Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Eating Meeting 3


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#46 Xa0s

Xa0s

    Gambate o kudasai !!!

  • Members
  • 341 posts

Posted 24 September 2009 - 15:28

Εκεί θα είμαι, worry not worry not.

Βέβαια το πιο πιθανό είναι μόλις να έχω φτάσει στην Αθήνα από τις Σέρρες, να έχω αφήσει απλώς τη βαλίτσα μου, & να έρθω στο καπάκι! (οπότε παίζει ν'αργήσω & λιγουλάκι)


Μήπως θες να σου παραγγείλω κιόλας???Να έρθεις κ να βρεις ζεστό κ αχνιστό Ramen+Sake να σε περιμένει???
Έλα έλα κ θα σου κρατάμε ζεστό το μαξιλαράκι σου .... :hiding_something:

I would likePosted Image for a pet...


#47 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 24 September 2009 - 16:45

Μήπως θες να σου παραγγείλω κιόλας???Να έρθεις κ να βρεις ζεστό κ αχνιστό Ramen+Sake να σε περιμένει???
Έλα έλα κ θα σου κρατάμε ζεστό το μαξιλαράκι σου .... :hiding_something:

Τι ramen, ρε!? Εγώ θα φάω πάλι τα σούσια μου!

(γι'αυτό σας συμφέρει όλους το γερμανικό ολλανδέζικο ;))
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#48 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 24 September 2009 - 21:28

εγω τελικά μεσα(με τα 1000 ζόρια),μαζι και lucy nyu και οπως φαίνετε και yunie

#49 psofia

psofia

    Retired troll

  • Members
  • 395 posts

Posted 26 September 2009 - 17:55

This computer doesn't have greek, so I have to write my post in english. Sorry, but I can't come today because I have no money and obviously I can't afford going to an expensive japanese restaurant. Sorry for informing you so late. Have fun~

#50 kakashi sensei

kakashi sensei

    pitsilistis

  • Members
  • 746 posts
  • Locationplateia eleytherias

Posted 26 September 2009 - 18:07

αν δεν ειναι κανεις αλλος στη λιστα αναμονης θα θυσιαστω εγω για να συμπληρωθει η 20αδα.
για το eating meeting 3 ρε γαμωτο :burningbe3:.

#51 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 00:18

Good times were had, good times.

Ξαναείδαμε παλιά πρόσωπα, όσο και καινούργια. :ureshii:

Από την άλλη, πάλι είχαμε fail στο να μαζέψουμε σωστά τα λεφτά & κάποιοι χρειάστηκε να κάνουν ride to the rescue. Δεν είναι πλέον & τόσο δύσκολο, παιδιά...
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#52 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 00:50

Good times were had, good times.

Ξαναείδαμε παλιά πρόσωπα, όσο και καινούργια. :ureshii:

Από την άλλη, πάλι είχαμε fail στο να μαζέψουμε σωστά τα λεφτά & κάποιοι χρειάστηκε να κάνουν ride to the rescue. Δεν είναι πλέον & τόσο δύσκολο, παιδιά...

\


οντως πλακα ειχε..αχχχχχχχ αυτες οι παπιες τι υπερχοες:wooi2:
και το σουσι καλο ηταν :riiight:

o rly? ποιος αλητης δεν πληρωσε? :hahaha:
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#53 YuNie

YuNie

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 2 posts

Posted 27 September 2009 - 01:09

\


οντως πλακα ειχε..αχχχχχχχ αυτες οι παπιες τι υπερχοες:wooi2:
και το σουσι καλο ηταν :riiight:

o rly? ποιος αλητης δεν πληρωσε? :hahaha:



οι παπιες ηταν απιστευτες αλλα αυτο το σουσι ηταν τοσο γλιτσα κ α8λιο!!το μισω το μισω:oo:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μωρεεεεε μ η8ελες και σουσι!!μπλιαχχχχ :( μν πω για το γουασαμπι(ο σακης φταιει γ αυτο..χεχε):unlucky:

περασα ωραια παντως!!!:ureshii:

Edited by YuNie, 27 September 2009 - 01:20.


#54 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 01:28

οι παπιες ηταν απιστευτες αλλα αυτο το σουσι ηταν τοσο γλιτσα κ α8λιο!!το μισω το μισω


δν εχεις γουστο στο φαι :hahaha:εχεις αυτο το πρόβλημα...

BTW Γίνετε κάποιος απο τις φωτογραφίες που τραβήξατε να τις ανεβάσει και να γραψει απο πανο απο το καθε ατομο να βαλει τα nicknames τοy καθενος γτ δεν τα θυμάμαι όλα :hahaha:
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#55 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 27 September 2009 - 01:56

δν εχεις γουστο στο φαι :hahaha:εχεις αυτο το πρόβλημα...

BTW Γίνετε κάποιος απο τις φωτογραφίες που τραβήξατε να τις ανεβάσει και να γραψει απο πανο απο το καθε ατομο να βαλει τα nicknames τοy καθενος γτ δεν τα θυμάμαι όλα :hahaha:


Ότι και να λέτε ήταν μια χαρά (και το φαΐ όπως πάντα :)) !! Κρίμα μόνο που έπρεπε να φύγω νωρίτερα... :hot:
Όσο για τις φώτος που τράβηξε η Μίσα με τη μηχανή μου, ες αύριον... BTW, nicks ούτε εγώ θυμάμαι, μόνο 3-4 ... Οπότε και εγώ θα ήθελα να μάθω :)

#56 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 27 September 2009 - 02:06

Ηταν πραγματικα πολη ωρεα,το φαγητο ηταν πολυ καλο ((ειδικα το tonkatsu ηταν μουρλια:Blissfull:)) η ατμοσφαιρα πολυ φιλικι και οι γνοριμιες με νεα παιδια ακομα ποιο ωρεες

((Βεβαια αν δεν γινοταν η λουφα απο καποιο-καποια how knows στο να πληρωση αφτα που εφαγε:chigau::redcard2: θα ηταν ακομη ποιο ωρεα τα πραματα)) και τελος ενα μπραβο στα παιδια που βουλοσαν τιν τριπα στον λογαργιασμο και γλιτοσαμε τιν λατζα:riiight::nod::thumbup:

#57 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 27 September 2009 - 09:14

χθες ήταν πολυ καλα, μακαρι να μπορουσαν να ερθουν και περισσότεροι!

το σουσι δεν με πολυενθουσίασε ασε που ενα κομμάτι είχε ακουμπήσει πανω στο wasabi:puke:

αλλα η σουπα ήταν εφτανόστιμη
την επομενη φορα ειναι σιγουρο οτι θα πάρω πάπια!
(και στο eating-meeting 4 ελπίζω να μπορω να πιώ σακε)

i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#58 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 27 September 2009 - 11:09

Επειδη έφυγα νωρίτερα, και μπορεί να πέφτουν πάνω μου υποψίες, να ξεκαθαρίσω ότι άφησα 12 ευρώ (στον Namida νομίζω?), ήτοι:
3 για τη vegetable-beef σούπα
6 για το temaki,
2 για το ρύζι ατμού,
1 για τα νερά.

Μήπως η τρύπα ήταν από τα νερά που ήταν κοινά?? Θα πρέπει να ήταν γύρω στα 15-20 ευρώ αυτά....

Τέσπα, οι φωτογραφίες είναι εδώ:
http://cid-ddd20c9fa7353c50.skydrive.live.com/self.aspx/Photos/20090926-Dosirak-Eating%20Meeting%203

#59 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 27 September 2009 - 12:27

μν πω για το γουασαμπι(ο σακης φταιει γ αυτο..χεχε):unlucky:


Συγνώμη για την αντίδρασή μου, αλλά: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :bleh:

BTW Γίνετε κάποιος απο τις φωτογραφίες που τραβήξατε να τις ανεβάσει και να γραψει απο πανο απο το καθε ατομο να βαλει τα nicknames τοy καθενος γτ δεν τα θυμάμαι όλα :hahaha:

Αυτό θα ήταν βολικό, ναι (αλλά εγώ το λέω εδώ & κάνα 2 χρόνια, για τα σχετικά events - με ακούει κανείς? nooo ;))

Πάντως, for once, κατάφερα να συσχετίσω κάποια άτομα / usernames, win! :hero:

Edited by Yo! Master, 27 September 2009 - 13:59.

----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#60 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 27 September 2009 - 13:46

ε αντε καποιος παλιος που μας ξέρει όλους να κάνει τήν παιλκαρία
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you