Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Beach Party Time


  • This topic is locked This topic is locked
193 replies to this topic

#31 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 20 July 2009 - 09:39

Δεν πειράζει... ας μαζευτούμε εμείς οι ξενέρωτοι Έλληνες otaku και ας περάσουμε καλά όπως εμείς θέλουμε και ξέρουμε... και χωρίς eye candy με το ζόρι...

Μελκορ έλα να φτιάχνεις καστράκια και εγώ θα σου ρίχνω νερό και θα τα χαλάω... και μετά μπορείς να μπεις σε διάφορα φόρα να κάνει τόπικ

in greece mods destroy castles in the sand...

#32 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 20 July 2009 - 09:41

Αν ολα πανε καλα θα κατεβω και εγω....και λογικα με το πρωινο τρενο για να προλαβω...αλλιως αν δεν προλαβω το σημειο συναντησης αν μπορεσει καποιος να ρθει να με μαζεψει,γιατι δεν γνωριζω το ακριβες σημειο της παραλιας!!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#33 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 20 July 2009 - 09:45

ακολούθα τη θάλασσα... θα το βρεις...

και έλα για να την πληρώσουν τα τιμοτέι μαλλιά σου εσένα...

#34 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 20 July 2009 - 11:16

Εγώ μάλλον δεν θα έρθω ... δεν θέλω να δω μερικά άτομα… και το γεγονός ότι δεν θα είναι beach party αλλά ένα Meeting στην παραλία...συγνώμη που είμαι τόσο αρνητικά φορτωμένος αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Θα αράξουν όλοι στην καφετερία και ούτε καν με το μαγιό τους δεν θα είναι ... να μην αναφέρω και να μηνούν με το μαγιό! Δεκτό otaku είμαστε αλλά εγώ πιστεύω ότι οι Έλληνες Otaku δεν είναι ξενέρωτη και διαφέρουν από τους Ιάπωνες στο κάτω κάτω τέτοιο υπέροχο καιρό έχουμε εδώ κρίμα είναι. Και να μην έρθω δεν νομίζω να λείψω σε κανέναν οπότε είτε είμαι εκεί είτε δεν είμαι δεν θα ύπαρξη διαφορά. Ελπίζω να περάσετε καλά.


Και κλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααμα τα fangirls...
On the seventh day, God saw the world had already been outdated, so he did a god@heaven# emerge --sync && emerge --update world && exit."

#35 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 20 July 2009 - 11:21

Μπιτς μητινγκ ε? Θειο θα βγαλουμε τις πατσουρες εξω κι εμεις οι γεροι?? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
All hail the machine
Posted Image

#36 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 20 July 2009 - 11:49

εγώ είμαι φέτα[ς] κύριε... [βαρελίσια κιόλας]
ντεν κσέρω τι τέλει ο κύριος

#37 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 20 July 2009 - 12:21

Νταξ ρε θειο, κι εω εχω 1 κοιλιακο [ολογραφως: ενα], να με το συμπαθειο :hahaha:
οποτε θα το παιξουμε δελφινια στα κυμματα ε? :hahaha:
All hail the machine
Posted Image

#38 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 20 July 2009 - 12:58

γοργονοι, γοργονοι

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#39 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 20 July 2009 - 14:18

Ρε συ Neuro, μην βλέπεις τα πράγματα αρνητικά. Δεν μπορώ να ξέρω σε ποιους αναφέρεσαι, αλλά μαζί με τα άτομα που δεν θέλεις να δεις, θα υπάρχουν και άτομα που θέλεις να δεις. Μην βλέπεις μόνο την κακή πλευρά των πραγμάτων. Από κει και πέρα κάνε ότι νομίζεις



#40 Vegita Sempai

Vegita Sempai

    AMVs creator

  • Members
  • 109 posts

Posted 20 July 2009 - 22:04

Μάλλον θα έρθω καθώς θα φιλοξενήσω τον Adventurer το Σ/Κ...
Δεν ξέρω κανέναν από εσάς και έχουν περάσει 5 χρόνια από το τελευταίο κανονικό anime meeting που παρέστη αλλά δε βαριέσαι.Ελπίζω να μην μεγάλωσα απότομα από τότε αν και σίγουρα έχω χάσει την φόρμα μου από τα μεγαλεία εκείνα του animexclusive...

#41 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 21 July 2009 - 00:06

Ρε συ Neuro, μην βλέπεις τα πράγματα αρνητικά. Δεν μπορώ να ξέρω σε ποιους αναφέρεσαι, αλλά μαζί με τα άτομα που δεν θέλεις να δεις, θα υπάρχουν και άτομα που θέλεις να δεις. Μην βλέπεις μόνο την κακή πλευρά των πραγμάτων. Από κει και πέρα κάνε ότι νομίζεις


Με τα άτομα που θέλω να δω με ένα sms ή ένα pm κανονίζω να βγούμε...τα άτομα που δεν θέλω να δω ξερόυν ποιοι είναι και να σταματήσουν την ειρωνεία επιτελούς για να μην αρχίσω εγώ! Απλός επειδή αναφερόμαστε σε beach party θα έρθουμε να κάνουμε και από μια βουτιά...και είμαι 100% σίγουρος ότι αν δεν έρθω δεν θα κάνη κανένας βουτιά στην θάλασσα! Ειλικρινά ήθελα να είναι ένα ξεχωριστό meeting για αυτό και έδινα ιδέες(και ας ήταν αντίθετα μερικά άτομα) και μερικά δρομολόγια. Βεβαία δεν έχω πει 100% ότι δεν θα έρθω(να μην χαίρονται μερικοί μερικοί), εάν μερικά άτομα που θέλω πολύ να δω από κοντά έρθουν θα είμαι εκεί αν όχι πρώτος εξαιτίας φροντιστηρίου τουλάχιστο το βράδι κατά της 9 θα είμαι παρόν. Αλλιώς το σκέφτομαι μέχρι τελευταία στιγμή.

#42 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 21 July 2009 - 00:13

Neuro kun είτε έρθεις είτε δεν έρθεις αν κάποιος θέλει να βουτήξει θα το κάνει. Αν πάλι δεν θέλει όσο και να τον πιέζεις δεν πρόκειται. Εκτός και αν τον πετάξεις με το ζόρι στην θάλασσα πράγμα που προσωπικά δεν θα εκτιμούσα αν μου το έκαναν. Υπάρχουν χίλιοι δυο τρόποι για να περάσουμε καλά σε παραλία εκτός από το μπάνιο στην θάλασσα. Αλλιώς θα λέγαμε πάμε για μπάνιο και όχι πάμε για beach party.

Αnw σε κάθε συνάντηση μαζεύονται πολλά άτομα και είναι λίγο ακατόρθωτο σε μια τόσο μεγάλη κοινότητα να τα πηγαίνουμε όλοι καλά μεταξύ μας. Όπως είπε και ο Namida σίγουρα θα υπάρχουν και άτομα τα οποία θες να δεις και με τα οποία θα περάσεις καλά έστω και αν έχεις την ευκαιρία να τα δεις και αλλού.

Ξεχωριστό πιστεύω είναι το κάθε meeting πρώτα από όλα για τα άτομα τα οποία συγκεντρώνονται και για το μεταξύ μας κλίμα. Τα υπόλοιπα είναι κάπως δευτερεύοντα imo.

#43 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 21 July 2009 - 00:21

συγνωμη κιολας, αλλα κανεις σαν 5χρονο.
σαν θελεις, ελα. προσωπικα, εφοσον δεν σε εχω ξαναδει, δεν με απασχολει.
σαν δεν θελεις, μην ερχεσαι. ομοιως δεν με απασχολει.
στην τελικη, ειτε ετσι, ειτε γιουβετσι, κανεις απο τους παρευρισκομενους δεν θα χασει απ οτην παρουσια/απουσια σου, attention whore.
εσυ θα χασεις.
αντε, και πολυ σημασια σου δωσαμε.

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#44 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 21 July 2009 - 00:35

Posted Image

LfNX0dh.png


#45 DimitriX

DimitriX

    Akuma

  • Members
  • 8 posts

Posted 21 July 2009 - 00:59

Παιδιά, έχει κάνα όριο ηλικίας το beach party?? :P