Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

1ο Event Θεσσαλονίκης των J.A.P 団(DAN) - 25/10/2009


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#16 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei

    Like me or not, that's me

  • Members
  • 73 posts

Posted 27 September 2009 - 22:24

Συμβουλή αλά Kakashi_sensei!!!

Αυτό που δίχνει το πιο πολύ δέρμα.... :nbleed:

#17 HeLLBoiS

HeLLBoiS

    Sasuke Hater

  • Members
  • 323 posts

Posted 27 September 2009 - 22:41

Και εγω θα βρισκομαι εκει εκτος απροοπτου(να καταστραφει ο οσε,να κλεισουν οι δρομοι,να πεσει μετεωτητης :P :P) θα βρισκομαι εκει..Μπραβο στα παιδια για την πρωτοβουλια τους!!
Το fanclub σου θα ειναι εκει Gintoki-senseiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

#18 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 27 September 2009 - 22:56

Και εγω θα βρισκομαι εκει εκτος απροοπτου(να καταστραφει ο οσε,να κλεισουν οι δρομοι,να πεσει μετεωτητης :P :P) θα βρισκομαι εκει..Μπραβο στα παιδια για την πρωτοβουλια τους!!
Το fanclub σου θα ειναι εκει Gintoki-senseiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


'Ετσι το fanclub :nanana: με κάνατε να κλαίω πάλι!!!
Zabimaru : Ήταν απρόσμενο δυστυχώς αλλά χρειαζόταν αυτή η μυστικότητα.

MitHuna : Ευχαριστούμε για τα λόγια σου για την αφίσα.

Speedgrapher : Ευχαριστούμε για τα Myspace + Facebook adds. Θα βάζουμε νέα και πληροφορίες για το Event.

Wabbit : Ευχαριστούμε ξανά για τα λόγια σου. Κρίμα που δεν θα σε δούμε. Όταν διοργανώσουμε το 2ο ελπίζουμε να σε δούμε.

Ελπίζουμε να πάμε καλά γιατί είναι το πρώτο μας event και έχουμε κανονίσει εκπλήξεις κάμποσες :kill4u:

Edited by N-TG, 27 September 2009 - 23:02.

Posted Image

#19 MitHuNa

MitHuNa

    Annie-maki

  • Members
  • 327 posts

Posted 27 September 2009 - 23:44

Συμβουλή αλά Kakashi_sensei!!!

Αυτό που δίχνει το πιο πολύ δέρμα.... :nbleed:


kso Hentai!
Posted Image


Οταν οι σφουγγαρίστρες γίνονται pon pon :nosey:

#20 DarcRose22

DarcRose22

    In my Dreamworld....

  • Members
  • 72 posts

Posted 28 September 2009 - 00:24

Ελπίζω το πάρτυ σας να έχει επιτυχία για να κάνετε κι άλλα!! Όλα δείχνουν ότι θα είναι γαμάτο!! Άμα βρω και αυτά που χρειάζομαι για τη στολή θα είναι ότι πρέπει πριν χειμωνιάσει για τα καλά αν και ένα κρύωμα δεν το γλιτώνω..... Μάλλον θα τρέχω πάνω κάτω για να ξεφύγω για να ζεσταθώ και θα βγάζω φωτογραφίες......:hahaha:
Come to the dark side.... we have cookies......

http://darcrose22.deviantart.com

#21 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 September 2009 - 04:15

Το παρτι οπως ακουσα θα ειναι σιγουρα καλο!!
Αλλα αυτο το αφεντικο του μαγαζιου να μην σας επιτρεψει κανα Σαββατο η Παρασκευη μεγαλη βλακεια οχι τπτ αλλο, αλλα πολλα ατομα δεν θα μπορεσουν να το χαρουν περισσοτερο λογο μερας γιατι σιγουρα θα ειναι κατι το διαφορετικο και ομορφο!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#22 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 28 September 2009 - 08:09

DarcRose22 : Και εμείς αυτό ελπίζουμε... Επίσης πόσο αποκαλυπτική θα είναι η στολή σου για να ξεφεύγεις?

Goggeta SSJ6 : Στην αρχή και εμείς είμασταν σκεπτικοί για την ημέρα αλλά όσοι θέλουν να έρθουν θα έρθουν. Επίσης και για λίγη ώρα να έρθουν θα μας κάνουν να νιώσουμε καλύτερα...
Posted Image

#23 kantoros

kantoros

    Anime Fan

  • Members
  • 153 posts

Posted 28 September 2009 - 09:52

και ελεγα να μην ξαναπαω cosplay... δεν σας τοπα απο κοντα παιδια αλλα αν δεν υπηρχε μια ριζικη αλλαγη, οπως η δικια σας παιζει να μην ξαναπηγαινα σε παρτυ για καναν χρονο...

#24 FunkyFisch

FunkyFisch

    Genin

  • Members
  • 101 posts

Posted 28 September 2009 - 12:36

Παιδιά εύχομαι τα καλύτερα!!!(κ επίσης εύχομαι να μπορώ να έρθω και γω)
Η ιδέα με τον ξεχωριστό όροφο για φώτοshooting ε'ιναι τελεια και πιστεύω θα βγούν πολύ καλές φωτο

Kadoros: σταμάτα ρε να είσαι τόσο κακιά...το κοσπλευ πέρασε αν δεν το έχεις καταλάβει :hahaha:

#25 MitHuNa

MitHuNa

    Annie-maki

  • Members
  • 327 posts

Posted 28 September 2009 - 14:25

ναιιιι εγω είμαι ήδη ανάμεσα σε 2!! και Χρήστο θα σε απογοητεύσω κανένα δεν δείχνει δέρμα είναι ασφυκτικά κλειστά ΚΑΙ ΤΑ 2!! χε χε χεεε
Posted Image


Οταν οι σφουγγαρίστρες γίνονται pon pon :nosey:

#26 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei

    Like me or not, that's me

  • Members
  • 73 posts

Posted 28 September 2009 - 15:49

ναιιιι εγω είμαι ήδη ανάμεσα σε 2!! και Χρήστο θα σε απογοητεύσω κανένα δεν δείχνει δέρμα είναι ασφυκτικά κλειστά ΚΑΙ ΤΑ 2!! χε χε χεεε


:emptyonexg1: and no comments!!

xaxaxaxa

#27 MitHuNa

MitHuNa

    Annie-maki

  • Members
  • 327 posts

Posted 28 September 2009 - 16:21

επίσης να μας πειτε προς τα που πεφτει το μαγαζί γτ και απο τον χάρτι δεν έβγαλα κ πολυ ακρη!!
Posted Image


Οταν οι σφουγγαρίστρες γίνονται pon pon :nosey:

#28 Kakashi_sensei

Kakashi_sensei

    Like me or not, that's me

  • Members
  • 73 posts

Posted 28 September 2009 - 17:20

και ελεγα να μην ξαναπαω cosplay... δεν σας τοπα απο κοντα παιδια αλλα αν δεν υπηρχε μια ριζικη αλλαγη, οπως η δικια σας παιζει να μην ξαναπηγαινα σε παρτυ για καναν χρονο...


Χαίρομαι που σε καλύψαμε αν έστω και λίγο :)

Το παρτι οπως ακουσα θα ειναι σιγουρα καλο!!
Αλλα αυτο το αφεντικο του μαγαζιου να μην σας επιτρεψει κανα Σαββατο η Παρασκευη μεγαλη βλακεια οχι τπτ αλλο, αλλα πολλα ατομα δεν θα μπορεσουν να το χαρουν περισσοτερο λογο μερας γιατι σιγουρα θα ειναι κατι το διαφορετικο και ομορφο!!!


Πράγματη η μέρα είναι ενα "μικρούλη" πρόβλημα και προσπαθήσαμε να το αλλάξουμε αλλά προς το παρόν δεν γίνεται. Δεν είναι και άσχημα όμως κυριακή απο το θέμα το ότι δεν υπάρχουν φροντιστίρια και τέτοια.

επίσης να μας πειτε προς τα που πεφτει το μαγαζί γτ και απο τον χάρτι δεν έβγαλα κ πολυ ακρη!!



Οκ. Θα κατεβούμε για να κολίσουμε αφήσες τώρα οπότε θα κοιτάξουμε να ετοιμάσουμε κάποια καλύτερη περιγραφή με λεοφωρεία που βολέυουν μπλα μπλα μπλα :hero:

Edited by Kakashi_sensei, 28 September 2009 - 17:28.


#29 croco~boy

croco~boy

    Dark Banquet

  • Members
  • 895 posts

Posted 28 September 2009 - 18:19

Count me in aswell :D!

Posted Image


#30 laiste

laiste

    月の娘さん

  • Members
  • 86 posts

Posted 28 September 2009 - 21:51

Θα ειμαι κ εγω εκει με κατι πολυ kawaii αυτη τη φορα! :wooi2: