Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Death not(e) + Warner Brothers. New Movie


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#46 ChopperFan93

ChopperFan93

    Anime Amateur

  • Members
  • 122 posts

Posted 22 April 2010 - 18:48

Αντικειμενικα εγω πιστευω πως ο Efron εχει αρκετη ομοιτητα με τον Light.Αλλα ειμαι εναντιον της συμμετοχης του στην ταινια μιας και που θα προσελκυσει το εντελως ακυρο κοινο των HSM fangirls!Οπως κ να χει θα την δω την ταινιουλα ετσι για να γελασω...:canthelp:
Posted Image

#47 Orion19

Orion19

    Merciless, with love.

  • Members
  • 1,095 posts

Posted 22 April 2010 - 20:23

Άντε, να μπεί και ο... Radcliff? ο Potter τέλος πάντων, να γελάσουμε.

Πω πω. Θα είναι η μεγαλύτερη κωμωδία της χρονιάς. :hihi2:

#48 Lebw

Lebw

    やれ やれ

  • Members
  • 79 posts

Posted 22 April 2010 - 20:52

Λοιπον, φερνω καταστροφικα νεα. Απο οτι διαβασα οχι απλα αλλαξανε τα ονοματα αλλα και σκοτωσανε το story.

Here we go, οι δυνατοι ας μπορεσουν να το διαβασουν μεχρι το τελος.[link]
Spoiler:


Spoiler:

Posted Image


#49 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 22 April 2010 - 22:01

Ρε παιδιά αυτά έχουν βγει εδώ και μήνες και είναι όλα τρολιές...Η Warner Bros δεν έχει ανακοινώσει ΤΙΠΟΤΑ, επισήμως δεν έχει ανακοινωθεί ΤΙΠΟΤΑ και ΠΟΥΘΕΝΑ και εσείς κάθεστε και συγχίζεστε για το τι γράφει ο καθένας στο internet... Το συγκεκριμένο script είχε βρει πριν κάτι μήνες και ήταν fake...

Εγώ λέω να κάνετε υπομονή και όταν ανακοινωθεί κάτι επίσημα βάζετε τις μαύρες πλερέζες και παίρνετε τους πυρσούς...Μέχρι τότε ψυχραιμία :P

xbJ3b2w.jpeg


#50 Lebw

Lebw

    やれ やれ

  • Members
  • 79 posts

Posted 23 April 2010 - 13:24

Ρε παιδιά αυτά έχουν βγει εδώ και μήνες και είναι όλα τρολιές...Η Warner Bros δεν έχει ανακοινώσει ΤΙΠΟΤΑ, επισήμως δεν έχει ανακοινωθεί ΤΙΠΟΤΑ και ΠΟΥΘΕΝΑ και εσείς κάθεστε και συγχίζεστε για το τι γράφει ο καθένας στο internet... Το συγκεκριμένο script είχε βρει πριν κάτι μήνες και ήταν fake...

Εγώ λέω να κάνετε υπομονή και όταν ανακοινωθεί κάτι επίσημα βάζετε τις μαύρες πλερέζες και παίρνετε τους πυρσούς...Μέχρι τότε ψυχραιμία :P


Ναι, τωρα διαβασα πως τελικα ηταν fake και πως το κανανε απλα για να αντιδρασουν οι fan.
Οντως, φτανει αρκετα ασχοληθηκαμε, τα υπολοιπα οταν βγει το "αριστουργημα".

Posted Image