Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Beach Party Time


  • This topic is locked This topic is locked
193 replies to this topic

#16 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 18 July 2009 - 10:18

I'll be joining you ladies

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#17 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 18 July 2009 - 11:41

Θα επιχειρησω σιγουρα να κατεβω απ'τα μερη σας για το παρτυ, ειδικα αφου διαλεξατε ανθρωπινη ωρα αντιθετως με μας τους Σαλονικιους που περσι το καναμε Zombeach Party (9:30 το πρωι συναντηση στην ακρη της πολης...). Οταν δειτε να αστραφτουν παντου φλας ψηφιακης θα ξερετε οτι εχω καταφτασει :8):

Καιρός ήταν να σε δούμε στα μέρη μας, και να μας ζαλίσεις μια ακόμη φορά με τις φωτογραφίες σου!!:hahaha:


θα κοιτάξω την agenda μου και αν έχω κενό θα περάσω...

οι γνωστοί-άγνωστοι του προηγούμενου beach-party ας έχουν καμία τράπουλα πρόχειρη, γιατί έχουμε κάτι ανοιχτούς λογαριασμούς στο "Η Νύχτα πέφτει στο Φάληρο"


Στο οποίο υπόσχομαι ότι θα κάτσω και θα παίξω ΚΑΝΟΝΙΚΑ, σε αντίθεση με πέρυσι!

Will kill -to be-/-if I'm not- there:knock-knock:

Είσαι υποχρεωμένος να έρθεις, διαφορετικά θα έρθω πάνω και θα σε σφάξω! :hahaha:


Αματισ κ θα έρθει τόσος κόσμος από Θεσσαλονίκη δεν λέει να λειπουμε εμείς οι ντόπιοι...:hahaha:..οπότε μόλις πέσει ο ήλιος (δηλαδή όχι από τις 6.00) θα έρθω κ εγώ....


Εσύ να κάνεις το cosplay που έχεις υποσχεθεί! :congrats:
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#18 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 18 July 2009 - 15:41

Ενοιτε πως θα ερθω!!!:hahaha:
αα και οποιος απο εσας εχει psp ας το φερει με κανα anime-fighting game οπος naruto street fighter bleach soul eater κτλπ να κανουμε κανα duel :P:hero:

#19 Xa0s

Xa0s

    Gambate o kudasai !!!

  • Members
  • 341 posts

Posted 18 July 2009 - 15:43

Εσύ να κάνεις το cosplay που έχεις υποσχεθεί! :congrats:


Δεν θα είναι έτοιμο μέχρι το Bleach Party ... αλλά θα το δεις στη 12-9-09 σίγουρα....
Μέχρι τότε μπορούμε να βάψουμε τον .... μπλε κ να πούμε ότι κάνει Cosplay την θάλασσα...:hahaha::hahaha::hahaha::uhh:

I would likePosted Image for a pet...


#20 Rihardil

Rihardil

    ~ Anchor...Hoenn Region ~

  • Members
  • 493 posts

Posted 18 July 2009 - 16:08

Oχι ρε γμτ:tensai:!!!θα λειπω!!Φευγω τη κυριακη και δεν θα μπορεσω να ερθω!!και ηθελα τοοοοοοοσο πολυ!F***:cry5::nod2:

YOU HAVE TO PAY FOR MY BROKEN BICYCLE ASH KETCAM!!!

:chigau:


#21 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 18 July 2009 - 18:37

Ενοιτε πως θα ερθω!!!:hahaha:
αα και οποιος απο εσας εχει psp ας το φερει με κανα anime-fighting game οπος naruto street fighter bleach soul eater κτλπ να κανουμε κανα duel :P:hero:


Και πέρσι δοκιμάσαμε να το κάνουμε αυτό, αλλά δεν δούλεψε. Τσάμπα κουβαλούσα το PSP. Μόνο ένα διπλό street έπαιξα, τπτ άλλο



#22 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 18 July 2009 - 19:01

Ποοο κριμα παντος εγω θα το φερω καλου κακου μπας εχει και κανας αλλος μαζι του psp για κανα duel.
Α και κατι αλλο αν κανεις απο εσας πεζει magic the gathering ας φερει το deckακη του να αναμετρηθουμε:hero:

#23 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 18 July 2009 - 21:48

εχεις καλο deckακι magic?

#24 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 19 July 2009 - 13:24

Εχω δουλεια Σαββατο πρωι αλλα λογικα αν δεν ειμαι κουρασμενη θα προσπαθησω να ερθω. Εχει ορεξη να ερθει κι ο αδερφος μου (δεν τον ξερετε, ειναι ninja στο forum και παρακολουθει τι γραφω, ναι, για σενα μιλαω Ντινο) οποτε αν δειτε ενα chibi κοριτσακι που γινεται παντζαρι οταν της μιλανε παρεα με εναν ψηλολελεκα μπορει να ειμαι κι εγω. Ο_ο

Παρεμπιπτοντως αν ερθω λεω να φερω κανα UNO. Αν θελει κανεις και γατακι, του φερνω ενα express τωρα που μεγαλωσανε αρκετα. :wis:

#25 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 19 July 2009 - 15:38

guys αμα μπορεσω θα ερθω και θα φερω και psp:hahaha::hahaha:
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#26 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 19 July 2009 - 19:29

Χμμμ εκτός απροόπτου μάλλον θα συρθώ κ γω έξω από τη σπηλιά μου κ θα κάνω τη μεγάλη εμφάνιση*:smokingg:

My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#27 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 19 July 2009 - 19:44

.....γκαντεμια...
φευγω την τεταρτη...και ηθελα πολυ να ερθω...
βγαλτε φωτος να δουμε εμεις που δεν θα ερθουμε και να περασετε καλα!!
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#28 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 19 July 2009 - 21:41

Εγώ μάλλον δεν θα έρθω ... δεν θέλω να δω μερικά άτομα… και το γεγονός ότι δεν θα είναι beach party αλλά ένα Meeting στην παραλία...συγνώμη που είμαι τόσο αρνητικά φορτωμένος αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Θα αράξουν όλοι στην καφετερία και ούτε καν με το μαγιό τους δεν θα είναι ... να μην αναφέρω και να μηνούν με το μαγιό! Δεκτό otaku είμαστε αλλά εγώ πιστεύω ότι οι Έλληνες Otaku δεν είναι ξενέρωτη και διαφέρουν από τους Ιάπωνες στο κάτω κάτω τέτοιο υπέροχο καιρό έχουμε εδώ κρίμα είναι. Και να μην έρθω δεν νομίζω να λείψω σε κανέναν οπότε είτε είμαι εκεί είτε δεν είμαι δεν θα ύπαρξη διαφορά. Ελπίζω να περάσετε καλά.

#29 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 19 July 2009 - 22:14

we will.

Edit: ουπς, λαθος αντιδραση.
ελα ρε Neura-san, μην μας το κανεις αυτο, σε παρακαλω, ελα στο πατυ. θα λειψεις σε ολους. σκεψου εμενα, τοσα χιλιομετρα θα κανω, και θα παω στην παραλια. δεν θα ειναι μονο τα προσωπα που δνε θελεις να δεις εκει, θα ειμαστε και οι υπολοιποι. σε παρακαλω ρε μαν... ελα. και μην στεναχωριεσαι, θα φερω εγω το μαγιω μου, να πλατσουρισουμε. θα μου πεταξεις ατακτα νερο? θα φερω και το κουβαδακι μου, να φτιαξουμε πυργους με αμμο. ε? θελεις?

Edited by Melkor, 19 July 2009 - 22:27.

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#30 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 20 July 2009 - 07:46

Καταρχάς, τo κουβαδάκι σου κατάσχεται και θα χρησιμοποιηθεί για coctail vessel. :drink:

Εγώ μάλλον δεν θα έρθω ... δεν θέλω να δω μερικά άτομα… και το γεγονός ότι δεν θα είναι beach party αλλά ένα Meeting στην παραλία...συγνώμη που είμαι τόσο αρνητικά φορτωμένος αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Θα αράξουν όλοι στην καφετερία και ούτε καν με το μαγιό τους δεν θα είναι ... να μην αναφέρω και να μηνούν με το μαγιό! Δεκτό otaku είμαστε αλλά εγώ πιστεύω ότι οι Έλληνες Otaku δεν είναι ξενέρωτη και διαφέρουν από τους Ιάπωνες στο κάτω κάτω τέτοιο υπέροχο καιρό έχουμε εδώ κρίμα είναι. Και να μην έρθω δεν νομίζω να λείψω σε κανέναν οπότε είτε είμαι εκεί είτε δεν είμαι δεν θα ύπαρξη διαφορά. Ελπίζω να περάσετε καλά.



Αν και δεν πήγα (ο άχρηστος) στο προηγούμενο patty, από αυτά που είδα και άκουσα έχω την εντύπωση πως τα παιδιά περάσαν πολύ καλά. Δεν βρίσκω τον λόγο για να μην συμβεί αυτό και φέτος.


Από εκεί και πέρα, όποιος θέλει πλατσουρίζει, όποιος θέλει λιάζεται, όποιος θέλει απλά κάθεται κτλ κτλ. Δεν υπάρχει code of conduct σε αυτά τα meetings, ούτε νομίζω πως θα έπρεπε.
:thatsit:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.