Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2010- Event


  • This topic is locked This topic is locked
435 replies to this topic

#16 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 14 October 2010 - 20:33

Allen Walker

Posted Image

έχω αρχίσει να ανησυχώ.. μια φορά είπα και εγώ είπα να κάνω διακοπές και όλα στραβά.
Από την μια είμαι στο ίδιο δωμάτιο με την Road και από την άλλη δολοφονήσανε
τον δύστιχο τον Koyuki. Το μόνο που μου μένει είναι να ξεπεταχθεί από καμία γωνία και ο Cross.
Κρίμα πάντως μεγάλο κρίμα που δεν ήμουν εκεί να τον προστατεύσω τον Koyuki,
θα έδινα τα πάντα για να ήταν τώρα εδώ κοντά μας σώος και ασφαλής!
Που ελαφρύ να είναι το χώμα που τον σκεπάζει, να αναπαυθεί η ψίχουλα του.
Όμως πραγματικά απορώ ποιος θα έκανε κακό σε ένα τόσο καλό παιδί,
όπως και απορώ για τον συγκάτοικο μου Shira τόση επιθετικότητα από πλευράς του
δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου!




@ iri είσαι φοβερή, με έκανες και έλιωσα!!!

Edited by d.neko-angel, 14 October 2010 - 20:45.
pic pic pic :P

rrmr.png


#17 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 20:46

Gendo Ikari(Alxdjo)
Posted Image

[FONT="]Για μένα[/FONT][FONT="] αυτοί προσπάθησαν να δώσουν άλλοθι πριν πουν κάτι άλλο μου είναι ύποπτοι. Τους απαριθμώ[/FONT]
Prince Ludwig
Walter C. Dolneaz (Angel of Death)



Αλλά ο ποιο περίεργος είναι ο Hijikata. Μας λέει ότι κατάφερε να προσπεράσει την ασφάλεια και να δει τον εκλιπόντα. Για αυτό προς το παρόν ρίχνω την ψήφο μου σε σένα χωρίς να σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ τους παραπάνω .Παρόλα αυτά έχω βάλει το MAGI στην NERV να δουλεύει και να μαζεύει στοιχειά όσο εγώ θα βρίσκομαι στα ιδιαίτερα μου με την Rei.Για ότι χρειαστείτε εκεί θα με βρείτε.



Στην πραγματικοτητα παω να δω TTGL :gotit:


Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#18 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 14 October 2010 - 20:50

Hijikata

Η ασφαλεια δεν με αφησε.


Παρανοησατε. Δεν μπηκα ποτε στο καμαρινι. Απλα ακουσα τις φωνες του Koyuki.Παρ'ολα αυτα αξειοσημειωτη ειναι η αμεση αντιδραση του Walter-san. Θα παρακαλουσα να υπαρχει μεγαλυτερη προσοχη, ωστε να καταφερουμε να βρουμε τους ανθρωπους που διεπραξαν αυτο το εγκλημα.

Koyuki-san we will always remember you.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#19 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 20:56

Hijikata

Η ασφαλεια δεν με αφησε.

Hijikata

Αυτο που ξερω ομως στα σιγουρα ειναι, οτι, οταν πηγα στο καμαρινι , ο Koyuki ηταν σιγουρα ζωντανος.



Hijikata

Οπως εφευγα ειδα τον Walter C. Dornez. Κατευθυνοταν προς το καμαρινι με μια βαλιτσα, και το κλασσικο σκληρο του υφος. Δεν ειδα τη συνεχεια. Ειχα φυγει. Δεν ξερω μετα τι εγινε με τον Walter και ποια ηταν η τυχη του με τους μπραβους. Αυτο που ξερω ομως στα σιγουρα ειναι, οτι, οταν πηγα στο καμαρινι , ο Koyuki ηταν σιγουρα ζωντανος.



Gendo Ikari(Alxdjo)

Posted Image


Αναιρεις τον εαυτο σου Hijikata.Επεισης με το 3ο quote δινεις αλλωθι στον Walter οτι αφου τον επισκευτικε οπως λες και μετα που ειδες εσυ τον εκληποντα ηταν ακομα ζωντανος.

Edited by alxdjo, 14 October 2010 - 21:02.
Centered my pic

Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#20 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 14 October 2010 - 21:01

Hijikata

Πηγα =/ Μπηκα

Οπως εφευγα ερχοτανε ο Walter.

Y.Γ. Πλακα κανετε, ετσι δεν ειναι ? Ελληνικα μιλαω.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#21 VampireGirlization

VampireGirlization

    VampireGirlization

  • Members
  • 64 posts

Posted 14 October 2010 - 21:07

Yuuki Cross

γεια σας.ειδα πολυ ενδιαφέρουσες αποψεις παραπανω και μου έκανε εντυπωση μια.
Ryuk για πες μου λιγο τι εκανες στο καμαρινι? ιδιαιτερα την στιγμη μετα τον φονο??
χμμμ....


Posted Image
The Dream Has Ended....

#22 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 14 October 2010 - 21:11

Κiryuu Zero

Yuuki Cross
μωρο μου, εσενα να μη σε ρωτησω τι εκανες χθες το βραδυ, ειναι εμφανες πιστευω και απο την υπογραφη... Αλλα αν θυμασαι σου ειπα να μην τα γνωστοποιεις ρε αγαπη μου.. Εχω κι ενα prestige σαν Zero...

PS: Ναι κι εμενα η κατηγορια περι του Ryuuk μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση... Περιμενω εξηγησεις **Pulls out the ....
Spoiler:
:P "

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#23 VampireGirlization

VampireGirlization

    VampireGirlization

  • Members
  • 64 posts

Posted 14 October 2010 - 21:15

χα0αχ0α ναι ειναι εμφανες....... συγχωρεσε με,... αλλα ειμαι πολυ ενθουσιασμενη σχετικα με χθεσ......!!!!


Ruyk ακομα περιμενω.. και ξερεις τι λενε...δει πρεπει να αφηνεις μια κοπελα να περιμενει.... ειναι αγενεια...
Hijikata περασες την ασφαλεια??

Edited by VampireGirlization, 14 October 2010 - 21:33.

Posted Image
The Dream Has Ended....

#24 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 14 October 2010 - 21:18

Kaworu Nagisa
Posted Image

Κακόμοιρε Koyuki, με την αέρινη και γλυκιά φωνή σου, κάθε φορά που την άκουγα κάτι ζωντάνευε εκεί κάτω...
Haruhi Suzumiya (matassos),πιστεύω ότι εσύ φταις για το αδικοχαμένο bishounen μας, και γι αυτό ΠΡΕΠΕΙ να πληρώσεις... Ιδίως από τη διεστραμμένη εμμονή σου με τα μυστήρια, και τις ακατανόητες εικασίες σου είμαι σίγουρος ότι όλη αυτή η φαρσοκωμωδία, καθώς και ο θάνατος του Koyuki, ήταν δική σου πλεκτάνη απλά και μόνο για να μη βαριέσαι και να έχεις να ασχολείσαι με κάτι.
Ντροπή και όνειδος, και οι φλόγες των αγγέλων θα πέσουν πάνω σου να σε κάψουν...

Posted Image


#25 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 posts

Posted 14 October 2010 - 21:25

χα0αχ0α ναι ειναι εμφανες....... συγχωρεσε με,... αλλα ειμαι πολυ ενθουσιασμενη σχετικα με χθεσ......!!!!


Ryuk ακομα περιμενω.. και ξερεις τι λενε...δει πρεπει να αφηνεις μια κοπελα να περιμενει.... ειναι αγενεια...
Hijikata περασες την ασφαλεια??


Hijikata

Of course not. Εφαγα πορτα και εφυγα. Επισης με ανησυχει ο P.I.M.P. ( Gendou ) . Mε αυτα και με αυτα , ηδη τον ξεχασαμε. Ισως να πετυχε ηδη τον σκοπο του. Εγω δεν τον ξεχναω.
Posted Image

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Posted Image

#26 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 14 October 2010 - 21:28

καθε ποστ πρεπει να περιεχει μια ψηφο MikamiTeru και VampireGirlization..

#27 VampireGirlization

VampireGirlization

    VampireGirlization

  • Members
  • 64 posts

Posted 14 October 2010 - 21:32

Yuuki Cross

ας σε πιστεψω...

Shira γιατι δεν μας θέλεις??? 'η μηπως προσπαθεις να μας διωξεις ολους μαζι για να χασουν τα ιχνη σου???? μηπως απασχολεισαι με το θεμα πως εχουνε μαζευτει κυριως κοριτσια στον κοιτωνα μας και κατα την διαρκεια εσυ μηχανοραφης για την αθωοση σου??

Posted Image
The Dream Has Ended....

#28 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 October 2010 - 21:40

Gendo Ikari
Hijikata στην μια λες εφαγα πορτα.Οκ ως εδω.Αλλα μετα λες οτι πηγες στο καμαρινι του.Πως πηγες αφου εφαγες πορτα?
Επεισης μιας και απειλεισε προσπαθεις να στρεψεις τις υποψιες εναντιον μου.Απο την μια λογικο γιατι αμυνεσε στις ερωτησεις που σου κανω και απο την αλλη ομως θα μπορουσες να πεταξεις το μπαλακι αλλου και δεν το εκανες και ειναι υποπτο.

Επεισης το οτι ασχολουμε με τα λεγομενα του Hijikata δεν σημαινει οτι δεν υποψιαζομαι τους Prince Ludwig και Dolneaz

Που ειναι οι υπολοιποι?TTGL Rocks in other words :P.Στο τελος της ημερας αυτος που εχει της περισοτερες ψηφους ψοφαει?

Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#29 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 14 October 2010 - 21:43

VampireGirlization έχεις ψηφίσει 3 διαφορετικά άτομα.....αυτό δεν γίνεται. Διάλεξε έναν..

Posted Image


#30 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 14 October 2010 - 21:45

Road Kamelot
Posted Image


α, πεθανε ο πρωτος ε? συμβαινει αυτο με τους θνητους. να παιρνει σειρα ο επομενος, ο Gendo Ikari (alxdjo) γιατι ειναι γερος, πιανει χωρο, μυριζει ασχημα και με κοιταει περιεργα... ισως επειδη φοραω τοσο μικρη φουστιτσα... εμαθα πως εχει περιεργα γουστα... αυτος θα σκοτωσε τον αλλο θνητο νεαρο... φανταζομαι τι θα κανει στα παιδια του αν εχει... oh well θα ψοφησει συντομα...

εσυ αγαπημενε μου Allen Walker (d. neko angel) δεν θα μου εκανες ποτε κακο ε? εγω σε λατρευω!! ^ω^


Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things