Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 10 Οκτωβρίου, Αθήνα!


  • Please log in to reply
257 replies to this topic

#241 Zanza

Zanza

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 75 posts

Posted 14 October 2009 - 05:55

Posted Image


LOL epic win:hahaha:
Posted Image

A smack on the wrist,Is the words from the mouth,Of the outsider lawyer, police
A small price to pay,For the dope and the guns,And the rape, it should all be O.K.
Your father is rich,He's the judge, he's the man,He's the God that got your sentence reduced
But in the back of his mind,He well knows what he'd find,If he looked a little deeper in you

#242 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 14 October 2009 - 09:53

Εννοεις οτι σκεφτεσαι να κανεις και αλλο; Απλα σε προσκυναω :nod2: και αν δω και ομαδικο θα κανω και τεμεναδες!

Απο'κει και περα, κλασικα παιχνιδια του ειδους περιλαμβανουν τα Guilty Gear (η Millia ειναι κορυφαια επιλογη) , King of Fighters, Mortal Kombat, Tekken, Soulcalibur, Dead Or Alive, Virtua Fighter κτλ κτλ. Το θεμα κατα τη γνωμη μου δεν ειναι τι θα σου προτεινουν αλλα τι εχεις παιξει εσυ, ωστε να το κανεις με περισσοτερη χαρα.



ακριβως!!!! γεια σου ρε Aventurer!!! Μονο εσυ με καταλαβαινεις....δεν εχω παιξει πολλα παιχνιδια αλλα εχω κατι χαρακτηρες υπ οψιν μου....βεβαια δεν ξερω ποτε θα τους υλοποιησω. Αλλα αν ανφερω ποιον σκεφτομαι να κανω στο σχετικα αμεσο μελλον δεν ξερω τι μπορει ν αακουσω οποτε θα το κρατησω για τον εαυτο μου!!:ureshii: απο κει και περα οποιος αλλο ψηνεται γαι ομαδικο ας στειλει εν απμ ή ας ανοιξει ενα αναλογο thread για να μην σπαμαρουμε:wis:

#243 Lucy-Nyu

Lucy-Nyu

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 339 posts

Posted 14 October 2009 - 11:34

εγω παντως θα γουσταρα Cristie Monteiro
Posted Image

lin xiaoyu
Posted Image
η ακομη καλυτερα
coco bandicoot
Posted Image
EIMAI MEΣΑ
Posted Image

#244 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 14 October 2009 - 13:00

εγω παντως θα γουσταρα Cristie Monteiro
Posted Image

EIMAI MEΣΑ


ουεεεεεεε!!!! ετσι να ντυθουμε και να παρουμε και αυτη την ποζα!!! και μετα αμα δεν μας βγει το ονομ αεμενα ν αμε φτυσεις!!!! αχαχαχαχχαχαχαχχαα

οκ οκ το συζυταμ εκαι με την ησυχια μας....εχουμε αλλο ομαδικο τωρα....(:himitsu:)

παντως ωραια ξεκινησαμε...ελα ελα ν αβλεπω συμμετοχες....και απο αγορακια ακομη...μην φοβαστε, δεν θα σας δειρουμε.......πολυ!!!!!:hahaha:

#245 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 14 October 2009 - 18:02

@cassiel & spikos : σαν δεν ντρεπομαστε λεω γω.....με βρηκατε καλη και με εκμεταλευεστε!!!!! :hahaha: Εγω θα αποφασισω το παιχνιδι....καμια κριτικη πανω στις επιλογες μου?? και οποις θελει ας ερθει να κανουμε ομαδικο και να ριξουμε και ενα live!!!:himitsu:

Εγώ στο έχω πει μετά το επόμενο cosplay να κάνουμε :himitsu: ... και μην περιμένεις να σε αφήσω να κερδίσεις :kill4u:. Είπαμε εγώ θα κάνω τον κεντρικό ηρώα άρα εγώ θα κερδίσω:hero:.

#246 Speedgrapher

Speedgrapher

    Hermetic Scholar

  • Members
  • 394 posts

Posted 14 October 2009 - 18:12

@Vegeta: αμα κάνεις Kristy, εγώ κάνω Jack από DOA (έτσι δεν λένε τον μηχανόβιο;)

Posted Image


--Though you cannot see in the dark, the dark can see you (and the lens too)--

http://otakulens.wordpress.com


http://www.easysubjugation.blogspot.com


#247 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 14 October 2009 - 18:23

@Vegeta: αμα κάνεις Kristy, εγώ κάνω Jack από DOA (έτσι δεν λένε τον μηχανόβιο;)


DOA huh?? μου βαζεις σε μεγαλο πειρασμο!!!!! αν και ισως οχι Κριστι....μ αρεσουν πολυ οι χαρακτηρες αυτου του παιχνιδιου...μ εχουν προτεινει και καποιοι γνωστοι - αγνωστοι να κανω μια δυο κοπελες απο κει:himitsu:
@Neuro: γι αυτο που ειχαμε πει....παιζει να καταφερω να το ετοιμασω και για το τριημερο ιβεντ...

#248 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 14 October 2009 - 18:33

@cassiel & spikos : σαν δεν ντρεπομαστε λεω γω.....με βρηκατε καλη και με εκμεταλευεστε!!!!! :hahaha: Εγω θα αποφασισω το παιχνιδι....καμια κριτικη πανω στις επιλογες μου?? και οποις θελει ας ερθει να κανουμε ομαδικο και να ριξουμε και ενα live!!!:himitsu:


Ποτέ τι λες τώρα. Σου προτίναμε χαρακτηρα...ες από 3 -σειρές- (παρακάλω!) παιχνιδιών και λες δεν σου δώσαμε επιλογή:oo:.Να δες και μόνη σου.

Mai Shiranui (Fatal Fury)
Mai Shiranui (The King of Fighters)
Mai Shiranui (Capsom vs SNK)

Και επειδή είμαστε "τόσο καλοί" σου προτίνουμε οποιαδήποτε θελήσεις εσύ από την σειρά Dead or Alive:hahaha:.Ή από το Soul Calibur >>>4<<<:wis:


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#249 alucard82

alucard82

    Starting...

  • Members
  • 6 posts

Posted 14 October 2009 - 19:52

καλο το παρτυ παιδια αλλα εμας με τον G.T.P._1982 Mας πιασανε οι μπατσοι στην ομονοια για οπλοκατοχη λογω των σπαθιων αλλα και παλι να μας πιανανε :hero:για μεσα,one piece rules

#250 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 14 October 2009 - 21:55

Ποτέ τι λες τώρα. Σου προτίναμε χαρακτηρα...ες από 3 -σειρές- (παρακάλω!) παιχνιδιών και λες δεν σου δώσαμε επιλογή:oo:.Να δες και μόνη σου.

Mai Shiranui (Fatal Fury)
Mai Shiranui (The King of Fighters)
Mai Shiranui (Capsom vs SNK)

Και επειδή είμαστε "τόσο καλοί" σου προτίνουμε οποιαδήποτε θελήσεις εσύ από την σειρά Dead or Alive:hahaha:.Ή από το Soul Calibur >>>4<<<:wis:


καλο μου δεν ειδες τι εγραψα παραπανω!!! δεν λεω ευχαριστω για τις συμβουλες αλλα προτιμω να κανω χαρακτηρα που να ξερω...και με το κοσ του Σαββατου σας εγβαλα ασπροπροσωπους!!! Θα σκεφτω τις επιλογες που μου δινετε..:ureshii:

@alucard: ελα ρε σοβαρα!!!!???!!! και τι εγινε?? σας πηγαν και κρατητηριο ή καταφερατε και την σκαπουλαρατε???

#251 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 14 October 2009 - 22:33

Παιδια πανω στο θεμα του cosplay εχουμε ολακερο sub-forum, μπορειτε να συνεχισετε εκει τις συζητησεις/προτασεις πανω στο θεμα:wis:

#252 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 14 October 2009 - 23:54

Bonus 2 (αυτά τα cosplay μου δίνουν έμπνευση)

Spoiler:


#253 Lucy-Nyu

Lucy-Nyu

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 339 posts

Posted 15 October 2009 - 11:26

Ποτέ τι λες τώρα. Σου προτίναμε χαρακτηρα...ες από 3 -σειρές- (παρακάλω!) παιχνιδιών και λες δεν σου δώσαμε επιλογή:oo:.Να δες και μόνη σου.

Mai Shiranui (Fatal Fury)
Mai Shiranui (The King of Fighters)
Mai Shiranui (Capsom vs SNK)

Και επειδή είμαστε "τόσο καλοί" σου προτίνουμε οποιαδήποτε θελήσεις εσύ από την σειρά Dead or Alive:hahaha:.Ή από το Soul Calibur >>>4<<<:wis:

τι προτιμας?
σοφιτια
Posted Image
η κασσανδρα
Posted Image
Posted Image

#254 Fireroses

Fireroses

    Zura janai. Katsura da!

  • Members
  • 60 posts

Posted 15 October 2009 - 18:29

τι προτιμας?
σοφιτια
Posted Image
η κασσανδρα
Posted Image


Μ'αρέσει πολύ η Σοφιτία.:wooi2: Ήταν πιο χρήσιμη πάντως απο την Κασσάνδρα
Anata no negai kanaemashou...
Posted Image

#255 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 15 October 2009 - 18:33

προσωπικα προτιμω απο DOA:wis: