Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2010- Event


  • This topic is locked This topic is locked
435 replies to this topic

#31 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 21:45

Ανελις απο οσο ξερω η τελευται ψηφος μετραει
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#32 Hanzo

Hanzo

    Relief Pitcher

  • Members
  • 943 posts

Posted 14 October 2010 - 21:45



Shira γιατι δεν μας θέλεις??? 'η μηπως προσπαθεις να μας διωξεις ολους μαζι για να χασουν τα ιχνη σου???? μηπως απασχολεισαι με το θεμα πως εχουνε μαζευτει κυριως κοριτσια στον κοιτωνα μας και κατα την διαρκεια εσυ μηχανοραφης για την αθωοση σου??


Hanzo (Shira)
Mωρη...Και εσυ και οι αλλοι,σταματηστε να ασχολειστε με alibis,μπραβους,καμαρινια και λοιπες παπαριες.

ΕΝΑΣ **** τροπος υπαρχει για να μεινετε ζωντανες και αυτος ειναι να με ακολουθησετε.Με το αζημιωτο φυσικα,αλλα η πληρωμη σε ειδος θα γινει στο τελος,με οσες σαπιες εχουν μεινει ζωντανες.Εγινα κατανοητος?

Επισης μην τολμησει και με ψηφισει κανενας καθυστερημενος.Μια φορα ειναι αρκετη και μπορω να την ανεχτω.Εξαλλου εχω σκοτωσει/βιασει/κλεψει απειρες φορες και δεν χρειαζεται να το κρυψω.Ο Koyuki δεν με ενδιεφερε ως θυμα εξαλλου.Οποτε σκασμος.Konyaro...

Road Kamelot (Serestrum)

Edited by Hanzo, 14 October 2010 - 22:12.

Posted Image


This is the sig I have prepared for myself and if you don't like it don't be rude about it.

#33 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 14 October 2010 - 21:46

Kiryuu Zero



πιστεύω ότι εσύ φταις για το αδικοχαμένο bishounen μας



Dear Nagisa, here is a piece of advice:


Αν ηταν να φταιει καποιος για αδικοχαμενα bishounen, αυτη θα ηταν αναμφιβολα η Ιριστ... εχεμ αυτος θα ηταν σιγουρα ο κυριος Prince Ludwig, o οποιος προσπαθει να ριξει σταχτη στα ματια λεγοντας για τα χαρεμια του, αλλα ολοι ξερουμε οτι ειναι yaoi lover.

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#34 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 21:49

Road Kamelot
Posted Image


α, πεθανε ο πρωτος ε? συμβαινει αυτο με τους θνητους. να παιρνει σειρα ο επομενος, ο Gendo Ikari (alxdjo) γιατι ειναι γερος, πιανει χωρο, μυριζει ασχημα και με κοιταει περιεργα... ισως επειδη φοραω τοσο μικρη φουστιτσα... εμαθα πως εχει περιεργα γουστα... oh well θα ψοφησει συντομα...

Gendo Ikari

Ακομα η υποψιες μου ειναι στον Hijikata. Road Kamelot με τα λεγομενα σου καταλαβαινεις οτι αμα πεθανω εσυ θα εισαι ο δολοφονος.Magi 2% completed.Still long way to go


Hanzo μην ξεχνας σε καθε ποστ πρεπει να εχει καποιον σε κοκκινο

Edited by alxdjo, 14 October 2010 - 22:00.
Added Name

Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#35 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 14 October 2010 - 21:52

Road Kamelot

αν πεθανεις το δωματιο θα μυριζει καλυτερα και θα μεινουν αλλοι 4 δολοφονοι...
μακαρι να μπορουσα να τους βοηθησω αλλα εχει πλακα να βλεπεις τους θνητους να σφαζονται μεταξυ τους ^^

Gendo Ikari (alxdjo)

Edited by Serestrum, 14 October 2010 - 21:58.

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#36 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 14 October 2010 - 21:53

Kaworu Nagisa
Posted ImagePosted ImagePosted Image


Αγαπητέ και ομορφότατε σύντροφε ασπρομάλλη Kiryuu Zero, εάν ο κύριος Ludwig είχε ανάλογες προτιμήσεις νομίζω θα το είχε πιάσει το ραντάρ μου...
Σας προσκαλώ αμφότερους στην ερημωμένη παραλία μου να συζητήσουμε σαν bishounen τις απόψεις μας και ποιος ξέρει, όπου μας βγάλει...

Haruhi Suzumiya, αιμοδιψές θηλυκό, μη νομίζεις ότι θα την βγάλεις καθαρή!
Δεν θα σε αφήσω να θυσιάσεις άλλα bishounen στο βωμό της τρέλας σου!

πάλι καλά γιατί χάθηκα λίγο

Posted Image


#37 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 14 October 2010 - 21:53

@anelis Από όσο θυμαμαι και γω ισχύει πάντα η τελευταία ψήφος οπότε είναι οκ

Guys please, εχω το predator skin και οταν αλλαζετε χρωμα σε όλα τα γραμματα κατα λάθος και μετά τα επαναφέρετε στο μαυρο, μετά παραμένουν μαυρα ανεξαρτητος skin - σε διαφορετική περίπτωση π.χ. σε μάυρο φοντ θα προσαρμοζοντουσαν αυτόματα σε άσπρο. προσεξτε λίγο αν θέλετε (και αν βγαλατε ακρη απο αυτο που είπα) γιατι εχω και μια "Α" μυωπία...

Επίσης ο κανονας λέει οτι σε κάθε ποστ πρέπει να έχουμε το όνομά μας και την ψηφο μας εκτος αν μιλάμε εκτός παιχνιδιού όπως κάνω τώρα, οπότε και έχουμε άλλο χρώμα
alxdjo και συ δεν εχεις ονομα όχι μονο ο hanzo kai o serestrum

sorry δεν μου παει να δινω οδηγιες αλλά ειμαιστε 28 παιχτες ακι θα γινει χαος

Edited by Lord Leon, 14 October 2010 - 21:59.

stasou%2520mygdala.jpg


#38 Ryuji

Ryuji

  • Members
  • 181 posts

Posted 14 October 2010 - 21:54

Eikichi Onizuka 22 years oldo,
YOROSHIKU!
Πω, μετά από 22 χρόνια είχα ελπίδες για αυτήν την εκδρομή με τις πολλές κυρίες! Και η συναυλία του Koyuki ήταν πολύ σημαντική για αυτόν. Όποιος πειράζει τους μαθητές μου θα το μετανιώσει.
Κύριε Ludwig (iristella), είσαι πολύ γυναικάς ε; και μάλιστα προτείνεις προστασία στις τρομαγμένες δεσποσύνες, που προφανώς θα είναι μετά από ένα τέτοιο συμβάν! Το κίνητρο μου φαίνεται αρκετό..
Τουλάχιστον η μαμά του παιδιού είναι σώα. Θα την παρηγορήσω όσο μπορώ.
Posted Image

#39 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 14 October 2010 - 21:54

Mωρη...Και εσυ και οι αλλοι,σταματηστε να ασχολειστε με alibis,μπραβους,καμαρινια και λοιπες παπαριες.

ΕΝΑΣ **** τροπος υπαρχει για να μεινετε ζωντανες και αυτος ειναι να με ακολουθησετε.Με το αζημιωτο φυσικα,αλλα η πληρωμη σε ειδος θα γινει στο τελος,με οσες σαπιες εχουν μεινει ζωντανες.Εγινα κατανοητος?

Επισης μην τολμησει και με ψηφισει κανενας καθυστερημενος.Μια φορα ειναι αρκετη και μπορω να την ανεχτω.Εξαλλου εχω σκοτωσει/βιασει/κλεψει απειρες φορες και δεν χρειαζεται να το κρυψω.Ο Koyuki δεν με ενδιεφερε ως θυμα εξαλλου.Οποτε σκασμος.Konyaro...


αν πεθανεις το δωματιο θα μυριζει καλυτερα και θα μεινουν αλλοι 4 δολοφονοι...
μακαρι να μπορουσα να τους βοηθησω αλλα εχει πλακα να βλεπεις τους θνητους να σφαζονται μεταξυ τους ^^


ρε μαγκες πρεπει να το επαναλαμβανουμε????????????????
δεν καταλαβαινουμε ποιοι ειστε ουτε εναντιον ποιου ειστε,
οι κανονες λενε σε καθε ποστ να βαζετε το ονομα σας και ποιον ψηφιζετε, τοσο δυσκολο ειναι?


#40 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 21:57

αν πεθανεις το δωματιο θα μυριζει καλυτερα και θα μεινουν αλλοι 4 δολοφονοι...
μακαρι να μπορουσα να τους βοηθησω αλλα εχει πλακα να βλεπεις τους θνητους να σφαζονται μεταξυ τους ^^


Gendo Ikari
Πως λες οτι ειναι 5 οι δολοφονοι?Ο αριθμος τους ειναι αγνωστος σε μας(διωρθωσε με αν κανω λαθος).Αρα κατι ξερεις.Road Kamelot και αφηνω στην ακρη προς το παρων το hajimashita


Sorry για το ονομα :sigh2:

Edited by alxdjo, 14 October 2010 - 22:04.

Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#41 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 14 October 2010 - 21:59

Πως λες οτι ειναι 5 οι δολοφονοι?Ο αριθμος τους ειναι αγνωστος σε μας(διωρθωσε με αν κανω λαθος).Αρα κατι ξερεις.Road Kamelot και αφηνω στην ακρη προς το παρων το hajimashita


Το λέει το ποστ του Tenshi βρε πουλάκι μου! να ΕΔΩ



"3 Επιθεωρητές έχουν σταλεί από την Ο.Ο.Π.Γ.Τ.Δ.Κ.Ε.Τ.Α (Ομοσπονδιακή Ομάδα Προστασίας Για Την Διάδοση Και Εξέλιξη Των Ανιμε).
Αυτοί κατάφεραν και έμαθαν πως οι δολοφόνοι δεν είναι ούτε ένας ούτε δύο, αλλά πέντε (5). Δυστυχώς δεν έμαθαν ποιοι. Από εδώ και πέρα αναλαμβάνετε όλοι σας."

Posted Image


#42 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 14 October 2010 - 21:59

road kamelot

το λεει στο 3ο ποστ ο αφηγητης, καημενε θνητε παππουλη...
sigh... προσπαθεις αλλα δεν... γερασες πια, ασε τους αλλους δολοφονους να κανουν την δουλεια... αστο...

Ikari Gandou (alxdjo)

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#43 johntheo95

johntheo95

    Anime Fan

  • Members
  • 233 posts
  • LocationThessaloniki

Posted 14 October 2010 - 22:02

Hitsugaya Toshiro
Ψηφιζω
Shira (Hanzo) λογο του βαρβαρου και κακοπροερετου ποστ του αν και θα δειξει θα ξαναδιαβασω τα ποστ και θα ξαναποσταρω
Επεισης
Kurosaki Ichigo(HawkEyes) γιατι εγω δειχνω υποπτος τοσοι δολοφονοι,ψυχοπαθεις και shinigami υπαρχουν και εγω ειμαι υποπτος??(:oops:το ξεχασα και εγω shinigami ειμαι:lol:αλλα στελνω μονο πνευματα στο Soul Society δεν σκοτωνω ανθροπους)Επεισης η Lain(mono) μολι ο Haruhi Suzumiya (matassos) πηγε να αναθεωρησει τα στοιχεια επεσε να τον(την){πως να σου αναφερομαι πια ??:?}επεσε να τον φαει.Ενδιαφερον:smokingg:

Edited by johntheo95, 14 October 2010 - 22:14.

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Posted Image

#44 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 22:03

Gendo Ikari

Συγνωμη παιδια αλλα το μυαλο μου ειναι στην γυναικα μου.Υποπτο Road Kamelot που μου επιτιθεσαι και σε εχω στα υποψην μου.Αλλα αφου η κατηγορια που σου προσαψα δν ισχυει γυρναω στον Hijikata


Λαθη ειμαστε ανθρωπους κανουμε

Edited by alxdjo, 14 October 2010 - 22:40.

Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#45 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 14 October 2010 - 22:05

road kamelot

οντως, οι δολοφονοι πολλες φορες κατω απο μεγαλη πιεση κανουν λαθη.

Gendo Ikari (alxdjo)

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things