Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ομάδα που θα ασχοληθεί με τη δημιουργία μάνγκα και ανιμέ !!!!


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#31 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 15 July 2009 - 16:41

Παιδια αν σας ενδιαφερει βοηθεια στο σεναριο μεσω νετ, εγω πολυ ευχαριστως να βοηθησω... Το msn δν ειναι προβλημα για μενα κ εχω κανει κ δουλεια μεσω αυτου,οσο κρατησε !!! (neuro πες καμια καλη κουβεντα να παρω την θεση !!! )
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#32 Akasukekuro

Akasukekuro

    Once A Baka Always A Baka

  • Members
  • 23 posts

Posted 01 August 2009 - 01:00

Παιδιά σόρυ που δεν μιλήσαμε αλλά το ιντερνέτ μου κόπηκε προσωρινά λόγω μετακόμισης...
Αν θέλετε να συναντηθούμε μέσα στην εβδομάδα ειδοποιήστε τον τένσι και θα μου πεί αυτός.
Ελπίζω να τα πούμε μια απο αυτές τις μέρες, να τα πούμε απο κοντά....... :D

#33 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 01 August 2009 - 01:05

ενα συγγνωμη και απο μενα Akasuke που ξεχασα να ενημερωσω τα παιδια...


Οπως ειπε ενημερωστε εμενα για να κανονισουμε ποτε να βρεθουμε!! :)

Tiger-stock-blog-header.jpg


#34 legeon

legeon

    Anime Freak

  • Members
  • 267 posts

Posted 30 August 2009 - 21:18

τι θα γίνει με εσάς ρε παιδιά?το σχέδιο σας προχωράει ή έχει μείνει στάσιμο?
έχει γίνει η συνάντηση ή ακόμη?πείτε μας και εμάς ή εμένα τουλάχιστον.με ενδιαφέρει πάρα πολύ να μάθω πως τα πάτε

#35 Akasukekuro

Akasukekuro

    Once A Baka Always A Baka

  • Members
  • 23 posts

Posted 13 September 2009 - 03:22

Λοιπον. Παρακαλω οσα ατομα θελουν να συναντηθουμε ας ειδοποιήσουν εδώ για να βγούμε ή στο προφιλε μου. Ελεγα αν θα θελατε να συναντηθουμε αυτην την εβδομαδα...
Αν λοιπον δεχεστε και απογευμα ή βραδάκι είμαστε καλά.
Φεέρτε όλοι σχέδια σας αν επιθυμείτε.....
Πως σας φαίνεται για Τεταρτη Καμαρα στις 8?
Καλά είναι?
Είπα μια μέρα και ώρα στην τύχη, αν θέλετε τότε πείτε μου αν πάλι όχι θα κανονισουμε για μια αλλη μερα αλλα για τον Θεο οσοι θελουν να συμμετεχουν ας μου πουν αν ειναι να μην ασχολουμαι.....]
Χαρηκα θα ξανα μπω μεχρι και την τριτη...
Αυτο εξηπακουεαται για Θεσσαλονικη για αλλα ατομα που ειναι εκτος και δεν μπορουν να ερθουν θα βρουμε εναν τροπο....

#36 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 17 September 2009 - 21:39

Παιδια εγω μενω θεσ/νικη και ψιλοασχολουμαι με το σχεδιο την εχετε κανει την συναντιση; Εχετε κανονισει τπτ τελικα; με θελετε; :nod2: αυτο το σαβατοκυριακο μπορω η απλουστερα να τα πουμε στο κοσπλευ την παρασκευη!

#37 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 17 September 2009 - 22:01

αχ παιδια κ εγω ενδιαφερομαι αλλα μενω αθηνα....παντως οτι δηποτε θελησετε γαι βοηθεια ειμαι μεσα...πιο μεσα δεν γινεται...χαιρε βαθος αμετρητο!!!! Εχω φτιαξει ενα δικο μου φανφικτιον αλλα....ψιλοντρεπομαι να το ανεβασω....παντως εχω φαντασια μπολικη, οποτεοπου σκαλωσετε ριχτε ενα pm!!!

#38 Akasukekuro

Akasukekuro

    Once A Baka Always A Baka

  • Members
  • 23 posts

Posted 18 September 2009 - 00:34

Κοίτα και εγώ απο θεσσαλονίκη είμαι. Είπαμε να βγούμε να τα πούμε όλοι μαζί το σάββατο στην καμάρα στις 6 το απόγευμα, αν θές έλα. Τώρα για το πως θα με ανγνωρίσεις, είμαι αρκετά ψηλός,θα φοραω ενα μαύρο παντελόνι 3/4 και έχω αρκετά μακρύ μαλλί.

#39 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 18 September 2009 - 10:27

Παιδια μιπος να φτιαξουμε παρακλαδη στην αθηνα λεω εγω? Να κανουμε μια σιναντηση στην αθηνα τα παιδια που εντιαφεροντε. Τι λετε?

#40 Akasukekuro

Akasukekuro

    Once A Baka Always A Baka

  • Members
  • 23 posts

Posted 26 September 2009 - 03:24

Εγώ συμφωνώ με τον νευρο καλύτερα είναι να γίνονται οι συναντήσεις άτομα με άτομα, λοιπόν εμείς βγηκαμέ και κανονίσαμε στορυ και τι δουλειές θα κάνει ο καθένας, μπορείτε μόνο να μου πείτε τι ξέρει να κάνει ο καθένας >
Μελάνωμα
φότοσοπ
σχέδιο
Α και κάτι άλλο ο ρορικον φαν έφυγε απο την ομάδα μας γιατί είναι πολύ καλός για εμας και πολύ ψωνιο τέσπα αυτα δεν θέλω να σχολιάσω άλλο αυτο το θέμα.
Πέστε μου αν είναι τι ξέρετε, αύριο θα σας στείλω το βασικό στορυ και το στόρυ των 4 πρώτων μάνγκα. Ελπίζω να τα πάμε όλοι καλά αναμεταξύ μας.
..........................

#41 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 26 September 2009 - 11:49

Δλδ κλεισανε οι θεσεις ? Κ συ προδοτη βρομογατε !!!! Παιδια καλη συνεχεια κ ελπιζω εσεις να εχετε καλυτερη τυχη !!!!
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...