Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Halloween J-Music Party Friday 13 Nov @ Art House (by Akai Panda & Nozomi Ongαku)


  • This topic is locked This topic is locked
236 replies to this topic

#16 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 26 October 2009 - 23:14

Περιττό να το πω, αλλά το μαγαζί θα είναι στολισμένο με κομμένες αληθινές κολοκύθες με αναμενα κερακια μεσα, εεεεε?


hi-mi-tsu:wooi2: αφηστε την φαντασια σας ελευθερη, και για οποιαδηποτε ενδιαφερουσα ιδεα ριξτε και κανα πμ;)

#17 Tomodachi2

Tomodachi2

    Repairer of Reputation

  • Members
  • 915 posts

Posted 26 October 2009 - 23:49

hi-mi-tsu:wooi2: αφηστε την φαντασια σας ελευθερη, και για οποιαδηποτε ενδιαφερουσα ιδεα ριξτε και κανα πμ;)


μπααα...
Πιο ενδιαφέρον είναι να εκφράζονται οι ιδεες δημόσια. Το σασπένς δεν πρόκεται να χαλάσει ετσι κι αλλιως, γι αυτό ας διατυπωθούν ανοιχτά όλες οι ιδεες.

Καλά, διακόσμηση με κολοκύθες θεωρώ πως θα γινει ετσι κι αλλιως. Κι αν καποιες μαλιστα ειναι και αληθινές και φτιαγμένες κατα τη γνήσια halloween παράδοση, ακομα καλύτερα.

Ωρα να ρίξω και αλλη ιδεα. Ξερουμε όλοι πόσο καλά, ατμοσφαιρικά και αναγνωρίσημα ειναι τα music themes απο τις ταινίες του Burton εε? Καποια από αυτά θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν στο πάρτυ.

#18 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 26 October 2009 - 23:57

μπααα...
Πιο ενδιαφέρον είναι να εκφράζονται οι ιδεες δημόσια. Το σασπένς δεν πρόκεται να χαλάσει ετσι κι αλλιως, γι αυτό ας διατυπωθούν ανοιχτά όλες οι ιδεες.

Καλά, διακόσμηση με κολοκύθες θεωρώ πως θα γινει ετσι κι αλλιως. Κι αν καποιες μαλιστα ειναι και αληθινές και φτιαγμένες κατα τη γνήσια halloween παράδοση, ακομα καλύτερα.

Ωρα να ρίξω και αλλη ιδεα. Ξερουμε όλοι πόσο καλά, ατμοσφαιρικά και αναγνωρίσημα ειναι τα music themes απο τις ταινίες του Burton εε? Καποια από αυτά θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν στο πάρτυ.


εμεις με τη σειρα μας προτιμουμε να κρατησουμε μυστικο μερικα πραγματα οσον αφορα το παρτυ, οπως και τα κοσπλει μας. οποτε θα προτιμουσαμε να το σεβαστειτε αυτο, και να ΜΗΝ εκφραζονται δημοσια καποια extraordinaire πραγματα. αν θελετε να κανετε προτασεις, υπαρχουν τα πμ, αλλιως αλλα ποστς θα θεωρουνται σπαμ

#19 ANM

ANM

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 27 October 2009 - 00:57

Πόσο χαίρομαι που φέτος είμαι Αθήνα δεν περιγράφεται.. Ευελπιστώ να μην μου τύχει κάτι εκείνη την ημέρα (αν και δεν βλέπω να προλαβαίνω για cosplay)..
BE AGAINST YOUR FATE!!!

#20 noh

noh

    pcofos sth psalida

  • Members
  • 22 posts

Posted 27 October 2009 - 20:54

ευτυχως θα ειμαι εδωωωωωω!!!

Ωωωωωω,με τι να πρωτοενθουσιαστω? το haloween party ή το συνδυασμο cosplay-halloween
εχω ηδη αρχισει να κατεβαζω ιδεεεεεεεεςςςς

πρεπει να κουνηθω *πανικος*:OMG3:

so many possibilitieeeees:joyful:
*αγχος*
~να του κανω ενα chidori να φυγει?

~τι σε κανει να πιτευεις πως πουλανε akatsuke-ικο βερνικι νυχιων?

~το yamamoto ειναι κοινο επιθετο...πως λεμε παπαδοπουλος?

~απο τι πεθανε ο kimimaru???
.....οστεοπορωση


~ο aizen ειναι ο chuck norris του bleach

#21 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 27 October 2009 - 21:55

Τελικά ότι και να οργανώσουν οι akai panda σε cosplay θα καταλήξει μου φαίνεται :)
Και J-eating party να έγραφε εκεί... cosplay θα γινόταν :bike:
Μάλλον πρέπει να το πάρετε απόφαση :)

#22 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 28 October 2009 - 01:07

Just to let you know, το μαγαζί είναι καπνιζόντων



#23 Wabbit

Wabbit

    Candy addict

  • Members
  • 339 posts

Posted 28 October 2009 - 01:09

Μάλιστα, οπότε θα κάνουνε πάρτι μερικοί μερικοί:hihi2:

Posted Image


I Will Follow You into the Dark


http://www.anime.gr/forums/showthread.php?t=7809

#24 DJ Gaara of Sound

DJ Gaara of Sound

    Kami korosu...

  • Members
  • 41 posts

Posted 28 October 2009 - 11:57

Just to let you know, το μαγαζί είναι καπνιζόντων

OOOOOOOOOOOOOOOOh yeah!!!!Νομιζω πως μονο και μονο για αυτο ξερω τι θα ντυθω και θα ειναι με ολα τα εξτρα του αναμενα και ας πει κανεις τιποτα...
Spoiler:

The revenge of Smoker...
Posted Image

#25 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 28 October 2009 - 12:10

Posts που ειχαν να κανουν με επικαιρα cosplays και οχι με το party πηραν διαφορετικη ροτα. Keep it up ppl:ureshii:

#26 DJ Gaara of Sound

DJ Gaara of Sound

    Kami korosu...

  • Members
  • 41 posts

Posted 28 October 2009 - 12:13

Sorry master Odin i am just joking not cosplaying :ureshii:
Posted Image

#27 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 28 October 2009 - 13:09

Just to let you know, το μαγαζί είναι καπνιζόντων

:sadist: Τώρα γιατί μου το χαλάς? Με βλέπω να είμαι έξω σε καθαρό αέρα παρά μέσα ... κ έλεγα θα απολαύσω στο 100% το party και τώρα θα μετατραπεί σε καπνιστήριο ο χορός ... κρίμα για εμάς τους μη καπνιστές .:unlucky:

#28 ice_hime

ice_hime

    and the livin's (not) easy

  • Moderators
  • 1,396 posts

Posted 28 October 2009 - 13:30

δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω...:zetsubou::nanteee:πεταω στις 14 το πρωι και πρεπει να ειμαι στο αεροδρομιο απο τις 6...:emptyonexg1::cry5:κριμα και περασα τοσο ωραια στο cosplay cafe...:nanana::run:

#29 DJ Gaara of Sound

DJ Gaara of Sound

    Kami korosu...

  • Members
  • 41 posts

Posted 28 October 2009 - 13:32

:sadist: Τώρα γιατί μου το χαλάς? Με βλέπω να είμαι έξω σε καθαρό αέρα παρά μέσα ... κ έλεγα θα απολαύσω στο 100% το party και τώρα θα μετατραπεί σε καπνιστήριο ο χορός ... κρίμα για εμάς τους μη καπνιστές .:unlucky:


Sorry φιλτατε Neuro αλλα τοσο καιρο ημασταν εμεις οι κατατρεγμενοι (:smokingg:) μια αλλαγη δεν βλαπτει.Δεν ξερω για αλλους αλλα εγω ειμαι απο τους καπνιστες που αμα μου πουν σε παρακαλω σβηστω με ενοχλει θα το σβησω.Κ με εχουν καβαλησει ασυστολα...5 μερες συνεχομενες τωρα την βγαζω εξω στο κρυο γιατι απαγορευετε σε οποια καφετερια και να παω.Συγνωμη κιολας αλλα 1 μερα απο ολες αυτες θελω και εγω να καπνισω μεσα και οχι στο κρυο.Αν και δεν θα εχετε προβλημα σε αυτο το μαγαζι γιατι εχει πολυ καλο εξαερισμο.So dont worry be happy :ureshii:
Posted Image

#30 Camus

Camus

    Cavaliere D'Oro

  • Members
  • 199 posts

Posted 28 October 2009 - 16:05

Sorry φιλτατε Neuro αλλα τοσο καιρο ημασταν εμεις οι κατατρεγμενοι (:smokingg:) μια αλλαγη δεν βλαπτει.Δεν ξερω για αλλους αλλα εγω ειμαι απο τους καπνιστες που αμα μου πουν σε παρακαλω σβηστω με ενοχλει θα το σβησω.Κ με εχουν καβαλησει ασυστολα...5 μερες συνεχομενες τωρα την βγαζω εξω στο κρυο γιατι απαγορευετε σε οποια καφετερια και να παω.Συγνωμη κιολας αλλα 1 μερα απο ολες αυτες θελω και εγω να καπνισω μεσα και οχι στο κρυο.Αν και δεν θα εχετε προβλημα σε αυτο το μαγαζι γιατι εχει πολυ καλο εξαερισμο.So dont worry be happy :ureshii:


hehehehe... με πρόλαβες!!!!!!!!! :hahaha:
Posted Image