Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

[s]To Μέλλον[/s] Η μελαγχολία του .aNiMe//GR


  • This topic is locked This topic is locked
102 replies to this topic

#61 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 01 April 2009 - 15:01

Πέρα απο τη πλάκα, όσοι μπορούν να πληρώνουν για internet και τσιγάρα, δεν θα συναντούσαν πρόβλημα με ενα 15αευρω. Σιγά τα ωά

#62 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 01 April 2009 - 15:35

Πέρα απο τη πλάκα, όσοι μπορούν να πληρώνουν για internet και τσιγάρα, δεν θα συναντούσαν πρόβλημα με ενα 15αευρω. Σιγά τα ωά


+10
Posted Image

#63 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 01 April 2009 - 15:36




Τα μέλη θα έχουν πολύ περισσότερες υπηρεσίες από ότι σήμερα. Just wait and see, δεν μιλάμε απλά για πρόσβαση στα section που έχουμε ήδη, αλλά για custom pop3 e-mails, subdomain hosting, blog syndication, radio, .aNiMe//GRTV, social networking της προκοπής, news content management, κανονική database για τους τίτλους ΧΩΡΙΣ την χρήση χρηστών ως editors, προβολές, συνεργασίες με άλλες ομάδες για festival και άλλα πολλά. ΙΔΕΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΚΕΦΙ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ..ντρέπομαι να το λέω ρε παιδιά, και ξέρετε πόσο έχω ματώσει για αυτόν τον χώρο, εγώ, οι άλλοι admins, και όλη η ομάδα εθελοντών μας... :nanana:

δηλαδη παει ευρω και λεπτο δημοσιοτητας ?

yaaayyyy, παντα ηθελα να βγω στο γυαλι!
εγω μεσα λεβεντες, τα μυρια δικια εχετε, και νταξ, αμα ειναι να εχω παραπανω τηλεπτικο χρονο, δινω εισφορα και εικοσαρικο...

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#64 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 01 April 2009 - 15:45

Λοιπόν επειδή μου ζήτησε κάποια να το δηλώσω και γραπτός. Υποστηρίζω τα παιδιά επειδή χρονιά τώρα κάνουν έκπληκτη δουλειά και τσάμπα, επειδή η παρέα εδώ απλός είναι μαματι! Αλλά βεβαία θα ήθελα να ξερώ τι θα απογίνουν τα λεφτά μας, όχι πως δεν εμπιστεύομαι ότι ίσος θα τα πάρουν αλλά περσότερο από περιέργεια και να ξερώ ότι υπάρχει μια οργάνωση που λειτουργεί. Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά στο μέλλον.

EDIT: Με εβαλαν η Anelis και η Psofia να το γραψω! :emptyonexg1:

Edited by Neuro, 01 April 2009 - 17:38.


#65 moutzah3d1n

moutzah3d1n

    call me the GODFATHER

  • Members
  • 131 posts

Posted 01 April 2009 - 16:32

γινεται εκπτωση με το φοιτητικο πασο η καμια προσφορα οπως στα la pasteria?


#66 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 01 April 2009 - 17:33

Όταν με το καλό βγει ο δίσκος θα τον προωθήσω στους μαυρούληδες Νέας Σμύρνης. Ξέρετε τι λεφτά θα βγουν από τους θαμώνες της πλατείας;

Οπότες πάλι εμείς θα πληρώσουμε. Στηνόμαστε εκεί τουλάχιστον μια ώρα σε κάθε συνάντηση



#67 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 01 April 2009 - 17:52

Posted Image

Ρε δε πέφτω στο επίπεδο σου, παλιοχαρακτήρα. :nosey:

Τσουρεκάκι κανείς ;

Posted Image
rsrGbGx.gif

#68 Kakashinote

Kakashinote

    .:: Yawn ::.

  • Members
  • 444 posts

Posted 01 April 2009 - 18:56

αν ειναι οντως πρωταπριλιατικο αστειο τοτε συγχαρητηρια με πιασατε.
αν οχι τοτε στηριζω την αποψη να υπαρξει η δυνατοτητα να πληρωσουμε με ταχυδρομειο.
συμφωνω με τα λεγομενα του Neuro ομως.
αλλα το οτι πρεπει να πληρωσουμε μεχρι τις δεκα-κατι απριλη ειναι κουλο. σε χειροτερη ημερομηνια δεν πεσατε. μεσα στο πασχα(οποτε κατι ψιλο-βρωμαει εδω.....)

whatever,καλο μηνα
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#69 Vash Zoro

Vash Zoro

    20th century Boy

  • Members
  • 603 posts

Posted 01 April 2009 - 19:34

Posted Image

Ρε δε πέφτω στο επίπεδο σου, παλιοχαρακτήρα. :nosey:

Τσουρεκάκι κανείς ;

Posted Image



Ρε του τσουρέκι είναι από το καλαστήριο με τα σοκολατάκια στην Μπενάκη στην Ομόνοια ?

Είναι καλό με άσπρη σοκολάτα ?

#70 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 01 April 2009 - 20:24

το τσουρέκι είναι του ένα κ μοναδικού ΤΕΡΚΕΝΛΗ!!!!!!!

Posted Image


#71 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 01 April 2009 - 20:43

το τσουρέκι είναι του ένα κ μοναδικού ΤΕΡΚΕΝΛΗ!!!!!!!

lol lol lol ποσα τετοια τσουρεκια εχω φαει........δεν λεγεται:hahaha::hahaha::hahaha:
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#72 RAvENTE

RAvENTE

    ^_^

  • Members
  • 20 posts

Posted 01 April 2009 - 21:28

Χεχε:hihi2: μ αρέσει που χρειάστηκε να σκεφτώ ότι θα κάνατε πλακά!! Συγχαρητήρια πολύ πετυχημένο …:riiight:
:uhh:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΤΕ ΙΔΕΕΣ:hahaha:!!!!!!!!





Spoiler:


#73 CommanderSP

CommanderSP

    under the members command

  • Retired Staff
  • 151 posts

Posted 01 April 2009 - 21:32

Ok νομίζω οτι ήθρε η ώρα για την επίσημη απάντηση, ρίξτε μία ματιά εδώ:

Το Μέλλον του ADN - Windows Live

Το αρχικό σχέδιο ήταν να σας παραπέμψω πλαγίως στην σελίδα αυτή στο τέλος της αρχικής ανακοίνωσης αλλά η ιδέα απορρίφθηκε γιατί θα χαλούσε το suspense hehe

Ευχαριστόυμε για τo ενδιαφέρον σας και ζητούμε συγγνώμη για τον οποιδήποτε τρόμο ορισμένοι υποστήκατε απλά είθισται αυτή τη μέρα κάθε χρόνο να γίνονται ορισμένες πλάκες και μπορεί να μήν φάνηκε αστείο σε ορισμένους αλλά άμα ξαναδιαβάσετε ορισμένα posts ίσως να το αντιληφθείτε διαφορετικά. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση we are sorry we made you worry.

Επίσης θέλω να προσθέσω οτι αυτό δεν ήταν ένα "πείραμα" για να δούμε πόσο δεκτικοί θα ήσασταν σε μία τέτοια ενέργεια. Το ADN και το forum βασίστηκαν σε μερικά ιδεώδη και όποια αλλαγή να δείτε στο μέλλον σε αυτό το site, η παραπάνω φάρσα δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να συμβεί στα αλήθεία.

Dante - μέχρι και εμένα έπεισες wow!!!

Υστ: Γδάρτε away :P

Edited by CommanderSP, 01 April 2009 - 21:38.


#74 RAvENTE

RAvENTE

    ^_^

  • Members
  • 20 posts

Posted 01 April 2009 - 21:40

Χαοχοαχοαο έλα μωρέ πλάκα έκανα μην το παίρνεις τόσο στα σοβαρά!! :kakaka:

#75 sas

sas

    ++Otaku-chan++

  • Members
  • 398 posts

Posted 01 April 2009 - 21:56

και του χρονου παιδια!!:wooi2:οσοι πιαστηκαν κοροιδα, μην στεναχωριεστε!!!υπαρχουν και χειροτερα!!!:terror2: και τωρα διαλυθητε ησυχως, δεν θα πληρωσετε φετος...ισως καποια αλλη χρονια!!!!!:orly:

Posted Image
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Click the hatchlings and save them!!!