Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * - - - 1 votes

Bleach Character Rating


  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#16 Sacrous

Sacrous

    Ghost Hunter

  • Members
  • 231 posts

Posted 15 October 2008 - 13:42

+1 Seirios σε όλα αν και θα έβαζα κάτι λιγότερο σε Urahara και Shinji...
Επίσης αρκετά λιγότερο στο κακό copy του Vegetta, Grimmjow, περισσότερο στον Freyja ε συγνώμη τον Aizen ήθελα να πώ και ίσως ένα βαθμό κάτω στον Ichigohan....
Και -1000 στη πάρτη μου που κάθομαι και σπαταλάω τόσο χρόνο σε ένα άθλιο copy του Dragonball που δεν θα εξηγήσει ποτέ τίποτα και οι καλοί πάντα ζουν....

Posted Image


#17 Dammonar

Dammonar

    Crusnic 02

  • Members
  • 194 posts

Posted 15 October 2008 - 17:27

Ishida : 7/10 Μοιαζει υπερβολικα στο σασουκε (χωρισ να εξαιρειται η φωνη του). Smartass style.. εχει αρχισει να γινεται παλιο..

#18 Noitora

Noitora

    δεν αλλαζω τα stats μου:o

  • Members
  • 43 posts

Posted 18 October 2008 - 12:48

Posted Image
noitora: κωλοπαιδο,υπεροχο οπλο,ωραιο style,τον νοιαζει μονο ο ευατος του.ενας απολυτος bad char. 9,6/10:if:




Posted Image

grimmjow:ψωνιο,στυλας,true form απλα γ***το,κανει του κεφαλιου του.:nanana:
9/10


Posted Image
ulquiorra:ηρεμη δυναμη,πλακωνετε με το χερι στην τσεπη.:oo:
απλα.10/10:tensai:
Posted Image



#19 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 18 October 2008 - 15:08

byakuya:100/10 γιατι αν και δεν μου πολυαρέσει ΕΧΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ITACHI!!!


Toushen: -10/10 γιατι ειναι σαν τον ροναλντίνιο. NIGGA WITH ZAMPAKUTU????!!!!


Hollow Ichigo: 10/10 γιατι αυτος είναι πραγματικος καφρος!!!!!!



Σοβαρα εχει την φωνη του Ιτατσι? Χαμπαρι δεν ειχα παρει!! Στα αλλα συμφωνω και ψοφησα στα γελια με τον Tousen

Λοιπον

Τοusen: -200000000 γιατι ειναι πολυ σπαστικος χαρακτηρας.. Ψαχνει ειρηνη και @@.. Ασε που λεει οτι ειναι τυφλος αλλα βλεπει


Ichigo: 8/10 γιατι μπορει μεν χωρις το Hollow inside να μην πιανει και πολλα , παρολαυτα θα γινοταν αξιος captain και πιο πανω μη σου πω αφου τους εχει νικησει σχεδον ολους.

Hitsugaya: My fav char 10/10 εχει την αγαπημενη μου voice actor ειναι cool, ψιλο αγριος κλπ... και middleschooler hahahahaha


Renji: Κι αυτος μαρεσει γιατι ειναι χαζουλης και καλος αν και δεν ειναι πολυ δυνατος 8/10

Grimmjow:
9/10 απο τους καλυτερους -με καλυψαν οι προλαλησαντες

Ulquiorra:1000/10 Ειναι απλα Θεος ρε φιλε.. Τα χερια στις τσεπουλες.. Διαφορετικο Cero απο τους αλλους, badass κλπ κλπ...

Αizen: SHINE!! 0/10

Rukia: SHINE μαζι με τον AIZEN πατσαβουρα 0/10

Inoue: 10/10 Φτιαξτα με τον Ichigo onegai!!! episode 144 ftw!

Matsumoto: 111111000000000000000000000000/10
Η κοπελα τα σπαειιιιιιιιιι!!!

Zaraki: απειρο/10 μαζι με τον Ikkaku γιατι απλα ειναι ΚΑΦΡΟΙ!

Ηιnamori: -10/10 γιατι ειναι υπερβολικα τυφλωμενη για τον Αιζεν και υψωσε σπαθι στον παιδικο της φιλο Τοσιρο.. Ελεος, ουτε ο ναρουτο δεν εκανε ετσι για τον Σασκε... πφφφ..
αυταααα

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#20 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 18 October 2008 - 18:14

o hitsugaya εχει female voice actor?

qzMHWHd.png


#21 Casshern

Casshern

    Ειναι Απλα Cool

  • Members
  • 691 posts

Posted 19 October 2008 - 02:10

δν το ηξερες?κ απο τις πιο γνωστες μαλιστα:hahaha:την Romi Paku:tensai:



Posted Image






#22 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 posts

Posted 20 October 2008 - 15:36

Urahara 10/10 : Πανεξυπνος και δυνατος (και δεν το δειχνει), απιστευτες αττακες, πολλες γνωσεις και χυμα

Ukitake Jyuushiro 10/10: Επειδη φαινεται καλος ανθρωπος, ηρεμος . εμπειρος και συγκρατημενος με διαθεση για βοηθεια παρα την αρρωστια του.


ulquiorra 10/10 : Γιατι μου μοιαζει με εκδοχη του L σε espada. Πανισχυρος και σιωπιλος

πατερας του Itchi : 10/10 χωρις σχολια :P

Renji 9.5/10 : Γιατι αν και τελικα δεν ειναι πολυ δυνατος οι παλιες αγαπες δυσκολα ξεχνιουνται
Spoiler:


Zaraki 9/10 : Θα του εβαζα 10 αλλα δεν συμφωνω με τα κινητρα του. Ωστοσο ειναι αυθεντικος, επιβλητικος , τα κουδουνακια στο μαλλι θεικα και ο συνδυασμος με την Yachiru τρισχαριτωμενος.

Byakuya 9/10 : Γιατι ο τυπος εχει αερα, ειναι λιγομιλητος και ξερει να σφαζει με στυλ. Το Bankai του ειναι κατ εμε το ομορφοτερο του Bleach.

Yammamoto 1/10 : Γιατι ο παππους ειναι κολλημενος με τους κανονες και τους τυπους και καθετι που παρεκλινει δεν μπορει να το αποδεχτει.


Y.Γ. Παιδια λιγο ηρεμα με τους ρατσιστικους χαρακτηρισμους γιατι ακομα κι αν οι προθεσεις ειναι αγαθες (για πλακα πχ) καποιος ενδεχεται να θιχτει.
:nod:
Posted Image

#23 Glaurung

Glaurung

    Anime Fan

  • Members
  • 234 posts

Posted 20 October 2008 - 16:42

Urahara 10/10 : Πανεξυπνος και δυνατος (και δεν το δειχνει), απιστευτες αττακες, πολλες γνωσεις και χυμα

Ukitake Jyuushiro 10/10: Επειδη φαινεται καλος ανθρωπος, ηρεμος . εμπειρος και συγκρατημενος με διαθεση για βοηθεια παρα την αρρωστια του.


ulquiorra 10/10 : Γιατι μου μοιαζει με εκδοχη του L σε espada. Πανισχυρος και σιωπιλος

πατερας του Itchi : 10/10 χωρις σχολια :P

Renji 9.5/10 : Γιατι αν και τελικα δεν ειναι πολυ δυνατος οι παλιες αγαπες δυσκολα ξεχνιουνται

Spoiler:


Zaraki 9/10 : Θα του εβαζα 10 αλλα δεν συμφωνω με τα κινητρα του. Ωστοσο ειναι αυθεντικος, επιβλητικος , τα κουδουνακια στο μαλλι θεικα και ο συνδυασμος με την Yachiru τρισχαριτωμενος.

Byakuya 9/10 : Γιατι ο τυπος εχει αερα, ειναι λιγομιλητος και ξερει να σφαζει με στυλ. Το Bankai του ειναι κατ εμε το ομορφοτερο του Bleach.

Yammamoto 1/10 : Γιατι ο παππους ειναι κολλημενος με τους κανονες και τους τυπους και καθετι που παρεκλινει δεν μπορει να το αποδεχτει.


Y.Γ. Παιδια λιγο ηρεμα με τους ρατσιστικους χαρακτηρισμους γιατι ακομα κι αν οι προθεσεις ειναι αγαθες (για πλακα πχ) καποιος ενδεχεται να θιχτει.
:nod:




Συμφωνώ με όλο το κείμενο , εκτός απο :

Zaraki 9.5/10
ikkaku 9.5/10 (για τους ίδιους λόγους με το Zaraki, είναι θεός ο τύπος )
yumichika 9/10 ( έχει τρελό γέλιο , μπορεί να φαίνεται φλώρος όμως έχει απίστευτα δυνατό sikai:hahaha:)
Posted Image

#24 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 20 October 2008 - 17:26

8α πω και εγω τη μικρη μου και ταπεινη μου αποψη.Οπως με ειχε χαρακτηρησει π[αλιοτερα ο σειριος μπορω να πω οτι ειμαι ενα brutal παληκαρι γτ και οι ψηφοι μου πανε σε 2 ατομα...
Πρωτα στον αγαπητο κai παντα no1 στη καρδια μου Zaraki kenpachi
Απλα ο αν8ρωπος ειναι 8εος μαχη μαχη μαχη και ξανα μαχη μετα οπως γραφτηκε και παραπανω τπ απλα το χαος 20/10
Νο2 απλα γτ μαρεσει πολυ το υφακι του ειναι ο Kuchiki bYAKUYA Το γεγονος οτι το παιζει ανωτερος δε λοογαριαζει κανενα σαν ισο του πολυ μου αρεσει και γενικοτερα η ολη φαση γυρω απο το προσωπο του ειναι ολα τα λεφτα 10/10
Μετα η rangiku περνει 2/2 γτ εχει εκπληκτικα μπακονια και ο tousen γτ μου 8υμιζει χελωνονιτζακι 6/10

Posted Image


#25 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 20 October 2008 - 17:37

byakuya 10/10.Ωραιο background story,τρομερο στυλ,και ξεκοιλιαζει με εναν αερα.......

qzMHWHd.png


#26 Mateus

Mateus

    Otaku

  • Members
  • 86 posts

Posted 23 October 2008 - 12:48

Nell Tu gets 10/10-because she's cute
Spoiler:

Yoruichi gets 9.5/10-If Nell had never appeared Yoruichi would be my 1st favorite.She's beautiful,strong,I really like her whole style.

Grimmjow gets 10/10 from me-"Θελω εναν αντρα 100%".He's so bad*ss.
Shinji gets 7/10-He cought my attention the first time he appeared.He makes me laugh most of the times when he fights with Hiyori.
Urahara gets 9/10-A man full of mystery.I'm still waiting to see him fight seriously and unleash his Bankai,which I'm pretty sure it won't be disappointing.

Edited by Mateus, 23 October 2008 - 12:53.

Posted Image


#27 Jooji-san

Jooji-san

    Lieutenant

  • Members
  • 437 posts

Posted 23 October 2008 - 20:17

1. Stark - 10/10 - I like his style.Bored and lazy all the time but in my opinion is one of the strongest characters in Bleach.

2. Zaraki - 9/10 - Hit me with all u got, i won't die.One of the coolest characters in bleach. It reminds me of Alucard. Hit me with ur best shot to see if u are a worthy opponent but in the end u will die.

3. Ulquiorra - 9/10 - Silent, he doesn't talk too much and he will always follow aizens orders.
Like some of u said his like L.

4. Aizen - 8.5/10 - SUPERMAN


#28 Casshern

Casshern

    Ειναι Απλα Cool

  • Members
  • 691 posts

Posted 24 October 2008 - 23:08


4. Aizen - 8.5/10 - SUPERMAN



Superman???:hahaha::hahaha::hahaha: lol xd



Posted Image






#29 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 29 October 2008 - 18:48

8ελω να βαλω επισης και τη Nel 10/10 gt exei ωραια μπαλκονια και δε φοβαται να καπαρωσει τον ichigo^^

Posted Image


#30 miko-chin

miko-chin

    Anime Professional

  • Members
  • 732 posts

Posted 29 October 2008 - 22:52

1.Hitsugaya έχει στυλ ο άνθρωπος απλά
2.Grimmjow έχει αυτόν τον αέρα κακού παιδιού και free guy ρε παιδί μου αλλά θα ήθελα να τον δω σε ανθρώπινη μορφή
3.Hisagi από ότι είδα κανείς δεν τον ανέφερε αλλά ειναι κι αυτός cool αν και τον συμπάθησα περισσότερο διαβάζοντας τα μανγκα
4.Byakua είχα κάνει ένα τεστ με ποιον απο το bleach θα είχα σχέση και μου βγήκε αυτός(κρίμα για μενα βέβαια θα πείτε) αλλά και αυτός έχει έναν αέρα του rich boy και αριστοκράτη
5.Urahara έχει πολύ φάση και είναι και ξανθός δεν χρειάζομαι κάτι άλλο

όπως παρατηρήσατε δεν έχω βάλει καμία γυναίκα και αυτό γιατί δεν με έχει ενθουσιάσει καμία ΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ (ως εμφάνιση ουδέν σχόλιο) γενικότερα πιστεύω οτι οι γυναικείοι χαρακτήρες δεν έχουν ποικιλία...ενώ στους άνδρες πάει απο το ένα άκρο στο άλλο...