Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

1ο Event Θεσσαλονίκης των J.A.P 団(DAN) - 25/10/2009


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#31 croco~boy

croco~boy

    Dark Banquet

  • Members
  • 895 posts

Posted 29 September 2009 - 11:25

Σε τι λετε να μασκαρευτω μμμμμμ...ειμαι αναμεσα σε pain(naggato) η σε zetsu hmm cant decide :erk:!!

Posted Image


#32 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 29 September 2009 - 12:53

laiste : Θα έχω την κάμερα έτοιμη για φωτογραφίες

crocodile21: Όπως θέλεις αρκεί να μας κάνεις την τιμή να έρθεις :)
Posted Image

#33 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 29 September 2009 - 13:30

λοιπον θα μαι κατα 99,9% εκτος αμα κολησω την γριπη των χοιρων:terror2:επισης σκεφτηκα και κοσπλει.σας εκανα και αντ στο δικομουχωρο(myspace).αρα ολα καλα :8):
επισης κακασι θελω σπεσιαλ επιλογες τραγουδιων :blingeye2:

#34 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei

    Like me or not, that's me

  • Members
  • 73 posts

Posted 29 September 2009 - 13:58

@Zabimaru Θα σε περιμένουμε λοιπόν! Σχετικά με την γρίπη των χοίρων. Να κάθεσε 1 ώρα καθε μέρα κοντά σε έναν φούρνο κρατόντας ένα μήλο και θα είσαι μια χαρά, δεν θα πλησιάσει με τίποτα :hahaha:
Για προτάσεις απλά στείλε e-mail. Άμα θέλεις μερικά συγκεκριμένα τότε μάζευτα, ανέβαστα ολα μαζί κάπου και στέιλε λινκ στο japdan2009@gmail.com. :hero:

#35 croco~boy

croco~boy

    Dark Banquet

  • Members
  • 895 posts

Posted 29 September 2009 - 14:12

@Zabimaru Θα σε περιμένουμε λοιπόν! Σχετικά με την γρίπη των χοίρων. Να κάθεσε 1 ώρα καθε μέρα κοντά σε έναν φούρνο κρατόντας ένα μήλο και θα είσαι μια χαρά, δεν θα πλησιάσει με τίποτα :hahaha:
Για προτάσεις απλά στείλε e-mail. Άμα θέλεις μερικά συγκεκριμένα τότε μάζευτα, ανέβαστα ολα μαζί κάπου και στέιλε λινκ στο japdan2009@gmail.com. :hero:

χαχα επικο:hahaha::hahaha:!!

Posted Image


#36 Laxan3makos

Laxan3makos

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 29 September 2009 - 22:24

Χρηστο και Θοδωρη παιζει αμα δεν προλαβω να βρω κανενα cosplay να ερθω με του Toushirou... :P Αλλα παιζει να πω τον κουτσογκιλα να μου δωσει καμια στολη Sasuke :P:hero:

#37 alex90

alex90

    Anime Amateur

  • Members
  • 110 posts

Posted 29 September 2009 - 22:40

παιδιά χαίρομαι πολύ που διοργανώνεται κάτι καινούργιο (χωρίς βεβαια να θέλω να θίξω το sakura sundrom).
πιστεύω κάτι νέο το χρειαζόμασταν και χαίρομαι που επιτέλους κάποιος αποφάσισε να πάρει πρωτοβουλία:-)
μιας και είναι το πρώτο σας event θα ήθελα να σας τιμήσω με cosplay αλλα δεν έχω αρκετό χρόνο.όμως ποτε δεν ξέρεις:-).

οποτε θα τα πούμε στις 25 ;)
Posted Image

#38 ~*memole*~

~*memole*~

    ~ponyo ponyo~

  • Members
  • 106 posts

Posted 30 September 2009 - 00:37

πωπω πόσο μαμάτο παίζει να είναι αυτό το event:kill4u:!!! Θα προσπαθήσω να καταφέρω να έρθω για άλλη μια φορά Θεσσαλονίκη all the way from athens για το party σας παιδιά, θέλω να πάρω μέρος τουλάχιστον στις 3 από τις 4 κατηγορίες σας, ειδικά σε αυτήν του photoshooting, so exciting ^^, you go guys!!!

Spoiler:

Posted ImagePosted Image

#39 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 30 September 2009 - 01:14

@Zabimaru Θα σε περιμένουμε λοιπόν! Σχετικά με την γρίπη των χοίρων. Να κάθεσε 1 ώρα καθε μέρα κοντά σε έναν φούρνο κρατόντας ένα μήλο και θα είσαι μια χαρά, δεν θα πλησιάσει με τίποτα :hahaha:
Για προτάσεις απλά στείλε e-mail. Άμα θέλεις μερικά συγκεκριμένα τότε μάζευτα, ανέβαστα ολα μαζί κάπου και στέιλε λινκ στο japdan2009@gmail.com. :hero:

ok παιζει να σου στειλω καμοια προταση για τραγουδακια.:riiight:

#40 MitHuNa

MitHuNa

    Annie-maki

  • Members
  • 327 posts

Posted 30 September 2009 - 10:21

παιδιά χαίρομαι πολύ που διοργανώνεται κάτι καινούργιο (χωρίς βεβαια να θέλω να θίξω το sakura sundrom).
πιστεύω κάτι νέο το χρειαζόμασταν και χαίρομαι που επιτέλους κάποιος αποφάσισε να πάρει πρωτοβουλία:-)
μιας και είναι το πρώτο σας event θα ήθελα να σας τιμήσω με cosplay αλλα δεν έχω αρκετό χρόνο.όμως ποτε δεν ξέρεις:-).

οποτε θα τα πούμε στις 25 ;)



NA TΣΑΚΙΣΤΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΑΡΗ!
Posted Image


Οταν οι σφουγγαρίστρες γίνονται pon pon :nosey:

#41 X-LpBleach

X-LpBleach

    a.k.a. Bleach155

  • Members
  • 203 posts

Posted 30 September 2009 - 14:16

I'll be there ofc, with cosplay... Θα σας τιμήσω ρε με το πρώτο μου κόσπλει...:hero:

#42 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 30 September 2009 - 18:19

Ευχαριστούμεεε

Επίσης ευχαριστούμε για την στήριξη σας :ureshii:
Όσο πλησιάζει η μέρα τόσο καλύτερα για όλους μας.
Posted Image

#43 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 30 September 2009 - 20:18

Εαν και λεω εαν εχεις χαμηλη θερμοκρασια ισως και να ερθω και εγω cosplay μιας και αυτο που θελω ειναι λιγο βαρη και εχω ενα τεραστιο θεμα με την ζεστη τον ιδρωτα κτλ.....:(
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#44 MitHuNa

MitHuNa

    Annie-maki

  • Members
  • 327 posts

Posted 30 September 2009 - 21:01

θα σε φυσάμε εμεις μην ανησυχείς! εσυ απλά έλα!
Posted Image


Οταν οι σφουγγαρίστρες γίνονται pon pon :nosey:

#45 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei

    Like me or not, that's me

  • Members
  • 73 posts

Posted 30 September 2009 - 21:52

Ευχαριστώ για την υποστίριξη παιδιά :)

Goggeta dont worry! Φροντίσαμε να υπάρχει θέρμανση μέσα στο μαγαζί αλλά το μαγαζί είναι ανοιχτό με τέτοιο τρόπο ωστέ να μπορείς να απολαύσεις το πάρτυ ακόμα και απο έξω. Τώρα αμα έχει ζέστη τέλη Οκτωμβρίου τι να πώ.....bad luck?:hahaha: