Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

3 Ways Story - Happy Birthday Killian Mwahahaha


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#46 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 29 December 2008 - 05:22

Κ μια παρατηρηση....Το ονομα της αδερφης του δν εχει ηδη δωθει παραπανω?

Spoiler:


έλα μωρέ λεπτομέριες...ας της βάλουμε και ένα 2ο να υπάρχει...

χαχαχαχα όντως μάγκες,έχει όνομα η κοπελιά! αράχτε...
Posted Image
Spoiler:

#47 miko-chin

miko-chin

    Anime Professional

  • Members
  • 732 posts

Posted 29 December 2008 - 11:57

Την αδερφή του Κίλλιαν την λένε Carmen και έχει μακρύ καστανοκόκκινο μαλλί με μπούκλες.Είναι μέτριου ύψους και έχει μεγάλο στήθος(να την κάνουμε και λίγο σέξι για το hentai).

Shonen:
Spoiler:


Shojo:
Spoiler:


Hentai:
Spoiler:

tumblr_mv8x72aCZA1rbqh75o1_500.jpg


#48 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 29 December 2008 - 12:57

Κ μια παρατηρηση....Το ονομα της αδερφης του δν εχει ηδη δωθει παραπανω?

Spoiler:

πάλι καλά που υπάρχει ο doulis και πιάνει τις πατάτες μας γιατί εμείς μου φαινεται έχουμε τα μυαλά στα κάγκελα dear seirie :hahaha:

να κάνω κ εγώ το "κανονικό" μου ποστ λεπον λεπον

shonen:
Spoiler:


shoujo:
Spoiler:


hentai:
Spoiler:


η Ράικα έχει αθώα φάτσα, πράσσινα μάτια όπως και ο αδερφός της, ξανθιές μπούκλες που φτάνουν μέχρη τη μέση της. Ειναι 2-3 εκατοστά πιό κοντή από τον Κίλλιαν, έχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζόμπαλα και φοράει πάντα μα πάντα την school uniform της για κάποιο ανεξήγητο λόγο.

Edited by Anelis, 29 December 2008 - 16:01.

Posted Image


#49 Casshern

Casshern

    Ειναι Απλα Cool

  • Members
  • 691 posts

Posted 29 December 2008 - 18:10

Shonen:



Spoiler:



Hentai:

Spoiler:





Raika:


1,63 cm, 52 kg, ''Λαμπερα'' Γκριζο Πρασινα ματια, μακρι ξανθο μαλλι, sexy ντυμενη παντα, τρομερο σωμα , κ κυριος ,εχει τρομερες υπερβυζαρες!
















Posted Image






#50 Yuri

Yuri

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 29 December 2008 - 22:54

shonen:
Spoiler:

shoujo:
Spoiler:

hentai:
Spoiler:

Edited by Yuri, 30 December 2008 - 02:47.


#51 Yu_Kanda

Yu_Kanda

    Live and die by the sword

  • Members
  • 309 posts

Posted 02 January 2009 - 01:37

Shonen:
Spoiler:


Shoujo:
Spoiler:


Ηentai:
Spoiler:


H Raika ειναι αρκετα ψηλη.Εχει κατακοκκινα ισια μαλλια και πρασινα ματια σπιθιριστα ματια ενω φοραει ενα κοκκινο μπλουζακι με ενα μεγαλοοοοοο V για να φαινονται τα πλουσια ελεη της:nbleed: και μια μινι φουστα

Edited by Yu_Kanda, 02 January 2009 - 01:43.

Posted Image

#52 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 02 January 2009 - 14:09

μα τι σας επιασε πια ολους και παραλειπετε το hentai εεε;;;:madtodeath:
πφφφ!
και ήλπιζα σε eechi scenes, σνιφ σνιφ

yu_kanada το as όμως δεν είναι hentai :bleh:

.end of spam

Posted Image


#53 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 03 January 2009 - 19:08

Αχ..σόρρυ σόρρυ για την καθυστέρηση,αλλά γιορτές τώρα,καταλαβαίνεται....
Μου αρέσει που του έχει κάνει την ζωή κόλαση,αλλά δεν θέλατε χεντάι με την αδερφή του...:hahaha:..όλα κι όλα, η τρέλα έχει τα όριά της...
Λοιπόν πάμε γρήγορα γρήγορα στο θέμα μας...

Η Ράικα είναι ένα 16χρονο κορίτσι, 1.63cm 52kg, το πρώτο πράμα που ξεχωρίζει μετά από ομοψηφία του κοινού είναι οι τρομερές υπερμεγέθη βυζομπαλάρες της...
Φοράει συνήθως μπλουζάκια για να αναδεικνύονται οι super special great awnsome αναλογίες της..
Στα ασήμαντα χαρακτηριστικά τώρα...
Έχει κόκκινα μακριά μαλλιά,πράσινα μάτια και πολύ αθώο πρόσωπο..

Spoiler: previously on killian and his gang


"Θες να πάμε μια βόλτα έξω"είπε η Ράικα στον Κίλλιαν.Αυτός δεν ένιωθε πολύ καλά αλλά δεν ήθελε να της χαλάσει το χατίρι.Βγήκαν έξω και περπάτησαν."Είχα καιρό να ρθω στην εξοχή.Είχε αρχίσει να μου λείπει"είπε αυτή."Δηλαδή εσύ που μένεις τώρα και με ποιον?"την ρώτησε ο Κίλλιαν.Η Ράικα όμως προσπάθησε να αποφύγει να απαντήσει."Δηλαδή όλο αυτό το δάσος είναι δικό σας?"απάντησε ταραγμένη η Ράικα."Γιατί δεν απαντάς στην ερώτησή μου?Τι κρύβεις?Πως μπορώ να σε εμπιστευτώ αν δεν μου λες τίποτα?"αποκρίθηκε ο Κίλλιαν."
Η Ράικα κοιτάει στον ορίζοντα χωρίς να απαντάει...
Ο Κίλλιαν σφίγγει τις γροθιές του νευριασμένος και έπειτα αφού πέρνει μια βαθιά ανάσα χαλαρώνει και γυρνάει την πλάτη του προχωρώντας προς το σπίτι...
"Καλά ξέχνατο,θα βρώ την λύση μόνος μου" της λέει με πολύ ψυχρό ύφος...
Εκείνη τον κοιτάει με το αθώο της πρόσωπο..."Όχι περίμενε" του φωνάζει..
" Τι?" λέει ο Κίλλιαν έχοντας μισόγυρίσει έχοντας χέρια στις τσέπες...
"Κίλλιαν...πρέπει να σου πω ότι είδα τον πατέρα χτες....πέθανε μπροστά στα μάτια μου" Ο κίλλιαν τα χάνει, "μα πώς και τον είδες; πώς πέθανε; γιατί δεν μου το είπες νωρίτερα;" η Ράικα αρχίζει και κλαίει "Ερχόταν συχνά να με επισκέπτεται, με δίδασκε ή μάλλον καλύτερα με εκπαίδευε να ακολουθήσω τα βήματά του...μη θυμώνεις που δε σου είπε τίποτα, ήθελε να ζήσεις μια φυσιολογική ζωή μετά από τόσα που έχεις περάσει" "μα.. τι λες; δεν έχω περάσει τίποτα κακό!" της απαντάει "Δεν θυμάσαι Κίλλιαν, το ξέρουμε πως δεν θυμάσαι τίποτα..." του απάντησε...Ο Κίλλιαν πριν προλάβει καλά καλά να κατανοήσει όλα αυτά, βλέπει την αδερφή του να σοβαρεύει...
"Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρεις...".Ο Κιλλιαν την κοιτάει και νιώθει να τον περιτριγυρίζει φόβος για αυτό που επρόκειτο να ακούσει."Τι πρέπει να ξέρω...?"τη ρωτάει."Όλα αυτά τα που σου συνέβησαν στο όνειρο που μου περιέγραψες...δεν...δεν ήταν απλά ένα όνειρο..."λέει με δυσκολία η Ράικα.Χωρίς να μιλήσει ο Κιλλαν περίμενε με αγωνία και τρόμο την επόμενη κουβέντα της σαν να μην ήθελε να της αποσπάσει την προσοχή,λες και αν το έκανε δεν θα μάθαινε ποτέ τι εννοούσε."Αυτά που είδες χτες συνέβησαν πραγματικά..Η οικογένειά μας προστάτευε τα ιερά αντικείμενα του Θεού της φωτιάς με τις ειδικές τους ικανότητες οι οποίες ενεργοποιούνται μόλις ο φύλακας έκλεινε τα 17...ο πατέρας εκπαίδευε εμένα για να είμαι έτοιμη σε ένα χρόνο...όμως....όμως....δεν πρόλαβε...πιστεύω όμως πως είναι ακόμα ζωντανός.πρέπει να τον βρούμε..αλλά μέχρι τότε είσαι ο μόνος που μπορεί να χρησιμοποιήσει αυτό" του λέει και βγάζει ένα φυλαχτό από την τσέπη της και του το δίνει.
Μόλις ο Κίλλιαν το ακουμπάει φυσάει ένας δυνατός αέρας και τον κάνει να νιώθει πολύ γαλήνη.
"Τι είναι αυτό?τι συμβαίνει?" Λέει ο Κίλλιαν..
"Είσαι ο φύλακας του φυλαχτού τώρα Κίλλιαν.Ενεργοποιήθηκαν οι δυνάμεις του" λέει η Ράικα.
-Και ποιες είναι αυτές?
-Θα μάθεις σιγά σιγά...Η οικογένειά μας στο παρελθόν είχε εμποδίσει μια οργάνωση που στόχο έχουν την κλοπή τον ιερών αντικειμένων.Τώρα είναι σειρά μας...
Σαστισμένος ο Κίλλιαν από όλα αυτά που άκουγε έπιασε το κεφάλι του.Εικόνες άρχισαν να περνάν από το μυαλό του."Ο πατέρας σου δεν πέθανε άδικα νεαρέ" τα λόγια του μαυροφορεμένου άντρα από το όνειρο...
"Όλα αυτά....δεν ήταν όνειρο?.συνέβησαν στα αλήθεια?"σκέφτεται ο Κίλλιαν καθώς έρχονται εικόνες στο μυαλό του από την γυναίκα που έκανε σεξ.
"Τότε είναι και αυτή αλήθεια?τι ήθελαν όλοι αυτοί από μένα?μπορούσαν να με σκοτώσουν,γιατί δεν το έκαναν...τι κέρδισα μετά από αυτό?Μήπως όλα έχουν σχέση με την εξαφάνιση του πατέρα?ή μήπως συμβαίνει κάτι άλλο?" συνεχίζει να σκέφτεται...
Η Ράικα ξεσπάει σε κλάματα..."Νόμιζα ότι δεν θα σε ξανάβλεπα ποτέ" λέει..
Ο Κίλλιαν τότε την τραβάει από το χέρι και την φέρνει κοντά του παίρνοντάς την αγκαλιά...
"Ηρέμησε, τώρα είμαι εγώ εδώ" της λέει...
Εκείνη έχει μείνει άναυδη και έχει κοκκινήσει βλέποντας την αποφασιστικότητα του Κίλλιαν και τον αγκαλιάζει και αυτή......|
---------------------------------------------------------------------

Λοιπόν. σε αυτή την ανανέωση θα κάνουμε μία παύση από την ιστορία για να βάλουμε κάποια "στάνταρ"..θα κάνω μερικές ερωτήσεις,η απάντηση θα κριθεί καθαρά από την πλειοψηφία.Μετά από αυτό οι απαντήσεις σας θα κυμαίνονται σε ανάλογο επίπεδο για να υπάρχει μια τάξη και μια λογική αν μη τι άλλο...

1:Ποια η εξήγηση για όλα αυτά τα παραφυσικά που συμβαίνουν?
α) Έχουν να κάνουν καθαρά με κάτι απόκοσμο και εξωπραγματικό?
β) Έχουν να κάνουν με ανθρώπινα πειράματα?
γ) Ίσως κάποιος συνδιασμός των 2 παραπάνω?
δ) Άλλο....(αν ναι,τι?)

Πέρα από την επιλογή που θα διαλέξετε,δώστε μια ανάλογη δική σας εξήγηση.
Αυτό είναι μια πρώτη εξήγηση,στην πορεία κάποια πράγματα θα αλλάξουν εννοείτε...



Edited by Seirios, 03 January 2009 - 22:33.

Posted Image
Spoiler:

#54 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 03 January 2009 - 19:18

α) Έχουν να κάνουν καθαρά με κάτι απόκοσμο και εξωπραγματικό

ε αυτο.Πως στο death note και στο code geass υπαρχουν αυτα που υπαρχουν ετσι και εδω, αντι για τον god, jesus και chuck norris υπαρχουν οι god of fire, water,earth κλπ.

qzMHWHd.png


#55 miko-chin

miko-chin

    Anime Professional

  • Members
  • 732 posts

Posted 03 January 2009 - 20:28

Εγώ πάλι θα επιλέξω το
β) Έχουν να κάνουν με ανθρώπινα πειράματα!!!

τα οποία έκανε η οικογένεια του Κίλλιαν εδώ και χρόνια αλλά έμεναν απόρρητα και μόνο υψηλόβαθμα στελέχη της κυβέρνησης και του στρατού γνώριζαν την ύπαρξη τους.Για τους πολίτες αποτελούσε αστικό μύθο.
βασικά επέλεξα αυτό για να ξεφύγει λίγο απο το παραφυσικό και να κινηθεί προς το επιστημονικό...
Έτσι θα χει περισσότερο ζουμί...

tumblr_mv8x72aCZA1rbqh75o1_500.jpg


#56 Yuri

Yuri

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 03 January 2009 - 21:38

Ο Κιλλιαν την κοιτάει και νιώθει να τον περιτριγυρίζει φόβος για αυτό που επρόκειτο να ακούσει."Τι πρέπει να ξέρω...?"τη ρωτάει."Όλα αυτά τα που σου συνέβησαν στο όνειρο που μου περιέγραψες...δεν...δεν ήταν απλά ένα όνειρο..."λέει με δυσκολία η Ράικα ενώ τα μάτια της άμεναν καρφωμένα στο παράθυρο.


Sorry μια παρατηρηση...
Το παραθυρο που ειχα γραψει σβηστο.Τωρα υποτιθεται οτι ειναι εξω απο το σπιτι.
Αν θες βαλε κατι αλλο αντι για παραθυρο αλλιως σβηστο ολο εκεινο το καμματι.
Αν θες φτιαξε και το αμεναν.... αμεναν= εμεναν.:blurah5::awww:



Posted Image


#57 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 posts

Posted 03 January 2009 - 21:43

ok fixed tnx! :P

περιμένω και την γνώμη σου πάνω στο θέμα :blingeye2:
Posted Image
Spoiler:

#58 Casshern

Casshern

    Ειναι Απλα Cool

  • Members
  • 691 posts

Posted 03 January 2009 - 22:31

Το Γ, γιατι ο συνδυασμος τ Α + Β , δινουν περισσοτερο ενδιαφερον στο story, κ επιπλεον μπορουν να γινουν περισσοτερες ανατροπες κ εξελιξεις



Posted Image






#59 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 03 January 2009 - 23:29

γ) Ίσως κάποιος συνδιασμός των 2 παραπάνω


οπως ειπε κ η miko πιο πανω, μπορει να ειναι πειραματα για χαρη του στρατου που γινονταν σε ανθρωπους με βαση καποια αρχαια βιβλια που ειχαν πεσει στα χερια τους. Να ειναι δλδ πειραματα οπου συνδιαζεται τεχνολογια με αποκρυφες τεχνες !!!!


(γιατι το ποντικι παει προς το δ τελικα ???? anelis μου αναψες φωτιες !!!!! το περιμενα οτι θα αντιδρουσες, αλλα αν ειδες αυτο που ειχα προτινει, θα καταλαβεις)


Edited by doulis83, 04 January 2009 - 02:36.

Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#60 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 04 January 2009 - 01:03

δ) Άλλο....
όσα του έχουν συμβεί είναι τόσο ό,τιναναι που η μόνη ΛΟΓΙΚΗ εξήγηση είναι να είναι ο Κίλλιαν σχιζοφρενης κλεισμένος στο τρελοκομείο, αφού δολοφόνησε τον πατέρα του, μαζί με μια άλλη παλαβή που νομίζει ότι είναι αδερφή του....
(άσε που λατρεύω dementia φάσεις)

επιδή όμως είμαι 100% σίγουρη ότι σχεδόν όλοι θα προτιμήσετε τις πιο μανγκα/ανιμέ επιλογές σεναρίου και καταστάσεων νομίζω ότι η ψήφος αυτή θα πάει στο βρόντο

*πάντως douli με εξέπληξες που δεν διάλεξες το α. !!!

Posted Image