Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Glee


  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#16 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 30 November 2010 - 13:25

Really?
Εγώ πονούσα από τα γέλια από το 1ο 20λεπτο.
Θα συνιστούσα σε όποιον θέλει να δει το 1ο επεισόδιο να μη δει τα βιντεάκια που έχουν ποσταριστεί γιατί ίσως του χαλάσει την αίσθηση μιας και είναι όλα spoilers του 1ου..

Posted Image


#17 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 30 November 2010 - 13:30

ε ναι γιατι δεν εβλεπα πραγματα που δεν είχα ξαναδει, για αυτο....
αλλα οταν αυτα τα εδεσαν τοσο κάλα με το μουσικο κομμάτι της σειράς , βρηκα αψογη την υλοποίηση

#18 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 30 November 2010 - 13:49

Μα όσο και χιλιοειπωμένα να ήταν η απόδοσή τους ήταν πρωτότυπη.

Anyways, η σειρά τα σπάει.
Go watch it!!

Posted Image


#19 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 30 November 2010 - 16:42

Έχετε δίκιο για τη Sue. Είναι ο κυνικός, πρώην ειδικοδυναμίτης, πράκτορας της CIA που είδαμε και λατρέψαμε σε έργα όπως το Expendables.

#20 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 18 December 2010 - 10:48

ρε παιδια sos ξερει κανεις απο που μπορω να βρω συγρονισμενους υποτιτλους αγγλικους η ελληνικους εχω ψαξει σε 3 διαφορετικα sites μου'χει βγει η πιστη :mador2:

#21 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 18 December 2010 - 11:20

NPH και με ψησατε.Μαλλον στα χρειστουγενα θα κατσω να την τσεκαρω.Grats στην ωραια παρουσιαση. :)
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#22 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 18 December 2010 - 14:47

ρε παιδια sos ξερει κανεις απο που μπορω να βρω συγρονισμενους υποτιτλους αγγλικους η ελληνικους εχω ψαξει σε 3 διαφορετικα sites μου'χει βγει η πιστη :mador2:



Από εδώ

Είναι μια χαρά και συγχρονισμένοι και απόλα :P Έχει και ελληνικούς :P

xbJ3b2w.jpeg


#23 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 18 December 2010 - 15:29

Από εδώ

Είναι μια χαρά και συγχρονισμένοι και απόλα :P Έχει και ελληνικούς :P

ναι βρε το ξερω το site απλα για τον πρωτο κυκλο δεν πολυπαιζουν συγχρονισμενοι....anyway βρηκα επιτελους συγχρονισμενους αγγλικους απο εδω http://subscene.com και ειδα τα πρωτα 3...παρα πολυ καλη σειρα γελιο τρελο ως τωρα δεν εχω ριξει αλλα εχει πολυ καλο story,διδαγματα,πολυ καλους χαρακτηρες(fav ο τσιγκουνης διευθυντης τους ο τυπας ειναι all the $)και γενικοτερα βλεπεται παρα πολυ ευχαριστα.....

#24 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 posts

Posted 18 December 2010 - 15:47

Aπαισιότατο το Christmas episode...
εχει χαλάσει πολύ φέτος..

#25 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 18 December 2010 - 18:50

^ What the fangirl above me said. Απογοητευτικότατο, και κρίμα που τελείωσε με αυτό το επεισόδιο αμέσως πριν το hiatus. PS. H mono διαφωνεί, αλλά ποιός χε... :P

Posted Image


#26 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 19 December 2010 - 00:42

εεε ρε κορίτσια όχι και εσείς!!!!!
θέε μου νιώθω so left out...θα με κάνετε στο τέλος να το δω.

#27 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 19 December 2010 - 03:03

Tελείωσα την πρώτη season και ένα δάκρυ κύλησε....

Spoiler:


#28 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 19 December 2010 - 13:34

Tελείωσα την πρώτη season και ένα δάκρυ κύλησε....

Spoiler:



Spoiler:



In other news το Christmas episode εμένα μου άρεσε πάρα πολύ μάλλον επειδή σε αντίθεση με μερικούς μερικούς εδώ μέσα...
Spoiler:

xbJ3b2w.jpeg


#29 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 31 December 2010 - 00:54

μολις ειδα και το christmas episode having officially seen what there is to be seen....

εξαιρετικη σειρα,επειδη βαριεμαι να πολυσχολιαζω θελω να πω οτι ειναι ακριβως οπως τα λεει στο review της η mono δεν εχω να προσθεσω τιποτα....

αλλα ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως σας χαλασε στο christmas episode??ηταν πολυ γλυκαναλατο και fake??προσωπικα μου αρεσε παρα πολυ,ενα απ'τα καλυτερα της σειρας ισως....

τωρα οσον αφορα το μελλον
Spoiler:


ααα και fav chars ο pucκ και η sue κυριως γιατι ειναι αυτοι που βγαζουν το περισσοτερο γελιο στη σειρα.....και πιστευω οτι εχουν πολυ development ακομα....

ps κατι που μου τη σπαει ειναι οτι οι ελληνες μεταφραστες παροτι κανουν πολυ καλη δουλεια τις περισσοτερες φορες δεν βαζουν τα lyrics των τραγουδιων στις μεταφρασεις τους τα οποια πολλες φορες παιζουν πολυ μεγαλο ρολο στο story του επεισοδιου.....

glee και μυαλα στα καγκελα!!!!!:head:

#30 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 09 January 2011 - 20:44

*bump for some Glee news*

The second half of Glee's Season 2 sounds amazing!!
Gwyneth Paltrow will be reprising her role as Holly Holliday for TWO episodes and sources say, she'll be getting all romantical with Mr. Schu!
Ryan Murphy confirmed the storyline, adding:

"Gwyneth is coming back for two episodes. She’s coming back specifically to date Will [Matthew Morrison]. Those two have become really good friends in real life and had really good chemistry. She’s coming back as a sex education teacher. Gwyneth and I are emailing, talking every week: What are we gonna sing? We’re trying to do something fantastic. So she’ll be [in episodes] 15 and 16. She comes back [to film] in January and she’s with us for three and a half weeks I think."

AND, Lady GaGa's upcoming single Born This Way will be featured on an upcoming episode, which will be centered around closeted gay bully Karofsky.
Murphy adds:

"I love that that song is anthem. This show is by nature optimistic and I think a character like Karofsky could turn to booze or pills or alcohol and kill themselves or do something dark. But I also love Max and I love that character and I sorta want that character to have a happy ending. So I don’t really know what that’s going to be, but I do know we’re going to do a whole episode that’s about that song."

Fantastic!!
But that's still not all!
Murphy also confirmed that Kristin Chenoweth will be back as April Rhodes for a multi-episode arc that will air near the show's season finale.



Also


Glee Is NOT Doing A Justin Bieber Episode!



THANK GOD!!!!!!!!! Αν και το τραγούδι αφιέρωμα δεν το γλιτώνουμε αλλά anw. ΧD