα σιγα να ξεκοβεις και να κανεις τις ρουτινες μονος σου 1 προς 1 να μπεις δυναμικα στα κολπα

#28 Guest-13157

Guest-13157

    Anime Fan

  • Members
  • 186 posts

Posted 05 May 2011 - 16:22

Δεν μπορεί να μιλάει σοβαρά...

#29 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 05 May 2011 - 16:23

Δεν ξέρω τί κάνετε εκεί στο Αμέρικα, εδώ στο Ελλάδα ένας άνδρας για να ρίξει μια γυναίκα, την κοπανάει στο κεφάλι και την παίρνει μαζί του.

Με μένα δούλεψε. True story.


Νεάτερνταλ καταστάσεις ? Γντουπ με το ρόπαλο και μετά τη σέρνεις στη σπηλιά ? :P


φιλε μου δουλεβει και αυτο καμια φορα αλλα αμα θες να ριχνεις κοπελες συνεχως και να ζεις σαν ροκσταρ πρεπει να το σπουδασεις σαν επιστημη

φιλε δε ξερω αν το ενοεις αν ναι ομως νταξει κοιτα ιδιετερα δε γινετε αλλα αν φτιαχτει κατι σαν ταξη απο ψαγμενα τυπακια που γουσταρουν να ασχοληθουν σοβαρα με το θεμα εγω ευχαριστος να διδαξω εξαλλου θα κανω αυτο που αγαπαω


Μα ακόμα το συζητάμε ? Έχω δηλώσει συμμετοχή ήδη , θέλω να ζήσω και εγώ σαν ροκ σταρ :blingeye2::awww:

#30 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 05 May 2011 - 16:25

Fandom εναλλακτικά υπάρχει το κολπάκι με την σοκολάτα/cheesecake/smarties και την πετονιά. Το δένεις το αφήνεις κάπου και όταν δεις ότι τσιμπάει μαζεύεις.

Αυτό δούλεψε σε μένα.

Αλλά ναι θέλω και εγώ νεες ρουτίνες.

Κenny μη με κοιτάς περίεργα
μιλάω σοβαρά