Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Eating Meeting 3


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#61 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 27 September 2009 - 13:56

ωραια περασαμε και χθες. η παπια ομορφυνε το στομαχι μας. μονο το θεμα της πληρωμης να μην ηταν που χαλασε λιγο την καλη διαθεση.
till next time
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#62 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 14:02

By the way, για να εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε, εγώ δεν είπα ότι συγκεκριμένα ξέρουμε πως κάποιος δεν πλήρωσε or anything to that effect, αλλά ότι πάλι κάπου έπεσε σκάλωμα στην όλη διαδικασία & δε μαζεύτηκαν τα σωστά λεφτά για τον όποιο λόγο. :deadga6:
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#63 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 14:14

πάντος τα κολοτρένα σε κάποιους σταθμούς είχαν βάλει λουκέτο λόγο έργων,και επρεπε να προλάβο λεοφορια και έφυγα νορίς και με τα 1000ζόρια έφτασα σπιτι μου.....αντε μην πο τιποτα.....

ps. ΘΕΛΩ ΠΑΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#64 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 14:31

ps. ΘΕΛΩ ΠΑΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


In retrospect, κι εγώ.
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#65 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 27 September 2009 - 14:35

In retrospect, κι εγώ.


μα να πας στο dosirak και να φας παπια??? :P

(ξερεις γιατι το λεω..)
respect the duck...
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#66 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 15:08

μα να πας στο dosirak και να φας παπια??? :P

(ξερεις γιατι το λεω..)
respect the duck...


Αυτή τη φορά δεν έχω κανένα λόγο να γκρινιάξω περί του αντικειμένου!


Υ.Γ. Τώρα σε ποιον chef να πασάρουμε την ιδέα μας περί yagigyro!?
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#67 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 27 September 2009 - 15:19

Υ.Γ. Τώρα σε ποιον chef να πασάρουμε την ιδέα μας περί yagigyro!?


μπορουμε να κανουμε εμεις τους σεφ να καταστρεψουμε καμια 10 κουζινες και να δημιουργησουμε το επαναστατικο αυτο πιατο!!!:hahaha:
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#68 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 15:40

μπορουμε να κανουμε εμεις τους σεφ να καταστρεψουμε καμια 10 κουζινες και να δημιουργησουμε το επαναστατικο αυτο πιατο!!!:hahaha:


πληρώνω όσο όσο για να δω απο κοντά lady sen να μαγειρεύει και ο yo master επίσημος δοκιμαστής:riiight:

αντε και καλή αρχη
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#69 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 27 September 2009 - 21:58

πληρώνω όσο όσο για να δω απο κοντά lady sen να μαγειρεύει και ο yo master επίσημος δοκιμαστής:riiight:

αντε και καλή αρχη


οχι!! μη!! γιατι?? τι σας φταινε τα αθωα θυματα που θα δοκιμασουν τα φαγια σας!!! το ξερω οτι εχουμε δημογραφικο προβλημα αλλα ας μην παιρνουμε και τετοια ακραια μετρα!!!:himitsu:

περασαμε ολοι πολυ ωραια, και αν και δεν ηξερα πολλα παιδια οφειλω να πω οτι γνωρισα πολλα καινουρια για μενα προσωπα!! νατε και στο επομενο να ημαστε περισσοτεροι!!!

εγω αυτον που πραγματικα λυπηθκα ηταν ο σερβιτορος...οσο τον εβλεπα να μπαινει μεσα στο δωματιο και να ιδρωνει απο τηναγωνια και την απελπισια με επιανε η καρδια μου!!!!

#70 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 22:49

οχι!! μη!! γιατι?? τι σας φταινε τα αθωα θυματα που θα δοκιμασουν τα φαγια σας!!! το ξερω οτι εχουμε δημογραφικο προβλημα αλλα ας μην παιρνουμε και τετοια ακραια μετρα!!!:himitsu:

περασαμε ολοι πολυ ωραια, και αν και δεν ηξερα πολλα παιδια οφειλω να πω οτι γνωρισα πολλα καινουρια για μενα προσωπα!! νατε και στο επομενο να ημαστε περισσοτεροι!!!

εγω αυτον που πραγματικα λυπηθκα ηταν ο σερβιτορος...οσο τον εβλεπα να μπαινει μεσα στο δωματιο και να ιδρωνει απο τηναγωνια και την απελπισια με επιανε η καρδια μου!!!!



χαχαχαχαχα θα ξεκανουν πολύ κόσμο οι 2 τους χαχαχα...πρεπει να δοκιμασω ρε γμτ!!!μου εχει μινει η απορια τι γευση θα χε? κανεις αλλος προθυμος

εγώ μόνο 4 ατομα ήξερα εμαθα κιαλους και σιγά σιγά θα τους μαθω ολους......που ειναι ρε παιδια η εικονα που ζήτησα με τα nicks μονταρισμενα απο πανω :hahaha:γρηγορααααα

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμ μπος να μην ιδρώνει ο σερβιτορος :OMG3:ο ενας να του λεει πσιτ ...ο αλλος να μην ξερει τι θελει αλλος να γελαει....αλλος να του λεει ..που εισαι μαστορα:hot:(επρεπε να βρω καλυτερη ατακα)....φαντασου να ειχες εστιατοριο στιν ιαπωνια και να μπεις μεσα και να θες να παρεις παραγκελια και να μην μιλας γρι ιαπονικα χαχα
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#71 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 27 September 2009 - 22:55

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμ μπος να μην ιδρώνει ο σερβιτορος :OMG3:ο ενας να του λεει πσιτ ...ο αλλος να μην ξερει τι θελει αλλος να γελαει....αλλος να του λεει ..που εισαι μαστορα:hot:(επρεπε να βρω καλυτερη ατακα)....φαντασου να ειχες εστιατοριο στιν ιαπωνια και να μπεις μεσα και να θες να παρεις παραγκελια και να μην μιλας γρι ιαπονικα χαχα


xmmmm...for the record, εγω θα επικοινονουσα με την γλωσσα του σωματος!!! (χου χου χου)
και θα χα και ενα λεξικο μαζι! ηλεος! παντως αφου δεν μας εφερε τα σουσια και τις σουπες καπελο...μπραβο του!! εγω τον θαυμαζω για την αυτοσυγκρατηση του!! ευγε στον μαστορα!!!

#72 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 23:04

Με τόσα που τους σκάμε κάθε φορά όχι απλώς να μας ανέχονται, κόκκινα χαλιά να μας απλώνουν θα'πρεπε!
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#73 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 23:06

χαχαχα shake your body που λεμε...καλα στα λογια εινια ολα ευκολα και εσυ θα ένιωθες αβολα αμα εμπενες και ο καθένας ηταν στον κοσμο του...

και btw για τα λευτα ολα γινονται...και δεν μας εφερε τα σουσια καπελο..που ηταν τελια...εξερουνται οολοι αυτοι οι αγουστοι που δν τους αρεσουν:hahaha:

EDIT: συμφονω με μαστερ....οταν σκασ 400+ ευρω γτ καπου εκει θα πειγε....πρεπει να μας παρακαλαν να ξαναρθουμε

την επομενη φορα που θα παμε ...μπορουμε αν θεσουμε τα νεβρα του σε αντοχη...και αν μας αρχισει στα κορεατικα την κανουμε χαχα
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#74 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 27 September 2009 - 23:14

την επομενη φορα που θα παμε ...μπορουμε αν θεσουμε τα νεβρα του σε αντοχη...και αν μας αρχισει στα κορεατικα την κανουμε χαχα



γιατι καλο μου?? τι μας εκανε ο ανθρωπος?? λες και δεν του τα θεσαμε ηδη!! οταν εβλεπα τον Σακη ν απεταει τα ξυλακια φοβομουν μην βρει κανενα τον σερβιτορο στο δοξα πατρι!!!

#75 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 23:22

γιατι καλο μου?? τι μας εκανε ο ανθρωπος?? λες και δεν του τα θεσαμε ηδη!! οταν εβλεπα τον Σακη ν απεταει τα ξυλακια φοβομουν μην βρει κανενα τον σερβιτορο στο δοξα πατρι!!!


χαχχαχα εγω σκευτικα οτι θα λεει απο μεσα του ζωα έλληνες δεν σεβεστε τιποτα................
παντος ευγενεστατος οταν εφυγα μου ειπε γεια καλυνηχτα...να ξαναρθετε.....(και να μην μου το κανετε καλοκαιρινο ) χαχα

p.s ντροπη και αiσχος στον σακη:hahaha:
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you